Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Kreatywna Praca.  Empty Kreatywna Praca. on Pon Gru 20, 2010 11:12 am

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
Wpadłem na pomysł żeby za prace zbierać Kreatywne Punkty.. Ta praca by była dość dobra, i męcząca, i w każdej dziedzinie by ją można zrobić.
Co wy na to?

@EDIT

Kp by dostawała osoba która ma już na początku 15 kp.. I takie pracy by były do 10 KP na tydzień ! z każdej dziedziny.

2Kreatywna Praca.  Empty Re: Kreatywna Praca. on Pon Gru 20, 2010 11:47 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Nie.

Powód?
I tak każdy pisze codziennie kilka(naście?) postów. Nie problem w jeden dzień nabić nawet te 10KP. Pomysł słaby. Zresztą, za każdą zrobioną pracę dawać KP..? Straciłoby na wartości :/
Nie dość że każdy miałby go za dużo to w dodatku, każdego tym sposobem po jakimś czasie bez większego wysiłku byłoby stać na zakup Smoczej Kuli :|

Kreatywna Praca.  Swfo1d Kreatywna Praca.  Ateam11 Kreatywna Praca.  Fteam10

Kreatywna Praca.  Wkkeewowlarge

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

3Kreatywna Praca.  Empty Re: Kreatywna Praca. on Pon Gru 20, 2010 1:00 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
A mi się pomysł podoba. Wyobraźmy sobie, że ktoś robi V.Gifa, AMV albo oparka, nad którym męczył się z miesiąc i jest on genialny.. kreatywność ;] Jestem tylko szarym modem więc ostateczna decyzja należy do tych "wyższych" ode mnie ale ja jestem ZA! :)

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]