Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 2]

26[O-S-W] Template Work Room - Page 2 Empty Re: [O-S-W] Template Work Room Wto Paź 16, 2012 6:35 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Postać ciekawa, oryginalna i co najważniejsze, dobrze wykonana. Z cieniowaniem włosów nieco bym się jeszcze pobawił, ale w tym przypadku po prostu sobie darujemy. Podoba mi się cieniowanie spodni oraz stroju – jedyne zastrzeżenia budzi w tym przypadku, cieniowanie twarzy. Na tak niewielkiej przestrzeni, nos oraz usta są zbędnym dodatkiem, nieco bardziej oszpecającym postać, niźli wspomagającym ten nieszczęsny wygląd. Dodatkowo, czoło prezentuje się przeciętnie – właśnie pod kątem cieniowania. Poza tym, brak zastrzeżeń. Odpowiednie proporcje zostały zachowane; niekoniecznie mam powód by do czegoś się przyczepiać na siłę.

KP: 2
/Feli

27[O-S-W] Template Work Room - Page 2 Empty Re: [O-S-W] Template Work Room Sob Sty 04, 2014 9:17 am

Template

Template
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Po kolejnej dłuższej przerwie wrzucam coś co udało mi się wyskrobać :D

Scorpius Nerevar (Another new shits i know xD)

28[O-S-W] Template Work Room - Page 2 Empty Re: [O-S-W] Template Work Room Sob Sty 04, 2014 12:03 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Przede wszystkim, szkoda, że wrzuciłeś grafikę w takiej, a nie innej jakości - ciężko skomentować cieniowanie, nie mając na nie bezpośredniego podglądu z bliska. Postaram się jednak pokrótce wymienić błędy, które dostrzegam z daleka. Przede wszystkim, popracuj nad cieniami włosów. Nie wymagam wiele - postaraj się głównie o to, by uwidocznić poszczególne kosmyki. Strój prezentuje się całkiem znośnie, aczkolwiek, można byłoby wymyślić coś ciekawszego. Nie jestem w stanie wymienić błędów, jakie popełniłeś przy cieniowaniu ubrania, gdyż zwyczajnie go nie dostrzegam tak bardzo, jak powinienem. Wydaje mi się, że górna część wymaga jednak lekkich modyfikacji. Ogólnie rzecz biorąc, dobrze, że ktoś poza mną i Zbirem jeszcze dodaje jakiekolwiek prace związane ze spritowaniem stylem LSW - pracuj dalej. Chętnie skomentuję resztę twoich prac.

29[O-S-W] Template Work Room - Page 2 Empty Re: [O-S-W] Template Work Room Nie Sty 12, 2014 7:17 pm

Template

Template
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Dobra tak narzekacie na brak osób to przez jakiś zaśmiecę dział Wipów moim sheetem :DNo to macie kolejną nową (odświeżenie dla sprita :D) postać


Scorpius Nerevar (Origin, Exiled, Derialan Guardian)

Zapraszam :D

30[O-S-W] Template Work Room - Page 2 Empty Re: [O-S-W] Template Work Room Pon Sty 13, 2014 4:57 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
No to macie kolejną nową (odświeżenie dla sprita :D) postać
Heej, Zbir! Wiesz coś na temat innych użytkowników, masowo odświeżających prace innych spriterów? Pytam z czystej ciekawości.

Wracając do tematu... Pomimo faktu, że włosy zostały wykonane całkiem ciekawie, warto byłoby popracować nad cieniowaniem większego fragmentu z przodu.
Strój mało oryginalny - nie ukrywam, że akurat w twoim przypadku chciałbym skomentować jakąś postać, której stworzysz bardziej wymagający ubiór. Cieniowanie nie jest najgorsze, ale wypadałoby wprowadzić modyfikacje. Popracuj nad podkoszulką oraz płaszczykiem, jeżeli chodzi o ten temat. Zastanów się także nad nieco innym wyglądem twarzy Scorpiusa - aktualna mordka nie wygląda dobrze, prawdopodobnie przez usta i nosek, które sprawiają wrażenie jakby wepchniętych na siłę. Przesuń usta o jeden piksel w prawo, zaś nos o jeden piksel w dół. Jeżeli dalej nie będzie to wyglądało zbyt imponująco, spróbuj nieznacznie zwężyć dolną część twarzy i po prostu usuń te dodatkowe elementy - pacz: moje prace.

Liczę na to, że odwdzięczysz się jakimś komentarzem w moim temacie ;)

31[O-S-W] Template Work Room - Page 2 Empty Re: [O-S-W] Template Work Room Wto Lut 04, 2014 1:07 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Template! Yay! Jak ja cię dawno tu nie widziałem Rysiu.
No dobra, czas na ocenę. Wydaje mi się, że widoczny jest lekki zanik skilla po tej przerwie. Postać nie jest złą, jednak ma błędy. O ile cieniowanie ubrań(zwłaszcza spodni) bardzo mi się podoba, to cienie twarzy i włosów są po prostu słabe. Nos na tej pracy wygląda dość dziwnie i nie ukrywam, że creepy. Nie przypadło mi do gustu też cieniowanie kapotki w ostatniej wersji. Takie za proste.


@Yoh:
„Oceniam Kreatywnie” - 1 KP

32[O-S-W] Template Work Room - Page 2 Empty Re: [O-S-W] Template Work Room Czw Lut 13, 2014 2:58 pm

Template

Template
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Okej jako, że skill opadł muszę go na bieżąco odświeżać :D

Scorpius

Nie siliłem się specjalnie, tylko włosy zmieniłem i trochę koszulkę i tyle :D

33[O-S-W] Template Work Room - Page 2 Empty Re: [O-S-W] Template Work Room Czw Lut 13, 2014 6:58 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Proponuję, żebyś wrzucał swoje prace, nie zmieniając ich rozmiaru - znacznie łatwiej przyjrzeć się wtedy ewentualnym niedociągnięciom w przypadku cieniowania.
Pod kątem proporcji nie jest źle ale warto pamiętać, że praca została wykonana na cudzym base więc większych błędów również tutaj doświadczymy. Popracuj odrobinę nad pierwszym kosmykiem, który opada na czoło postaci - ogólnie rzecz biorąc, fryzura nie wygląda najgorzej. Po dokładniejszym przyjrzeniu się płaszczykowi, dochodzę do wniosku, że on również wymaga pewnych modyfikacji pod kątem cieni.

Liczę na krótki komentarz w moim temacie Trollface.

34[O-S-W] Template Work Room - Page 2 Empty Re: [O-S-W] Template Work Room Nie Kwi 13, 2014 10:10 am

szczepan

szczepan
Don
Don
Wracam na rewiry ARS niestety chwilowo dosłownie :(ale mam nadzieje że zobacze pełnego sprita jak pojawię się znowu  i niczym snajper zestrzelę coś komętarzem  Cwaniaczek..

Dobra to do dzieła.
Włosy są dość orginalne ale potrzeba im paru poprawek a mianowicie na samej górze wsłosów jest szczelina i niebyt mi się to podoba ale możesz mieć inne zdanie. Dobra to dalej co my tu mamy hmm.. a tak strój jest troszkę podobny do picollo nielicze tej szaty. Jest praktycznie w jednym koloże nielicząć paska butów itp. Rękawice ten sam kolor mogłeś dać inny tak samo spodnią czy też koszulce pod spodem, To teraz Szata mi się podoba dobrze wykonana i dopasowana do cieni niemam zastrzeżeń także moja ocena to 7/10 prawie  17


@Yoh:
„Oceniam Kreatywnie” - 1 KP

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 2]

Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.