Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : 1, 2  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 2]

1[O&S&W] Diwana Empty [O&S&W] Diwana Nie Sty 10, 2010 2:00 pm

Diwan

Diwan
Zbanowany
Zbanowany
Potrzebuje opini na temat mojego najnowszego Wipa : /

Kilku rad co poprawić itd, itp...

[O&S&W] Diwana Kopiaskargi

Oceniajcie xd

Credit są wszystkie na 100%

2[O&S&W] Diwana Empty Re: [O&S&W] Diwana Nie Sty 10, 2010 2:33 pm

Iveen

Iveen
Saiyan
Saiyan
Włosy są bardzo słabe. Popraw na nich cienie. Wyrzuć usta, nie są w ogóle potrzebne. Koszulka - co to ma być? Porwana koszulka czy co? Brzydko wygląda. Spodnie, popraw cienie, dodaj jakieś pofałdowania. Buty też możesz zmienić, bo są takie jakieś nijakie. Poprawiłbym również cienie skóry, szczególnie na głowie.

Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 3kp.
/f

3[O&S&W] Diwana Empty Re: [O&S&W] Diwana Nie Sty 10, 2010 4:09 pm

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
Włoski jak powiedział UP są słabe. Cienie cieniutkie na nich :-D. Na 100% popraw cienie na twarzy. Koszulka dziwna i cienie na niej też. Cienie na tym zielonym czymś też dziwne :-/. Cienie na spodniach są bardzo dobre ale fałdki by się przydały. Buty mają dziwne cienie i są puste! Do poprawki twarz, włoski, buty i koszulka!

Ocena: 4/10


Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 2kp.
/f

4[O&S&W] Diwana Empty Re: [O&S&W] Diwana Nie Sty 10, 2010 9:05 pm

Dean

Dean
Silver Saint
Silver Saint
Słaby ten wipek. Włosy totalne dno. Jakby był z jakiejś wiochy, bez urazy. Hmm... Koszulka, wzorek na niej sprawia, że wygląda jakby była porwana. Zrób ten sam wzór po drugiej stronie koszulki. Spodnie dziwnie pocieniowane. Wszędzie trzytonowe cieniowanie, a wygląda jak dwutonowe. No to popraw włosy, koszulkę, spodnie... ogólnie wszystko.



Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 2kp.
/f

5[O&S&W] Diwana Empty Re: [O&S&W] Diwana Pon Sty 11, 2010 4:45 pm

Talian

Talian
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Zacznę od góry.
Włoski za płaskie. Cienie za słabe. Ogólny ich wygląd mi się nie podoba.
Oczy dziwnie wyglądają, jakby zeza miał.
Cienie na twarzy niezbyt widoczne.
Koszula... Niezbyt pomysłowa. Kolory takie jakieś badziewiaste. No i w tułowiu za szeroki.
Wydaje mi się jakby na spodniach był pillow shading. Nie podoba mi się. I kolor nie pasuje. Użyj czarnego czy coś w tym stylu.
Butów nie ma co oceniać.



Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 3kp.
/f

6[O&S&W] Diwana Empty Re: [O&S&W] Diwana Wto Sty 12, 2010 2:46 pm

Riseq

Riseq
Wizard
Wizard
... 🇳🇴 Jakos mi sie on niepodoba wlosy mi niepasuja sa takie hmm...jak to okreslic brzydkie?plaskie? sam niewiem xD
Koszula nie podobaja mi sie na niej kolorki :albino:
Oczki maja zeza chyba niewiem tak jakos wyglada
Spodnie jakies takie krotkie one jak by na kolanach mial zalozone xD Nieobraz sie to zart :D
Buty .........bez komentarza
4/10

7[O&S&W] Diwana Empty Re: [O&S&W] Diwana Pią Sty 15, 2010 3:30 pm

Xoni

avatar
Pillar Man
Pillar Man
Włosy zwalone, i na dodatek du*ne cienie.
Bluza oszpecona jak nie wiem co, z boku zielone a na śrdoku białe.
Tak to brzydko wygląda, i kolorystycznie nie pasuję do siebie.
Spodnie już lepsze, ale kolor zwalony do innych.
Buty...

Ocena - 2/10


Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 1kp.
/f

8[O&S&W] Diwana Empty Re: [O&S&W] Diwana Pią Kwi 09, 2010 12:20 pm

Diwan

Diwan
Zbanowany
Zbanowany
Co myślicie o tym oparku? : d i która wersja lepsza? 1 czy 2?

[O&S&W] Diwana 2w3981t

9[O&S&W] Diwana Empty Re: [O&S&W] Diwana Pią Kwi 09, 2010 1:29 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
lepsza Wr:1 ale ogólnie nie podoba mi się ten wipek :( włoski wyglądają jak nałożona plastelina z średnimi cieniami.BLuzka jest zato bardzo ładnie pocieniowana :) nie podobają mi się te długie białe rękawy usuń je albo zmien :(
Spodnie są tradycyjne i buttki

ogólna ocena to 5/10

10[O&S&W] Diwana Empty Re: [O&S&W] Diwana Pią Kwi 09, 2010 2:43 pm

Halls

Halls
Logia User
Logia User
Pracka nr 1 jest lepsza, dobre cienie na koszulce ale te rękawy możesz zmienić, włoski dziwnie wyglądają i trochę dziwnie pocieniowane. Spodnie ja każde spodnie a buty dziwne 5/10

11[O&S&W] Diwana Empty Re: [O&S&W] Diwana Pią Kwi 09, 2010 2:44 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Zdecydowanie lepsza jest wersja numer jeden, aczkolwiek sam OPAR jest słaby.
Ale.. Od początku.

Włosy mi się nie podobają ani trochę. Nie wyglądają naturalnie, a cieniowanie jest gorsze niż myślałem. Koniecznie do poprawy.
Skóra ma dobre odcienie, ale jest także źle pocieniowana. Koniecznie musisz ją poprawić, rozstawiając w inny sposób piksele. Nie jest jednak tak tragicznie jak na włosach.

Ubranko nie powala. W obydwu wersjach zmienia się jedynie kolorystyka i sposób cieniowania. Wychodzi na to że wersja numer dwa ma lepiej pocieniowaną koszulę, ale ma słabo widoczne te cienie z powodu jasnego koloru. Na pierwszej wersji cienie są do du*y. Rękawy z cieniowaniem dwutonowym, zamiast trzytonowego? Nieładnie to wygląda. Zwłaszcza że sposób cieniowania jest zły i słaby.

Na spodniach w obydwu wersjach widać poprawę o tyle, że cienie są widoczne. Dalej zły sposób rozstawiania cieni i ogólnie złe cieniowanie. Musisz popracować nad spodniami. Bo nie tylko cienie, ale i ich kształt mnie nie zachwyca. Wyglądają naprawdę nienaturalnie. Może to z powodu tego Base? Ja ogólnie za nim nie przepadam.
Buty normalne, takie Sołtysowe.

Ogólnie rzecz biorąc, OPAR jest naprawdę słaby jak na ciebie. W cieniowaniu masz poważne braki, a Base z jakiego korzystasz nawet ich nie maskuje. Wręcz przeciwnie, odkrywa wszystkie twoje wady w cieniowaniu..
Popracuj także nad kształtami włosów, i nie rób takich, jak już wspomniano.. plastelinowych.
Wiele do poprawy. Poczynając od cieniowania, idąc przez włoski, a kończąc na ogólnej budowie OPAR'a.

4/10

Czy mogę liczyć na twoją ocenę w moim temacie z OPAR'ami?

Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 3KP.
/Y



Ostatnio zmieniony przez Yoh92 dnia Sro Kwi 14, 2010 10:44 pm, w całości zmieniany 1 raz

12[O&S&W] Diwana Empty Re: [O&S&W] Diwana Sob Kwi 10, 2010 8:11 am

Diwan

Diwan
Zbanowany
Zbanowany
Która wersja włosków lepsza? i czy się nowa bluzka podoba? : d

[O&S&W] Diwana Asdrs

13[O&S&W] Diwana Empty Re: [O&S&W] Diwana Sob Kwi 10, 2010 4:34 pm

Halls

Halls
Logia User
Logia User
A więc tak opar nr 2 jest lepszy ale ta koszulka już niezbyt, cieniowanie 3-tonowe i jeszcze ujdzie ale koszulkę taki ciemniejszy z fioletowym niezbyt fajnie wygląda a rękawy jak w tamtym poście zmień buty i spodnie ujdą więc ocena 5/10

14[O&S&W] Diwana Empty Re: [O&S&W] Diwana Nie Kwi 25, 2010 3:35 pm

Diwan

Diwan
Zbanowany
Zbanowany
Mój nowy Opar : d wiem, że nic niesamowitego, ale następnym razem postaram się zrobić coś bardziej rozbudowanego ; p

[O&S&W] Diwana Shadowhunter1base2

15[O&S&W] Diwana Empty Re: [O&S&W] Diwana Nie Kwi 25, 2010 3:42 pm

Sebek

Sebek
Zbanowany
Zbanowany
Włosy-Kosmyk ten za bardzo nie pasuje cieniowanie na włosach podoba mi się :face:
Koszula-Zielona no dobra spox xD, ale cieniowanie Ykma jest noobskie więc sux cienie.
Spodnie-sux cienie, ale kształt spodni jak jakieś spodnie za małe dla dziecka mini, bo to dziecko xDD??
buty-też sux cienie,ale są takie, że prawie nie widać.
Sory jak powiada Yoh oceniać źle mojego opara, a kogoś dobrze tak normalnie to bym dał 5/10 dobra 5/10 (odejmuje 5 za te noobskie cienie, bo kosmyk to już nic.

16[O&S&W] Diwana Empty Re: [O&S&W] Diwana Nie Kwi 25, 2010 5:47 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
No więc..

+ Oryginalne włosy
Masz u mnie małego +, za ciekawe połączenie długich włosów z białym kosmykiem. Ciekawie wygląda.

- Cieniowanie
Poczynając od skóry, kończąc na butach. Wszędzie słabo i do poprawy.
- Strój
Nie zbyt oryginalnie wyglądający strój.
- Kolorystyka
Myślę, iż zielony z takim seledynowym (?) nie komponuje się zbyt ładnie. Bynajmniej, nie u Ciebie.
- Spodnie
Z daleka wyglądają źle, ale z bliska jeszcze gorzej. Raczej przypominają worek, niż spodenki.

Nie zachwyciłeś mnie, ale podoba mi się fryzurka najnowszego OPAR'ka. Takie, ciekawe połączenie :)

3/10

+1kp

17[O&S&W] Diwana Empty Re: [O&S&W] Diwana Nie Kwi 25, 2010 6:39 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Sebek napisał:
cieniowanie Ykma jest noobskie więc sux cienie.

Sebek powiem tyle hahahahahah sam jesteś noobski i chodziło mu o cienie włosów ^^

Co do opara plus to całkiem niezłe włoski i ten kosmyczek pasuje :p
Ogólnie kształty nie sązłe ale cienie mogły by być lepsze na koszulce za bardzo w naszą lewą jest najaśniejszy kolor wysunięty zato na spondniach ten najaśniejszy jest zbyt jasny :p

18[O&S&W] Diwana Empty Re: [O&S&W] Diwana Nie Kwi 25, 2010 7:11 pm

Halls

Halls
Logia User
Logia User
A więc tak :
1.Włoski dobre ale ten jeden kosmyk trochę nie pasuje ale cieniowanie dobre.
2.Koszulka też dobra a cienie na niej dziwne.
3.Spodnie wyglądają jak do dziecka 7-letniego a cienie O.o
4.Buty (O Jezu) 🤦 taki małe jak dla dziecka a cienie....
A więc dam ci 7/10 (przez buty,spodnie)

19[O&S&W] Diwana Empty Re: [O&S&W] Diwana Nie Kwi 25, 2010 7:27 pm

Diwan

Diwan
Zbanowany
Zbanowany
Sry, za niepotrzebnego posta, ale chce wszystkim powiedzieć, że to nie są k**wa buty tylko Skarpety ! x<

20[O&S&W] Diwana Empty Re: [O&S&W] Diwana Nie Maj 09, 2010 10:59 pm

Diwan

Diwan
Zbanowany
Zbanowany
New łoparek : d

[O&S&W] Diwana Kopialswibase12

:gnoj: Oceniać

@Down
Co do klaty, to ogólnie zacząłem jak Krycha, ale trochę pozmieniałem żeby inaczej wyglądało xd można powiedzieć, że się wzorowałem.



Ostatnio zmieniony przez Diwan dnia Pon Maj 10, 2010 4:58 pm, w całości zmieniany 1 raz

21[O&S&W] Diwana Empty Re: [O&S&W] Diwana Pon Maj 10, 2010 1:36 pm

Wzol

Wzol
Paramecia User
Paramecia User
Pha, którego Krychy xD ?
Co do pracy, no ja tu widzę właściwie 2 rodzaje, bo ta opaska, to tylko kawałek ręki pokolorowany na niebiesko, żadnej wielkiej roboty ani filozofi. Tak więc bez koszulki wygląda lepiej, bo sama koszulka jest trochę pusta. Tak jak z opaską, czyli tylko zmiana kolorów.
Włosy słabe, cieniowania jak cieniowanie, ale sam kształt jest odpychający. Taki puszysty ^^ Pasek przy spodniach (czy co to jest) jest za prosty i wygląda jak plastikowe cóś przyczepione do spodni. Spodnie normalne... ciemne dreski dość dobrze pocieniowane. Ale buty... no jak zawsze to bywa nic ciekawego. I wiem sam mam z tym problem, bo moja inwencja zazwyczaj na spodniach się kończy...
No klata podobna do stylu krychy, a to źle bo musisz sam wykombinować jak to najlepiej wygląda. No nic mam nadzieje, że za 2 oparki będzie lepiej.

5/10

P.s Nie wiem ocb, ale jest coś w tej pracy, i lubię na nią spoglądać. Może to gra kolorów ? Nie wiem ale nie zmarnuj tego ! ;)

+2kp

22[O&S&W] Diwana Empty Re: [O&S&W] Diwana Sob Maj 15, 2010 5:31 pm

Diwan

Diwan
Zbanowany
Zbanowany
Ostatnio znowu zacząłem, oglądać Naruto i postanowiłem zrobić Opara Xd mówcie co poprawić bo zamierzam zrobić z niego sprita.

[O&S&W] Diwana Naruciak

@Edit

A bym zapomniał i dostałbym oliwkowego edyta Xd

Credit for S-H

23[O&S&W] Diwana Empty Re: [O&S&W] Diwana Nie Maj 16, 2010 11:03 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Ta.. No więc, przede wszystkim w oczy rzucają się włosy. Nie przypominają włosów Naruto, a to niestety w tym wypadku minus. Cieniowanie co najmniej słabe, niestety.
Skóra i głowa mają ten sam problem co włosy. Cieniowanie leży i błaga o pomstę do nieba.

Strój co prawda przypomina trochę ten który nosił tytułowy bohater Anime, jednak to nie to. Słabe cieniowanie, zwłaszcza jeżeli chodzi o pomarańczowe części stroju. Spodnie, a dokładniej prawa noga wygląda jakby była złamana. Może skasuj ten jeden px dający efekt takiego 'kwadrata'?

Ogółem.
OPAR wymaga wielu poprawek, m. in. w cieniowaniu. Proporcje to już inna historia, aczkolwiek tutaj też przydałoby się poświęcić więcej czasu na stworzenie dobrego wyglądu.

4/10

+2kp

24[O&S&W] Diwana Empty Re: [O&S&W] Diwana Nie Maj 16, 2010 2:19 pm

Diwan

Diwan
Zbanowany
Zbanowany
Uwaga !

Mój pierwszy w historii 100% Custom.

[O&S&W] Diwana Kopiakopialswibase12

:fuckemo:

Może nie jest piękny, ale zawsze 100% Custom : d

Oceniać !

25[O&S&W] Diwana Empty Re: [O&S&W] Diwana Nie Maj 16, 2010 4:30 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Wow powiem Ci że źle nie jest.
Włoski dziwnie leżą na głowie, kształty takie średnie cieniowanie też. Same ciało, kontury wyszły fajnie. Ale nie ma rewelacji, ładna ta koszulka. Ale rękawy sux, białe rękawy i kolorystyka czarno-czerwona fajnie wygląda ale kształt rękawów sux.
Spodnie, fajnie że zrobiłeś takie dosyć duże, szerokie. Pocieniowałeś je nawet ładnie, ale sprzydało by się jakoś je podrasować.. Butki dziwnie połączone z spodniami, tak nie realnie.
Ogólnie oby tak dalej, ale szczegóły suxszą.

/Y
+2KP

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 2]

Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.