Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[Gif]Maximus vs Broly Empty [Gif]Maximus vs Broly Wto Sie 17, 2010 9:42 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Moim zdaniem tak powinna wyglądać walka Kakarotto z Broly, ale tu użyłem swego sprita:

[Gif]Maximus vs Broly Maximusvsbroly

https://2img.net/r/ihimizer/img695/3420/maximusvsbroly.gif

Proszę o ocenki.
Może to mój ostatni gif, chyba że się spodoba. Wiem, że gif jest krótki, ale proszę o szczerość :D

2[Gif]Maximus vs Broly Empty Re: [Gif]Maximus vs Broly Wto Sie 17, 2010 11:38 am

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Jak na twoje możliwości, no to gifek w miarę normalny. Mógłby być o wiele zabawniejszy, gdyby twoja reakcja była bardziej wyrozumiała, no i gdy Brolly krzyczał MAXIMUS!, to jego mimika jakoś się nie zmieniła..
Widziałem lepsze twoje gify przy GADS. Ogólnie to taki normal, podoba mi się że sprity są powiększone, no i w miarę zabawne jest gdybyś trochę pozmieniał.

3[Gif]Maximus vs Broly Empty Re: [Gif]Maximus vs Broly Sro Sie 18, 2010 9:38 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Czyli podoba się i zrobić jakiś z fabułą taa??

4[Gif]Maximus vs Broly Empty Re: [Gif]Maximus vs Broly Czw Sie 19, 2010 12:29 am

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
No jest w miarę ale chyba lepiej by to wyglądało nutą multimedi, dźwięki, odgłosy.
No i nie sugeruj się tylko moją opinią, skoro czujesz że chcesz tworzyć dalej to twórz.

5[Gif]Maximus vs Broly Empty Re: [Gif]Maximus vs Broly Czw Sie 19, 2010 6:07 am

Danielos

Danielos
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Moim zdaniem tak powinna wyglądać walka Kakarotto z Broly, ale tu użyłem swego sprita:
Jeśli to ma być śmieszne to ci nawet wyszło. Lecz jeżeli ma być prawdziwa walka to nie stety nie wyszło ci pierwsze zero chęci od broliego zabicia przeciwnika tylko krzyczenie imienia. W movie jest przedstawione , że brolly po zobaczeniu kakarotto chciał go usunąć ze świata na zawsze a nie krzyczeć jego imię cały czas.
Po za tym gif płynny i dobrze zrobiłeś , że jest przybliżenie postaci.

6[Gif]Maximus vs Broly Empty Re: [Gif]Maximus vs Broly Czw Sie 19, 2010 6:17 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Z dźwiękami i odgłosami? Tylko, że ja chciałem gifa z fabułą robić, a nie v.gifa :P
Oczywiście lepiej zrobić z dźwiękami, bo lepiej się ogląda, ale jakoś mi chęci odbiera :P
A jakby tak zrobić gifa, ale tylko z odgłosami walki itp. i nie dawać muzy? Muzykę czasami ciężko dobrać do sytuacji, to może zrobię bez niej co?

7[Gif]Maximus vs Broly Empty Re: [Gif]Maximus vs Broly Czw Sie 19, 2010 10:27 am

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
tak maxiu zrób bez muzy tylko z dżwiękami ok

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.