Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[GBA] DBZ Buu's Fury Empty [GBA] DBZ Buu's Fury Sob Sty 09, 2010 1:49 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
[GBA] DBZ Buu's Fury 2gvlpuq
W trzeciej części serii Legacy of Goku można zauważyć znaczną poprawę grafiki. Grę zaczynamy na drodze węża idąc z North Kaio do King Yamy, a kończymy na...własnym zakończeniu! Można wyexpić się na 200 level (maxymalny) i jest także możliwość fuzji oraz przemiany w Super Saiyan 3 po uprzedniej przemianie w Super Saiyan. Fabuła jest dość długa, a mapa wystarczająco duża. Animacje takie jak walki czy też przemiany zostały udoskonalone, np. podczas przemiany widać aurę. Muzyka także jest świetna i dobrze dopasowuje się do tła. System latania po świecie został wzięty z Legacy of Goku II i lekko go zmodyfikowano. Myślę że ta gra jest świetna i warta polecenia. Dla każdego fana DB jest to obowiązkowa gra.

PLUSY:
+ Dobre efekty dźwiękowe
+ Dobra grafika
+ świetna grywalność
+ Możliwość fuzji i przemiany w SSJ3
+ Samodzielne rozdawanie punktów do odpowiednich artrybutów
+ Poprawiony system walki

MINUSY:
- Gra ciut za łatwa

Ocena:
Grywalność: 10/10
Grafika: 9/10
Muzyka: 10/10
Sterowanie: 9/10
Animacje: 10/10
Razem: 48/50

[GBA] DBZ Buu's Fury Nh1d08

[GBA] DBZ Buu's Fury 20uzkhw

[GBA] DBZ Buu's Fury 2s8irlz

2[GBA] DBZ Buu's Fury Empty Re: [GBA] DBZ Buu's Fury Czw Sty 21, 2010 12:55 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Opis krótki, ale bardzo konkrety i to mi się podoba. Nie zdradzasz duzo tajemnic, tylko zachęcasz do gry, to dobrze ; p. Osobiście przeszedłem całą z poradnikami xP, co do minusu że jest zbyt łatwa. To czasem nie jest prawdą, ja wiele razy nie wiedziałem gdzie iść, ale np. walki z innymi przeciwnikami są dosyć proste, ale nie raz można umrzeć. Dodam, że walczy się ciekawie mamy ataki jak w DB, mozemy zadać kamehe albo zadać grom ataków meele. Plusy i minusy, oraz oceniona grafika na pewno zachęcą userów do grania.

3[GBA] DBZ Buu's Fury Empty Re: [GBA] DBZ Buu's Fury Pią Mar 12, 2010 5:09 pm

Bankrut

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Błąd! POZIOM TRUDNOSCI ZALEZY OD NAS SAMYCH

Ja np bylem hardkorem i przeszedlem gre bez dodawania sobie punktow (Energia hp itd)
I PRZESZEDLEM! XD

4[GBA] DBZ Buu's Fury Empty Re: [GBA] DBZ Buu's Fury Pią Mar 12, 2010 7:21 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
I tutaj twój błąd, bo poziom trudności zależy od komputera, przeciwnicy mają mało HP, i mają małe Hit Rate, w dodatku jak już zaczniemy walić przeciwnika to możemy nie przestawać...

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.