Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Praca Tygodnia Empty Praca Tygodnia Pon Wrz 06, 2010 7:32 pm

Bombi

Bombi
Paramecia User
Paramecia User
Mam taką propozycję, by zamiast Opar Tygodnia była by Praca Tygodnia. Wtedy Animatorzy, graficy, Movie makerzy itp. mieli by większą motywację, a nawet szansę na pokazanie się. Wiem, że najwięcej jest oparów w dziale "Wasze Prace", ale taka zmiana by się przydała. Jeżeli taka propozycja już była to Sorki. :D

Pozdrawiam.

2Praca Tygodnia Empty Re: Praca Tygodnia Pon Wrz 06, 2010 7:37 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
No nie wiem, właśnie tu główną tematyką jest LSW czyli raczej Oparki więc Opar Tygodnia.
Co do Pracy Tygodnia, to nie wiem miała by ona być umieszczona w nagłówku razem z 5 innymi dziedzinami? Sam teraz ogarnij, jakby zapchany byłby nagłówek pracami tygodnia.
Według mnie oparek, główna nasza tematyka jest w sam raz.

3Praca Tygodnia Empty Re: Praca Tygodnia Pon Wrz 06, 2010 8:09 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Jak dla mnie pomysł niespecjalnie dobry. Tak jak Feli powiedział jest to forum ,którego główną tematyką jest LSW ,więc OPAR'y powinny mieć na to "wyłączność". Komiksy ,filmiki z udziałem postaci LSW oraz AMV ,czy normalne rysunki "robione od ręki" i inne tego typu rzeczy są jedynie jakimiś tam dodatkami ,takimi tematami pobocznymi ,które mają za zadanie urozmaicić wędrówkę po forum w taki sposób ,aby nie było tutaj tak nudno jak na lekcji polskiego. Można się wykazać w tych dziedzinach biorąc udział w konkursach. Poza tym wyobraź sobie ,że masz ocenić ,czy dobrze wykonany komiks jest na równi ,czy lepiej wykonany od dobrze zrobionego OPAR'a ... to mija się z celem ,bo nie ma sposobu ,aby je odpowiednio uczciwie porównać.

Taki mały Offtop
Coś ostatnio mam dziwne wrażenie ,że po wcześniej założonym temacie dotyczącym OPAR'a Tygodnia ,władze ( lub jedna osoba - wiadomo kto )"boją się" wystawiać niektórych prac. Tamta nagonka nie miała na celu kategorycznie zabronić wiadomemu użytkownikowi brania udziału w "OPAR Tygodnia" ,a jedynie była prośbą o może nie tyle uczciwe ,co rozsądne wybieranie zwycięzców. Patrząc na pracę wystawioną na górze forum ,mam na prawdę wrażenie ,że boicie się wystawiać prace Yoh'a ( graagh wydało się o kogo chodzi :P ). Zupełnie nie rozumiem jak praca Ykma się tam znalazła ,jeżeli dostępny był OPAR ,który rzeczywiście na to zasługiwał. Zamiast wybrać ciekawą ,co najważniejsze inną i dość trudną do zrobienia pracę ,to wygrał oklepany ,wcale nieświetnie wykonany ssj -.- ( nie chodzi mi o to ,że Twoja praca jest zła ,ale w żaden sposób nei zachwyca ). Mam nadzieję ,że ktoś zedytuje mój post i mi to jakoś wyjaśni...

Pozdro Zbir

Wolałem tam nie wrzucać swojej pracy ze względu na to, że znowu zaczęłyby pojawiać się skargi na to że OPAR Tygodnia należy wyłącznie do mnie :|

Czyli jednak miałem rację i obawiasz się reakcji użytkowników ... Jeszcze raz będę musiał się powtórzyć ,a mianowicie wrzucaj swoje OPAR'y nawet i co tydzień ,ale żeby nie było sytuacji ,że jest jakiś stary OPAR "odgrzebany" ,a do niego dodany miecz. Róbcie to jakoś rozsądnie ,a myślę ,że nikt słowa nie piśnie.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.