Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Mam już ferie, więc lecę na tydzień na Cypr. W hotelu jest internet, więc sporadycznie będę wchodził, żeby ogarnąć (patrząc na ostatnie wydarzenia na c-boxie, postaram się jak najrzadziej, bo to się zrobiło nużące). Wracam w sobotę, więc do tego czasu wszelkie sprawy wiecie, do kogo kierować.

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Zaraz.. Kogo masz psia mać na myśli xD? Spamujcie Feliego.. Ja.. Emm.. No.. Em.. Mam tego.. No.. Ważne sprawy.. Tak! Tak! Właśnie, mam ważne sprawy do załatwienia i będę dużo AFK'ował.. No i.. Ten.. No.. Noo.. I ten AFK.. On spowoduje że ten.. Hmm.. Że nie będę miał dużo czasu dla Was jeżeli chodzi o załatwianie ważniejszych spraw. A Feli skarżył mi się SMS'em że ostatnio się dużo nudzi bo nikt do niego nie pisze PW i tak dalej.. No i pomyślałem że.. Ten.. Emm.. No, spamujcie jego! Wujaszek Yoh się odmeldowywuje xP

Życzę udanych i fajnych ferii na Cyprze. Baw się dobrze.. ;d

Oj bo kogoś zawołam.
[wyciąga kartę z podpisem JigenRide Suzumiya Haruhi]

Lollipop

Lollipop
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Jak ja ci zazdroszczę! Mam już dość tej naszej pogody. Weź mnie ze sobą. Życzę ci bezpiecznego i spokojnego lotu. Udanych, fajnych no i ciepłych ferii. To jak? Weźmiesz mnie z sobą?

Do samolotu można wziąć góra 20 kg bagażu... Łapiesz się mniej więcej?

Btw, tam też ma trochę padać.


No trochę za mało. Uważaj tylko na takich ludzi:
https://www.youtube.com/watch?v=-bv6H86U-YM



Ostatnio zmieniony przez Lollipop dnia Nie Sty 16, 2011 2:27 pm, w całości zmieniany 1 raz

Cineg

Cineg
Zoan User
Zoan User
Do Japonii byś się wybrał, a nie na Cypr sobie lecisz ;s

A teraz na poważnie. Miłego odpoczynku od ARS i... przyślij jakieś pocztówki ;0

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
Oj, forum bez ciebie.. Nie wiadomo co będzie.
Wracaj zdrów i oby żadnego wypadku w samolocie nie było ;s

Mimie

Mimie
Second Child
Second Child
A niech Cię Viego ... Farcie Ty ...
No dobra, liczę na to, że i ja kiedyś będę miał szansę wyleciec w takie miejsce :> A tym czasem dobrej zabawy, odpocznij by potem znowu znosic userów :]

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Przykro mi, doleciałem szczęśliwie i na start dostałem deszcz. Lekki chłodek, ale przez morze jest znośnie.

Pocztówek raczej wam nie dam, bo 50% wystawionych na widok przy ulicy zawierało cycki. Nie żartuję. W centrum miasta, zaraz przy ulicy xd

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Pocztówek raczej wam nie dam, bo 50% wystawionych na widok przy ulicy zawierało cycki.
A to właśnie idealnie! Kup mi kilka, takich ładniutkich cycatych pocztówek.
To good że doleciałeś cały i zdrowy ;d Tęsknili za Tobą xD

Rizuke

Rizuke
Zasłużony
Zasłużony
Saske napisał:Oj, forum bez ciebie.. Nie wiadomo co będzie.

Forum nie raz zostawało bez Viega i jakoś dawaliśmy/dawali sobie rade.

Ta Viego miłego odpoczynku. ;d

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
No, cycate pocztówki się przydadzą.
W ile godzin doleciałeś? Aha, jeszcze zdaj raport jakie tam dziewczyny? I jak radzisz sobie z językiem? Zgaduje że po angielsku.

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Wylot z Krakowa 18:40, godzina do Frankfurtu, 3:35 stamtąd i o ok. drugiej czasu polskiego (mam nad wami godzinę przewagi) już byliśmy w Larnace.

Dziewczyn, chłopie, ilość znikoma o.O
Może dlatego, że jest zima (~15°C i deszcz) i wszyscy w domach xd

Język, oczywiście angielski, w końcu to była brytyjska kolonia, w której nawet ruch jest lewostronny. Ale grecki alfabet ogarniam.

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Spostrzeżenie dla wszystkich userów: na Okęciu jest darmowy internet i to całkiem szybki (54 Mb/s, jakość sygnału znakomita). Czekam właśnie na samolot, który koło ósmej zabierze mnie do Krakowa, a stamtąd kilkugodzinna droga autem... Ogólnie wróciłem. Klon do dezaktywacji.

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Ah, mogłeś obrabować bank i tam zamieszkać, ale skoro wolisz wracać... xP
No cóż, pozostał tydzień? ferii, ja na nie będę musiał jeszcze poczekać.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.