Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1nq ludzie Empty nq ludzie Wto Lis 09, 2010 1:35 pm

Maly

Maly
Second Child
Second Child
A więc tak mimo, że nikt za mną nie zatęskni to i tak napiszę, że odchodzę. Moja ostatnia prośba to proszę o przekazanie Vladkowi władcę nad Maybe. Czemu odchodzę hmm nie robię oparków itp i uważam, że trochę siedząc na tym forum hamuję rozwój skilla w grafice. Tak więc nq ludzie.
Coś co zawsze chciałem odkryć: Skąd Feli ma te fajne avatary xD

2nq ludzie Empty Re: nq ludzie Wto Lis 09, 2010 2:45 pm

Cineg

Cineg
Zoan User
Zoan User
No cóż, nie znam cię za bardzo, ale robisz pro sygny. Może kiedyś cię dogonię ;) Rozwijaj się dobrze.

3nq ludzie Empty Re: nq ludzie Wto Lis 09, 2010 3:10 pm

Coolt

avatar
Zasłużony
Zasłużony
Jo.

4nq ludzie Empty Re: nq ludzie Wto Lis 09, 2010 3:52 pm

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
Źengaj. !

5nq ludzie Empty Re: nq ludzie Wto Lis 09, 2010 7:52 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Saske i Coolt, mimo że to dział "Odchodzę", to pamiętajcie o regulaminie. Za takie krótkie posty z Waszej strony kolejnym razem dam Warna.

Jeżeli chodzi o Małego.. Cóż.. Pewnie nie dasz się zatrzymać, ale wiedz że nie hamujesz żadnego skilla na forum. Po prostu, samo LSW nie jest już tak popularne jak kiedyś.
Powiedział bym żebyś nie odchodził bo przydaliby się Nam tacy graficy jak Ty, ale rób jak chcesz. Każdy człowiek ma własną wolę..

6nq ludzie Empty Re: nq ludzie Wto Lis 09, 2010 7:55 pm

Death

Death
First Child
First Child
Odchodzisz?
Wszyscy odchodzą, a nowych brak, ale cóż, jak naprawdę musisz to idź, wpadnij czasem...

7nq ludzie Empty Re: nq ludzie Sro Lis 10, 2010 2:12 pm

Maly

Maly
Second Child
Second Child
Jasne czasami wpadnę i coś tam napiszę. Obiecuję, że kiedyś do was wrócę na stałe :P
Powiedział bym żebyś nie odchodził bo przydaliby się Nam tacy graficy jak Ty,

Yosz co masz tym namyśli :P ?

8nq ludzie Empty Re: nq ludzie Sro Lis 10, 2010 6:25 pm

Vladek

Vladek
Operative Director
Operative Director
ej no a mi na GG to ani słówka ; s
Trzymajta się ;)
zara strzelicie zonka

9nq ludzie Empty Re: nq ludzie Sro Lis 10, 2010 7:33 pm

Maly

Maly
Second Child
Second Child
Foch na was ludzie zmuszacie mnie do tego no kurczę zmuszacie, że zostaje bo nie po to team robiłem żeby nagle się rozpadł bo kilka noobków poszło w moje ślady ehh raczej miałem tu powrócić jak wielki bohater z nowym pro skillem i ogarnąć moja słabą grafikę no ale nie mam wyboru ehh. Tak więc sorki za nabite 3 posty xD i O wielcy Admini wybaczcie mi ten spam

10nq ludzie Empty Re: nq ludzie Sro Lis 10, 2010 8:59 pm

Mimie

Mimie
Second Child
Second Child
Hmm, tak więc Witaj spowrotem, temat można chyba zamknąc aż do kolejnych wachań nastroju moim zdaniem ^^

11nq ludzie Empty Re: nq ludzie Sro Lis 10, 2010 10:32 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Nie zamknę tematu, Mały zmienny jest xD

Yosz co masz tym namyśli :P ?
Po części się wygadałem.. Póki co, nieważne xd Ale spodziewaj się pewnego Newsa.

12nq ludzie Empty Re: nq ludzie Pią Sty 14, 2011 7:57 pm

Maly

Maly
Second Child
Second Child
Odchodzę z ponownie teraz raczej na dłuży okres.
Cóż na forum jest zastój w postach do czego już jestem przyzwyczajony ale CB spada na psy coraz większa liczba osób miewa tam gwałtowne spadki inteligencji a przebywać i rozmawiać z kimś takim raczej nie mam zamiaru.
Pozdo dla Adminów bo od nich aż bije Inteligencja i zawsze można z nimi normalnie pogadać. Michass no kumpla bym nie pozdrowił :P.
No jeszcze Diwan i Mimie łapcie moje pozdrowienia.
A więc teraz ładnie wam mówię do widzenia.

13nq ludzie Empty Re: nq ludzie Pią Sty 14, 2011 8:06 pm

Kanishima

Kanishima
Wizard
Wizard
No cóż piszecie że nowych brak a ja to co jestem nowy :D parę osób nowych też jest ;D

No ale Maly widziałem twoje prace i sądzę że mógłbyś zostać skill można zawsze podnieść trzeba tylko chcieć :)

14nq ludzie Empty Re: nq ludzie Pią Sty 14, 2011 8:10 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
A nie prościej się do Synapsy zgłosić? Mamy własnego c-boxa i nie przyjmujemy byle czubów (właśnie żeby była jakaś enklawa od nich wolna).

15nq ludzie Empty Re: nq ludzie Pią Sty 14, 2011 8:13 pm

Maly

Maly
Second Child
Second Child
Viego napisał:A nie prościej się do Synapsy zgłosić? Mamy własnego c-boxa i nie przyjmujemy byle czubów (właśnie żeby była jakaś enklawa od nich wolna).

A jak się zgłosić :P ?


No ale Maly widziałem twoje prace i sądzę że mógłbyś zostać skill można zawsze podnieść trzeba tylko chcieć Smile
Tu nie chodzi już o skill jak było wcześniej tylko o zachowanie ludzi na CB które od kilku dni jest wręcz nierozumiane. Nie wiem czy teraz tym młodszym coś odwala przez nadmiar neta czy jak no ale trochę kultury by się przydało.


Czy te forum naprawdę coś ma że nie da się z niego odejść ? :P

16nq ludzie Empty Re: nq ludzie Pią Sty 14, 2011 8:32 pm

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
No cóż, szkoda że odchodzisz ale nie zmienię twojej decyzji. Nie napiszę żegnaj, gdyż zawsze możemy pisać na gg :> Zajrzyj czasem na forum i wrzuć jakąś KOX pracę.

17nq ludzie Empty Re: nq ludzie Pią Mar 04, 2011 1:28 pm

Maly

Maly
Second Child
Second Child
Odchodzę. Mam wrażenie, że administracja robi się coraz mniej rozgarnięta. Pewne osoby denerwują mnie swoją inteligencją itp itd.

18nq ludzie Empty Re: nq ludzie Pią Mar 04, 2011 2:19 pm

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Hmm? Odchodzisz ? Ja jedynie napiszę tyle..:
Do zobaczenia! ;]

19nq ludzie Empty Re: nq ludzie Pią Mar 04, 2011 3:10 pm

Coolt

avatar
Zasłużony
Zasłużony
To zdecyduj się czy zostajesz czy odchodzisz bo to co robisz jest już śmieszne... ;s

20nq ludzie Empty Re: nq ludzie Pią Mar 04, 2011 3:29 pm

Mimie

Mimie
Second Child
Second Child
Narka, mi też się zbiera na odejście więc Cię nie będę krytykował :] Jbc jest gg ^^

21nq ludzie Empty Re: nq ludzie Pon Mar 07, 2011 4:30 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Ah.. Widzę że brak neta z mojej strony skutkuje większą frekwencją odejść na forum. Eh.. Cóż.. Odezwę się na GG jak odzyskam neta to pogadamy ;s A tymczasem do zobaczenia.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.