Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 2]

26[O-S-W] by Pieteros - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Pieteros Wto Sty 25, 2011 11:04 am

pieteros15

pieteros15
Olympic God
Olympic God
co do miecza tamten 1 miał lepsza forme a ten mial miec podstawowa

27[O-S-W] by Pieteros - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Pieteros Wto Sty 25, 2011 12:53 pm

najtor

najtor
Super Saiyan God
Super Saiyan God
No to :
Włosy : kształt może nie jest taki zły ale jakoś za mało kosmyków, i jak jest ten taki co zwisa ( domyślisz się chyba )xd tam jest taki jakby kwadrat. Cieniowanie fatalne, ale kolory.
Strój : nie wygląda źle, ale na pierwszy rzut oka.Te białe paski słabo pocieniowane, musisz wybierać bardziej różniące się od siebie kolory.
Koszulka nawet fajnie pocieniowana, spodnie w miarę też.
Dodatki : mieczyk sorry ale słaby. Buty to japonki ?? W rękawiczkach nie podobają mi się kolory i kształt.
Ogólnie pracuj i jeszcze raz pracuj.
Ocenka 3/10.

28[O-S-W] by Pieteros - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Pieteros Wto Sty 25, 2011 4:26 pm

pieteros15

pieteros15
Olympic God
Olympic God
Next "uwolnienie zanpaktou"
[O-S-W] by Pieteros - Page 2 Zxd
Credit for AB
Oceniac

29[O-S-W] by Pieteros - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Pieteros Sro Sty 26, 2011 9:02 am

Bombi

Bombi
Paramecia User
Paramecia User
Chciałeś to ocenię:
- Włosy - Kształt nie jest najgorszy - widziałem gorsze, ale i tak je popraw. W jednym miejscu jest tak pusto, a konkretnie pomiędzy kosmykiem na czole a tym największym. Dodaj tam jeszcze jakiś kosmyk. Cienie...słabo =/. Poczytaj poradniki, zobacz prace innych dobrych oparatorów, popytaj ich by Ci pomogli, bo te cienie są złe.
- Strój - Ogólnie nie jest najgorszy, ale może być lepszy. Czarna część ubrania jest źle pocieniowana. Kiedyś pokażę Ci jak fajnie cieniować :P. Płaszcz zbyt jest oddalony od czarnej części i wygląda jakby był taki wypukły. I na dole po prawej stronie wygląda sztywno.
- Buty są dziwne =/

Ogólnie pracuj na cieniowaniem.
Ocena: 2/10 więcej na razie nie dam.

KP: 1
/Feli

30[O-S-W] by Pieteros - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Pieteros Czw Sty 27, 2011 11:17 am

pieteros15

pieteros15
Olympic God
Olympic God
Zmieniłem cieniowanie i dodałem shikai
[O-S-W] by Pieteros - Page 2 Lswibase1r

Credit for AB

31[O-S-W] by Pieteros - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Pieteros Czw Sty 27, 2011 12:39 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Praca ogólnie stoi na dość niskim poziomie, ale postaram się wymienić wszystkie błędy na tyle zrozumiale byś je poprawił.
Włosy są źle pocieniowane. Kształt jest ogółem całkiem dobry, ale czarne pixele wewnątrz i złe cieniowanie daje po prostu tak słaby efekt że szkoda mówić. Skasuj całe cieniowanie i proponuję tutaj skorzystać z poradników umieszczonych na portalu - 'Krok po krok: O-S-W'. Masz tam opisane to w jaki sposób dobrze pocieniować takie włosy. Kosmyk opadający na czoło z przodu jest zbyt kwadratowy, dosłownie. Cieniowanie twarzy bazowe, niestety niewiele tutaj się namęczyłeś. Właściwie, nic się nie namęczyłeś. Włosy wyglądają jak naklejone na postać przez właśnie takie coś. Zero cieni pod opadającymi kosmykami i ogólnie na czole.. Słabo. Po ubraniu domyślam się że ma to być kapitan jednej z dywizji w Soul Society. Rękawice dziwnie pocieniowane. Na lewej ręce chyba urwałeś mu kawałek haori. Kimono wygląda zwyczajnie słabo. Cienie są do du*y, całość powinna wyglądać inaczej. Raczej trudno żeby aktualny strój przypominał Shinigami. Gdyby nie pasek to nigdy bym tak nie pomyślał. A propo paska, popraw go nieco. Buty to tragedia. Kwadrat z czarnymi konturami wewnątrz i wokół? Słabo, oj naprawdę słabo. Haori nie pocieniowane i ogólnie słabo wygląda. Katana jest źle pocieniowana i za bardzo ją zakrzywiłeś na koniec. ShiKai całkiem dobrze wygląda. Nie będę wspominał o braku cieni na niektórych elementach, ostrze wygląda dosyć fajnie. Mam pewne zastrzeżenia czy Ty robiłeś cały miecz patrząc na wygląd OPAR'a i Zanpakutou przed uwolnieniem ShiKai. Albo włożyłeś w zrobienie tego dodatku więcej czasu niż w zrobienie samego OPAR'a czego jestem prawie pewny jeżeli miecz jest twój, to źle zrobiłeś. To OPAR ma wyglądać dobrze, a nie dodatki do niego.

Ogółem..
Nie widzę żebyś zbyt dużo czasu włożył w tworzenie OPAR'a. Raczej w jego broń, a dokładniej formę ShiKai, Zanpakutou. Masa błędów i w cieniowaniu i w proporcjach. Poświęcaj więcej czasu na wykonanie samej pracy, a nie jakichś dodatków do niej. To praca ma się dobrze prezentować nie dodatek do niej.

[O-S-W] by Pieteros - Page 2 Traini

KP: 3
/Feli

32[O-S-W] by Pieteros - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Pieteros Sob Sty 29, 2011 4:56 pm

pieteros15

pieteros15
Olympic God
Olympic God
oo yoh ale mnie zjechales i dodales mi motywacji narazie mam cos takiego wzorowane na anime death note a mojego kapitana poprawie pozniej
[O-S-W] by Pieteros - Page 2 Lepiej
Credit for S-H



Ostatnio zmieniony przez pieteros15 dnia Pon Sty 31, 2011 9:18 am, w całości zmieniany 1 raz

33[O-S-W] by Pieteros - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Pieteros Sob Sty 29, 2011 7:32 pm

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
Przedstawie ci czerwono na Białym :
[O-S-W] by Pieteros - Page 2 Lepiej

Problem nr.1[włosy]Kosmyk za ciemny,innymi słowy w waliłeś jaste u początku kosmyka a ciemne na jego końcu...Tak się nie robi!!!Należało by to pomieniac...Nie będe ci tłumaczył jak...Pooglądaj kilka leprzych oparków najlepiej Yoha,nie tego najnowszego tylko tego przedtem...Tak to powinno wyglądac.
Problem nr.2[włosy] -||-[to samo]
Problem nr.3[włosy]Ani nie ma to kontur,jede wielki kwadrat ciemnego koloru.
Problem nr.4[Band]Kompletna porażka zostawione tak jak na base ani to pocieniowane ani pozmieniane no nie wiem.
Problem nr.5[Band i Pas]-||-[To samo]
Problem nr.6[Spodnie]Za dużo czarnego,za mało jastego + bardzo słago pocieniowane a swłaszcza u góry spodni.

Ogólnie:
Zawsze może byc lepiej radzę ci aby pozmieniac te niepasujące kosmyki oraz zmienic cienie!.
Słabo...Cieniowanie na bardzo słabym poziomie wg.nie wiem draczego ze mną w konkursie wygraleś,aa bo mi sie nie chciało xP ale mniejsza o to...
Spodnie jak już mówiłem bardzo słabo cienie,oraz buty w których nie pasują kolory...
Słabo ocena 3/10 Na zachęte.
PS:Kapitan o niebo leprzy...
No to by było na tyle

TRAIN!...

Można by powiedziec:
[O-S-W] by Pieteros - Page 2 Beznazwysst

KP: 3
/Yoh

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 2]

Idź do strony : Previous  1, 2

Similar topics

-

» [sprites]by Pieteros

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.