Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 3 z 3]

51[O-S-W] By Hattori - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By Hattori Pią Cze 04, 2010 8:47 am

Hattori

avatar
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Dobra, dodaję nową wersję tego oto Oparka...

[O-S-W] By Hattori - Page 3 64917512696952231478

Który lepszy? Proszę o oceny :)

@edit

oto trochę poprawiona wersja.

[O-S-W] By Hattori - Page 3 86229277203761948501

52[O-S-W] By Hattori - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By Hattori Pią Cze 04, 2010 9:21 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
No teraz ubranie jest dobre (chodzi mi o kolory, bo już wcześniej wygląd oceniałem) Buty to te drugie lepsze, a co do włosków to mógłbyś im wygląd zmienić, a te białe nie jest wcale potrzebne :P
i cieniowanie popraw :P
To na tyle, ocena: 7/10
Cienie popraw na włoskach.

53[O-S-W] By Hattori - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By Hattori Pią Cze 04, 2010 10:09 am

Hattori

avatar
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Proszę bardzo, dodałem parę nowych póz do mego superanckiego Wipka :D

[O-S-W] By Hattori - Page 3 65265669262513210639

Liczę teraz na trochę więcej komentów ;)

@edit

Daję nową wersję, poprawiłem włoski :)

[O-S-W] By Hattori - Page 3 44857637975824538614

54[O-S-W] By Hattori - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By Hattori Pią Cze 04, 2010 12:45 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Ale szalone te włoski, na pewno są lepsze niż poprzednie! Gdybyś zmienił cienie byłoby super, a o ubranku nie będę pisał, bo oceniałem już je wcześniej. Pozy mogą być :P
Ocena za włoski: 6/10

55[O-S-W] By Hattori - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By Hattori Pią Cze 04, 2010 2:15 pm

Hattori

avatar
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Macie, dodałem parę nowych póz.

[O-S-W] By Hattori - Page 3 48935358490309610021

56[O-S-W] By Hattori - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By Hattori Pią Cze 04, 2010 2:26 pm

Wzol

Wzol
Paramecia User
Paramecia User
A mnie włosy dalej się nie podobają. Wiem, że ci Maxi zrobił, ale to była raczej podpowiedź dotycząca cieniowania. Sam powinieneś zrobić po swojemu.

Pobaw się trochę kształtem, bo są strasznie nie ułożone. Mówiłeś, że dodałeś dużo nowych póz a ja naliczyłem ich aż dwie, w tym jedna do zrobienia w 15 sekund. Aura (duża) średnia. Animowana tylko w środku, a mógłbyś poszperać znalazłbyś jakieś ładniejsze. Aura (mała) też nie najlepsza. Powinieneś dać tam ze dwa tony, aby to ładniej wyglądało...

Tak więc radziłbym ci jeszcze popracować nad włosami, nim się zdecydujesz zrobić sprita. No i oczywiście popraw spodnie. Daj trochę większe i wyraźniejsze cienie.

5/10 - za całokształt w/w oraz niewymieniony błąd w 3 pozie stand (pod pachą - już ci podpowiem).

1kp

57[O-S-W] By Hattori - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By Hattori Pią Cze 04, 2010 4:31 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
No dwie nowe dodałeś :P
Aura jest jakaś dzika, nie podoba mi się wcale, ta aura tam gdzie stoi z założonymi rękoma jest dobra, ale chyba trochę za duża na ostatnim. Nie dawaj emotek na całej pozie, bo po co? Będziesz tak robić na całym spricie? wystarczy na głowie zrobić i same głowy bez tułowia wstawić :P Tak jak Wzol zauważył ta trzecia poza pod pachą, ale również tam gdzie charge jest to źle zrobione. Myślę, że to na tyle.
Ocena 6/10 to za te pozy!

1kp

58[O-S-W] By Hattori - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By Hattori Sob Cze 05, 2010 10:43 am

Hattori

avatar
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Dobra, poprawiłem parę rzeczy no i dodałem parę nowych póz i emotek :)

[O-S-W] By Hattori - Page 3 79176360570123951979

59[O-S-W] By Hattori - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By Hattori Nie Cze 06, 2010 9:20 am

Hattori

avatar
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Dodałem parę nowych póz i polepszyłem co nieco. [O-S-W] By Hattori - Page 3 12912691953611236537

Zapraszam do komentowania i oceniania.

60[O-S-W] By Hattori - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By Hattori Nie Cze 06, 2010 3:12 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
A co tu dużo oceniać?
Zrobiłeś parę nowych póz, ale dalej są błędy!
Teleports, trzeci prostokąt to tam pod pachą. Ty tego nie widzisz? A co do reszty to chyba dobrze. Zrób w końcu pozy Hints/Kick's, bo bez nich to w gifie ciężko będzie :P
Ocena: 6.5/10 Nie poprawiłeś wszystkiego i nie ma wszystkich póz, więc dorób wszystko:P

1kp

61[O-S-W] By Hattori - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By Hattori Sro Cze 09, 2010 3:53 pm

Hattori

avatar
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
A więc zrezygnowałem z tamtego Sprita i zrobiłem Oparka, z którego chcę zrobić Sprita, więc proszę o ocenki ;)

[O-S-W] By Hattori - Page 3 76983885536709130040

Credit For:
Krycha95

Sezu - A gdzie do cholery Credity ?!... Masz czas do 18, aby je dodać...


Edit...
Minęła 18... Warn za brak Creditów...


Dawałem, ale najwyraźniej się nie zapisało, a do 18 nie dodałem bo byłem zajęty i na kompa nie wchodziłem.



Ostatnio zmieniony przez Hattori dnia Czw Cze 10, 2010 5:45 am, w całości zmieniany 1 raz

62[O-S-W] By Hattori - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By Hattori Sro Cze 09, 2010 6:51 pm

szczepan

szczepan
Don
Don
no dobra zobaczmy na co cie stak oke:
zaczynam od góry:
eins:Włoski ładnie wyglądają ale cos mi się w nich nie podoba na czubku włosów jest ich za dużo może źle powiedziałem jest za dużo kresek na tych włosach ogolnie ładnie wyglądają. Cienie ogólnie to dobrze mi się widzą ale hmm jak powiedzieć nie dostrzegam ich tak bardzo ja u innych np yoh'a ładnie je widać a u ciebie są tak jakby uwalone w niepotrzebne miejsca ale dość ładnie.

Klatka piersiowa coś mi się wydaje że nie twoja wiec nie oceniam.

Spodnie ładnie dopasowane kolor pasuje do klatki itp. Cienie ładne są bardzo dobrze dopasowane są cienie i nawet pasuje jak cieniujesz do środka.

Buty ehh nie rób butów na tym base jak nie umiesz [O-S-W] By Hattori - Page 3 508418 bo wyszły ci katastroficznie

zwei: już nie będę głosy włosków itp oceniać bo sie nie zmieniają.

Koszulka nawet ładnie ci wyszły ale hmm.. niepotrzebne czarne kreski tam dodałeś np. przy brzuchu błąd. Cienie są one złe za jasne no i ten kolor bluzki nie pasuje do spodnie niestety mogłeś zrobić białą albo czarną ale siwą [O-S-W] By Hattori - Page 3 508418 . ogólnie cienie siwego są dobrze dopasowane.

drei: no niebieska koszulka ale ci nie wyszła bo krutka jest powinna być długa daje to lepszy efekt a to wygląda jakby miał ubrane dwie krótkie koszulki [O-S-W] By Hattori - Page 3 508418 . Cienie na ''kamizelce ?'' są nawet dobre ale prawie ich nie widać. koszulka pod spodem jak mowiłem albo na niebiesko albo na biało ta koszulka pod spodem powinna być biała lepiej wygląda dzieki temu cienie na niej za jasne !.

vier: No to jest coś jak narazie najlepsza praca pod wpływem cieni i wyglądu.

Ocena za pierwszego 4/10 ocena gorsza ponieważ klatka krychy
Ocena za drugiego 4,5/10 pogarza tagrze ocene za zły kolor bluzki
Ocena za trzeciego 5/10 lepsza troche ale popraw tą koszulke na dłógi rękaw
Ocena za czwartego 7/10 najlepsza ponieważ podoba mi się bluza z kapturem
Ocena końcowa 6,6/10
PS: życze powodzenia przy nastepnej pracy pozdro Szczepan [O-S-W] By Hattori - Page 3 785649

/Y
+3KP
Pierwszy raz się tak rozpisałeś, albo to złudzenie o.O...

63[O-S-W] By Hattori - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By Hattori Czw Cze 10, 2010 6:21 am

Hattori

avatar
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Dobra, poprawiłem mam nadzieję wszystkie błędy i dodaję tutaj poprawioną wersję :)

[O-S-W] By Hattori - Page 3 20593023882573456964

Credit For:
Krycha95

64[O-S-W] By Hattori - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By Hattori Pią Cze 11, 2010 7:45 pm

Hattori

avatar
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
[O-S-W] By Hattori - Page 3 20752921301045763876

Zedytowałem trochę i dorobiłem parę póz :) Prosze o ocenki.

Credits:
Krycha95,
S-H

[O-S-W] By Hattori - Page 3 Baseg
Nie będę się z tobą bawił w dawanie creditów, powinieneś już dużo o tym wiedzieć skoro na ARS już trochę jesteś. Warn. Zgłaszaj sobie skargę, ale synek - nie ma takiego bicia. /CT.



?? przecież Creditsy są -.-

A właśnie, że nie ma... /CT.



Ostatnio zmieniony przez Hattori dnia Sob Cze 12, 2010 5:43 pm, w całości zmieniany 2 razy

65[O-S-W] By Hattori - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By Hattori Sob Cze 12, 2010 2:07 pm

Halls

Halls
Logia User
Logia User
Więc tak :

Cieniowanie bluzy widzie 3-tonowe a wygląda jak 2 (tak samo jak u mnie), spodnie są połączone z butami (ponieważ to się robi czarnym a nie jakimś szarym) ponieważ nie widać różnicy między butami a spodniami, cieniowanie spodni mi się nie podoba bo zbyt ciemne. Na dole w 2 pierwszych pozach znalazłem błąd "Kiliknij". Włosów nie mam po co oceniać bo nie są twoje. Cieniowanie skóry już ujdzie. Ale dobieraj inną kolorystykę.

Ocenę dam ci 6,9/10

(Ej to twój Base że nie dajesz Credit ?)

1kp
Ciekawe z tym base...

66[O-S-W] By Hattori - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By Hattori Sob Cze 12, 2010 5:39 pm

Krychu269

Krychu269
Paramecia User
Paramecia User
ok teraz tobie ocenie
Głowa:Włosy są spoko cienie na nich też tylko są bardzo podobne (jeżeli nie identyczne) do włosów yoha z revampu Krychy
Ubranie:Bluza podobna do yoha fajne ma cienie z daleka(z blisko wyglądają bardzo brzydko nie wyraże się na to)Spodnie wyglądają dobrze ale z daleka ale kiedy to w paincie zobaczyłem to było to WTF?! Cienie chaotycznie porozmieszczane a buty są jak buty nie ma czego w nich oceniać zero orginalności
ocena 4/10

1kp

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 3 z 3]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.