Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

4r4nc4r666

4r4nc4r666
Saiyan
Saiyan
Ohayo!
Wierszyki, Wiersze, Odcinki, Opowiadania i Historie w wykonaniu 4r4nc4r666 czyli Arancara TUTAJ:]
Porządek must to be ;):
TAGI:
[W] <-- Wiersze
[ODC] <-- Odcinki
[OPW] <-- Opowiadania
[HS] <-- Historie
Na początek coś dla rozbawienia publiczności ^^ a mianowicie:
[ODC] tzn. Na polaku pani kazała nam wymyślić własny odcinek serialu z jakiegoś istniejącego bądź stworzyć na wyższą ocenę ja wybrałem to drugie ^^ a zatem Fanfary :
PRZYGODY SUPER BEKONA
rozpoczynają się od odcinka 237 bo tak jakoś xD a zatem usiądźcie wygodnie i zapnijcie fotele żeby z nich nie spaść:
PANIE I PANOWIE "PRZYGODY SUPER BEKONA"
"Przygody Super Bekona" odc. 237
Gdy Bohaterski Bekon został schwytany przez krwiopijczego Zajączka o imieniu Trąbek. Nasz uwięziony heros próbował uwolnić się z potrzasku czyli lina na, której był przywiązany i patelni nad którą wisiał, ponieważ czarny charakter ma chyba ochotę na chrupiący bekon. Zobaczymy jak wyjdzie z tej opresji czy uwolni się i ukarze złego Zajączka czy skończy na talerzu obok jajek i grzanek ? Zaraz się przekonamy.
- Chrum, chrum, zapomnij niegodziwcze nie będęna twoim talerzu
- ta, jasne gdzie ja położyłem te marchewki
Wnet bohaterska świnka w przyciasnym stroju super herosa, rozbujał linę tak aby dosięgnąć do ostrych mieczy wiszących na ścianie. Przeciął linę i wylądował na marchewkowym dywaniku
- rzuć ten pełen betakarotenu pistolet
- Co?! Super Bekonie jak się uwolniłeś ?
- sprytem i inteligencją
czyli przeciąłeś linę mieczami wiszącymi na ścianie ?
- dokładnie, a teraz zapłać za swoje złe uczynki
- czekaj tylko znajdę portfel
- niegodziwcze bacz na swe słowa
- Bekonku wyluzuj, a i przy okazji mamy XXI w. więc przestań mówić jak w średniowieczu
- podły bandyto pójdziesz do więzienia
- najpierw mnie złap
Nagle po tych słowach z szafy wysunęła się wielka zbroja zbudowana z marchewkowego karbonu
- cóż to jest za dziwadło
- mój nowy Marchewkonorimexopolitronomegaxenonowokarbonowy Tranumix, Buahahahahaha
- Matko jak ty zmieściłeś te nazwę na kartce z projektem ?
- dobre pytanie, podejdź proszę do tego stolika i wciśnij ten dobrze oznakowany przycisk na, którym jest napisane MNMPTMXWKT
- Następne pytanie czemu ten stolik ma wielkość tego przycisku ?
- pytaj się tego kto go zbudował
- Wciskam ten przycisk już chyba 7 raz i nadal NIC!
To jest chyba popsute
- a spójrz w górę
Wnet pojawiło się na niebie olbrzymie monstrum, o wyglądzie zająca z wielkimi czerwonymi oczym.
- i co ładny?
- z czego ty go zrobiłeś ?
- z tego co mam w lodówce
- czy twoja lodówka ma wysokość Empire State Building ?!
- hmm... nie raczej nie
- aha
- no to ty się z nim pobaw, a raczej on się tobą pobawi, Ciau
Nagle pojawiły się chmury pomarańczowego dymu, a wielki kolos nakierowuje pięść w stronę świnki
- Kwik, kwik aaaaaaaaaaaaaa...
Dziwadło rozcięło wielką willę czarnego charakteru,a odłamki budynku lecą w stronę bohatera.
Czy nasz bohaterski Bekon wyjdzie cało z tej opresji czy zostanie z niego naleśnik o smaku boczku ?
JUŻ W NASTĘPNYM ODCINKU
Ciąg Dalszy Nastąpi...

Komentarze mile widziane ^^
Next odcinek napiszę Jutro chyba :)

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Hmmm.. Niby fajne, ale strasznie gubisz fabułę, przy początkach tej świni, nie ma żadnego wstępu. Są te zapytania, jak skończy bekon a tu nagle ta świnia.
Za mało dopracowany opis ruchów, czynów bohaterów. Raz przy dialogach, zaczynasz z dużej a raz z małej. Jednak na początku nawet mi się podobało, taki słitaśny świat no i bekon. Jednak potem ta świnia i słaby opis, można się pogubić.

1kp

4r4nc4r666

4r4nc4r666
Saiyan
Saiyan
Feli że w dialogu duża i mała litery to się nie dziw xD Często mam z tym problem. Nie opisałem Bekona ponieważ to już numer 237 a zatem w 1 była jego historia w 243 jest powrót do wspomnień i jak to się zaczęło :] Wrzucić odcinek 238 ? Tam więcej fabuły jest :]

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.