Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Formatowanie Gifów Empty Formatowanie Gifów Sro Lip 28, 2010 12:26 pm

daniel af

daniel af
Notowany
Notowany
zna ktoś jakiś zaufany program do formatowania gifów nie chce sony vega sbo robiłem to już nim i jest ciężki zna ktoś jakiś łatwiejszy program jestem po prostu noga z formatowania i dlatego proszę o pomoc chodzi o to że chce zrobic film z gifów ale nie umiem mam już opening i 1 odcinek ale musze to sformatowac POMOCY :8000:

2Formatowanie Gifów Empty Re: Formatowanie Gifów Sro Lip 28, 2010 2:30 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Chyba nie wiesz co to formatowanie.
I skoro umiesz napisać słowo z dużej litery (patrz, nazwa tematu), to czemu przy poście nie zadbałeś o estetykę?
Ehmm.. Na razie nie wiem jak Ci pomóc, wyjaśnij co masz na myśli mówiąc 'sformatowac gif'...

3Formatowanie Gifów Empty Re: Formatowanie Gifów Sro Lip 28, 2010 2:58 pm

daniel af

daniel af
Notowany
Notowany
Chodzi mi oto abym mógł dodać muzyke i wrzucić gifa na youtube. :zuo:

4Formatowanie Gifów Empty Re: Formatowanie Gifów Sro Lip 28, 2010 3:16 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Jeśli ci to pomoże to ja muzykę do gifów dodaje w windows movie maker potem zapisuje w domyślnym formacie i wstawiam na youtube.

5Formatowanie Gifów Empty Re: Formatowanie Gifów Sro Lip 28, 2010 5:38 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Cóż, ja zrobiłem o tym cały bity VIDEO tutorial (więc masz podane jak na tacy) z Sony Vegasem, nie wiem czego tu nie rozumieć... ale poza tym, możesz użyć Camtasia Studio, też dobry program, kiedyś w nim dodawałem dźwięki do gifów (jednakowóż robię to teraz w Vegasie).

6Formatowanie Gifów Empty Re: Formatowanie Gifów Czw Lip 29, 2010 9:58 am

Wzol

Wzol
Paramecia User
Paramecia User
"Formatowanie Gifów"
🤦
Chcesz zrobić po prostu V.Gifa.
Nic prostszego.. najpierw, a nawet wcześniej idziesz do tematu z tutorialami. Odnajdujesz właściwy. Ściągasz program użyty w tutorialu (ot, Sony Vegas, pewnie trafiłeś na "tut by Dase".) Instalujesz. Stosujesz się do poleceń z tutoriala. Zapisujesz... I wrzucasz na youtube.
Jakie proste, czyż nie :)

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.