Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[Factory] Renders by Sameyaro Empty [Factory] Renders by Sameyaro Wto Lip 27, 2010 12:36 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Otwieram fabrykę w której będę z zwykłych obrazków próbował zrobić rendery.
Odrazu mówię że rendery mogą nie być baardzo dobrej jakości, bo od niedawna się tym zajmuje i chciałbym sprawdzić czy jakoś mi to idzie.

Jeśli chcesz bym wykonał dla ciebie render z jakiegoś obrazka daj ten obrazek w tym temacie.

Uwaga!
Będę wykonywał 1/3 zamówienia dziennie. Może się też zdażyć, że nie będę miał czasu lub w ogóle nie wejdę na komputer więc czasem zamówienia mogą zostać zrealizowane później.

2[Factory] Renders by Sameyaro Empty Re: [Factory] Renders by Sameyaro Wto Lip 27, 2010 12:59 pm

Wzol

Wzol
Paramecia User
Paramecia User
Ok.. na początek coś łatwego.
Click !

Chyba nie sądziłeś, że dam ci kolesia na białym tle. Chce abyś wyciął księcia i Elikę (razem z płomieniami). Jeżeli praca będzie na odpowiednim poziomie, gdzieś jej użyje (czyt. podpis).

3[Factory] Renders by Sameyaro Empty Re: [Factory] Renders by Sameyaro Wto Lip 27, 2010 1:07 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
No to będzie wyzwanie ^^. Postaram się jak najszybciej go zrobić, dopukie nie zrobie rendera z tego od wzola nie przyjmuję innych zamówień.

4[Factory] Renders by Sameyaro Empty Re: [Factory] Renders by Sameyaro Wto Lip 27, 2010 5:41 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
No to chyba to wyzwanie było dla mnie za trudne i niepodołałem mu(taki jest mój zamoosąd)

Wzol:
[Factory] Renders by Sameyaro Princeofpresiarender

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.