Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

ChrisPLful

ChrisPLful
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Chris Kazuyoshi Normal
Chris Kazuyoshi SSJ

Dodałem SSJ



Ostatnio zmieniony przez ChrisPLful dnia Pon Lip 26, 2010 4:08 pm, w całości zmieniany 3 razy

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Słaby ten "sprit" dałeś, bluzkę, włosy... a o spodniach i cieniach skóry to się zapomniało nie? A no i te Creditsy uuu jest ich "tak wiele" że zliczyć nie można...powiedz może jeszcze że mam wierzyć iż gitara, kinto i mikforon są twoje...ciekawe czy masz pozwolenie od ich autora...

1/10

P.S.

Gdzie niegdzie widać niebieskie tło, zapewne nie chciało ci się tego poprawiać albo pomyślałeś że tak ma być...i w ogóle sprit się kupy nie trzyma raz bluzka nie ma rękawów a raz ma ...

Bercik6c

Bercik6c
Zbanowany
Zbanowany
Błedów jest dużo, i to bardzo! Ale spokojnie, każdy kiedyś zaczynał.

Włosy są twoje? Nie chcę wyciągać pochopnych wniosków ale wątpię. Z tego co widzę, twarz chyba tez pożyczona na wieczne oddaj? Bluzka chyba też nie twoja bo raz ma cienie a w takich samych pozach tylko z innej strony ich nie ma. Raz są kreski z base raz nie, raz ma rękawy długie, raz krótkie a raz wcale nie ma. Spodnie są całe białe, tez bez cieni ale tylko w kilku pozach w reszcie zostały okropne czarne pixele z base. ataki jak ataki, nic szczególnego. Rozmieszczenie chaotyczne. Niebieskie pixele z tła Base. Komuś się zapomniało, nie chciało czy myślał, ze tak ma być? Powiem tak, poczytaj poradniki, zrób kilka oparów itp. potem wybierz najlepszego, zacznij robic sprita i nie śpiesz się, nie musisz go skończyc w kilka godzin czy anwet 3 dni, daj se czas na dopracowanie. Nawet Yosz, ktory pracuje jak burza nie robi new spritów co trzeci dzień. Mi zajeło około 2-3 miesięcy dokończenie sprita z powodu braku czasu i utraty chęci. Ćwicz dalej!

/Y
+2KP

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.