Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : 1, 2  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 2]

1[O-S-W] by Pieteros Empty [O-S-W] by Pieteros Nie Maj 30, 2010 1:08 pm

pieteros15

pieteros15
Olympic God
Olympic God
To moj poczatek w oparach.Oceniac sprawiedliwie

[O-S-W] by Pieteros Oparekogien


"Credit For S-H"

2[O-S-W] by Pieteros Empty Re: [O-S-W] by Pieteros Nie Maj 30, 2010 1:22 pm

Bombi

Bombi
Paramecia User
Paramecia User
No to ja ocenię :D
Zacznę od tego co zawsze czyli włosów. Włosy to taki "busz". Za duże te włosy. Ten kształt jest taki dziwny. Lepiej popraw. Później cieniowanie, jest trochę złę. Ale jest to twój pierwszy opar, więc nawet dobrze. Ćwiczenia czynią mistrza. Rób, rób i jeszcze raz rób. Dalej to będzie skóra. Cieniowanie skóry też do poprawy, jeżeli będę miał czas to Ci pokaże jak zrobi by lepiej to wyglądało. Potem jest koszulka. Całkiem złe cieniowanie. Złe, złe i złe. Rób cieniowanie sam, bo chyba tylko pomalowałeś te czarne pixele na klacie. Pooglądaj sobie inne opary, czy spary. I próbuj :D. Spodnie :/. Kolor jest za jasny. I jest to samo co w bluzce. Czyli musisz sam cieniowac. Weź to pod uwagę w kolejnych pracach. A butah nie będę wpominał bo ten kolor mówi sam za siebie.

Moja ocenka to 4/10 ze względu, że to twój pierwszy opar. Życzę miłej poprawki.

/Y
+3KP

3[O-S-W] by Pieteros Empty Re: [O-S-W] by Pieteros Nie Maj 30, 2010 3:15 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Na początek zbyt jaskrawe kolory zmień je xd
Włosy hmm kształt to artystyczny nie ład brakuje mi czarnych lini dookoła , poza tym wg. mnie są zbyt wysoko głowy mogłeś jeszcze dodać kilka włosków z lewej strony, albo wogóle ich nie dawać tylko zabrać tą czrną linię. Koszula koszula ujdzie w tłoku ale te kolory zbyt jaskrawe jak wspomniałem wcześniej. Cienie na niej do najlepszych nie należą ale też najgorsze nie są xd.
Pasek i te frotki chociaż one nie mają takich ,mocnych kolorów. Spodnie to samo co koszula
Buty w ogóle nie pasują kolorystycznie do niczego w ogóle nic to nie pasuje kolorystycznie xd, no w końcu to twój pierwszy opar xd Ocena hmm 2-/5 ale nie zniechęcaj się albowiem to są początki xd

/Y
+2KP

4[O-S-W] by Pieteros Empty Re: [O-S-W] by Pieteros Wto Cze 01, 2010 12:16 pm

pieteros15

pieteros15
Olympic God
Olympic God
to moj drugi opar

[O-S-W] by Pieteros Perfectbankaiichigocb2
jak cos to nie postac od uzytkownika tego forum

Credit for Woody

/Y
Warn za brak Creditów.



Ostatnio zmieniony przez pieteros15 dnia Wto Cze 01, 2010 12:52 pm, w całości zmieniany 3 razy

5[O-S-W] by Pieteros Empty Re: [O-S-W] by Pieteros Wto Cze 01, 2010 12:24 pm

Wzol

Wzol
Paramecia User
Paramecia User
Hah.. dowcipniś.

Przecież to recolor Ichigo. Ty czekaj on ma czerwony płaszcz on nie może być Ichigo - w takim razie b. ładna pracka. Powiem ci, że takiego czegoś jeszcze nie widziałem. Jak byś już chciał zabłysnąć, to byś to przynajmniej ładniej przerobił, a nie...
Idę o zakład, że w przeciągu 20... ba 10 minut będzie warn, za chociażby brak creditów.

Aaa i przenieś to do działu "Inna twórczość" bo to nie jest styl LSW.

Ehh...

6[O-S-W] by Pieteros Empty Re: [O-S-W] by Pieteros Wto Cze 01, 2010 1:36 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Cóż.. Po pierwsze, to nie wszystkie Credity jakie powinieneś wymienić. Po drugie, ocenka.

Praca jest słaba. Ba! Nie jest nawet twoja, gdyż to zwykły Recolor. W dodatku, marny. Nie widać cieni z oryginału, nic nie dodałeś choćby po to by w małej mierze go zmienić.
Nie, no.. Nie zasługujesz na nic więcej, jeżeli chodzi o tą pracę.

0/10

7[O-S-W] by Pieteros Empty Re: [O-S-W] by Pieteros Czw Lip 15, 2010 8:51 am

pieteros15

pieteros15
Olympic God
Olympic God
usunalbym post ale sie nie da



Ostatnio zmieniony przez pieteros15 dnia Czw Lip 15, 2010 4:42 pm, w całości zmieniany 1 raz

8[O-S-W] by Pieteros Empty Re: [O-S-W] by Pieteros Czw Lip 15, 2010 9:08 am

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
Zamiast brac sie za sprity lepiej posiedź troche w oparach.2 opar i juz robisz sprity?Wow.
Włosy-To coś białe to coto ma być?Grzebień?Bo niewiem.Cienie są niepowalające sprawdz dzial tutoriale i se znajdz cos do tego.
Bluzka-Normalna,zwykła,w dodatku z okropnymi cieniami.
Pasek-jak pasek
Spodnie-cienie są beznadziejne porozmieszczane byle gdzie.Weź popracuj nad cieniami.
Buty-mogą nawet ujść
Cienie skóry-moga nawet ujść ale zastanawia mnie jedno...coto to brązowe na lewej ręce bo niewiem.
Cienie głowy-troche dziwnie rozmieszczone.Popracuj nad cieniami.
Ocena?
4/10
Ty pracuj i pracuj a nie za sprita sie bierzesz.


/f
KP: 1

9[O-S-W] by Pieteros Empty Re: [O-S-W] by Pieteros Czw Lip 15, 2010 3:34 pm

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
Zacznijmy oceniac .
Oki włosy mi się podobają z prawej strony.
Bluzka zwykła ale mi się jej cienie podobają,Spodnie trochę zle pocieniowane może jak by był inny kolor to by było lepiej
Buty ujdą.
A wieć tak Moja ocena to 6/10.

10[O-S-W] by Pieteros Empty Re: [O-S-W] by Pieteros Pią Lip 16, 2010 2:50 pm

pieteros15

pieteros15
Olympic God
Olympic God
[O-S-W] by Pieteros 3opary
credit for S-H

opisujecie kazdy z nich co dobre a co zle

a potem glosujecie ktory najlepszy(zastanawiam sie ktore wlosy bo resza jest taka sama)
1[0]
2[0]
3[0]



Ostatnio zmieniony przez pieteros15 dnia Pią Lip 16, 2010 4:03 pm, w całości zmieniany 1 raz

11[O-S-W] by Pieteros Empty Re: [O-S-W] by Pieteros Pią Lip 16, 2010 4:00 pm

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
1[1]No nie wiem jest słaby,zwykła bluzka i spodnie
Jeżeli spodnie są pocieniowane to nawet nie widac,włosy słabe ale ujdą
2[0]to co w powyższym i zmieniłeś tylko włosy i ONE SĄ OKROPNE!!!
3[0]to zamo co wyżej

12[O-S-W] by Pieteros Empty Re: [O-S-W] by Pieteros Pią Lip 16, 2010 4:22 pm

Bombi

Bombi
Paramecia User
Paramecia User
1[0] <-Włosy, wyglądają jakby zwisały. Żadnego ładu i składu xD. Cieniowanie jest do "kitu". Chyba 2-tonowe i to jeszcze nie wszędzie. W niektórych miejscach wcale ich nie ma. O kształcie nie wspomnę. Zero cieni tworzy, skóry. A ta twarz wydaję mi się jakaś za długa. Ta broda jest dziwna. Teraz koszulka... te kolory są "oczojebne". Zbyt jaskrawe, lepiej tak nie rób, bo nikt nie będzie na niego patrzał, bo się będzie bał, że oślepnie xD. Bandy... nic takiego. Najlepszy z tego opara jest pasek. Bo najmniejszy chyba xD. Spodnie... :/ no ujdą, lecz też nad nimi popracuj. Buty...:FUUU-:.
2[0] <-To sami tylko, że gorsze xD. Przez te włosy.
3[0] <- To samo co up.

Ogólnie pracuj i pracuj. Nie bierz się za Sprite, stracisz tylko czas.
Ocena za pierwszego : 2/10
Ocena za drugiego : 0,5/10
Ocena za trzeciego : 1/10

/f
KP: 1

13[O-S-W] by Pieteros Empty Re: [O-S-W] by Pieteros Nie Paź 17, 2010 1:00 pm

pieteros15

pieteros15
Olympic God
Olympic God
cóż powiem wróciłem w oparki trza nad czymś popracować (trening czyni mistrza) oto moja kolejna pracka

[O-S-W] by Pieteros Pietruch

Credit for SmokuxD



Ostatnio zmieniony przez pieteros15 dnia Pon Paź 18, 2010 1:07 pm, w całości zmieniany 1 raz

14[O-S-W] by Pieteros Empty Re: [O-S-W] by Pieteros Pon Paź 18, 2010 1:02 pm

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
Ok a więc zacznijmy oceniać:
1.włosy:Jeżeli uznasz że po mojej ocenie go poprawisz to od razu powiem co i jak.włosy są żle wykonane z względu na cienie.kształt taki owaki może mi nie przypada do gustu ale jeżeli tobie to ok.cieniuj tak jak inni dobrzy czyli np Smoku.radzę ci abyś robił pracę w Photo Shom CS 3 Portable,bo łatwiej dobiera się kolory i w ogule.
2.Bluza/koszula:A więc tak koszula jest żle pocieniowana z powodu cieniowania do środka,ogólnie nic do tego cieniowania nie mam ale jak już to 3 tony i w śrotku najjaśniejszy odcień.Spróbuj cieniować bluzy/koszule jak inni czyli innym sposobem a nie jak żółtodziób.czyli przykładem dobrego cieniowania koszuli jest Zbir.
po.3:Spodnie staraj się cieniować w takim stylu jak jest u Base Smoka.Bo ładnie wygląda,nik się nie doczepi i w ogóle.fajnie jest xd.
po.4:Nie obraż się ale buty są tutaj naj ładniej pocieniowane za pewne dlatego że są małe ale jednak spróbuj cieniować także jak innie czyli przypuśćmy:Bombi.Na tym kończy się moja wypowiedź.ogólnie ocena 4/10
PS:Radzę ci : Używaj Base od SmokuXd xd :] Narka

2kp
Nie koniecznie. Bardziej mu polecam Base AB.

15[O-S-W] by Pieteros Empty Re: [O-S-W] by Pieteros Pon Paź 18, 2010 3:31 pm

pieteros15

pieteros15
Olympic God
Olympic God
Next pracka
[O-S-W] by Pieteros Niewyczesana
Credit for SmokuxD

a Base AB to pewnie nie pozwoli bo slabo robie

16[O-S-W] by Pieteros Empty Re: [O-S-W] by Pieteros Pon Paź 18, 2010 3:46 pm

Bombi

Bombi
Paramecia User
Paramecia User
Dla twojej wiadomości Base AB nie musi mieć zgody. Wystarczy Credit. Radzę też dać Credita dla osoby od której teraz brałeś Base.

Przejdźmy do opara.
Włosy ;O . Kształt mnie powala (chodzi mi o te Afro :P). Nie podoba mi się. Rób włosy stylem "Anime" (tak się mogę wyrazić). Cieniowanie włosów to tragedia. Wygląda to jakbyś dawaj odcienie "na chybił-trafił". Byle gdzie porozrzucane pixele. Dalej jest bluza... za dużo dałeś czarnych pixeli. Wygląda to bardzo dziwnie. Pasek na środku przesunął bym w prawo (te moje prawo xD). Ogólnie cieniowanie słabe, przypatrz się jak robią inni i porównuj swoje cieniowanie do innych (Ale nie rób wszystkiego tak samo :<).
Pas jest zbyt prosty by go oceniać. Spodnie... kolor jest taki nijaki. Odcienie też źle dobrane, prawie ich nie widać. Musisz używać większych odstępów między kolorami :P.Buty to to samo co pas...

Ocena: 2/10 (Pracuj!)

KP: 2
/Feli

17[O-S-W] by Pieteros Empty Re: [O-S-W] by Pieteros Pon Paź 18, 2010 6:14 pm

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
A więc tak widzę że mało mnie posłuchałeś pewnie dlatego że jestem mało doświadczony i robię słabsze Oparki od innych użytkowników ,ale mniejsza o to przejdzmy do sedna:
Włosy - Źle pocieniowane a w dodatku złe dobranie kolorów,polecałbym ci wymazanie ich i zrobienie na nowo.cieniuj Dwu lub Trzy'Tonowo i dobieraj dobrze kolory, tyle na temat Włosów.
To coś Pomarańczowego - Na ten temat nie wypowiem się za durzo raczej z tego powodu że nie wiem co to jest? Ale w tym czymś jest jednak dużo błędów.Może dlatego ,że Dwa tony i kolory słabo obrane to tak jak byś cieniował coś w stylu : czarny na zewnątrz a biały w środku.chyba to jednak nie ma sensu ale jeżeli te białe i czarne pocieniowano by osobno to wyglądało by o wiele lepiej czyż nie drogi pieterze? A więc polecam ponowne pocieniowanie Tego czegoś.
Spodnie - Same w sobie są dobrze pocieniowane jeżeli się je przybliży w Paincie ale jeżeli się oddali to wyglądają ochydnie pewnie dlatego ,że jest złe dbranie kolorów.A więc tutaj polecam ponownie dobrać kolory i znów pocieniować.
Buty - Buty są pocieniowane Dwó'tonowo tak jak i to coś pomarańczowego, to dlaczego afro i spodnie mają trzy Tony? Zastanów się nad tym jak cieniujesz.
A wracając do bótów to nie mam zastrzeżeń ,że są niezłe.
Ogólnie - Jeżeli mi nie wierzysz na Pismo to oddaj tą pracę do czyjegoś revampu i przekonasz się co miałem na myśli.A więc czas na podsumowanie...
Myślę że ta praca zasługuję na ocenę równąa 3/10Narka Pozdro i ćwicz

KP: 3
/Feli

18[O-S-W] by Pieteros Empty Re: [O-S-W] by Pieteros Pon Lis 15, 2010 5:59 pm

pieteros15

pieteros15
Olympic God
Olympic God
a jak wam sie to podoba??

[O-S-W] by Pieteros Demoy

Credit for SmokuXD

19[O-S-W] by Pieteros Empty Re: [O-S-W] by Pieteros Pon Lis 15, 2010 6:23 pm

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
A więc tak na początek ocenię wszystko co ty zrobiłeś a następnie co warto by było poprawić.
Część pierwsza:Włosy wg.mnie na przybliżeniu wygląda jak podróbka gotenksa ssj 3.tylko że są one czarne i kwadratowe kontury?.
Klatka piersiowa:jest to po prosty zwykły re color tak jak w więkrzości innych twych prac i jest to u mnie wielki minus.
spodnie:spodnie są jak spodnie po prosty pocieniowane i nic innego.
Buty:(stopy czy coś?)Słabe xd.
Część druga:na twoim mjejscu wziołbym się ostro do czytania poradników na temat cieniowania wszystkiego co ważne w oparze.
Włosy:zgumował bym je całe i spróbował na nowo.to zamo tyczy się [rogów?]
Klatka i kolor skóry:Klatka piersiowa jest zbyt zwykła na twym mjejscu zrobił bym podkoszulkę i zmienił kolor skóry na bardziej ciemny co by poprawiło wygląd tego demona.
Spodnie:Całkiem na nowo bo są brzydkie a ciemny niebieski nie zbyt komponuje się z pomarańczowym.
Buty c ałkiem na nowo.
Ocena: 4/10

20[O-S-W] by Pieteros Empty Re: [O-S-W] by Pieteros Pon Lis 15, 2010 6:43 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Pietros, na base nie potrzeba pozwolenia ale na przerabianie transa już tak. Jeżeli wziąłeś go z PBF'a to prawdopodobnie nie dostaniesz warna, bo nie napisałem "do not use".Chciałbym byś go dostał, bo nie zapytałeś mnie o zgodę, a jeżeli nie zapytałeś mnie o zgodę to złamałeś prawa autorskie, czyż nie ?

21[O-S-W] by Pieteros Empty Re: [O-S-W] by Pieteros Pon Lis 15, 2010 6:47 pm

pieteros15

pieteros15
Olympic God
Olympic God
masz racje smoku ale jak byl tylko recolor to kazdy by sie rzucal

22[O-S-W] by Pieteros Empty Re: [O-S-W] by Pieteros Pon Sty 24, 2011 11:29 am

pieteros15

pieteros15
Olympic God
Olympic God
wrocilem do oparow po dlugiej przerwie o to praca
[O-S-W] by Pieteros Dowysyania
Credit for Smoku

23[O-S-W] by Pieteros Empty Re: [O-S-W] by Pieteros Pon Sty 24, 2011 4:24 pm

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
A więc tak:
Cienie włosów są całkiem niezłe jednakże kosmyki są nie proste i posklejane ze sobą.Komuś może się to podobac jednak jest to trochę nie estetyczne nieprawdaż?
Popraw to,wyprośc je i porosłanczaj tak aby było estetycznie.
Koszula z długim rękawem,według mnie zbyt prosta,poza tym jest biała i oczojebna,innymi słowy nie pocieniowana a to jest wielki błąd,nigdy sobie tego nie odpuszczaj,myśl że zawsze może byc lepiej i cwicz górną częśc ciała.
Może jakiś kapturek by się przydał albo kamizelka.
Spodnie,zrazisz się pewnie jeżeli powiem ci ,że jest to rekolor,poznaję po tym base,dokładnie nie wiem które to co prawda jest for Smoku ale wygląda mi na S-H,a więc tak to że jest to rekolor to jeszcze przeubolewam jednak błędem było złe dobranie kolorów,brązowy tak brązowy jestem pewien że ten wspaniały kolor pasował by to tego typu cieniowania.
Buty są pocieniowane zwykle,znaczy dobrze ale zawsze może byc lepiej.
Miecz,podoba mi się małe ale ładne cienie które wspaniale pasują do tego tybo postury i białego nie pocieniowanego częścia ciała że się tak wyrażę,rękojeśc jjest niezła nie narzekam ponieważ nie jestem pewien czy bym zrobił leprzą.A więc ocena 5/10 no to Cya widzimy się na Turnieju...Zobaczymy co tam stworzyłeś

KP: 2
/Feli

24[O-S-W] by Pieteros Empty Re: [O-S-W] by Pieteros Wto Sty 25, 2011 9:24 am

pieteros15

pieteros15
Olympic God
Olympic God
Poprawiłem włosy i dałem strój kapitana Gotei 13 :)
[O-S-W] by Pieteros Zxd

Credit for AB

25[O-S-W] by Pieteros Empty Re: [O-S-W] by Pieteros Wto Sty 25, 2011 10:33 am

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
o.O Widzę że mnie posłuchałęś.
Włosy są o wiele leprze od tamtego opara,Leprzy krztałt lepiej pocieniowane i nie sklejają się aż tak strasznie jednak mogłeś je odrobinke nastroszyc myślę że wtedy wyglądało by to troszkę lepiej ponieważ były by one badziej bujne.
Jak już wspomniałem cieniowanie jest niezłe na pewno są to najleprze cienie włosów w twej karierze ,ale wg mnie za duża rużnica ciemności kolorów.To tak jakby było w cieniach biały>szary>czarny wg. mnie to się nie "Kleji"ale ogólnie ujdzie.
Strój Shinigami jako i Kapitana Gotei jest niezły,miałem na myśli krztałt i pomysł,samo wykonanie nie jest aż takie dobre ponieważ jest powalające pod względem złych cieni,znaczy ciesze się że one są nie tak jak poprzednio jednak nie sa zbyt dobre.Pas=to samo co w stroju.
Sandały jak sandały normalne nie przesadzone lecz czegoś w nich brakuje nie wiem,a już wiem sa krótkie shinigam je mają o nieco dłóższe.
Cienie w nich zwykłe.
W tym Oparze jednek żeczy brakuje mi narbardziej,a mianowicie z tego co wiem w bleach bo już jestem na 240 Wszyscy a czym bardziej Kapitanowie 13 Oddziałów Obronnych inaczej Gotei 13 Nosi miecze!.Co prawda u ciebie on jest ale jak już jest to mosi byc słabo no nie?Słabo miecz jest daremny nie tak jak ostatnio...!
Dobra to natyle moja ocena to 5,5/10...

2kp

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 2]

Idź do strony : 1, 2  Next

Similar topics

-

» [sprites]by Pieteros

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.