Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[PS2] God of War - Video Recenzja PL Empty [PS2] God of War - Video Recenzja PL Pon Lip 05, 2010 8:09 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
[PS2] God of War - Video Recenzja PL 5652484

Video Recenzja nie zawiera intra Fresh Review gdyż nie zostało udostępnione. Proszę nie kasować tematu, jest specialne intro iż recenzja jest specjalnie dla Anime Revolution Sprites. Na chwilę teraźniejszą powinno to wystarczyć, w następnej recenzji planuje umieścić intro Fresh Review ale to zależy od administracji czy je udostępni.

Link do video recenzji:
https://www.youtube.com/watch?v=cWihoryGwMc

Staraliśmy się i to się liczy! Enjoy people!



Ostatnio zmieniony przez Dase dnia Sro Gru 29, 2010 6:53 pm, w całości zmieniany 1 raz

2[PS2] God of War - Video Recenzja PL Empty Re: [PS2] God of War - Video Recenzja PL Pon Lip 05, 2010 8:30 pm

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
Recenzja ci powiem wyszło zaje*iście. Ta mumia co pokazywała "okey" na grę też fajna :D. Ogólnie wszystko dobre. Zastrzeżeń nie mam. Na początku myślałem że ty se zmieniłeś głos a to Danisz :D. Ogólnie ładny "zespół" stworzyliście. Rób więcej takich recenzji.

3[PS2] God of War - Video Recenzja PL Empty Re: [PS2] God of War - Video Recenzja PL Pon Lip 05, 2010 8:36 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Kawał dobrej roboty chłopaki :P.
Naprawdę postaraliście się, recenzja nie za długa i przejrzysta, ale nie wiedziałem że jeszcze masz ps2 XD. Bo w końcu xpudelko sprzedałeś ;, ładny opis na początku zdziwił mnie głos bo byłem przekonany że ty będziesz mówił, no ale głos Danisza też nie jest zły.
Czym nagrywałeś grę?

Robota godna pogratulowania, i właśnie takie gratulacje wam składam!
Dzięki, i więcej takich recenzji, może nawet z gier na PS3 ;.

4[PS2] God of War - Video Recenzja PL Empty Re: [PS2] God of War - Video Recenzja PL Pon Lip 05, 2010 8:40 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Dzięki za komenty chłopaki ^^

o w końcu xpudelko sprzedałeś
Udało się kupić PS3 bez sprzedaży X360

Czym nagrywałeś grę?
Tunerem TV, wiem, że jakość słaba (rozciągałem do HD, to nie jest to samo co Real HD xd)

5[PS2] God of War - Video Recenzja PL Empty Re: [PS2] God of War - Video Recenzja PL Wto Lip 06, 2010 9:47 am

Maly

Maly
Second Child
Second Child
Recenzja bardzo dobra. Posiada to co recenzja powinna posiadać czyli opis grafiki muzyki itd. Na początku nie mogłem się przyzwyczaić do głosu a fragment z mumią raczej niepotrzebny jak się pokazała to zaleciało czymś nieświeżym i lekko amatorszczyzną.

6[PS2] God of War - Video Recenzja PL Empty Re: [PS2] God of War - Video Recenzja PL Wto Lip 06, 2010 11:17 am

Cineg

Cineg
Zoan User
Zoan User
Tak, to co wyżej. Trochę nie pasowało mi, że ciągle jedna scena leciała :FUUU-: . Ja bym zrobił, że więcej scen i bardziej pasujących do komentarza, ale jak już tam wolicie. Wideło recenzja jest całkiem dobra i czekam na następną. :cookiemaster:

7[PS2] God of War - Video Recenzja PL Empty Re: [PS2] God of War - Video Recenzja PL Wto Lip 06, 2010 11:32 am

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Faktycznie, co do tego fragmentu z mumią - zalatuje amatorszczyzną. Ale czy my/Wy jesteśmy/ście profesjonalistami? Tak więc j.ć xD. Jak dla mnie obleci ;P.
Danisza na początku niewyraźnie słychać, ale później da się przyzwyczaić (mimo, iż nadal są słowa, których nie jestem w stanie zrozumieć)... Poza tym przed wymówieniem imienia bohatera jest taki szelest ;s. Ale to nic.
Nie jestem pewny czy dobrze zrobiliście używając słowa "napierdalanka" - takie nie fachowe xd. Chociaż z drugiej strony znów można się odnieść do tego, co napisałem wcześniej :P.
W każdym razie o grafice jest, o muzyce jest (na końcu nadużyte słowo "epickie"), o fabule jest... Jednak co do tego ostatniego - mogliście powiedzieć nieco więcej (np. dlaczego jest słaba - mało pobocznych wątków, etc.)...

Jest dobrze ;).

@Edit
Ahaaa! Zgodzę się z przedmówcą - mogliście zrobić wycinki kilku akcji... Np. mówicie o muzyce - puszczacie moment z najciekawszą muzyką, etc.

8[PS2] God of War - Video Recenzja PL Empty Re: [PS2] God of War - Video Recenzja PL Wto Lip 06, 2010 11:38 am

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Dzięki za kolejne komenty panowie.
Wziąłem sobie niektóre rady i np. ta z dodaniem odpowiednich fragmentów zostanie uwzględniona w następnej recenzji.

Ale czy my/Wy jesteśmy/ście profesjonalistami?
Nie, i dziękuję, że to wszystkim przypomniałeś, woogy ;)

9[PS2] God of War - Video Recenzja PL Empty Re: [PS2] God of War - Video Recenzja PL Sro Lip 07, 2010 8:37 am

Krycha95

Krycha95
Don
Don
Świetna robota spisaliście się na medal! To , że Korek zakrył twarz dało ciekawy efekt.Recenzja jest solidnie zrobiona, krótko zwięźle i na temat. Czekam na następne wasze recenzje.Świetna robota!

10[PS2] God of War - Video Recenzja PL Empty Re: [PS2] God of War - Video Recenzja PL Sro Lip 07, 2010 9:05 am

Wzol

Wzol
Paramecia User
Paramecia User
Na samym wstępie od razu mnie odrzuciło xD Myślałem, że sobie jaja robicie, ale poczekałem i jednak okazało się, że jest to recenzja gry... uff

Pierwsze co się rzuca w oczy (uszy?) to głos. Niby poprawy, lecz radziłbym nie trzymać tak blisko mikrofonu. Słaba jakość i te "puknięcia" mogą trochę wkurzyć.

Ale... Wszystko jest ładnie wyjaśnione. Można ponarzekać, że to bardziej samouczek z oceną gry niż recenzja, no ale co tam, przynajmniej pomocna.

Zazwyczaj wole recenzje, które są komentowane na "żywo", bo zawsze to jakoś śmiesznie wygląda, ale te nie jest zła. Do pełnej profeski jednak trochę brakuje.

Nie zrozumcie mnie źle, oczywiście czekam na następne recenzje... :]

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.