Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 4]

26[O-S-W]baj Ketsu - Page 2 Empty Re: [O-S-W]baj Ketsu Pon Sty 25, 2010 8:01 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
Takesori napisał:Ale zrypany opar!
Włosy to już jak cię mogę, chociaż kolor mógłbyś zmienić, bo taki jaki tu dałes jest badziewiasty!
Na ramionach ma jakąś niebieską ospe, jak mogłeś coś takiego zrobić?
Na brzuchu ma jakiś metal w dodatku brzydko pocieniowany!
Ten pas mu się nie trzyma na dupie tylko spada!
Spodnie mają jakieś poziome cieniowanie? Jak takie cieniowanie wogóle może być?
Buty są normal, ale i tak są zwykłe, widać chodzi w drewnianych prawidłach!
Skóre ma poparzoną od solarium!

Powiem krótko ŻLE :sparta11:

Idz Koleś się Stuknij w Tą pustą Pałe i pokaż co ty Potrafisz


A więc Ocenie ci go :

Włosy ładnie wyglądają i cieniowanie też nie Najgorsze
Bandaże mi się bardzo podobają masz chociaż jakiś ładny pomysł
Spodnie co racja to racja cieniowanie mi się nie podoba


Tatuaże mogą być


7,5/10mam nadzieję że ocenisz mi pracę



Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 1kp.
/S

27[O-S-W]baj Ketsu - Page 2 Empty Re: [O-S-W]baj Ketsu Nie Lut 14, 2010 7:17 am

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
W timie mi nikt nie ocenia to wrzucam tu >.<
[O-S-W]baj Ketsu - Page 2 6v8y989veunm2y3p7hlr
Credits for SH,Cineg

28[O-S-W]baj Ketsu - Page 2 Empty Re: [O-S-W]baj Ketsu Nie Lut 14, 2010 9:20 am

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Więc tak włosy mają piękne ułożenie i pikne cienie,za te włosy przyznaje ci 6 pkt ;d pas jest sztuczny mógł by być lepszy ;],spodnie pocieniuj w styly wooogy'iego.

29[O-S-W]baj Ketsu - Page 2 Empty Re: [O-S-W]baj Ketsu Nie Lut 14, 2010 6:51 pm

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
No to zaczynajmy. Widać, że włosy chciałeś, aby były w cieniowaniu podobne do takich co zrobił Sołtys. No, ale niestety u Ciebie za bardzo Ci to nie wyszło. Szczególnie u góry. Konturami nie wyglądają źle. Następnie - Nie podoba mi się ten szal nachodzący na brodę ;s Akurat w takich pracach lepiej go zrobić poniżej twarzy niż na niej, bo to wygląda oklepanie. Jakoś mi się nie podobają cienie spodni. Powinny być co nieco poprawione. A tak reszta to nie wygląda tak źle, chociaż do poprawy jeszcze może pójść cieniowanie szala (Czy to on tam ma.)



Akcja "Oceniam Kreatywnie" - 2kp.
/S

30[O-S-W]baj Ketsu - Page 2 Empty Re: [O-S-W]baj Ketsu Sro Cze 02, 2010 6:24 pm

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Najnowszy opar, oceniajcie i mówcie co poprawic ; >
[O-S-W]baj Ketsu - Page 2 15812986832087197268
Credits for Durrco

31[O-S-W]baj Ketsu - Page 2 Empty Re: [O-S-W]baj Ketsu Sro Cze 02, 2010 7:27 pm

Hattori

avatar
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Cóż... ogólnie Oparek mi się podoba ;) Włosy jak zwykle zarąbiste, musisz mi powiedzieć jak takie robić bo ja mam z nimi problem mały xD Cienie na nich są bardzo dobre, a na skórze już trochę gorsze, lecz ujdzie w tłoku :) Koszulka... no cóż... pocieniowana fajnie, lecz mogło by być troszkę lepsze, opaski itd są jak zwykle pospolite, ale fajne ^^ Spodnie chyba trochę za ciasne, ale jeżeli takie miały być to również bardzo dobrze wykonane. A co do butów to to co zawsze :spartabest:

Ocenka - 9,3/10 :)

PS: w końcu masz 3 stronkę xD

1kp

32[O-S-W]baj Ketsu - Page 2 Empty Re: [O-S-W]baj Ketsu Sro Cze 02, 2010 7:47 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
@Up
W porównaniu do moich 14 to... Argh xd!

@Topic
Hmm.. Widzę że bez ARS też się szkoliłeś w OPAR'ach ;) Chwali się, naprawdę.
Co do OPAR'ka.
Liczę także na twój komentarz, Ketsu w moim temacie z O-S-W :)

Włoski dobrze pocieniowane, a przynajmniej w miarę dobrze. Zdecydowanie lepiej wygląda z opaską.
Kształt włosów ciekawy, taki rozczochraniec ;s
Strój zasługuje na dużego plusa pod względem oryginalności. Cieniowanie skóry w miarę, ale mięśnie rąk są słabo widoczne. Musisz to zmienić.
Nie podobają mi się jedynie cienie na podkoszulce, są dziwne. Ale ogółem, cały strój jest pocieniowany całkiem nieźle.
W dodatku, miło mnie zaskoczyłeś. Nie wiedziałem że na tym Base można zrobić coś takiego ;p Dobra robota.

7/10

2kp

33[O-S-W]baj Ketsu - Page 2 Empty Re: [O-S-W]baj Ketsu Czw Cze 03, 2010 6:50 am

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Kiedyś też będę miał te 14 stron xd
A tutaj poprawiłem cienie koszulki, nie wiem czy wygląda to teraz lepiej czy gorzej.I powiększyłem mięśnie, też nie wiem czy na lepiej ;) Zostawiłem wersje z opaską.Poprawiłem też troszkę cienie skóry, a spodni nie poprawię, one takie mają byc :P No dobra, nie nudzę już wam tylko daje tego fuckin' opara ;d
[O-S-W]baj Ketsu - Page 2 22932965389203551655
Credits for Durrco
A teraz Yoh, idę do twojego tematu :P Muszę zarobic darmowe KP :)

34[O-S-W]baj Ketsu - Page 2 Empty Re: [O-S-W]baj Ketsu Pią Cze 04, 2010 9:35 am

Hattori

avatar
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Co tu dużo się rozpisywać? Wszystko tak samo jak wcześniej, jedynie cienie koszulki i skóry są trochę lepsze. Mięśnie są odrobinę większe niż poprzednio co wygląda znacznie lepiej :)

Ocenka: 9,6/10

35[O-S-W]baj Ketsu - Page 2 Empty Re: [O-S-W]baj Ketsu Sob Cze 05, 2010 11:13 am

Krycha95

Krycha95
Don
Don
Oparek nieźle się prezentuje, popracuj trochę nad konturami włosów.Opaska ładnie wyszła a cienie spox.Popraw lekko kamizelkę i mięśnie.Reszta jest w porządku.No i popraw trochę kontur ręki.
7,5\10

36[O-S-W]baj Ketsu - Page 2 Empty Re: [O-S-W]baj Ketsu Wto Cze 08, 2010 11:54 am

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
[O-S-W]baj Ketsu - Page 2 24468393587364005546
Credits for Durrco
Kamizelka + koszulka
Koszulka
Goła klata ;D
Mam zamiar robic sprita więc piszcie czy się opłaca, za komentarz w moim temacie odwdzięczę się swoim komentarzem w waszym temacie :P

37[O-S-W]baj Ketsu - Page 2 Empty Re: [O-S-W]baj Ketsu Wto Cze 08, 2010 2:31 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Mam zamiar robic sprita więc piszcie czy się opłaca, za komentarz w moim temacie odwdzięczę się swoim komentarzem w waszym temacie :P
No, ja myślę bo mój temat już umiera xD

Tak jak oceniałem wcześniej.
Włosy mi się podobają, choć cieniowanie mogłoby być lepsze niż teraz. Strój OPAR'a zasługuje na dużego plusa pod względem oryginalności, bo nigdzie nie miałem okazji takiego zobaczyć.
Popraw px na prawej ręce, bo wygląda trochę kwadratowo. Pobaw się po prostu i zrób tak, aby nie dawała podobnych efektów. Mi się to udało xd
Jak pierwsza poza wyszła dobrze, tak druga i trzecia już gorzej.
Podkoszulka ma lepsze cienie, ale zbyt mocno miesza się z kolorem skóry. W tym wypadku za dużo jest tutaj tego białego, musisz albo go ograniczyć, albo zmienić mu podkoszulkę. Byłbym za zmianą, ale to już od Ciebie zależy.
Trzecia i ostatnia poza w ogóle mi się nie podoba. Tzn. Włosy i skórę na głowie, a także spodnie są dobre, ale całość psuje klata. Nie dość że nie jest zbytnio dopracowana, to w dodatku wydaje się płaska. Mięśnie wyglądają jak jakieś proste linie na klacie. Koniecznie, ale to KONIECZNIE musisz dokonać zmian w klacie jeżeli chcesz robić takiego Sprita.

6/10

2kp

38[O-S-W]baj Ketsu - Page 2 Empty Re: [O-S-W]baj Ketsu Wto Cze 08, 2010 5:48 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Yoh92 napisał:
Mam zamiar robic sprita więc piszcie czy się opłaca, za komentarz w moim temacie odwdzięczę się swoim komentarzem w waszym temacie :P
No, ja myślę bo mój temat już umiera xD

No wiesz Yoh 'u ty narzekasz ,że Twój powoli umiera ,a mojemu przyda się natychmiastowa reanimacja ,bo umiera od 24 maja >.<

Jeżeli chodzi o OPAR'ka to fajnie ,że miałeś jakąś własną ,oryginalną wizję ,a nie kolejne OPAR z ciemną koszulką i obwisłymi ,"sayiańskimi" spodniami.
Jeżeli chodzi o pierwszego OPAR' ka ,to mogę się przyczepić jedynie do włosów ,bo wyglądają naprawdę chaotycznie. Cała reszta jest fajna ,szczególnie ta kurtka ala kamizelka oraz spodnie. No może jedynie to coś ,co jest na biodrach ... no właśnie ,co to jest?
Za tego dałbym 8/10
Teraz wersja druga. Będę musiał chyba powtórzyć to co napisał Yoh ,czyli koszula zlewa się z ciałem. No to by było na tyle :P
Tak więc 6/10 za wersję 2. .
No i wersja 3. Chociaż klata rzeczywiście nie wygląda świetnie ,to nadrabiasz wykonaniem mięśni na rękach. Reszta patrz OPAR 'ek pierwszy.
Ocena 7/10

Ocena końcowa 7/10

PS Mam nadzieję ,ze się odwdzięczysz tak jak obiecałeś ,tylko że będziesz musiał znaleźć mój temat bo od jakiegoś czasu nikt w nim nic nie pisał.

2kp
I co wy wiecie o zdechłych tematach... Mój był w śpiączce od stycznia, przywróciłem akcję serca, a wy odłączacie aparaturę.

39[O-S-W]baj Ketsu - Page 2 Empty Re: [O-S-W]baj Ketsu Nie Cze 13, 2010 10:35 am

Krychu269

Krychu269
Paramecia User
Paramecia User
dobra zacznijmy

Włosy mają fajny kształt i są nieźle pocieniowane kosmyki są dobrze poumieszczane cieniowanie głowy też jest dobre

Ubranko jest oryginalne i ma bardzo ładne cienie fajny pas dobrze pocieniowany ręce są dobrze pocieniowane fajne ma spodnie mają dobre cienie dobrze dobrane kolory wszystko ładnie wygląda klata jest trochę dziwna ale ma dobre cienie

ocena 8/10

/Y
+1KP

40[O-S-W]baj Ketsu - Page 2 Empty Re: [O-S-W]baj Ketsu Nie Cze 13, 2010 11:02 am

Szark

Szark
Mazoku
Mazoku
Oparek jak już ci mówiłem przypomina mi Jediego ale to inna historia xd.

Pierw ocenie włosy gdyż wszędzie są takie same. Włosy wyglądają całkiem przyzwoicie i nie widzę nic do poprawy, tylko że 2 kosmyki przypominają mi troszeczkę uszy królika ale to nie psuje efektu.

Dobra, pierwsza poza jest najlepsza i z niej zrób sprita. Opaska całkiem nieźle wygląda z tymi włosami do tego czerwony pasuje do czarnych włosów. Trochę nie widać cieni na opasce ale tak to jest spoko. Skóra jest opalona (jak u każdego) i to staje się monotonne. Zrób ktoś takiego bladego kolesia ;d. Ale jak już mówimy o cieniach skóry to są spoko i ładnie leżą. Białej koszulki tu trochę mało i do tego na klacie widać trochę skóry tak jak by taka kropka xd, dopiero pod lupą widać co to jest. Ta kamizelka czy co to tam jest wygląda dość ciekawie przy tej koszulce. Spodnie trochę dziwnie wyglądają ale przy takich butach wygląda to o wiele lepiej niż bez.
Za tego dam 8/10

Druga poza bez kamizelki wygląda trochę kiepsko ale nie jest tak źle. Czy mi się wydaję że ta koszulka jest ciasna? Tak trochę wygląda. No cóż tu jest trochę gorzej niż bez kamizelki.
7/10.

No rzeczywiście jak powiedział Zbir mięśnie na łapach nadrabiają resztę. Ta klata przypomina mi Bercika ale tu jest trochę mniejsza.
7/10

Razem 7.3/10

/f
KP: 3

41[O-S-W]baj Ketsu - Page 2 Empty Re: [O-S-W]baj Ketsu Sro Cze 16, 2010 4:32 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
no Ketsu widać że dużo ćwiczyłeś jak miałeś Ban :)

Włosy są bardzo ładnie zrobione a cieniowanie na nich jest dobre jedynie tył bym trochę zmienił bo głowa teraz przypomina Dynię xD.

Strój jest bardzo pomysłowy ale nie podoba mi się cieniowanie na białej podkoszulce wiem że biały się źle cieniuję ale mógł byś je trochę poprawić. Ta kamizelka też niezbyt mi się podoba cienie na niej są średnie :( gdybyś ją jakoś zwiększył (poszerzył to troszkę lepiej by wyglądała). Spodnie za to bardzo mi się podobają nie wiem dlaczego ale jakoś do mnie przemawiają, może dlatego że są tak oryginalne. Ale troszkę bym poprawił cieniowanie.

Teraz klatka piersiowa :/ Tutaj to z maściłeś na całej lini. Klatka piersiowa jest bardzo brzydka niestety ale chciałeś zrobić swoją :).

ogólna ocena to 7/10 Popraw cieniowanie i Klatkę Piersiową . TO są jedne z ważniejszych rzeczy które musisz poprawić.

/f
KP: 2

42[O-S-W]baj Ketsu - Page 2 Empty Re: [O-S-W]baj Ketsu Sro Cze 16, 2010 5:25 pm

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Kolejna osoba która mówi że cwiczyła..gdy miałem bana GÓWNO ROBIŁEM Z MOIM SKILLEM :) Tyle ode mnie ;d

43[O-S-W]baj Ketsu - Page 2 Empty Re: [O-S-W]baj Ketsu Czw Cze 17, 2010 6:43 am

Mor

Mor
Bronze Saint
Bronze Saint
A więc tak ładnie zrobiłeś klatę, kaloryfer jak kto woli. Włosy są nawet nawet, ale są źle pocieniowane. Kamizelka na 2 oparze jest taka no dobra może być cieniowanie. Na 1 oparze kamizelka nie jest dociągnięta do lewego ramienia. Pasek jest taki jako taki, a nawet nie wiem czy to jest pasek. Spodnie no spoxik. Buty są niepotrzebnie znowu czarne. Cieniowanie oprócz na włosach spox. No całkiem fajny opar gz. Ocena: 7/10

1kp

44[O-S-W]baj Ketsu - Page 2 Empty Re: [O-S-W]baj Ketsu Wto Cze 22, 2010 5:24 pm

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
[O-S-W]baj Ketsu - Page 2 83197305311948891470
Mówcie która wersja cieniowania spodni jest lepsza ; >

45[O-S-W]baj Ketsu - Page 2 Empty Re: [O-S-W]baj Ketsu Wto Cze 22, 2010 10:17 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Jeżeli chodzi Ci tylko o spodnie, to obie wersje są słabe xd
Spodnie dziwnie pocieniowane, w obydwu przypadkach nie wygląda to ładnie. Proponuję zmienić styl cieniowania tych spodni na inny, lepszy.
W ostateczności mogę zdecydować się na numer jeden ;d Ale tylko dlatego że któryś trzeba wybrać. Wiedz że mogłyby one wyglądać lepiej.
Całej postaci nie oceniam, bo jest to Butarata w całej swej okazałości xD

46[O-S-W]baj Ketsu - Page 2 Empty Re: [O-S-W]baj Ketsu Pią Cze 25, 2010 3:25 pm

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Hmm, lepiej ?
[O-S-W]baj Ketsu - Page 2 97855594389061239281

/Y
Nie będę spamił, więc Ci napiszę edycję ;d
Emm.. Niezupełnie o to mi chodziło. Spodnie dalej są jakoś dziwacznie pocieniowane, ale cała postać wydaje się teraz ciekawiej zbudowana.


W takim razie o co ?

47[O-S-W]baj Ketsu - Page 2 Empty Re: [O-S-W]baj Ketsu Sob Cze 26, 2010 11:31 am

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Zmień te włosy! Pisałem to już u któregoś w temacie, ale powtórzę:
Nie rób konturów włosów, a w nich napaćkanych kolejnych kosmyków, tylko postaraj się każdy kosmyk z osobna zrobić! Poza tym popraw cieniowanie, tony są po prostu za słabe...
Do ogólnego pomysłu na ubranie się nie przyczepię - bo jest dobre, oryginalne.
Cieniowanie skóry i bluzy nie jest złe, ale pasek i spodnie mają zdecydowanie za słabe tony. Ponadto, jak pisał Yoh, trochę dziwne pocieniowane są spodnie... Nie wiem do końca jak to możesz poprawić, ale pokombinuj... Spróbuj może je pocieniować w taki sam sposób, jak bluzę (dod. mocniejsze tony) + ew. te "paski" u ich dołu, które odpowiednio wykonane dają niezły efekt...

Nieźle, ale myślę że powinieneś go trochę zmodernizować.

2kp

48[O-S-W]baj Ketsu - Page 2 Empty Re: [O-S-W]baj Ketsu Sro Sie 25, 2010 6:20 am

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
[O-S-W]baj Ketsu - Page 2 13156436210039895954
Hm?
C:SH

49[O-S-W]baj Ketsu - Page 2 Empty Re: [O-S-W]baj Ketsu Sro Sie 25, 2010 11:08 am

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Po pierwsze włosy. Chociaż radzę Ci zrobić je zupełnie nowe ,od zera ,to wytknę Ci największy błąd jaki przy nich robisz. Tak więc postacie LSW nie są duże, co ogranicza tworzenie poszczególnych elementów o określonych wielkościach w taki sposób ,aby były dobrze widoczne z daleka. Natomiast Twoje rozumowanie jest takie:
"Zrobię z 30 kosmyków na włosach ,tak aby wyglądał jak najbardziej realistycznie ... ,a przy okazji wepchnę pod każdy z tych 30 kosmyków ,30 kolejnych".
Nie możesz popadać ze skrajności w skrajność. Jasne postać może być jak najbardziej realistyczna ,ale są jakieś granice. Kiedy je przekroczysz ,nim się spostrzeżesz ,a zaczniesz iść w przeciwnym kierunku. Rób włosy z dużymi kosmykami ,a mniejszą ich ilością. To było odnośnie kształtów ,jeżeli chodzi o cieniowanie ,to myślę ,że kiedy ( jeżeli ) zaczniesz robić włosy normalnie ( jak na standardy LSW :P ) ,to już będzie duża poprawa.
Jeżeli chodzi o twarz ,to ... twarz jak twarz. Jeżeli chodzi o koszulkę ( v1 ) ,to cieniowanie leży i kwiczy ,więcej tutaj pisać nie trzeba. W drugiej propozycji jest już nieco lepiej ,bo sama koszula jest już nieco lepiej pocieniowana niż koszulka ,niestety jej kolor zlewa się z koszulką. Albo dodaj jej kontury ,albo zmień kolor na inny.
Pasek jest źle pocieniowany. Zdecyduj się z której strony pada światło ... mam nadzieję ,że domyślisz się o co mi chodzi. Spodnie ,no coś z nimi nie tak. Same rozłożenie poszczególnych kolorów wydaje się w miarę dobre ,ale czegoś im brakuje. Może są za puste ,może to wina zbyt ciemnego ,najjaśniejszego koloru. Coś pokombinuj ,bo myślę ,że stać Cię na coś lepszego. Buty ... rozumiem ,że z nimi dużo zrobić się nie da ,ale pokombinuj coś. Nie wiem ,może dodaj podeszwę ,sznurówki ,dodatkowy kolor... cokolwiek!
Aaaa zapomniałbym o rękach : wyglądają po prostu słabo :P.
Ocena końcowa: 4/10

3kp

50[O-S-W]baj Ketsu - Page 2 Empty Re: [O-S-W]baj Ketsu Sob Paź 09, 2010 10:36 am

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Stfu, ekhem, khm.Ekhem !
[O-S-W]baj Ketsu - Page 2 Kwas12
Credits for DurrCo
Zakurzony temat, przynajmniej nie jest na 2-two stronie ;9

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 4]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Similar topics

-

» Ketsu
» Ketsu
» Ketsu!
» Ketsu
» [O-S-W] Ketsu

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.