Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 2]

26[INNE] WoDBO - stawianie silnika SQL - Page 2 Empty Re: [INNE] WoDBO - stawianie silnika SQL Czw Cze 16, 2011 9:11 am

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Spróbuj uruchomić serwa jako administrator a tryb zgodności ustaw na Windows XP. Mi pomagało gdy miałem ten błąd.

27[INNE] WoDBO - stawianie silnika SQL - Page 2 Empty Re: [INNE] WoDBO - stawianie silnika SQL Czw Cze 16, 2011 9:15 am

kubospogromca

avatar
Zbanowany
Zbanowany
jescze jeden nie mem tych 2 sql plikuw

28[INNE] WoDBO - stawianie silnika SQL - Page 2 Empty Re: [INNE] WoDBO - stawianie silnika SQL Czw Cze 16, 2011 9:17 am

kubospogromca

avatar
Zbanowany
Zbanowany
dale nie dziala silnik

29[INNE] WoDBO - stawianie silnika SQL - Page 2 Empty Re: [INNE] WoDBO - stawianie silnika SQL Czw Cze 16, 2011 9:19 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Pieprzę to.
Nie będę 10 razy usuwać Twoich double postów i idiotycznych pytań.
Masz problem z OTS'em? Idź pytać i spamować na forum poświęconemu właśnie OTS'om.
Żegnam pana.


Jeżeli chodzi o temat. Będzie dostępny, ale od teraz go blokuję. Wszelkie pytania kierujcie do autora tematu na PW, a nie zaśmiecajcie forum idiotycznymi pytaniami.

30[INNE] WoDBO - stawianie silnika SQL - Page 2 Empty Re: [INNE] WoDBO - stawianie silnika SQL Czw Cze 16, 2011 10:39 am

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Za dużo pracy? To może zdegraduj się i nie będzie żadnych obowiązków. Temat odblokowuję, może pomyśl nad dobrem forum. Chyba zauważyłeś że to jest dobra reklama dla forum gdyż sporo osób się rejestruje aby tutaj o coś spytać.

31[INNE] WoDBO - stawianie silnika SQL - Page 2 Empty Re: [INNE] WoDBO - stawianie silnika SQL Czw Cze 16, 2011 11:51 am

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
To też racja a ja mogę odpowiadać na te pytania, a za double posty chyba są warny, a nie bany, racja?

Akurat tutaj osobnik pisał wielokrotnie, więc ja do bana zastrzeżeń nie mam, tylko do zablokowania tematu.
/Feli

32[INNE] WoDBO - stawianie silnika SQL - Page 2 Empty Re: [INNE] WoDBO - stawianie silnika SQL Czw Cze 16, 2011 1:24 pm

Sitor

avatar
Earthling
Earthling
siema mam problem client mi nie wchodzi pomocy pls https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/268/beztytuutca.png/

33[INNE] WoDBO - stawianie silnika SQL - Page 2 Empty Re: [INNE] WoDBO - stawianie silnika SQL Czw Cze 16, 2011 2:29 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
A czytałeś powyższe posty? Kolega niedawno miał ten sam problem. Uruchom w trybie zgodności z Windowsem XP i uruchom jako administrator. Jeżeli nie pomoże to jestem bezsilny, bo nie miałem takich problemów.

34[INNE] WoDBO - stawianie silnika SQL - Page 2 Empty Re: [INNE] WoDBO - stawianie silnika SQL Sob Sie 13, 2011 3:45 pm

kubiczi123

avatar
Earthling
Earthling
Jak zrobic by server mogl byc odwiedzany przez ludzi? mam konto na no-ip i ten ich DUC ale nie wiem co dalej :{ wiem ze tylko odswiezam temat ale jestem nowy i potrzebuje pomocy

35[INNE] WoDBO - stawianie silnika SQL - Page 2 Empty Re: [INNE] WoDBO - stawianie silnika SQL Nie Wrz 11, 2011 12:46 pm

Bolo666

avatar
Earthling
Earthling
Mam problem z wpisaniem sciezki do folderu data pomimo ze robie to dobrze nie czyta mi znajdujacych sie tam plikow co robic?? config.lua przeslal bys mi ten plik?

36[INNE] WoDBO - stawianie silnika SQL - Page 2 Empty Re: [INNE] WoDBO - stawianie silnika SQL Czw Mar 22, 2012 2:34 pm

KMLK15

avatar
Earthling
Earthling
a ja mam taki problem
Błąd

MySQL zwrócił komunikat: Dokumentacja
Nie udało się nawiązać połączenia: błędne ustawienia.
phpMyAdmin próbował połączyć się z serwerem MySQL, a serwer odrzucił połączenie. Powinieneś sprawdzić nazwę hosta, nazwę użytkownika i hasło w pliku config.inc.php i upewnić się, że odpowiadają one informacjom danym przez administratora serwera MySQL.

37[INNE] WoDBO - stawianie silnika SQL - Page 2 Empty Re: [INNE] WoDBO - stawianie silnika SQL Czw Mar 22, 2012 8:07 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Powinieneś zrozumieć ten błąd. Informacje takie jak login i hasło do admina w config.php nie zgadzają się z tymi na serwerze. Ustaw wszystko jeszcze raz dokładnie, tak jak jest mówione w poradniku.

38[INNE] WoDBO - stawianie silnika SQL - Page 2 Empty Re: [INNE] WoDBO - stawianie silnika SQL Pią Kwi 20, 2012 7:26 pm

subtomix

avatar
Earthling
Earthling
9. Teraz kopiujemy acc makera, do: xampp>htdocs>accmaker (bez spacji). Następnie wchodzimy w folder z Acc Makerem (tam, gdzie go skopiowaliśmy) i otwieramy plik config.in

NIE KUMAM GDZIE MAM TEGO acc makera WKLEIĆ.

39[INNE] WoDBO - stawianie silnika SQL - Page 2 Empty Re: [INNE] WoDBO - stawianie silnika SQL Pią Kwi 20, 2012 8:33 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Do folderu Acc Maker, który należy w xampp>htdocs utworzyć.

40[INNE] WoDBO - stawianie silnika SQL - Page 2 Empty Re: [INNE] WoDBO - stawianie silnika SQL Sob Kwi 21, 2012 8:33 am

subtomix

avatar
Earthling
Earthling
Dzięki Ots mi działa, ale nie wiem jak mam zrobic sobie nowego accounta bo grac tym gm mi sie nie chce ;/

Jeszcze jakbyś mógł mi podać komendy na gma i czary dla postaci był bym wdzięczny :)

41[INNE] WoDBO - stawianie silnika SQL - Page 2 Empty Re: [INNE] WoDBO - stawianie silnika SQL Sob Kwi 21, 2012 9:51 am

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Czary są pospisywane w pliku "spells.xml" w folderze "data" (czy jakoś tak). To samo z komendami (commands.xml). Nowe konto robisz wchodząc w przeglądarce w http://localhost lub http://127.0.0.1 (obojętnie, które z nich). Tam tworzysz konto. Pamiętaj, że uprzednio musisz uruchomić Xamppa.

42[INNE] WoDBO - stawianie silnika SQL - Page 2 Empty Re: [INNE] WoDBO - stawianie silnika SQL Sob Kwi 21, 2012 10:55 am

subtomix

avatar
Earthling
Earthling
Ja mam taki problem że jak wchodzę na te 127.0.0.1 to mi moje hasło nie działa więc nie wiem jak mam założyć konto na ots. Wkurza mknie to

43[INNE] WoDBO - stawianie silnika SQL - Page 2 Empty Re: [INNE] WoDBO - stawianie silnika SQL Sob Kwi 21, 2012 11:09 am

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Jeżeli robiłeś wszystko według poradnika to musisz wejść na 127.0.0.1/accmaker, musisz podać "ścieżkę" do accmakera. Wtedy nie będzie Cie pytało o hasło.

44[INNE] WoDBO - stawianie silnika SQL - Page 2 Empty Re: [INNE] WoDBO - stawianie silnika SQL Pią Lip 20, 2012 10:27 am

00uvo00

avatar
Earthling
Earthling
Proszę o upload "WoDBO - Upload by Dase" bo linki się sypły,sry za odkop

45[INNE] WoDBO - stawianie silnika SQL - Page 2 Empty Re: [INNE] WoDBO - stawianie silnika SQL Sob Sie 25, 2012 9:20 pm

Justynian

Justynian
Earthling
Earthling
Witam mój jedyny problem dotąd to Nie udało się zalogować na serwer MySQL Co to może być? zielonkawy jestem w te sprawy, a robiłem wszystko z poradnikiem. :fury:
EDIT Już mam, gicior.

46[INNE] WoDBO - stawianie silnika SQL - Page 2 Empty Re: [INNE] WoDBO - stawianie silnika SQL Pią Paź 12, 2012 7:09 pm

maniekg

avatar
Earthling
Earthling
Witajcie, znalazłem po godzinach odkrywania (sam, nie z internetu).
Dużo ludzi ma błąd:
Parse error: syntax error, unexpected T_STRING in C:\Program Files\xampp\htdocs\accmaker\config.inc.php on line 16

Otóż to, błąd jest taki, że w pliku "config.inc.php" 16 linijka i w dół (jakieś 100 linijek) błędem jest znak ==> ' ten otóż znak w KAŻDEJ !! (żeby działało) linijce musimy zastąpić znakiem ==> " . Lecz nie może być dwa razy => ' , gdyż nie zadziała MUSI być => " .

(OCZYWIŚCIE PISZEMY BEZ TYCH STRZAŁEK "==>")
Aby sie nie meczyc z monotonnym zmienianiem kazdego apostrofu ('), mozemy otworzyc nasz plik "config" za pomoca wordpad'a, najechac na Edycja > Zamień... i w okno Znajdz wpisujemy apostrof (') w oknie nizej : Zamien na wpisujemy cudzyslow (") i klikamy zamien wszystko, gotowe !.

47[INNE] WoDBO - stawianie silnika SQL - Page 2 Empty Re: [INNE] WoDBO - stawianie silnika SQL Pią Paź 12, 2012 10:52 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Widzę kolega z tnetu. Witamy na ARS :)

48[INNE] WoDBO - stawianie silnika SQL - Page 2 Empty Re: [INNE] WoDBO - stawianie silnika SQL Pon Gru 03, 2012 3:01 pm

kolo200011

avatar
Earthling
Earthling
Ja mam problem z pkt 12. MySql i reszta włączone. Chcę wejść w localhost/accmaker mam tam wodbo, lecz gdy wchodzę wyskakuje mi takie coś:Unable to connect to mysql server. Please make sure it is up and running and you have correct user/password in config.inc.php.
sql.php on line: 32
Script was terminated because something unexpected happened. You can report this, if you think it's a bug.
A w folderze z AccMakerem nie mam pliku .exe

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 2]

Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.