Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1HELP LUDZIE ! Chodzi o pliki flash... Empty HELP LUDZIE ! Chodzi o pliki flash... Czw Lip 01, 2010 10:04 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Tak więc, proszę Was drodzy userzy ars, byście pomogli mi szukać wszelkiego radzaju hostingów, a konkretnie flash.
Chce tu wstawić pierwszy odc. gifa i dupa zimna za duży ;/ Szukacjcie hostingów... proszę...



Ostatnio zmieniony przez SmokuXD dnia Pią Lip 02, 2010 11:26 am, w całości zmieniany 1 raz

2HELP LUDZIE ! Chodzi o pliki flash... Empty Re: HELP LUDZIE ! Chodzi o pliki flash... Pią Lip 02, 2010 7:12 am

Maly

Maly
Second Child
Second Child
Jak chcesz ominąć takie limity zrób domenę na cba.pl albo yoyo.pl jak chcesz mogę ci w tym pomóc. Strona nie będzie piękna będzie na niej tylko twoja praca.

3HELP LUDZIE ! Chodzi o pliki flash... Empty Re: HELP LUDZIE ! Chodzi o pliki flash... Pią Lip 02, 2010 7:23 am

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
Albo po prostu stwórz konto na DeviantArt'cie. Tam akurat nie wiem jaki jest limit na pliki z flesha, lecz widziałem jeden gif dosyć długi, więc chyba by można było tam spróbować.

@Edit/Down

Ale po co tak się męczyć, nie lepiej po prostu na DA ? Xd



Ostatnio zmieniony przez Sezu dnia Pią Lip 02, 2010 7:43 am, w całości zmieniany 1 raz

4HELP LUDZIE ! Chodzi o pliki flash... Empty Re: HELP LUDZIE ! Chodzi o pliki flash... Pią Lip 02, 2010 7:42 am

Maly

Maly
Second Child
Second Child
Zrobić własne portfolio to nie problem jak się zainstaluje gotowy system np php-fusion a morza hostować sporą liczbę prac nawet bez większej znajomości html i php

5HELP LUDZIE ! Chodzi o pliki flash... Empty Re: HELP LUDZIE ! Chodzi o pliki flash... Pią Lip 02, 2010 8:08 am

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
@Maly
Ale to nie wchodzi w grę, yoyo maxymalny plik przyjmuje to 7 MB, ugu.pl 10 MB a cba... nie bd nic mówił ;S

Polecam Deviant Arta jak Sezu.

6HELP LUDZIE ! Chodzi o pliki flash... Empty Re: HELP LUDZIE ! Chodzi o pliki flash... Pią Lip 02, 2010 10:16 am

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Możesz też na newgrounds, ale tam musisz założyć konto.
I zmień nazwę tematu.

7HELP LUDZIE ! Chodzi o pliki flash... Empty Re: HELP LUDZIE ! Chodzi o pliki flash... Pią Lip 02, 2010 11:40 am

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Newgrounds max może mieć 10mb, a mój odc. ma 26 MB. Właśnie uploaduje na Deviant Art, zobaczymy co z tego będzie.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.