Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : 1, 2  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 2]

1Nabór do nowego komiksu Empty Nabór do nowego komiksu Wto Cze 29, 2010 5:06 pm

Wzol

Wzol
Paramecia User
Paramecia User
Tak więc... postanowiłem zrobić komiks. Nad nazwą dalej myślę, a ogólny zarys fabuły ciągle się zmienia (!) więc takowych informacji nie otrzymacie, przynajmniej do wyjścia "trailera".
Poszukuję nie wielkiej ilości osób (jeżeli 20 to nie wielka ilość xD), i od razu podkreślam, że niektórzy zginą. Potrzebne mi jest sporo złych (oj warto będzie nim być ;P) oraz kilku dobrych... Na pewno mniej. Przydał by się jeszcze jakiś anglik (Akagi I hope you're reading this ;) ).

Informacji wiele nie potrzebuje, bo większość sam chciałbym wymyślić. Tak więc:
--------------------
Imię:
Nazwisko: [Koniecznie! Jak to bez nazwisk? Obłęd!]
Sprit:
Dobro / Zło [niepotrzebne skreślić xD]
--------------------
Jeżeli zaleje mnie fala postów typu - "ale Ja mushę być najlepshy" to chyba zrezygnuje. Potraktujcie to poważnie (przynajmniej się starajcie), a otrzymacie coś ładnego :P A no i oczywiście jeżeli będzie za dużo dobrych to będę musiał to trochę przekombinować (za waszą zgodą! Muszę być profesjonalny). Uhh ale się niepotrzebnie rozpisałem.

Aye ! :pedolsw:

2Nabór do nowego komiksu Empty Re: Nabór do nowego komiksu Wto Cze 29, 2010 5:14 pm

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Imię:Butarata
Ksywa:Ketsu
Nazwisko:Kyuketsuki
Sprit: http://iv.pl/images/88765176899011997342.png < pierwszy sprit z 2 lata temu go zrobiłem więc jest saks ale ja go lubię ;D
Zło
Jest psychiczny, kocha krew i lubi krzywdzic innych

Sory że dopisałem ale myślę, że nic się nie stanie, jeśli chcesz to usunę to.

3Nabór do nowego komiksu Empty Re: Nabór do nowego komiksu Wto Cze 29, 2010 5:22 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Imię: Woogy.
Nazwisko: Roleyo (dzięki, Viego xD).
Sprit: Dam Ci tego staruszka (w dodatku z niedokończoną oprawą "graficzną" xd), bo nowego mam jeszcze zdecydowanie za mało. Ew. jak zdąże zrobić wystarczająco zanim zaczniesz robić komiks to Cię poinformuję. Ostatecznie (jeśli wyrazisz chęć/zgodę) to w czasie komiksu podmienisz sprita - poszedł do fryzjera, czy coś xD (jeśli nie to zrozumiem). Do rzeczy: KLIK!
Dobro / Zło - jak uważasz, mi to lotto :P.

4Nabór do nowego komiksu Empty Re: Nabór do nowego komiksu Wto Cze 29, 2010 6:39 pm

Wzol

Wzol
Paramecia User
Paramecia User
Piszę bo mam 2 sprawy, a z racji tego, że muszę zaraz iść to chce to napisać dziś.
1. Woogy przykro mi, ale za słaby ten sprity. Chce, żeby komiks trzymał jakość. Ketsu, jeżeli nie masz nowszego (innego) to ten może być... A właściwie mogą być wszystkie. Aby tylko było więcej ludków do wykorzystania.
2. Mam zamiar zrobić wspomnianą wcześniej zapowiedź w formie v.gifa. I obiecuje (postaram się xD) aby nie był on taki jak wszystkie inne. Mam fajny pomysł :P.


Co do pierwszego punktu. Człowieku wiesz co komentujesz? Ten sprit był jednym z najlepszych około rok temu w polskim LSW no i sam się na nim wzorowałem xd. Wiem, wg nie trzyma poziomu, ale pozwól Woggy'emu wystąpić w tym komiksie... /CT.

5Nabór do nowego komiksu Empty Re: Nabór do nowego komiksu Sro Cze 30, 2010 5:58 am

Krycha95

Krycha95
Don
Don
Imię:Krycha
Nazwisko: [Nazwisko nieznane]
Sprit:jak go skończę to ci podeślę.
Zło-( No dobra CT , biorę zło) WYBIERZ ZŁO! MWUHAUHAHAHH xd. /CT.
Zwykle zadowolony i radosny, choć czasem jest w mrocznym stanie, za swoich kumpli odda życie, każdą walkę traktuje serio, nigdy nie lekceważy przeciwnika, walczy do ostatniej kropli.



Ostatnio zmieniony przez Krycha95 dnia Sro Cze 30, 2010 4:55 pm, w całości zmieniany 1 raz

6Nabór do nowego komiksu Empty Re: Nabór do nowego komiksu Sro Cze 30, 2010 7:25 am

Krychu269

Krychu269
Paramecia User
Paramecia User
Imię:Shane
Nazwisko:Kokyuritoshi
Sprit:
Normal
Dark State

Dobro / Zło:a moży być neutralny?A jak nie neutralny to obojętnie
Charakter:
Normal:Miły,Pomaga innym,walczy do końca.podrywa wszystkie dziwczyny które spotka czasem mu to nie wychodzi,chroni kumpli,drwi z tych którzy bezmyślnie zabijają i przychodzi do nich ,żeby ich tego od uczyć(przemocą oczywiście)
Dark state:Niszczy każdego kto wejdzie mu we drogę i odwrotnośc charakteru normala

7Nabór do nowego komiksu Empty Re: Nabór do nowego komiksu Sro Cze 30, 2010 9:14 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Imię: Yoh
Nazwisko: Atsuko
Sprit:
[Yoh: Modern] Yoh - Normal State
[Yoh: Modern] Yoh - Kaio-ken
[Yoh: Modern] Yoh - Vampire Form
[Yoh: Modern] Yoh - Berserker State
Strona: Neutralny. Jeżeli to niemożliwe, to niech będzie dobro.

Charakter:
Jest spokojny i uśmiechnięty. Przyjazny dla ludzi których zna, jak i dla tych których nie zna. Nienawidzi, kiedy ktoś zabija drugą osobę/istotę nie mając ku temu odpowiednich powodów. W czasie walki, staje się zupełnie inną osobą. Kiedy już rozpocznie walkę, stara się szybko zabić przeciwnika, używając w tym celu wielu technik. Myśli jednak jaki będzie kolejny ruch osoby z którą właśnie toczy walkę. Stara się to zauważyć ogólnie wcześniej, w czasie szalonej walki, dostrzegając tym samym czy przeciwnik jest uczulony na walkę wręcz czy na jakiegoś typu techniki.
Można by rzec, że w czasie walki staje się geniuszem, starającym się poznać działanie każdego stylu, techniki etc., zanim zacznie walczyć na serio.



Ostatnio zmieniony przez Yoh92 dnia Nie Lip 04, 2010 4:35 pm, w całości zmieniany 1 raz

8Nabór do nowego komiksu Empty Re: Nabór do nowego komiksu Sro Cze 30, 2010 9:28 am

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Imię:Tuffle
Nazwisko: Narukaza
Sprit:http://iv.pl/images/21780372252939345889.png
Dobro.

9Nabór do nowego komiksu Empty Re: Nabór do nowego komiksu Sro Cze 30, 2010 10:44 am

Halls

Halls
Logia User
Logia User
Imię: Halls
Nazwisko: Shinigami
Sprit: Normal State
Demon State
Dobro

10Nabór do nowego komiksu Empty Re: Nabór do nowego komiksu Sro Cze 30, 2010 1:13 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Imię: Smoku
Nazwisko: Ikagawashii
Sprit:Normal
Shadow 45%
Dobro / Zło : Mi to siedem, daj co Ci leży najbardziej (kieruj się bardziej ku złu, jak coś xDD)
Charakter: Jest Mroczny, powiedziałbym bardzo mroczny, zawsze chce zdobyć jak najwięcej mocy. Przyjaźń ? Nie jest w tym dobry.. Gardzi ludźmi, którzy są słabi.
Jest opanowany, szczególnie podczas walki


(potem Dodam jeszcze następne transy, obecnie jest 45%, potem dodam 70%, a na końcu 100%)

11Nabór do nowego komiksu Empty Re: Nabór do nowego komiksu Sro Cze 30, 2010 2:28 pm

Coolt

avatar
Zasłużony
Zasłużony
Ale Ja mushę być najlepshy!
Joke xd...

Imię: Coolt
Nazwisko: Kenshin
Sprit: Tutaj.
Dobro / Zło
Coś o charakterze: Ma 17 lat. Osoba leniwa i tajemnicza . Szybko się denerwuje z powodu utraty jego ukochanej... Którą jednak odzyska, ale będzie musiał zapłacić za to dużą cenę. Coolt sprawia wrażenie smutnego człowieka-demona. Umie rozplanować siły, chociaż czasami nad nimi nie panuje pod wpływem swoich emocji i szybko się męczy. Ma dużą energię i wypracowaną technikę walki bronią palną - swoim rewolwerem - Coltem 45. Jest jeszcze młody i ciągle się czegoś uczy, zna mało technik, lecz umie je wykorzystać.

12Nabór do nowego komiksu Empty Re: Nabór do nowego komiksu Sro Cze 30, 2010 4:03 pm

Max

Max
Human Interface
Human Interface
Imię: Max
Nazwisko: Hatsutoku
Sprit: http://iv.pl/images/87614845623896014288.png
Strona: Dobro, chyba że bardzo byś chciał mnie u złych to proszę bardzo. :P

13Nabór do nowego komiksu Empty Re: Nabór do nowego komiksu Sro Cze 30, 2010 7:43 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Imię: Maximus
Nazwisko: Gigantus
Sprit: Spritek
Strona: Sam se wybierz :P

14Nabór do nowego komiksu Empty Re: Nabór do nowego komiksu Czw Lip 01, 2010 12:13 pm

Wzol

Wzol
Paramecia User
Paramecia User
Strona: Sam se wybierz
I za to was lubię, więcej takich zgłoszeń :]

To tak w komiksie (i zapewne w trailerze) wystąpią jak na razie:
- Ketsu (Butarata - aaa to ty !)
- Krycha (Krycha)
- Krychu269 (Shane)
- Yoh92 (Yoh)
- Tuffle (Tuffle - nadal nad nim myśle, może jak pozwolisz mi poprawić/poprawisz ten niebieski )
- Halls (Halls)
- SmokuXD (Smoku - a nie, będziesz dobry bo... nie pasujesz do bycia dobrym xD Mało paradoksów na tym świecie ?)
- Coolt (Coolt - ty to musisz być dobry, bo mam fajny pomysł ;))
- Maxpayne1996 - (Max - zły :])
- Brajan (Maximus - oj to nazwisko będzie powodem do robienie sobie jaj z ciebie xD)
- Sezu (Sezu? - zgodził się na cb. Jak coś chcesz sprostować, to pisz.)

To na tyle... na razie ;) Czekam na ZGŁOSZENIA.
Co do Woogiego - poczekam na najnowszego. Może nie będzie go na trailerze (choć nie wiem, bo będzie długo powstawał :]) ale w komiksie powinien wystąpić. Uwijaj się z tym szybko ;) ! A jak nie to co najwyżej użyje jakiegoś podchwytliwego wytłumaczenia (Już mam jedno.. o i drugie !)

Aye ! :pedolsw:

15Nabór do nowego komiksu Empty Re: Nabór do nowego komiksu Czw Lip 01, 2010 6:30 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Robienie sobie jaj ze mnie? No to ja się wypisuję.


REZYGNUJĘ

16Nabór do nowego komiksu Empty Re: Nabór do nowego komiksu Pią Lip 02, 2010 7:31 am

Wzol

Wzol
Paramecia User
Paramecia User
No comment... chodziło o komiks (pomyśl czasem... jak mogło by być inaczej?!). Kto w dzisiejszych czasach ma takie imię i nazwisko ?

Ciekawostka: pewien obywatel USA parę lat temu zmienił legalnie swoje imię i nazwisko na Optimus Prime. Ja nie żartuję.

17Nabór do nowego komiksu Empty Re: Nabór do nowego komiksu Pią Lip 02, 2010 7:41 am

Diwan

Diwan
Zbanowany
Zbanowany
Imię: Diwan
Nazwisko: Teppich (xD)
Sprit: łap https://2img.net/r/ihimizer/img34/4310/kopiakopia58157599.png
Dobro

Jest radosny, jednak gdy ktoś zaatakuje jego sprzymierzeńca wpada w szał !

18Nabór do nowego komiksu Empty Re: Nabór do nowego komiksu Sob Lip 03, 2010 12:26 pm

Akagi Shigeru

Akagi Shigeru
Genin
Genin
Imię: Sanger
Nazwisko: Zonvolt
Sprit: http://iv.pl/images/48024815559469675323.png
Good, if there is way too much guys in Good, put me in Evil.
Personality: Sanger is calm, and thinks often, he is serious most of the time, and -never- jokes. He has a pride of his own, along with honor, he wouldn't just hit someone who's unable to fight. Every move of his has a plan backed in, his fighting style is not stupid, but rather, smart. If he's able to, he pefers to finish his fights.

19Nabór do nowego komiksu Empty Re: Nabór do nowego komiksu Sob Lip 03, 2010 1:31 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Imię: Ray
Nazwisko: Uruka
Sprit: Normal
I prefer Dobro xd
Co do charakteru... Wolałbym, żeby lubił walczyć, był spokojny i miał poczucie humoru, niż jakiś smutas i narwaniec xd

20Nabór do nowego komiksu Empty Re: Nabór do nowego komiksu Nie Lip 04, 2010 2:58 pm

Brek

avatar
Super Saiyan
Super Saiyan
Imię:Brek
Nazwisko:Kokyitosh
Sprit:Normal(wind form)
Dobro ale jak będzie za dużo to zło bo każdy chce być dobry
charakter:uwielbia walczyć, ma poczucie humoru i broni przyjaciół z całych sił i z poświęceniem

21Nabór do nowego komiksu Empty Re: Nabór do nowego komiksu Pon Lip 26, 2010 5:49 am

Wzol

Wzol
Paramecia User
Paramecia User
To, że pojawił się pierwszy chapter nie zmienia faktu, że nabór dalej jest otwarty. Jeszcze nie pokazałem wszystkich postaci.

22Nabór do nowego komiksu Empty Re: Nabór do nowego komiksu Pon Lip 26, 2010 6:58 am

pieteros15

pieteros15
Olympic God
Olympic God
Imię:Pietruch
Nazwisko:ZaGorts
Sprit:Pietruch
Zły
Charakter:
Lubi walki nigdy sie nie poddaje...W kazdej chwili umie sie smiać

23Nabór do nowego komiksu Empty Re: Nabór do nowego komiksu Pią Sie 20, 2010 12:11 pm

Wzol

Wzol
Paramecia User
Paramecia User
UWAGA !

Jako, że poprzedni projekt nie wypalił, postanowiłem zamknąć go w pudełku, a pudełko odłożyć do piwnicy. Ale.. skoro mam waszą zgodę, to chyba nie ma sensu zakładać nowego tamatu. Tak więc zaczynam pracę nad nowym komiksem. Ten będę robił powoli i z większym naciskiem na staranne dopracowanie obrazków.
Akcja komiksu będzie się toczyć w przyszłości. Trochę odległej. To tyle, co powinniście wiedzieć. Chętnym do dołączenia, polecam przycisk "Odpowiedź". Podajcie tylko istotne szczegółu jak imię i nazwisko. Reszta będzie zależeć ode mnie, więc nie musicie się wysilać.
Na razie tworzę kilka rodzajów kombinezonów dla armii (tak, tak ;P) ale wasze prace także mile widziane. Szczególnie Sprity.
\Hadzia !

24Nabór do nowego komiksu Empty Re: Nabór do nowego komiksu Pią Sie 20, 2010 12:38 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Imię:Sameyaro
Nazwisko:Gensei
Sprite:Sprit(prace nad spritem jeszcze trwają więc daje tyle ile zrobiłem i mogę pokazać)
Dobro.



Ostatnio zmieniony przez Sameyaro dnia Pią Sie 20, 2010 12:48 pm, w całości zmieniany 1 raz

25Nabór do nowego komiksu Empty Re: Nabór do nowego komiksu Pią Sie 20, 2010 12:45 pm

Rokan

Rokan
Super Saiyan
Super Saiyan
Imie: Ryden
Nazwisko: Brak
http://iv.pl/images/38869853236273484661.png
Zło

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 2]

Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.