Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[Komiks]2030: Time travel Empty [Komiks]2030: Time travel Sob Maj 28, 2011 11:04 am

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Prolog
Credits:
Yoh92,
Tommy Lee,
Sezu,
MKX,
Gussprint,
Effect Maker
Jak czegoś zapomniałem to pisać~
Wiem, że shit - dawno nic nie robiłem =/



Ostatnio zmieniony przez Ketsu dnia Pią Sie 05, 2011 9:33 am, w całości zmieniany 1 raz

2[Komiks]2030: Time travel Empty Re: [Komiks]2030: Time travel Sob Maj 28, 2011 1:37 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Pierwsze 6 backgrounds'ów jest takie puste, szare.. No, nie nadają się do komiksów chyba że coś wrzucisz w tle. Krew wygląda wręcz epicko. Dialogi miejscami mogłyby być lepsze, ale da się przeżyć. Fajnie spieprzam XD Propo tego.. Napisy w czerwonym kolorze tu nie pasują, za bardzo mieszają się z białym tłem i dają lekko oczojebny efekt. Proponuję tu spróbować nieco pobawić się w GIMP'ie i zrobić nawet prowizoryczną otoczkę dla tych napisów by czytanie ich nie sprawiało problemów. Najbardziej mnie rozwaliło:
"Kur*a! Chce zabić moją matkę, zanim się urodzę!" - tekst epic xD
Ogółem.. Dialogi mogłyby być ciekawsze, fabuła jest całkiem dobra, sama oprawa graficzna mogłaby być na zdecydowanie wyższym poziomie. Nie jest jakoś źle, ale dobrze byłoby gdybyś się do tego przyłożył.

KP: 2
/Feli

3[Komiks]2030: Time travel Empty Re: [Komiks]2030: Time travel Sob Maj 28, 2011 3:39 pm

daneuve.

daneuve.
Super Saiyan
Super Saiyan
Dość schematyczny komiks i przewidywalny. Postacie z Metal Slug - mógłbyś mi użyczyć tego żołnierza w szarym kombinezonie z hełmem? Dzięki. Czcionka z painta zlewa się z tłem, z trudem rozczytalna, ale daje rade. Krew wygląda efektownie, ją też mi podeślij na PW jak możesz. Ogólnie, to tylko prolog, nie rozbudowany. Fabuła dość przewidywalna, ale ciekawa zarazem. Ogólnie, nie jest źle - dostateczny z dwoma mocnymi plusami. 3++/5. Liczę na rewanżyk.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.