Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : 1, 2  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 2]

Mimie

Mimie
Second Child
Second Child
Jest to Battle Royal na sygny jak nazwa tematu wskazuje :]

Do kogo oddajemy prace ? - Coolt [nie jestem pewien czy Coolt żyje] (JEDNAK COOLT ŻYJE)

Do kiedy oddajemy prace ? - 29.05.2011

Temat pracy ? - KOBIETA !( Nie pytac czy RL czy anime, bo byle były cycki na miejscu)

Wymiary ? - dowolne, ale "sygnowate".

Mam nadzieję, że chociaż ktoś coś zrobi :]


PS : NAPISZCIE CZY PRZYJMUJECIE !

Lista :
Michass
Mały
Rayem
Sameyaro
Sezu
Bercik



Ostatnio zmieniony przez Mimie dnia Sob Maj 28, 2011 12:26 pm, w całości zmieniany 2 razy

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
Przyjmuję ; ).

Maly

Maly
Second Child
Second Child
bo byle były cycki na miejscu
no wiesz mój argument z cb bierzesz :D spoko ja przyjmuję ;P

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Ja się zgłaszam! Idę na to! Ale czy dojdę do celu, to się zobaczy... XD

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Ja odpadam.
Nie mam czasu na tworzenie sygnatur, i tak dosyć dużo czasu pochłania zabawa ze Spritem, OPAR'ami oraz prowadzeniem forum.
Wybaczcie.

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Przyjmuje, ale nie oczekuj, że praca będzie lepsza niż jak ta z SADS'a

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Przyjmuję..;s

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
Czy mnie wzrok nie myli? Też tam jestem? Ło kurczaki! Chciałbym powiedzieć, że nie mam czasu, ale mam go teraz aż nadto :P Więc cóż? Przyjmuję!
I pytanie, jeśli będzie to kobieta z małymi piersiami to co?! Dyskryminacja ?:(

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Sezu to że ty tam jesteś to nic dziwnego. Ja tam jestem! Ja nie ogarniam sygn xd Zgadzam się oczywiście. Mam nadzieje, że się wyrobie.

Coolt

avatar
Zasłużony
Zasłużony
Coolt żyje, wszystko co i jak napisałem w walce Yoha i Sameyaro.

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Co do postu Mimiego, proszę zmienić zbierającego pracę na Coolta, aby wszystko było jasne.
Ja niestety nie mogę przyjąć wyzwania, gdyż ostatnie tygodnie nauki to istne poprawianie no i dodatkowo mam swojego gifa.

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Feli wyskakujesz z tym 30min po tym jak wysłałem prace Viegowi? Lepszego momentu nie mogłeś wybrać...


@Viego...
Jak mogę być bystry skoro było, ze do ciebie wysyłamy prace to wysłałem. A tu Feli wyskakuje, że zmieniamy osobę przyjmującą. Czepiaj się albo do zakładającego walkę, że wybrał początkowo ciebie albo do Feliego, że zmienił... To co? wysyłam teraz do coolta nie?



Ostatnio zmieniony przez Mr.Bercikovsky dnia Czw Maj 19, 2011 7:29 pm, w całości zmieniany 1 raz

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Za bystry to ty Bercik nie jesteś, skoro w poniedziałek pisałem, że od wtorku do czwartku mnie nie ma, a ty mi wtedy wysyłałeś pracę. Mimie, ty również, skoro mnie wyznaczyłeś przy jednakich okolicznościach.

Ledwie po powrocie wbiłem na forum i już muszę wykonać facepalma no... Co z wami?

Mimie

Mimie
Second Child
Second Child
Ogarnij się napisałeś, że wracasz za kilka dni,a termin jest do końca maja prawie =.= Zresztą nie mam zamiaru się denerwowac bo ktoś znów ma jakiś problem. Zmieniłem na Coolta.

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Nie zmienia to faktu, że notorycznie zapominacie o istnieniu Coolta, a wskazanie jako odbiorcę prac kogoś nieobecnego, kto w danej chwili nie ma fizycznie możliwości odmówienia (bo taka możliwość istnieje), jest durne. To tyle.

Jeśli nie znasz mojego grafiku, szanowny Grafiku, nie wyprzedzaj faktów.
Nie mogłem się powstrzymać przed tą grą słów.

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Jednak się wypisuję z tego battle royale - sory =/

Coolt

avatar
Zasłużony
Zasłużony
Rozpoczynam BR.

Praca nr 1:
Battle Royal ! Bitwa na sygy --- [ Mimie, Mały, Michass, Feli, Ray, Sezu, Yoh, Bercik, Diwan, Sameyaro, Ketsu + Kto chce :] Walkat

Praca nr 2:
Battle Royal ! Bitwa na sygy --- [ Mimie, Mały, Michass, Feli, Ray, Sezu, Yoh, Bercik, Diwan, Sameyaro, Ketsu + Kto chce :] Animedziewczyna

Praca nr 3:
Battle Royal ! Bitwa na sygy --- [ Mimie, Mały, Michass, Feli, Ray, Sezu, Yoh, Bercik, Diwan, Sameyaro, Ketsu + Kto chce :] Womenl

Praca nr 4:
Battle Royal ! Bitwa na sygy --- [ Mimie, Mały, Michass, Feli, Ray, Sezu, Yoh, Bercik, Diwan, Sameyaro, Ketsu + Kto chce :] 53679633248640804195

Praca nr 5:
Battle Royal ! Bitwa na sygy --- [ Mimie, Mały, Michass, Feli, Ray, Sezu, Yoh, Bercik, Diwan, Sameyaro, Ketsu + Kto chce :] 13910650817094762301
_____
1.[0]
2.[0]
3.[0]
4.[0]
5.[0]

Głosujcie :)!

A! zapomniałbym prawie...
Niestety, Sezu i Rayem otrzymują warna za brak prac...

W razie jakiś błędów proszę mnie informować na PW.

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
1.[1]- bardzo ładna praca ,podoba mi się kolorystyka ,render jest wtopiont ( tak chyba powinno być tak ?XD ) ,ogółem jest bardzo ładna
2.[0]- to samo co jedynka ,ale mimo wszystko nieco mniej mi się podoba.
3.[0]- nic tutaj nie ma ,po prostu nic. Nudna jednokolorwa praca ,bez jakiegokolwiek polotu ...
4.[0]- taka trochę pospolita w wykonaniu ,mógł się ktoś bardziej postarać
5.[0]- całkiem fajna ,ale kolorystycznie jak dla mnie zbyt monotonna.

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
1.[1] - Cholernie nie podoba mi się ramka i napis.
2.[0] - Wszystko niemalże idealne, ale nie lubię kolorowych ramek w sygnaturach. Nawet jeżeli to sprawia że wyglądają lepiej dla osób które się na tym znają.
3.[0] - Trochę ponura, ale naprawdę świetne wykonanie. Bardzo dobra robota, ktokolwiek jest autorem. Nie podoba mi się tylko to że jest tak.. pusta.
4.[1] - Najlepiej chyba wykonana jeżeli chodzi o mnie z tych wszystkich sygnaturek. Ładnie wtopiony render, fajne wykonanie, pomysł no i oczywiście widoczny ulubiony element ciała kobiety. Pierwsza co prawda również to ma, ale tam wykonanie jest do bani.
5.[0] - Wow xd Widać że autor cholernie się postarał i warstw jest tu nie mało. Nie przypadł mi do gustu jednak napis i kolorystyka. Gdyby miejscami, całość byłaby nieco ciemniejsza, a napis wykonany lepiej, głos oddałbym właśnie na to.

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
1.[1]- fajna pracka, brałem pod uwagę ją oraz numer trzy. Ciekawie wtopiony render, kolorystyka nawet, jednak bardziej podpadła mi numer 3.
2.[0]- render źle wyskalowany, randomowe efekty.
3.[1]- jest klimat, styl. Nie ma niepotrzebnych efektów
4.[1]- efekty na niskim poziomie
5.[0]- Co tu mówić, autor zepsuł pracę ramką, napisem. To najważniejsze błędy.

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
1.[2]- Praca moim zdaniem najlepsza. Dobry render, dobrze wtopiony. Fajny napis. Kolorystycznie też ok.
2.[0]- Bardzo fajny napis i na tym dla mnie się kończy. Bardzo słabo wtopiony render.
3.[1]- Miałem głosować na tą pracę ale tło wydaje mi się takie puste. Nie zmienia to faktu, że praca na naprawdę wysokim poziomie. Wole bardziej kolorystycznie, tylko dlatego mój głos nie poszedł tutaj.
4.[1]- Tło jest fajne, wtopienie też dobre ale jakoś praca nie przypadła mi do gustu. Render nie najgorszy.
5.[0]- Napis zjeb*ny, ramkę można by było jeszcze jakoś uratować. Render nawet fajnie wtopiony, i sama dziewczyna nie najgorsza xd. Lubię taką kolorystykę.

Bombi

Bombi
Paramecia User
Paramecia User
1.[2]- Dobra lecz jest lepsza :D
2.[0]- Nawet, Nawet
3.[1]- Nie podoba mi się
4.[2]- Głosuję na tą.
5.[0]- Render mało widoczny.

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
1.[2]-
2.[0]-
3.[2]- Głosuje na tą bo najbardziej mi się podoba.:D
4.[2]-
5.[0]-



Sorry że do innych prac nie dałem kom ale nie znam się

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
1.[3]- Jak dla mnie najładniejsza. Taka kolorowa i misiowata xd
2.[0]- Nie podobają mi się efekty.
3.[2]- Render nałożony pare razy na tło i rozmazany pędzlem ? Dobrze że czcionka to nie Arial Black.
4.[2]- Dobra jednak bardziej podobała mi się 1.
5.[0]-Kolorystyka piekna, efekty okey. Ale napis został z chrzaniony.

Vladek

Vladek
Operative Director
Operative Director
1.[3]- nie, nie i nie! jak ta praca dostałą 3 głosy :O?! Róż w środku jeszcze pasuje, ale te przebarwienia po bokach - tragedia. twarz rozmyta i wygląda jakby wyszła z pokoju pełnego mężczyzn.. trochę biała. napis nawet, chociaż lewa kreska literki 'a' zanika troszku :/. btw - plamki wyszły z mody ^^.
2.[0]- raca słabiutka, te świetliki wyglądają jak plemniki a render jak blender >.< słabiutko, wtopienie za pomocą rozmazania i podświetlenia zduplikowanego rendera? phi.
3.[3]- jak dla mnie najlepsza praca, zachowany klimat i nie ma 'nawalone' jak w innych przypadkach. prosto i skromne, śliczny render.
4.[2]- napisy 'xxxx...' (chodzi o kropki) kojarzą się z zaiście smutnym listem do narzeczonej, sry - that's true. render wbity w masę świetlików aby go wtopić - fail. no i ta nienaturalna poza - obróć render pls.
5.[0]- ramka uszłaby gdyby nie to, że jest. fraktalowe świetliki ; o ? napis z otoczką + podświetlenie? 2x epic fail. render nieumyślnie wygumkowany - 3x fail. nie ma co pisać, najsłabsza praca.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 2]

Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.