Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 2]

26[Sprity] By Maximus - Page 2 Empty Re: [Sprity] By Maximus Sro Maj 18, 2011 6:44 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Zapierdzielam jak sonic!
Zrobiłem next sprita, ale tym razem Tytan Form!

O to on:

https://2img.net/r/ihimizer/img17/5104/aximustytanform.png



Ostatnio zmieniony przez Brajan dnia Sro Mar 28, 2012 6:11 pm, w całości zmieniany 1 raz

27[Sprity] By Maximus - Page 2 Empty Re: [Sprity] By Maximus Czw Maj 19, 2011 6:32 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Ja się staram a wy nie ocieniacie :/.
Zrobiłem next form czyli Furious Tytan. Dzięki temu powstaną: Demon Tytan, Overcome Demon, God Tytan.

A oto on:
https://2img.net/r/ihimizer/img12/5268/aximusfurioustytan.png



Ostatnio zmieniony przez Brajan dnia Sro Mar 28, 2012 6:11 pm, w całości zmieniany 1 raz

28[Sprity] By Maximus - Page 2 Empty Re: [Sprity] By Maximus Czw Maj 19, 2011 8:03 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Kurna, chłopie. Zapierdzielasz jak nie wiadomo co. Nawet Sonic nie zapiernicza tak szybko.
Sprity nie są najlepsze, wykonanie w wielu przypadkach również jest dosyć słabe, ale ogólnie odwalasz kawał dobrej roboty. Dajesz dobry przykład innym, oby tak dalej.

W najnowszej wersji przydałoby się poprawić ogólne cieniowanie postaci oraz mięśnie które wyglądają jak robione na siłę. W niektórych pozach tej masy w ogóle nie widać, to również mógłbyś poprawić.
Nie skupiaj się na tym by robić to szybko, a na tym by praca wyszła dobrze.


KP: 1
/Feli

29[Sprity] By Maximus - Page 2 Empty Re: [Sprity] By Maximus Czw Maj 03, 2012 12:06 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Ale tu cicho...

Nowy sprit razem z animacją wyjaśniającą niektóre pozy do ataków KI:

[Sprity] By Maximus - Page 2 Shuzo



Oczywiście, że nie możecie go używać!!

30[Sprity] By Maximus - Page 2 Empty Re: [Sprity] By Maximus Czw Maj 03, 2012 7:23 pm

Template

Template
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Maxi muszę ci powiedzieć że naprawdę się postarałeś tworząc sprita. No i dobra, że po za mną ty na chwilę obecną robisz sprity (nie wiem jak inni, z góry przepraszam).

Otóż:

Włosy: Wyglądając bardzo dobrze. Do kształtu i cieni nie można się przyczepić

Koszulka: Po prostu koszulka z base, więc ten etap pomijam.

Spodnie: W większości przypadku cieniowanie jest z base, ale w niektórych pozach widać własne cieniowanie, które swoją drogą jest na równi z poziomem base co jest na plus.

Buty: Tu się muszę przyczepić bo są całe białe. Jak będziesz go poprawiał (bo dam głowę że dorzucisz jeszcze jakieś ataki:D) to dodaj kilka szczegółów do butów.

Podsumowując praca jest dobra i trzyma poziom. Czekam na formy SSJ o których mi mówiłeś.

31[Sprity] By Maximus - Page 2 Empty Re: [Sprity] By Maximus Pią Maj 04, 2012 12:28 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Ogólne wykonanie pracy jest naprawdę dobre. Mimo wszystko, mam kilka zastrzeżeń; ale po kolei. Po pierwsze, popełniasz podobny błąd do Template'a - nie cieniujesz czoła w żaden możliwy sposób, uznając, że opadające na nie kosmyki wszystko zakryją. Nie! Pod opadającymi kosmykami postaw przynajmniej pojedynczy pixel w średnim odcieniu, a żebyśmy mieli wrażenie, że te włosy nie zostały naklejone na głowę sprita. Po drugie, proporcje. Miejscami rzucają się w oczy zbyt grube elementy (nogi, ręce). Patrząc na oryginalne proporcje postaci bazowej, można odnieść proste wrażenie, że to jedynie prosty recoloring base i naklejenie na nie włosów - złe proporcje nie są w żaden sposób poprawiane. Ilość póz odpowiednia, a żeby użyć sprita w jakiejś animacji czy komiksie, także tutaj nie mam nawet do czego się przyczepić. Pocieniuj lewego buta. Poziom wykonania pracy nie jest wysoki, ale nie jest też niski. Dobra robota, Maximus!

KP: 2
/Feli

32[Sprity] By Maximus - Page 2 Empty Re: [Sprity] By Maximus Pią Maj 04, 2012 1:00 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Bercikovsky Theme!

No cóż, jest to sprit! Dawno czegoś takiego nie oceniałem, więc..
Prawdę powiedziawszy jest on trochę ubogi. Brak jakiejkolwiek ramki, czy czegoś. Póz też jest nie za dużo, ale w zasadzie po co? I tak używa się zazwyczaj cały czas tych samych. Włosy są fajne, przypominają mi odrobinę jakiegoś twojego starego opara, tylko nie wiem jakiego. Cieniowanie mogłoby być lepsze, ale to nie znaczy, że jest złe. Tak jak wspomniał Yoh, jest brak cieni na czole. Co do samego ubrania, to jest przeciętne. Mam wrażenie, że w większej części to tylko recolornięte base. Praca jest dobra, ale odbieram wrażenie, że niezbyt dużo pracy w nią włożyłeś.

/1KP
/@Yoh

33[Sprity] By Maximus - Page 2 Empty Re: [Sprity] By Maximus Sob Maj 05, 2012 8:23 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
[Sprity] By Maximus - Page 2 Shuzo

Dałem te cienie na twarzy pod włosami. Chyba lepiej teraz wygląda :)

34[Sprity] By Maximus - Page 2 Empty Re: [Sprity] By Maximus Sob Maj 05, 2012 9:01 am

ximikus

avatar
Earthling
Earthling
Na serio cieniowanie włosów bardzo fajne to przypada do gustu,sporo póz masz i to kolejny plus bo możesz np.Więcej ataków itp.Credity są jak że nie inaczej,jedynie jest minus przy tym szybkim ruchu gdzie postaci nie widać bo trochę ci się kolory pomieszały co widać.No cóż tu więcej mówić dość dobrze wykonane,dlatego leci dla ciebie ocenka.....

9.5/10 pracuj dalej myślę że to cię zamotywuję.

KP: 1
/Feli

35[Sprity] By Maximus - Page 2 Empty Re: [Sprity] By Maximus Sob Maj 05, 2012 11:18 am

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Całość nie prezentuje się najgorzej, ba! Nawet wygląda całkiem przyzwoicie, jednak mógłbyś trochę popracować nad włosami. Zauważ, ze ten kosmyk po lewo na górze wygląda troszkę koślawo xd Co do reszty to nie mam jakichś większych zastrzeżeń.

KP: 1
/Feli

36[Sprity] By Maximus - Page 2 Empty Re: [Sprity] By Maximus Pią Maj 11, 2012 12:44 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Dzięki za komentarze.
Przedstawiam wam...
...Pana Worka?
[Sprity] By Maximus - Page 2 Worektreningowyr

Wiem, że złe cienie, ale mi się podoba :D

37[Sprity] By Maximus - Page 2 Empty Re: [Sprity] By Maximus Nie Cze 03, 2012 11:38 am

siiwuha

siiwuha
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Włoski podobają mi się, ładnie pocieniowanie.
Strój nawet nawet porównując ze starym jest o wiele lepszy.
Podobają mi się na tym stroju białe elementy.Hmm sporo mele i atakow Ki
Ocena 4/5 xD

38[Sprity] By Maximus - Page 2 Empty Re: [Sprity] By Maximus Nie Cze 03, 2012 12:16 pm

tofik122

tofik122
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Pomysł z tym workiem jest bardzo oryginalny
Cieniowanie jest brzydkie i bardzo proste jak na doświadczonego grafika jak ty a całość robiona aby była na odwal ale po małych poprawkach może wyglądać dobrze ale jak tobie sie podoba to ok
Pozdro

/1KP
/@Yoh

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 2]

Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.