Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 2]

Maly

Maly
Second Child
Second Child
1.[4]-
2.[0]-
3.[3]-
4.[2]-
5.[0]-
Głoś na pracę nr 1 nie jest idealna ale lepsza od 4 ale najbardziej mnie zastanawia jakim cudem praca nr 3 ma aż 3 głosy tego się nie da pojąć.

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
Może czas już zakończyć br'a ?

Coolt

avatar
Zasłużony
Zasłużony
NARESZCIE! PIERWSZY SIĘ ODEZWAŁEŚ! Specjalnie tak trzymałem tę walkę. Chciałem zobaczyć, jak wy dbacie o swoje "interesy". Na dodatek upomniał się zwycięzca, który zapewne bardzo się niecierpliwił albo zirytował. Wiem też, że nie powinienem tak robić, ponieważ to ja tu jestem odpowiedzialny za wszystko.
Przepraszam cię Yosz, wiesz o co chodzi, a jak nie to się może domyślisz.


A więc już wiecie, kto zwyciężył. Oczywiście Michass :cup1: Oto jego praca:
Battle Royal ! Bitwa na sygy --- [ Mimie, Mały, Michass, Feli, Ray, Sezu, Yoh, Bercik, Diwan, Sameyaro, Ketsu + Kto chce :] - Page 2 Walkat
4 głosy.

Drugie miejsce zajmuje Sameyaro :cup2: Oto jego praca:
Battle Royal ! Bitwa na sygy --- [ Mimie, Mały, Michass, Feli, Ray, Sezu, Yoh, Bercik, Diwan, Sameyaro, Ketsu + Kto chce :] - Page 2 Womenl
3 głosy.

Trzecie miejsce zajmuje Mimie :cup3::
Battle Royal ! Bitwa na sygy --- [ Mimie, Mały, Michass, Feli, Ray, Sezu, Yoh, Bercik, Diwan, Sameyaro, Ketsu + Kto chce :] - Page 2 53679633248640804195
2 głosy.

Ex aequo na czwartym miejscu są: Maly i Bercik :)
Battle Royal ! Bitwa na sygy --- [ Mimie, Mały, Michass, Feli, Ray, Sezu, Yoh, Bercik, Diwan, Sameyaro, Ketsu + Kto chce :] - Page 2 Animedziewczyna

Battle Royal ! Bitwa na sygy --- [ Mimie, Mały, Michass, Feli, Ray, Sezu, Yoh, Bercik, Diwan, Sameyaro, Ketsu + Kto chce :] - Page 2 13910650817094762301
Po 0 głosów.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 2]

Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.