Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Brollsy vs Goku Empty Brollsy vs Goku Sob Gru 18, 2010 10:35 am

avatar203

avatar203
Namekian
Namekian
Zrobiłem mojego nowego gifa i chce go wstawić.
Oto on:http:Brollsy vs Goku Brollsyvsgoku
Credity:
-Shinoda:Brolly
-Nieznanemu gościowi:efekty na czerwonym tle
-Dymki i niewidzialna walka:nieznany kolesiom
-DrakeWing:mapka
-Devons:goku

2Brollsy vs Goku Empty Re: Brollsy vs Goku Sob Gru 18, 2010 10:53 am

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Więc tak, albo coś z moim kompem jest nie tak , albo gif jest nieco za szybki, pomijając to, że krótki, ale ogólnie nie ma takich większych błędów jak dla mnie, ale wiedz że ja się na Gifach nie znam to moja ocena jest mało znacząca ^^.

3Brollsy vs Goku Empty Re: Brollsy vs Goku Czw Sie 25, 2011 11:08 am

crossmoto1

crossmoto1
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Więc tak:

Ten gif jest za szybki,szczególnie gdy brolly atakuje goku pięściamiChyba że tak miało być ale to prawie nic nie zmienia Hey!

A tak to nie widze żadnych błendów.!Hey!

Jeszcze popracuj nad szybkością i będzie git :D :) ;D Hey! Hey! Hey!

4Brollsy vs Goku Empty Re: Brollsy vs Goku Czw Sie 25, 2011 12:04 pm

pawson01

pawson01
Saiyan
Saiyan
Toż widać że zrobił to specjalnie,
Moim zdaniem a krótkie,Zbytnio nie ma
minusów,7.5/10

5Brollsy vs Goku Empty Re: Brollsy vs Goku Czw Sie 25, 2011 10:06 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Po pierwsze, wszystko dzieje się zbyt szybko. Plusem jest płynność, lecz powinieneś zrobić więcej klatek zmniejszając przy tym czas ich wyświetlania, aby nie było tak szybko. Dobór ciosów... no dobry ale za mało akcji. Niech walka będzie dłuższa, to gifowi nie zaszkodzi ;). Dużym plusem jest fajne wykorzystanie efektów z wyjątkiem wybuchu gdy Goku odlatuje po ciosie w plecy. Po co ten wybuch? O co Goku uderzył? Dlaczego wybuch jest dwukrotny? Te błędy towarzyszom temu efektowi. Trenuj dalej, czekam na dalsze "produkcje", chętnie je ocenie. Powodzenia! :)

/Edit
@Down
Rzeczywiście, nie zauważyłem. W takim razie kolejna rzecz do poprawy - KI powinna być wystrzelona dopiero po tym jak Goku odlatuje, bo wygląda to teraz nijak.



Ostatnio zmieniony przez Dase dnia Pią Sie 26, 2011 10:59 am, w całości zmieniany 1 raz

6Brollsy vs Goku Empty Re: Brollsy vs Goku Pią Sie 26, 2011 7:12 am

pawson01

pawson01
Saiyan
Saiyan
Dase
Ponieważ jak Broly wyrzucił Goku to strzelił w niego kulą ki (Przyjrzyj się)

Top@ No jednak masz racje

7Brollsy vs Goku Empty Re: Brollsy vs Goku Pią Lis 11, 2011 7:16 pm

Spaniel

Spaniel
Namekian
Namekian
Krótki, płynny, mało ciekawy, walka, za szybki. Tak by mógłby skomentować ktoś kto nie ma w podpisie Kreatywnego Oceniania ;) Więc muszę to rozwinąć.
Nie ma sensu robić krótkich gifów, ponieważ zabierają tylko czas a w niczym Cię nie polepszają jeżeli chodzi o skilla. Płynność? W dzisiejszych czasach, przy dzisiejszych programach nie problem ją spieprzyć. Ale + oczywiście za nią. Mało ciekawy? Goku wbił, pobił się z Brollym z prędkością niezauważalną dla ludzkiego oka, przeciwnik walnął w niego kulką ki, wybuch, śmiech, koniec. Walka? Bezpośredni kontakt bohaterów naprawdę fajnie Ci wyszedł. Szybkie ciosy, wybicie przeciwnika, kulka ki. Mało ciekawie jak wyżej pisałem. Jakbyś rozwinął dalej mogłoby być ciekawie. Za szybki... Fakt faktem taki jest, dużo lepiej by wyglądał gdyby przerwy między klatkami były troszkę dłuższe.
Podsumowując, całkiem ok lecz mogłoby być lepiej. 6/10

KP: 2
/Feli

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.