Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1ARS, THE GAME. Empty ARS, THE GAME. Pon Mar 15, 2010 5:21 pm

Pikachu

Pikachu
Sennin
Sennin
Na S-R dałem ten sam pomysł.Moglibyśmy stowrzyć własną grę , używając naszych spritów.
Gra nie koneicznie złożona, działająca jako bajer i nagroda dla twórców spritów żeby mogli pograć swoją postacią :].
Zreaktywowałem ten pomysł, bo może ktoś z DBEvS zna się na takich rzeczach i by pomógł.
Proponuje może grę na bazie ... Little Fighter?Proste podmienianie spritów, Ataki też można edytować :p.
Sam nie jestem dobry w takich rzeczach... Jakiś ochotnik?

2ARS, THE GAME. Empty Re: ARS, THE GAME. Pon Mar 15, 2010 5:41 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Haha chłopie próbowałem takie coś cholernie trudno jest zrobić a żeby te własne ataki to trzeba przeczytać niezłą lekturę, ja przeczytałem i nic nie zrozumiałem. Tak więc dużo ludzi by musiało przy tym pracować może na początek moglibyśmy zrobić jedną postać i najwyżej (jakby się udał\) zacząć zrobić lf'a

3ARS, THE GAME. Empty Re: ARS, THE GAME. Pon Mar 15, 2010 5:43 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Kod:
cholernie trudno jest zrobić
Prościzna - nic trudnego.
Kod:
Na S-R dałem ten sam pomysł
Wszyscy i tak powiedzieli (a przynajmniej większość) że to niema sensu, i tak mało kto w to zagra i mało kto będzie chciał to robić. Ja jestem na NIE, mimo, że robienie w mugenie to nie taka ciężka sprawa. Jak ktoś zechce to niech zrobi - droga wolna.

4ARS, THE GAME. Empty Re: ARS, THE GAME. Pon Mar 15, 2010 5:48 pm

Takesori

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Właśnie nawet gre MUGEN jest ciężko zrobić tu nie ma takich ludzi, którzy umią robić grę.
Sam miałem taki pomysł na DBEVS, ale nie założyłem tematu, bo wiedziałem, że nie będzie nikt umiał tego stworzyć.
Nawet admini, którzy są wszechwiedzący i wszechmocni mieli by z tym problemy.

5ARS, THE GAME. Empty Re: ARS, THE GAME. Pon Mar 15, 2010 6:18 pm

rekinxxxl

rekinxxxl
Don
Don
Właśnie moje zadanie na sr było zrobić w lf2 tą gre ale....folder z wszystkim co robiłem usunął się i nie chciało mi się od nowa...
lf2 jest bardzo prosty data też łatwa więc.... xd
no ja nie wiem mi tam obojętnie

6ARS, THE GAME. Empty Re: ARS, THE GAME. Pon Mar 15, 2010 7:10 pm

Pikachu

Pikachu
Sennin
Sennin
Ech, wszyscy stwierdzacie że wam to obojętne, i jak chcą niech robią.
Ale ja tutaj suzkam konkretów.DAse, skoro mówisz że to prościzna, może zgłosisz się na ochotnika.
A ty, Rekin?Miałbyś ochotę zreaktywować ten projekt?

7ARS, THE GAME. Empty Re: ARS, THE GAME. Pon Mar 15, 2010 7:47 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Ja może bym mógł pomóc tzn. dużo bym nie pomógł ale zawsze ktoś się przyda prawda? Dlatego jestem chętny do pomocy mógłbym robić te klatki całe (wiem najłatwiejsza robota) ale zawsze coś xD

8ARS, THE GAME. Empty Re: ARS, THE GAME. Pon Mar 15, 2010 9:48 pm

Akagi Shigeru

Akagi Shigeru
Genin
Genin
You see, I suggest making it in RPG Maker, for a soft beginning. Or Game Maker for advanced people. =/ Also, I too had an idea of making a ARS Mugen. Well. I'm in for making a ARS Game for RPG Maker.

If we're doing it Game Maker/RPG Maker wise, we could make it a long game where you slowly go though the storyline of each characker, AKA following the comics users make around thier characters. And then some custom shit when the gamer is done following the character's orginal history, and stuff.

Also, damnit Pika. I just lost the game.

9ARS, THE GAME. Empty Re: ARS, THE GAME. Wto Mar 16, 2010 8:29 am

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
Pomysł dobry a w LF2 nie jest trudno zrobić moda ponieważ to tylko kilka grafik trzeba pozmieniać :-P. Mam nadzieję że pomysł wejdzie na świat. Sam chciałem zrobić taką grę ale teraz mam takiego Windowsa że mi coś nie działa grafika gdy idzie w lewo :(. Mam nadzieję że ktoś zrobi taką grę.

10ARS, THE GAME. Empty Re: ARS, THE GAME. Wto Mar 16, 2010 3:09 pm

rekinxxxl

rekinxxxl
Don
Don
nie tylko grafiki ale moce itp xd a ja się zgłaszam na ochotnika

11ARS, THE GAME. Empty Re: ARS, THE GAME. Wto Mar 16, 2010 6:47 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
DAse, skoro mówisz że to prościzna, może zgłosisz się na ochotnika.
Nie zachowuj się jak trolll skoro nim nie jesteś, dlaczego każdy myśli, że jeżeli ktoś coś umie to musi udowodnić byt umiejętności którą się tak chwali? Ja tylko mówię, że to łatwie bo umiem to zrobić, mogę dać wskazówki, tutoriale ale robić nie będę bo tak postanowiłem i już ;)

12ARS, THE GAME. Empty Re: ARS, THE GAME. Sob Mar 20, 2010 11:27 am

Dart

Dart
Saiyan
Saiyan
Wiesz co twój pomysł nie jest zły, znam pare osób które zajmują się c++.
Można by coś takiego zrobić pod silnik lf 2 ale bardziej to rozbudować np.na rpg.
Napisz na gg:21534067

13ARS, THE GAME. Empty Re: ARS, THE GAME. Nie Mar 21, 2010 12:57 pm

Pikachu

Pikachu
Sennin
Sennin
Rekin, skoro zgłosiłeś się na ochotnika to rób :P.Miło że chociaż ty nie jetseś leniwy xD.Proszę, informuj na gadu o stanie prac ^^
@Dase No dobra dobra ;s.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.