Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Ars PBF  czy Ars Game Empty Ars PBF czy Ars Game on Pią Lip 01, 2011 12:08 pm

plsaks

plsaks
Namekian
Namekian
Witam wszystkich w szczególności Administrację.

Chciał bym stworzyć "Ars Game"

Pierwsza propozycja :
-Na podstawie Ars PBF.
Gra w stylu Bitefight lub prisonwars.
Druga propozycja :
- Gra w stylu Shakes $ Fighet z lokacjami, przeciwnikami i przedmiotami
wymyślonymi przez użytkowników ARS.
Rzecz jasna questy też będą do realizowania. :P

Która gra bardziej by wam odpowiadała ?
1.
Typowa gra Bitefight.

2.
Gra była stworzona w języku php + java.
Możliwość podróżowania, wykonywania questów,
zabijania niezliczonych Hord Orków i
pracowanie w tawernie do białego świtu.

Na bazarku można by było kupować unikatowe przedmioty z własnymi opcjami.
Była by możliwość ulepszania swoich przedmiotów bądź przemiana w inny no i do tego Muzyka w tle.

#Edit
Żeby urozmaicić forum ? nie raczej nie
a może użytkownicy chcą czegoś świeżego ?
to chyba też nie to
co nie ?

A już wiem pikacz wyjechał
z tekstem żebym zrobił ARS GAME.
:D

Ostatnio zmieniony przez plsaks dnia Pią Lip 01, 2011 12:29 pm, w całości zmieniany 2 razy

2Ars PBF  czy Ars Game Empty Re: Ars PBF czy Ars Game on Pią Lip 01, 2011 12:11 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Tyle samo pisałeś na c-boxie mówiąc, że "zaraz dokładniej opiszesz". No to fajny dokładny opis.

@edit
Dalej nieprzekonujące, bo nie odpowiada na ważne pytanie:
Po cholerę?

@edit
To zapytajmy userów.

I btw, pisz do diabła nowe posty. Jak nie widzę nowego postu, to mam w dupie, czy coś zostało dodane, czy nie.

Ars PBF  czy Ars Game 21br5af

3Ars PBF  czy Ars Game Empty Re: Ars PBF czy Ars Game on Pią Lip 01, 2011 12:35 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Viego napisał:
I btw, pisz do diabła nowe posty. Jak nie widzę nowego postu, to mam w dupie, czy coś zostało dodane, czy nie.
Hah, nie ma to jak dbający o dobro userów Admin.
Viego napisał:
To zapytajmy userów.
Jak chce to niech robi. Zapewne bym zagrał.
plsaks napisał:
Która gra bardziej by wam odpowiadała ?
Nie wiem czemu, ale pomimo tego, że takie gry szybko mi się nudzą jestem za Bitefight.

4Ars PBF  czy Ars Game Empty Re: Ars PBF czy Ars Game on Pią Lip 01, 2011 12:45 pm

Maly

Maly
Second Child
Second Child
Ja jestem na nie. Bo po co ? A zresztą skąd masz pewność czy ktoś woli taki silnik czy taki ?? Ja powiem, że chce aby było na silniku NWN2 w którym jest edytor kampanii i można prawie od 0 zrobić grę.
Pierwsza propozycja :
-Na podstawie Ars PBF.
To już nie lepiej grać w PBF jak chcesz robić marna imitacje? Jak byś to przerobił na grę w 3D która była by godna nazwania grą to ok.

Chcecie poprawić forum dodając głupie gry a zapominacie, że forum to miejsce gdzie pisze się posty wyrażające wasze przekonania przemyślenia rady pokazujące waszą pracę i kreatywność a nie gra.

5Ars PBF  czy Ars Game Empty Re: Ars PBF czy Ars Game on Pią Lip 01, 2011 1:01 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Oj Mały... kto będzie chciał pograć to pogra, a kto nie to nie. Zresztą jeżeli się nudzisz to chyba nie czkasz az ktos napisze posta siedzac tylko i odswiezajac co 1sec. strone.
Jak dla mnie to możesz robic.
Myśle że w jakiej formie to zrobisz to nie ma dużego znaczenia.

6Ars PBF  czy Ars Game Empty Re: Ars PBF czy Ars Game on Pią Lip 01, 2011 3:27 pm

szczepan

szczepan
Don
Don
jak dla mnie to nawet dobry pomysł pograł bym sobie w coś takiego

a typ gry Fighet

7Ars PBF  czy Ars Game Empty Re: Ars PBF czy Ars Game on Pią Lip 01, 2011 4:03 pm

Pikachu

Pikachu
Sennin
Sennin
Kto jest na nie, nie musi w to grać. Nie zmuszamy nikogo. On zrobił temat poprostu po to, żebyśmy pomogli mu wybrać na czym ma to robić... Poprostu zrobił to w propozycjach, chociaż nie wiem po co, bo to bardziej ankieta niż propozycja ^^
JA jestem za opcją nr 2. Bardziej uśmiecha mi się posiadanie bardziej "customowych" rzeczy.

8Ars PBF  czy Ars Game Empty Re: Ars PBF czy Ars Game on Pią Lip 01, 2011 6:56 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Nie wiem czy GTW ci pomoże bo i tak dużo na głowie mamy. Jeżeli będziesz miał zaparcie, nie porzucisz projektu i gra ci się uda to... powodzenia i gratulacje, ja może zagram.

9Ars PBF  czy Ars Game Empty Re: Ars PBF czy Ars Game on Pią Lip 01, 2011 7:53 pm

plsaks

plsaks
Namekian
Namekian
Spoko, jak będę miał zaparcie zażyję stoperan :D
ale tak na serio, nie chodzi mi o pomoc GTW tylko
o pozwolenie na użycie materiałów i nazwy ARS Game.
Wiem że nie jest zarezerwowana ale nie chce aby GTW
miała do mnie jakieś wątki.

10Ars PBF  czy Ars Game Empty Re: Ars PBF czy Ars Game on Pią Lip 01, 2011 8:32 pm

Bombi

Bombi
Paramecia User
Paramecia User
Nie rozumiem was, jeżeli nie chcecie to nie grajcie... Może niektórzy chcą pograć. Wszystkie propozycję są na nie... I co? Te forum ma stać w miejscu.

11Ars PBF  czy Ars Game Empty Re: Ars PBF czy Ars Game on Nie Lip 03, 2011 9:01 am

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
Taa UP:Dokładnie...A ja bym sobie pograł Jestem za 2.

12Ars PBF  czy Ars Game Empty Re: Ars PBF czy Ars Game on Nie Lip 03, 2011 9:09 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Rób jak chcesz. Sama idea stworzenia takiej gry nie jest zła, jednakowoż, chciałbym tu zauważyć że nie ma sensu wybierania między opcją drugą i pierwszą. Są zwolennicy PBF'a i pojawią się też zwolennicy gry w przeglądarce internetowej.

Warto wspomnieć również że taki wybór nie ma najmniejszego sensu. Użytkownicy grający na PBF'ie mogą zwyczajnie stworzyć unikalną postać i grać nią, uczestnicząc w fabule i przeróżnych eventach.
Gra w przeglądarce jest prosta i nie porusza tak wyobraźni jak gra na PBF'ie. Rasy postaci muszą być z góry narzucone przez system, przez co postać gracza nie będzie unikalna. Mógłbym w sumie takie rzeczy pisać godzinami, ale myślę że nie miałoby to sensu.

Ogólne podsumowanie?
Jeżeli chcesz to rób to. Jednak nie jestem pewien czy zakończysz ten projekt z powodzeniem.

Ars PBF  czy Ars Game Swfo1d Ars PBF  czy Ars Game Ateam11 Ars PBF  czy Ars Game Fteam10

Ars PBF  czy Ars Game Wkkeewowlarge

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

13Ars PBF  czy Ars Game Empty Re: Ars PBF czy Ars Game on Nie Lip 03, 2011 11:36 am

Pikachu

Pikachu
Sennin
Sennin
Yoh, źle go zrozumiałeś.
On ma dwie propozycje zrobienia gry.
1. NA PODSTAWIE ars pbf(nadal w przeglądarce)
2. NIE NA PODSTAWIE ars pbf(ale i tak w przeglądarce)
Nie ma tu żadnych aluzji że gra jest lepsza czy gorsza od pbf :P.

14Ars PBF  czy Ars Game Empty Re: Ars PBF czy Ars Game on Nie Lip 03, 2011 1:00 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
To w sumie jest mi to obojętne.
W przypadku PBF'a musiałby dokładnie odwzorować sagi, postacie, zadania, moc.. Za dużo pieprzenia, a jestem pewien że takiemu projektowi nie da rady.

Ars PBF  czy Ars Game Swfo1d Ars PBF  czy Ars Game Ateam11 Ars PBF  czy Ars Game Fteam10

Ars PBF  czy Ars Game Wkkeewowlarge

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]