Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 3]

26Sala Treningowa Ninomiya - Page 2 Empty Re: Sala Treningowa Ninomiya Pon Sie 30, 2010 9:13 pm

Max

Max
Human Interface
Human Interface
Max nie poddaje się i nadal szuka dziewczyny. Wchodzi do sali treningowej.
(Może tutaj będzie, ale wątpię.)
//Znajduję ją ?//

27Sala Treningowa Ninomiya - Page 2 Empty Re: Sala Treningowa Ninomiya Pon Sie 30, 2010 9:17 pm

Diwan

Diwan
Zbanowany
Zbanowany
Diwan przyleciał na Sale treningową trochę poćwiczyć bicepsy i tricepsy.
- O Max, też przyleciałeś potrenować?

28Sala Treningowa Ninomiya - Page 2 Empty Re: Sala Treningowa Ninomiya Pon Sie 30, 2010 9:20 pm

Max

Max
Human Interface
Human Interface
Max popatrzył na osobę która coś do niego mówiła.
-A znamy się ?
(ja pier. nie mogę teraz z nim gadać, jestem zajęty.)
Max, kontynuował rozglądanie się po Sali.
//NPC, znajduję ją?//

29Sala Treningowa Ninomiya - Page 2 Empty Re: Sala Treningowa Ninomiya Pon Sie 30, 2010 9:21 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
Niestety spośród wielu trenujących w sali osób, nie poznajesz dziewczyny.

30Sala Treningowa Ninomiya - Page 2 Empty Re: Sala Treningowa Ninomiya Pon Sie 30, 2010 9:36 pm

Max

Max
Human Interface
Human Interface
Max jeszcze raz popatrzył na chłopaka, który go zaczepił po czym wyszedł z budynku.

31Sala Treningowa Ninomiya - Page 2 Empty Re: Sala Treningowa Ninomiya Sob Kwi 28, 2012 11:27 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Viego wchodzi do budynku sali treningowej.
- Hej, szukam Jamesa Jiro. Podobno ma pewne zlecenie.

32Sala Treningowa Ninomiya - Page 2 Empty Re: Sala Treningowa Ninomiya Nie Kwi 29, 2012 12:00 am

NPC

NPC
NPC
NPC
Ku Twojemu zaskoczeniu, tym razem nie musiałeś czekać nie wiadomo ile czasu na pojawienie się zleceniodawcy. Ten bowiem szybko się pojawił i obaj wyszliście na zewnątrz, przed budynek sali treningowej.
- Witam. Skoro już wiem, że przybyłeś w sprawie zlecenia to mogę od razu przejść do rzeczy.
- Zaginął pewien kryształ, który przekazywany jest w mojej rodzinie z pokolenia na pokolenie. Prawdopodobnie został skradziony, jednak nie jestem w stanie określić w jaki sposób - był chroniony przez pole eneretyczne, które uniemożliwiało jego kradzież. Dlatego nie zgłosiłem tego służbom mundurowym, a zleciłem takim wojownikom jak Wy. Człowiek nie mógł go bowiem zabrać. Poszukiwania możesz rozpocząć z sali w której można było go podziwiać.
Mężczyzna wszedł z Tobą do budynku po czym od razu przeszliście do ogromnej sali. Na jej środku znajdowała się energetyczna sfera w której kryształ był widziany poraz ostatni.

Wyczułeś ogromną energię na równinach - postanowiłeś to jednak olać, gdyż miałeś teraz nieco inny problem na głowie.

33Sala Treningowa Ninomiya - Page 2 Empty Re: Sala Treningowa Ninomiya Nie Kwi 29, 2012 8:35 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
- Przepraszam na chwilkę.
Viego wyjął WDG i przełączył na typową rozmowę głosową //jak w telefonie, tu trzeba go przyłożyć do ucha// i nawiązał połączenie z Kaylin i Damensayą, by ta druga wysłała coś do komunikacji Alisterowi.

- Pech, no nie?
- Że akurat szukamy sobie czegoś do roboty i właśnie wtedy coś się zaczyna dziać? Chyba zawsze mamy takiego pecha.
- Hej, od kiedy masz...
- Poprosiłem Sayę, żeby mu podrzuciła. Powiedzmy sobie szczerze: są trzy strony obecnej sytuacji. Zadania swoje podjęliśmy, planecie ZNOWU może coś grozić, a my i tak jesteśmy outsiderami.
- Może spróbujmy się szybko uwinąć i dołączyć do sytuacji?
- Sytuacja musi być pod kontrolą.
- Wysyłam zwiad, Saya również będzie obserwowała sytuację.
- Chciałeś powiedzieć "obserwuje sytuację". Kobieta pojawiła się na równinach, walkę z nią podjął Rayem, a w okolicy znajduje się, uwaga, Maximus. Ten sam, którego odprowadziłaś do jego świata.
Ciekawe. Dobra, róbmy swoje.
Viego się rozłączył i schował WDG.
- Przepraszam, ale się okazało, że planeta może znowu być w niebezpieczeństwie.
Viego przywołał Jigendriver i kartę AttackRide: Illusion.
ATTACKRIDE
ILLUSION

Pojawiła się jedna kopia Viega.
- Wiesz, co robić.
= Jasne.
Kopia Clock-upnęła się poza budynek i stąd na równiny.
- Skoro to mam za sobą, a raczej zwykły człowiek świecidełka nie zabrał, jakiekolwiek ślady energii powinny pozostać. Worldwide Reading.
Viego zaczyna skanować całe pomieszczenie szukając jakichś śladów.

34Sala Treningowa Ninomiya - Page 2 Empty Re: Sala Treningowa Ninomiya Pon Kwi 30, 2012 12:10 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
Początkowo dopuściłeś do siebie myśl, że przedmiot mógł ukraść bardzo dobrze Ci znany osobnik. Jednakże, wykonanie skanu wykluczyło tą możliwość. Zdziwiłeś się kiedy odnalazłeś ślady energii w dosłownie całym pomieszczeniu - były na ścianach, suficie, podłodze czy na każdym przedmiocie znajdującym się w sali.

35Sala Treningowa Ninomiya - Page 2 Empty Re: Sala Treningowa Ninomiya Pon Kwi 30, 2012 1:31 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
- Wow, mnóstwo śladów. Ktoś nieźle się tu panoszył.
Hej, Viego, mnie też rozdzieliło? Bo chyba jestem też na równinach. ]]
[Nom.]
Mój kościany mózg... ]]
Viego wyjął WDG i wprowadza dokładnie dane, które zgromadził na temat tej energii, próbując znaleźć dwie rzeczy: potencjalnego właściciela, jeśli byłby w miarę znany i lokalizację, która mogłaby zapewnić ze swoich obserwacji Damensaya.
- Przy okazji... Co to za świecidełko, że ktoś je zwinął?

36Sala Treningowa Ninomiya - Page 2 Empty Re: Sala Treningowa Ninomiya Wto Maj 01, 2012 1:31 am

NPC

NPC
NPC
NPC
Wyniki otrzymane po przeskanowaniu całego pomieszczenia ponownie Cię zaskoczyły - w pierwszym przypadku zdziwienie nie było wielkie; szczerze mówiąc, przypuszczałeś nawet, że tak będzie - sprawcy i aktualnego właściciela świecidełka nie znalazłeś. W drugim przypadku, byłeś zaskoczony. Wyszedłeś na zewnątrz, bowiem ślady zaprowadziły Cię aż na obrzeża Noitulover. Tam, wszelkie ślady nagle się urywały.

37Sala Treningowa Ninomiya - Page 2 Empty Re: Sala Treningowa Ninomiya Wto Maj 01, 2012 7:30 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
//Co za nieuprzejmość, Jiro nawet mi nie odpowiedział.//

38Sala Treningowa Ninomiya - Page 2 Empty Re: Sala Treningowa Ninomiya Nie Wrz 23, 2012 11:33 am

Katayachi

Katayachi
Logia User
Logia User
Katayachi otwiera drzwi i wchodzi do sali. Pyta się faceta przy wejściu.

- Dzień Dobry. Czy prowadzone są zapisy ?

39Sala Treningowa Ninomiya - Page 2 Empty Re: Sala Treningowa Ninomiya Pon Paź 01, 2012 6:31 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
Soundtrack
Katayachi Agrihali
Powoli wszedłeś do budynku, w którym to znajdowała się sala treningowa. Kiedy zapytałeś się o zapisy, mężczyzna jedynie przytaknął, sięgając na półkę, a następnie podając Ci formularz zapisu.

40Sala Treningowa Ninomiya - Page 2 Empty Re: Sala Treningowa Ninomiya Pon Paź 01, 2012 9:35 pm

Katayachi

Katayachi
Logia User
Logia User
Katayachi wypełnił formularz i oddał z zimnym uśmiechem na twarzy.

- Proszę. Coś jeszcze mam wypełnić ?- zapytał.

41Sala Treningowa Ninomiya - Page 2 Empty Re: Sala Treningowa Ninomiya Czw Paź 04, 2012 1:33 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
Kiedy oddałeś formularz mężczyźnie stojącemu za konsolą, ten na szybko sprawdził czy poprawnie go wypełniłeś. Kiedy wszystko się zgadzało, wskazał Ci miejsce w które masz się udać. Wyglądało na to, że jest to po prostu główna sala – poszedłeś do niej i zastałeś tam mężczyznę o łysej głowie, w białym stroju treningowym.
- Witam. Co Cię do Nas sprowadza, chłopcze?

42Sala Treningowa Ninomiya - Page 2 Empty Re: Sala Treningowa Ninomiya Czw Paź 04, 2012 1:51 pm

Katayachi

Katayachi
Logia User
Logia User
- Dzień Dobry. Chciałbym rozwinąć umiejętności, a wiem że ta Sala jest najlepsza w okolicy. Poza tym w dzisiejszych czasach trzeba być przygotowanym na każde niebezpieczeństwo. Trening pomógłby mi stać się człowiekiem , który potrafi obronić siebie oraz innych. To dla mnie bardzo ważne. - odpowiedział.

43Sala Treningowa Ninomiya - Page 2 Empty Re: Sala Treningowa Ninomiya Czw Paź 18, 2012 9:05 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
Kataychi Agrihali
Po kilku godzinach ciężkiego treningu z tutejszym mistrzem, poznałeś podstawy walki wręcz oraz medytacji.

44Sala Treningowa Ninomiya - Page 2 Empty Re: Sala Treningowa Ninomiya Sob Paź 27, 2012 3:45 am

NPC

NPC
NPC
NPC
Katayachi Agrihali
Wzdychając, wyszedłeś z budynku. Miałeś wrażenie, że nie odniosłeś żadnych efektów poprzez ten kilkugodzinny trening, ale było inaczej – każdy wojownik mógł Ci powiedzieć, że tutejszy mistrz wyzwolił drzemiące w Tobie pokłady energii, które posiadałeś od urodzenia.

45Sala Treningowa Ninomiya - Page 2 Empty Re: Sala Treningowa Ninomiya Wto Paź 30, 2012 9:35 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Viego przylatuje do budynku i wchodzi do środka.
- Jamie Jiro, obecny? Bo mam kilka drobniutkich pytanek.

46Sala Treningowa Ninomiya - Page 2 Empty Re: Sala Treningowa Ninomiya Sro Paź 31, 2012 4:53 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
Kiedy tylko wszedłeś do budynku, od razu wydał Ci się on nieco opustoszały. Powolnym krokiem poszedłeś przed siebie, wchodząc do sali głównej i wykrzykując donośnie imię oraz nazwisko zleceniodawcy Twojego zadania. Mężczyzna w pewnym momencie wyszedł z ubikacji, podchodząc do Ciebie z lekkim uśmiechem – spodziewał się dobrych wieści na temat poszukiwanego „świecidełka”.
- Więc?... – zmierzywszy Cię wzrokiem, nie dostrzegł przedmiotu. Schowałeś go w kieszeni, lecz James o tym nie wiedział.
- Odzyskałeś dla mnie ten kryształ, czy nie? – zapytał, wyraźnie zniecierpliwiony oczekiwaniem na jakiekolwiek słowa.
Co robisz?

47Sala Treningowa Ninomiya - Page 2 Empty Re: Sala Treningowa Ninomiya Sro Paź 31, 2012 6:08 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
- Wiesz, coś mnie ciekawi. W jaki sposób dałeś sobie to zabrać, skoro to takie przepakowane cudeńko?

48Sala Treningowa Ninomiya - Page 2 Empty Re: Sala Treningowa Ninomiya Czw Lis 01, 2012 11:41 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
Mężczyzna spojrzał na Ciebie dość obojętnie. Głównie oczekiwał momentu w którym skradziony kryształ ponownie wpadnie w jego ręce. Niestety, miałeś kilka pytań do zleceniodawcy i bez konkretnej odpowiedzi na nie, nie oddasz „przepakowanego cudeńka”. Facet Cię wyprostował, przybierając nieco poważniejszy wyraz twarzy.
- Czy myślisz, że gdybym wiedział w jaki sposób to skradziono, i kto to zrobił, wzywałbym na pomoc Ciebie, lub też Tobie podobne osoby? – zapytał spokojnie. Tym razem oczekiwał odpowiedzi na swoje pytanie, nie przestając Cię obserwować. Czuł, że odzyskałeś przedmiot, lecz nie chciał się narzucać wojownikowi Twojego kalibru. To zawsze była obawa w zlecaniu zadań przez „niepewne osoby” – wojownicy, pomimo bycia dobrymi osobami, którym zależało na dobru innych, pozostawali wciąż zdecydowanie potężniejszymi istotami niż zwykli ludzie. Stworzenie w miejscu miasta ogromnego krateru nie byłoby problemem dla takich istot. Ludzie nie kontrolujący własnej energii lub dysponujący ją w niewielkim stopniu czuli po prostu pewną obawę w czasie sprzeciwienia się komuś takiemu.
Co robisz?

49Sala Treningowa Ninomiya - Page 2 Empty Re: Sala Treningowa Ninomiya Sob Lis 03, 2012 7:21 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
- Możesz mieć trochę racji. Tylko się wciąż dziwię, że go albo nie pilnujesz cały czas, albo nie masz ze sobą. Nawet mi to zajęło chwilkę, żeby przełamać barierę. Mniejsza o to.
Wtedy Viego dostaje wiadomość od Damensayi, czyta ją na WDG.
- Cholera, muszę już lecieć. Łap.
Viego bierze kryształ i ciska w stronę zleceniodawcy. Ułamek sekundy później aktywuje Clock Up, podbiega do Jamesa i będąc superszybkim w spokojny i bezpieczny sposób łapie kryształ, po czym w wyłączonym Clock Up go wręcza.
- Żartowałem.
//możemy tak to uznać poniższe?//
Viego bierze od Jamesa zwój i przenosi się na pokład Miasta.

50Sala Treningowa Ninomiya - Page 2 Empty Re: Sala Treningowa Ninomiya Sob Lis 03, 2012 12:06 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
//Możemy 4//
Mężczyzna był początkowo zszokowany, dopiero po kilku sekundach, trzęsąc się, wręczył Ci nagrodę w postaci zwoju z jakąś techniką - nim uciekłeś, odruchowo sprawdziłeś, jaką.

Zadanie wykonane pomyślnie.
+ 25 000 PL
+ 1 reputacja
+ zwój z techniką: „Super Kamehameha”

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 3]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.