Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 2]

26[O-S-W] By Pepe - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Pepe Pią Kwi 01, 2011 3:26 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
No włoski wychodzą ci coraz lepsze, ale jeszcze to nie jest to. Jakbyś troszkę dłużej nad nimi popracował, na pewno byłyby dużo lepsze, nie mówię, że te są złe, ale trzeba im poprawy. Cienie musisz poprawić, bo nie za bardzo pasują, jest chyba za mało najjaśniejszego odcienia. Jak robisz włoski, to pamiętaj, że twarz musisz pocieniować do włosków, a nie zostawiać cienie base, bo te cienie są dobre do łysolka :D. Bluza fajna, ale cienie musiałbyś poprawić. Fajnie by było gdybyś zrobił kołnierz do bluzy, moim zdaniem lepiej by wyglądało. Na prawej nodze opara nie ma cienia pod bluzą, a to niedobrze. Nie wiem czy sam robiłeś cienie na spodiach, ale nie są złe :). Buty zwykłe, nie za bardzo widać na nich cienie, a przynajmniej ja ich za dobrze nie widzę. No to by było na tyle. Pracuj dalej, coraz lepiej ci idzie.
Pozdro.

1kp

27[O-S-W] By Pepe - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Pepe Pią Kwi 01, 2011 8:30 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
Zapomniałeś dać credit za włosy, jest to lekka ( prawię nie widoczna ) przeróbka włosów Bercika -.-

28[O-S-W] By Pepe - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Pepe Pon Sie 29, 2011 4:21 pm

pepe1221

avatar
Saiyan
Saiyan
po długiej nieobecności postanowiłem znowu sprubować sił w oparach. Mam nadzieję że się nie pogorszyłem.
https://2img.net/r/ihimizer/img585/7899/sasurie.png
Proszę o rady co mam poprawić.
Credits:
smoku base
nieznany twórca włosów

29[O-S-W] By Pepe - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Pepe Czw Wrz 01, 2011 10:49 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Proszę o rady co mam poprawić.
Przede wszystkim, zacznij tworzyć własne włosy - nawet jeżeli będą całkowitą pomyłką, niźli korzystać z gotowego szablonu.

Cieniowanie włosów tak czy siak, bez względu na ich wygląd jest słabe. Pillowing na włosach? Nie idę na to. Sam kształt jest dobry, ale niestety nie Twój. Cieniowanie twarzy to jakaś porażka - wszystkie pixele zwyczajnie rzuciłeś byle jak - nie zachowałeś żadnego porządku na twarzy OPAR'a. W przypadku podkoszulki, cieniowanie jest dosyć słabe - gdybyś jednak chciał, widzę że mógłbyś zrobić coś lepszego. Mięśnie prawej ręki niewidoczne - zmień to. Spodnie wykonane w miarę dobrze, ale z tego co widzę jest to cieniowanie bazowe, czyli takie jakie miało base z jakiego korzystałeś. Weź z niego przykład i postaraj się tak dobrze pocieniować podkoszulkę. Buty, nic nowego.

Ogółem... Rób więcej elementów od siebie i ćwicz cieniowanie - nie opieraj się na base na którym pracujesz.

KP: 2
/Feli

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 2]

Idź do strony : Previous  1, 2

Similar topics

-

» pepe

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.