Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 2]

26Nabór do nowego komiksu - Page 2 Empty Re: Nabór do nowego komiksu Czw Sie 26, 2010 5:11 pm

Wzol

Wzol
Paramecia User
Paramecia User
Pisze, bo mam 3 sprawy. Tak więc to już jakiś powód, aby znowu po spamować w tym temacie.
1. Mały zwiastun (nie animowany, nie chciało mi się :P) powinniście ujrzeć wiele takich scen w komiksie - Click !
2. Proszę was jeszcze raz - poszukajcie jakichś statków ( z zewnątrz i w takiej pozycji jak na zdjęciu wyżej ), robotów, bądź stworków (szczególnie z jakimiś ruchami), dużymi "bossami" też nie pogardzę.
3. Pietros15 i Rokan - nie dostajecie się. A Sameyaro -wierzę w twoje zdolności. Pracujesz już nad nową wersją? Bo jeżeli ta jest aktualna to niestety.. tak jak pozostali panowie.

27Nabór do nowego komiksu - Page 2 Empty Re: Nabór do nowego komiksu Czw Sie 26, 2010 6:23 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Eh jak powiedziałem "prace nad nim jeszcze trwają" to miałem na myśli zrobienie iluś tam ataków, a nie zmianę w wyglądzie cieniowaniu itp. Więc raczej się nie załapię na ten komix ehh szkoda.

P.S.
Napisałeś "wierzę w twoje zdolności"- dzięki za wiarę, ale moje zdolności nie są aż tak dobre poza tym brak czegoś takiego jak chęć xd.

@edit
Zresztą nigdzie nie usłyszałem "prace nad nim jeszcze trwają" (nie byłem w twoim temacie ze spritem, wyobraź sobie...),

Po 1 dziwne żebyś usłyszał...raczej przeczytał ...
Po 2 napisane to było 4 posty wyżej?

Imię:Sameyaro
Nazwisko:Gensei
Sprite:Sprit(prace nad spritem jeszcze trwają więc daje tyle ile zrobiłem i mogę pokazać)
Dobro.



Ostatnio zmieniony przez Sameyaro dnia Pią Sie 27, 2010 6:21 am, w całości zmieniany 1 raz

28Nabór do nowego komiksu - Page 2 Empty Re: Nabór do nowego komiksu Pią Sie 27, 2010 6:06 am

Wzol

Wzol
Paramecia User
Paramecia User
No i po co ty to piszesz ? Skoro nie robisz, to mnie to nie interesuje. Zresztą nigdzie nie usłyszałem "prace nad nim jeszcze trwają" (nie byłem w twoim temacie ze spritem, wyobraź sobie...), więc się nie tłumacz.

Dwie pierwsze prośby są nadal aktualne.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 2]

Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.