Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Jaka gra was najbardziej wciągnęła? Empty Jaka gra was najbardziej wciągnęła? Sro Cze 13, 2012 8:13 pm

tofik122

tofik122
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Tak jak w temacie
Jaka gra was najbardziej wciągnęła
Ja zacznę
Skyrim



Ostatnio zmieniony przez tofik122 dnia Czw Cze 14, 2012 6:18 pm, w całości zmieniany 1 raz

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Hmmm... Będę szczery. Tibia. W cholerę czasu w nią grałem i nie żałuję żadnej chwili. Ile to było nocek i śmiechu na vencie czy tsie, maniakalnym expowaniu czy boceniu xD. Również sporo czasu, ponad 300h spędziłem grając w Call of Duty Black Ops. Głównie dlatego że miałem zawsze z kim grać no i było tam od ;3 uja trybów.

Będąc bardziej 'teraźniejszym' mógłbym w sumie powiedzieć że moje serce zdobył Battlefield 3.

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Patapon 2. Save twierdzi, że mam 11 godzin gameplaya, ja twierdzę, że robiłem restarty gdy bossy dawały kiepski drop.

Będzie więcej niż 11h. Będzie.

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Zdecydowanie GTA SAMP. Z drobnymi przerwami grałem w to praktycznie cały rok. Nie mówię o żadnych serwerach DM czy Stunt. Grałem w RP. Co spowodowało, że utrzymałem się w tym tak długo? Skype. :)
Inną grą najprawdopodobniej jest Fallout 3. Grałbym w to do tej pory, gdyby pozwoliłby mi na to komputer i gra nie crashowała w różnych momentach. Nie grałem zbyt długo, ale ogólnie nie gram w gry.
Pokemony Fire Red & Emerald - na gry o pokemonach też sporo czasu poświęciłem. Oj grało się i grało... Nawet chyba na lapku mam jeszcze jedną 'niedokończoną' rozgrywkę.
ARS PBF - W zasadzie to wciągnęło mnie praktycznie tak jak GTA. Łącznie też gram chyba z dwa lata. Licząc oba moje konta. Choć miałem też kilka przerw, tych dłuższych i tych krótszych.

/V
Ty, że ja w ogóle nie wspomniałem o Pokemonach. Ale tutaj raczej by musiała być wspomniana cała seria.

Też uważacie, że autor tematu się wydurnił dając limit pisania na 5 postów, skoro w cholerę sytuacji do dyskusji może się tu pojawić?

tofik122

tofik122
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Zmieniłem co do postów.
A co do gier z pokemonami to mnie wciagneła ta nowa Black skoniczyłem ją i czekam na Pokemon Black 2

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Bo taka właśnie jest cała seria Pokémon - wciągająca pomimo swojej pewnej monotonii.
A monotonia zostanie częściowo przełamana 23 czerwca w Japonii i mam właśnie na myśli Black2 i White2. Czuję, że to będą gry, które naprawdę warto mieć (ale dawna stolica naszego kraju już z obecnymi przesadza z ceną. I mean, Tetris na NDS był tam za 140, mówię to już któryś raz, ale to naprawdę wtf).

Dobra, ale to nie ma być temat tylko o Pokémonach (dziwne, że ja to mówię, nie?).
Dlatego pokażę wam, co mnie na pewno w przyszłości wciągnie gdy będę miał grubo kilkadziesiąt godzin gameplaya na Patapon 2.

DAT INTRO.

I tak wiecie, jak ja lubię Kamen Riderów. A biorąc pod uwagę, że już w dwójce Hero dostaje dziesiątki masek zwiększających jego staty, a w trójce poprzez [spoiler, chociaż was to pewnie nie obchodzi] zostaje przekształcony w Uberhero i samym designem dowolnej swojej formy (dobra, jeden wyjątek: Oohoroc) dostaje jakieś +9000 do zajebistości. Szczególnie w tym intro.
A fakt, że na początku Patapon 3 staniemy przed wyborem, który na pewno z czymś się konkretnym skojarzy przynajmniej mi, Bercikowi i Tofikowi... Ewentualnie jeszcze Rayemowi, Ykmowi i Pikaczowi, jeśli wymieniać tych, o których wiem.
Chociaż w sumie - prawie wszyscy znaleźliby tam coś znajomego, na samym początku. Chyba już wiadomo, do czego piję w tym momencie.

Kończę posta zanim usiłując nie dopuścić, żeby temat zbyt przesadnie się skupił na Pokémonach, sprawię, że stanie się przesadnie skupiony na Patapon 3 z tym świetnym intr-
Przywaliłem mu oknem. Szkoda, że tego nie widzieliście.
/Gyuahen

Pojawiła mi się inspiracja na spróbowanie zrobienia Patapona, Hero albo któregoś Uberhero w LSW. Piszę czcionką 1, żebyście może to pominęli i się nie zawiedli, jeśli bym jednak tego nie zrobił.

tofik122

tofik122
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Co do cen gier w Polsce to naprawdę tragedia z drugiej strony gdy zamienisz zł na funty można powiedzieć że cenny są podobne. Z Pataponami miałem styczność ale naprawdę na krótko bo moje PSP siadło i musiałem kupić nowe. Mam nadzieje że Potapon 3 bedzie naprawdę lepsza od poprzedniczki a w sprawie z pokemonami mam nadzieję że nie zepsują ich.

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
bedzie naprawdę lepsza od poprzedniczki
*jest

Nie mówię tym, że sprawdziłem i informacja potwierdzona, tylko że gra wyszła rok temu, więc już powinien raczej do niej być stosowany czas teraźniejszy, nie przyszły. Ewentualnie tryb przypuszczający.

9Jaka gra was najbardziej wciągnęła? Empty Re: Jaka gra was najbardziej wciągnęła? Pią Cze 15, 2012 8:10 pm

tofik122

tofik122
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Tego akurat nie wiedziałem wiec sorry

10Jaka gra was najbardziej wciągnęła? Empty Re: Jaka gra was najbardziej wciągnęła? Sob Cze 16, 2012 10:21 am

daneuve.

daneuve.
Super Saiyan
Super Saiyan
zombie lane na facebooku

11Jaka gra was najbardziej wciągnęła? Empty Re: Jaka gra was najbardziej wciągnęła? Nie Cze 17, 2012 12:49 am

Shine

Shine
Jounin
Jounin
LoL. Ileż razy trafiało się na takich retardów, ile razy trafiało się na leaverów. Ile razy rage był obecny. Ta gra wciąga, mimo, że normalnei da się grać na wyższym elo, albo premade 5v5.

12Jaka gra was najbardziej wciągnęła? Empty Re: Jaka gra was najbardziej wciągnęła? Pią Lip 20, 2012 8:51 pm

pawsonek33m

pawsonek33m
Super Saiyan
Super Saiyan
Dużo grałem w dużom gierm,ale najbardziej to chyba gothic 2....
Co prawda wolę inne tytuły,ale gothic 2 mnie najbardziej wciągnął xd

13Jaka gra was najbardziej wciągnęła? Empty Re: Jaka gra was najbardziej wciągnęła? Sob Lip 21, 2012 5:16 am

Zigur

Zigur
Third Child
Third Child
W ostatnim czasie ciężko o grę, która by mnie wciągnęła na dłużej... Swego czasu był to Metroid Prime na GaCka oraz pierwsze części Resident Evil. Pamiętam jak kiedyś wciągnęło mnie Adventure Island.

14Jaka gra was najbardziej wciągnęła? Empty Re: Jaka gra was najbardziej wciągnęła? Sob Lip 21, 2012 8:11 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Gry wciągają mnie raczej na krótko. Za tą, w którą grałem trochę więcej, ostatnimi czasy, mogę śmiało uznać Heroes IV; gra może i stara, ale właśnie do takich bardziej mnie ciągnie, niż do tych najnowszych "wytworów".

15Jaka gra was najbardziej wciągnęła? Empty Re: Jaka gra was najbardziej wciągnęła? Nie Maj 05, 2013 9:10 am

Qulob

Qulob
Zbanowany
Zbanowany
Szczerze to mnie najbardziej wciągają gry stare. Jakoś bardziej mi się podoba ich mechanika. Nawet wolę starszą grafikę od tych nowych. Szybko się nudzę tymi starszymi grami. Ogólnie to nie potrafię grać długo w gry, bo szybko mi się nudzą. Najdłużej grałem w Tibię, moja pierwsza gra w jaką grałem kiedy kupiłem sobie internet, czyli dokładnie 8 lat temu. Gram czasami nawet i dzisiaj. Na drugim miejscu obstawiałbym 3 gry. League of Legends, Serious Sam (Nie jestem pewny czy tak to się nazywało, ale dostałem ją do paku z kupnem komputera ;D ) oraz Counter Strike 1.6. Myślę też nad minecraftem, ale powątpiewam, bo tak długo to w nim nie siedziałem 1.5 roku gdzieś tak i odrazu po kupnie oryginału przestałem grać. W LoLa grałem 2 lata, ale potem wróciłem do Tibii i przestało mnie ciągnąć do tej gry. Serious Sam hmm... nie pamiętam, ale chyba z rok w niego grałem, bo szybko kupiłem internet. Zapomniałem dodać, że przez jakiś czas przechodziłem Pokemony. Zapewne jakbym znalazł jakąś dobrą, starą grę to bym się w nią wciągnął i bym na pewno nie przestał przed ukończeniem wszystkich poziomów.
Pozdrawiam, Qulob.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.