Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Jaka część? Empty Jaka część? Wto Paź 19, 2010 7:31 pm

'shax

'shax
Earthling
Earthling
Arghh, na pewno wielu z nas(tak, wkrótce pokaże swoją galerie) podczas tworzenia Oparka ma jakieś części które lubi robić lub są dla was po prostu łatwe do zrobienia jak i części które sprzyjają wam problemy.

Może zacznę,
Najwięcej pomysłów zawsze przychodzi mi na włosy, wykonać je nie jest zawsze łatwo, ale raczej daję radę( tak myślę xP).

Jednak u mnie problem jest z dobraniem spodni i koszulki/bluzy itd.
Tzn. aby oparek nie był monotonny, bo sama bluza+spodnie i pillow na włoskach to wiadomo crapp. Po prostu rzadko miewam oryginalne pomysły na ubranie.

A jak jest z waszymi częściami?

2Jaka część? Empty Re: Jaka część? Sob Lis 13, 2010 7:12 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
hmmm.. może to będzie dziwne bo za bardzo oparków nie ruszam, ale mam trochę pix artów, więc chyba mogę się wypowiedzieć ;D.

W sumie wszystko jest ciężko zrobić, przy pixach szczególnie tych większych to chyba najbardziej cieniowanie sprawia mi problem, może jeszcze ręce ;d.

3Jaka część? Empty Re: Jaka część? Sob Lis 13, 2010 8:44 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Części które lubię robić w OPAR'ach? Hmm.. Mówiąc szczerze, może nie jest to jakaś część, ale nazwałbym to etapem.
Lubię cieniować.. Największy problem mam z samą oryginalnością, bo brakuje mi wyobraźni. Jeżeli jednak miałbym wymieniać element który sprawia mi najwięcej problemów to powiedziałbym że są to włosy. Nie zawsze, bowiem mam również problem z innymi częściami OPAR'ów. Mimo to, właśnie włosy sprawiają mi najczęściej problem.

4Jaka część? Empty Re: Jaka część? Sob Lis 13, 2010 9:05 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Jeżeli chodzi o mnie to z pewnością największym problemem jest sam pomysł. Bez niego ani rusz ,jasne zdarza się ,że robię OPAR'ki tak po prostu ,kiedy suię nudzę ,ale skutkuje to monotonnością w kwestii ich wyglądu. W przypadku Customów oczywiście zachowanie odpowiednich proporcji ,a z części ciała to chyba nogi ...
Najłatwiejszą częścią jest chyba dobieranie kolorów i cieniowanie ,no.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.