Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1{gra} Sf game czyli Shakes $ Fighet Empty {gra} Sf game czyli Shakes $ Fighet Pią Paź 15, 2010 1:49 pm

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
Witam chciał bym się dowiedzieć jak bardzo popularna jest ta gra i czy ktoś z was się nią interesuję. proszę o odpisanie na którym świecie,Nick I profka pa...

2{gra} Sf game czyli Shakes $ Fighet Empty Re: {gra} Sf game czyli Shakes $ Fighet Pią Paź 15, 2010 2:00 pm

Vladek

Vladek
Operative Director
Operative Director
s2, Vladeczek, lvl 46, profesja wojownik : )

3{gra} Sf game czyli Shakes $ Fighet Empty Re: {gra} Sf game czyli Shakes $ Fighet Wto Paź 19, 2010 12:51 pm

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
uu wysoko ja gram magiem i mam dopiero 13,mam także woja ale tylko 7.Apropo masz jakąś gildie i czy mógł byś przyjąć?

4{gra} Sf game czyli Shakes $ Fighet Empty Re: {gra} Sf game czyli Shakes $ Fighet Nie Lis 21, 2010 5:40 pm

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
s2, MichaseQ, lvl 62, Mag

Ale zaprzestałem grać.

5{gra} Sf game czyli Shakes $ Fighet Empty Re: {gra} Sf game czyli Shakes $ Fighet Pią Lis 26, 2010 7:05 pm

Vladek

Vladek
Operative Director
Operative Director
heh mój lvl ciągle rośnie :
63 lvl, s2, woj ^^

6{gra} Sf game czyli Shakes $ Fighet Empty Re: {gra} Sf game czyli Shakes $ Fighet Sob Lis 27, 2010 12:42 pm

Szark

Szark
Mazoku
Mazoku
10 lvl s2 mag. A nick Ździchu xD

7{gra} Sf game czyli Shakes $ Fighet Empty Re: {gra} Sf game czyli Shakes $ Fighet Czw Cze 09, 2011 11:03 am

Szark

Szark
Mazoku
Mazoku
Sry za dałbl post ale temat trzeba odświeżyć ;d. Mam 95 lvl na servie wp. Zapraszam wszystkich na server, bo jest warto.

8{gra} Sf game czyli Shakes $ Fighet Empty Re: {gra} Sf game czyli Shakes $ Fighet Pią Cze 10, 2011 7:38 pm

Vladek

Vladek
Operative Director
Operative Director
na czym ; o?

ja 127 na s2 ;p

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.