Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : 1, 2  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 2]

1PROŻBA O USUNIĘCIE TEGO TEMATU Empty PROŻBA O USUNIĘCIE TEGO TEMATU Sob Sty 21, 2012 11:26 pm

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
PROŻBA O USUNIĘCIE TEGO TEMATU


Tuffle



Ostatnio zmieniony przez Tuffle dnia Pią Lis 09, 2012 8:59 pm, w całości zmieniany 8 razy

2PROŻBA O USUNIĘCIE TEGO TEMATU Empty Re: PROŻBA O USUNIĘCIE TEGO TEMATU Nie Sty 22, 2012 10:05 am

Aki

Aki
Jounin
Jounin
Patrząc na włosy wydaje mi się, że jednak mogłeś zrobić lepsze. Głowa też nie jest zbyt starannie pocieniowana... mogłeś dodać trochę ciemniejszego odcienia skóry przy włosach. Koszulkę już totalnie schrzaniłeś, nie potrzebnie dawałeś outline między niebieską koszulką, a szarą, cieniowanie na niej jest po prostu słabe, na rękach widać tylko jeden zarys mięśnia, do tego pięść jest grubości nogi, tak trochę nie halo. Cieniowanie spodni też jest słabe, ale jednak wydaje się lepsze, niż na na przykład koszulce. Tutaj kolejny outline między butami a spodniami, nie jest on potrzebny, pogarsza tylko pracę, takie jest moje zdanie, ale to tam tylko moje zdanie... Ogólnie wydaje mi się, że mogłeś to zrobić lepiej. Na przykład w twoim komiksie, niestandardowe pozy są całkiem niezłe.

1kp
/Yoh

3PROŻBA O USUNIĘCIE TEGO TEMATU Empty Re: PROŻBA O USUNIĘCIE TEGO TEMATU Nie Sty 22, 2012 4:47 pm

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
Według mnie to dosyć dziwnie wygląda, taki chudzielec i taka wielka głowa. Co do głowy to na twarzy wygląda jakby miał "dziubek" do zdjęcia i cały czas jakby patrzył w górę. Włosy także nieco dziwnie zrobione, nie chodzi mi o cieniowanie, bo ono jest tak w miarę, lecz o ich tak "położenie" i niektóre kreski. No, ale mniejsza z tym. Przejdźmy do reszty oparka. Strasznie nie podobają mi się cieniowanie jego bluzy, oraz spodni. Starałeś się zrobić tak na ten "nowy styl", lecz niezabardzo to wygląda, oraz dziwny dobór kolorystyki. Wszystko jest zbyt "jaskrawe". Oraz kontury prawej ręki dosyć dziwnie zrobione ;s Chociaż bardziej dziwniejsze jest jego ramię. Niepotrzebnie dodałeś dwie kreski do góry na skos. Styka jedna na skos i jakby dwie do góry, wtedy byłby lepszy efekt. Ogólnie mogło by być lepiej.


KP: 2
/Feli

4PROŻBA O USUNIĘCIE TEGO TEMATU Empty Re: PROŻBA O USUNIĘCIE TEGO TEMATU Pon Sty 23, 2012 11:33 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Pierwszą rzeczą jaką pozwolisz że skomentuję, będą proporcje. Każdy ma inny styl podczas tworzenia swoich prac, jeżeli tworzy oczywiście custome. W przypadku Twojego base, proporcje nie są takie złe jak mogłoby się początkowo wydawać, jednak proponuję nieco zmniejszyć prawą dłoń OPAR'a, gdyż patrząc na całokształt, ona okazuje się zdecydowanie za gruba. Dla czystego przykładu, prawa noga OPAR'a ma taką samą grubość jak dłoń jednej z rąk. Włosy pocieniowane dwu-tonowo? Zmień to jak najszybciej, a dodatkowo, zadbaj o to, by cała fryzura była nieco bardziej gęsta. Stwórz więcej kosmyków opadających postaci na czoło, a żeby to jakoś wyglądało. Twarz pocieniowana stosunkowo dobrze, aczkolwiek mogłaby być lepiej wykonana. Zwłaszcza na czole, przy włosach, gdzie nie umieściłeś żadnych cieni, a te mimo wszystko byłyby mile widziane w takich miejscach. Serio. Klatka piersiowa nie została pocieniowana. Outline oddzielający niebieską podkoszulkę od szarej jest zbędny. Cieniowanie podkoszulki mogłoby być zdecydowanie ciekawiej wykonane. Mięśnie prawej ręki są niewidoczne. Kiedy będiesz poprawiał jej proporcje, zadbaj również o to by mięśnie na niej jakoś wyglądały - ot, taka dobra rada na przyszłość. Outline oddzielający podkoszulkę od spodni jest zbędny. Spodnie pocieniowane są w dosyć nowatorski sposób, jeżeli mogę to tak nazwać. Outline oddzielający buty od spodni jest zbędny. Zbyt dużo outline'ów „wewnątrz”; staraj się tego unikać.

Ogólnie?
Praca nie stoi na wysokim poziomie, jednak nie jest też „byle jaka”. Pracuj dalej. Mimo wielu błędów, nie poddawaj się, a gwarantuję Ci że dobrze na tym wyjdziesz. Popracuj nieco nad cieniowaniem i proporcjami, a będzie dobrze.

KP: 3
/Feli

5PROŻBA O USUNIĘCIE TEGO TEMATU Empty Re: PROŻBA O USUNIĘCIE TEGO TEMATU Pon Sty 23, 2012 2:32 pm

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
@edit
PROŻBA O USUNIĘCIE TEGO TEMATU 12499808471892075803

@edit
PROŻBA O USUNIĘCIE TEGO TEMATU 15562800948449901919

6PROŻBA O USUNIĘCIE TEGO TEMATU Empty Re: PROŻBA O USUNIĘCIE TEGO TEMATU Pon Sty 23, 2012 6:14 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
W przypadku ostatniego OPAR'a, odnoszę wrażenie że nie mamy do czynienia z custome pose, a jedynie tym co było dostępne w base AngryBoya. Mniejsza o to. Po poprawie, praca prezentuje się zdecydowanie lepiej niż wcześniej, jednak dalej może ona być lepsza, gdyż zawiera błędy. Włosy wyszły lepiej niż w przypadku poprzedniej wersji; są gęstsze, lepiej wykonane i głowa nie wydaje się taka pusta. Inne zdanie mam o ich cieniowaniu, które mogłoby być o wiele ciekawsze niż jest aktualnie - wiem że stać Cię na coś więcej, ale psia mać, trzeba Cię zmobilizować do pracy. Twarz pocieniowana stosunkowo dobrze, pod okiem widoczne są dwa pixele w jasnym odcieniu, które akurat w tym miejscu nie powinny mieć prawa bytu. Na lewej ręce (perspektywa OPAR'a), brakuje jakichkolwiek cieni. Ręce jak i dłonie pod względem proporcji wykonano całkiem dobrze, tu nie mam większych zastrzeżeń. Jeżeli już to jedno - podniesienie lewego barku postaci o jeden pixel w górę (perspektywa OPAR'a). Podkoszulka jest zbyt mała i słabo pocieniowana; w tym przypadku, jestem niemalże w stu procentach pewien że stać Cię mimo wszystko na coś więcej. Prawą stopę OPAR'a (perspektywa OPAR'a) przesuń w lewo o jeden pixel. Obie nogi nie powinny dawać wrażenia wypychających cały tułów do tyłu. Spodnie zostały pocieniowane dobrze; tu nie chce mi się szukać czegoś do czego mogę się przyczepić - ta ocena i tak jest trochę za długa, a jeszcze formy SSJ trzeba skomentować : ) Ogólnie rzecz biorąc, postać w swojej bazowej formie nie prezentuje się źle, jednak jak sam widzisz, może być lepiej - o ile? To już zależy od Ciebie.
Forma Super Saiya'jin nie wygląda źle; ma podobne błędy w proporcjach i cieniowaniu elementów ciała co forma bazowa. Tu jednak chciałbym przyczepić się do włosów, które pocieniowane zostały trochę niechlujnie. Staraj się nie przesadzać aż tak z ilością średniego odcienia. Dodatkowo, forma charakteryzuje się nie tylko tym że postać się rozjaśnia, ale także tym, że nawet podniesione włosy muszą być uniesione jeszcze bardziej (patrz: Son Gohan). U Ciebie brakuje jakichkolwiek zmian w kształcie włosów po przejściu na wyższy poziom. Poza bojowa natomiast prezentuje się całkiem ciekawie; widać że nie była w stu procentach tworzona przez Ciebie, więc nie skomentuję proporcji.

3kp
/@Y



Ostatnio zmieniony przez Yoh92 dnia Nie Lut 05, 2012 3:28 am, w całości zmieniany 1 raz

7PROŻBA O USUNIĘCIE TEGO TEMATU Empty Re: PROŻBA O USUNIĘCIE TEGO TEMATU Pon Sty 23, 2012 7:09 pm

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
@edit3
PROŻBA O USUNIĘCIE TEGO TEMATU 38878538083928806292
@edit4
1 Scena.
PROŻBA O USUNIĘCIE TEGO TEMATU 31696397439770931694

@edit 5
PROŻBA O USUNIĘCIE TEGO TEMATU 64812419298596372893

PROŻBA O USUNIĘCIE TEGO TEMATU 89359655324499962702


PROŻBA O USUNIĘCIE TEGO TEMATU 89464085407783772746

8PROŻBA O USUNIĘCIE TEGO TEMATU Empty Re: PROŻBA O USUNIĘCIE TEGO TEMATU Nie Sty 29, 2012 6:12 pm

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
UPDATE !
PROŻBA O USUNIĘCIE TEGO TEMATU 16735287169549678515
PROŻBA O USUNIĘCIE TEGO TEMATU 54329357387700080885

Komentarze mile widziane

9PROŻBA O USUNIĘCIE TEGO TEMATU Empty Re: PROŻBA O USUNIĘCIE TEGO TEMATU Wto Sty 31, 2012 12:16 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
No ,no ,wiedzę ,że ostatni stałeś się dość aktywny ,to dobrze ,chociaż myślałem ,że wystawisz coś na oadsa ... widać nie miałeś akurat na niego czasu lub ochoty. Ah ,never mind bro

Jeżeli chodzi o pierwszego typa to gdyby wyciąć te rękawy i zmienić fryzurę to czysty Goku ... ,no ale nie ważne. Koismyki włosów mają strasznie kwadratowe kształty ,przydałoby się u nich więcej zaokrągleń. Twarz czysto AB'owska ,nie przepadam za nią ,ale skoro Tobie się podoba to ok. Co do cieniowania to w zasadzie wszędzie przydałoby się je poprawić. Najlepiej wykonane to są jeszcze chyba same spodnie ,wiele tu do poprawy nie ma ,jedy nie pojedyncze pixele ( nie licząc tego 'paska' oczywiście ). Najgorzej wykonany element WIP'a ? Bodajże koszula ,wymaga jeszcze dużo pracy ,ale nic czemu być nie podołał ,prawda ?;)

Drugi koleś wygląda nieco bardziej oryginalnie natomiast wymaga chyba jeszcze więcej pracy. Włosy w normalnej formie wyglądają co prawda lepiej niż u pierwszego WIP'a ,natomiast przy przemianie w ssj widać multum niedopatrzeń a propos wykoannia włosów. Zdecydowanie za mało jest tam kosmyków włosów ,on wydaje się być prawie ,że łysy. Jebnij kilku kosmyków w środku ,kilka na bokach ,tak ,żeby jakoś wyglądał ... Popraw też ich kształt ,bo znowu widzę kwadrat na kwadracie. Cała reszta ... cóż mogę powiedzieć (?) cieniowanie do poprawy i tyle.

3kp
/@Y

10PROŻBA O USUNIĘCIE TEGO TEMATU Empty Re: PROŻBA O USUNIĘCIE TEGO TEMATU Czw Mar 01, 2012 11:24 pm

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Shigeru Nakatoni
PROŻBA O USUNIĘCIE TEGO TEMATU 60623347096605826119

11PROŻBA O USUNIĘCIE TEGO TEMATU Empty Re: PROŻBA O USUNIĘCIE TEGO TEMATU Nie Mar 04, 2012 4:01 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Zmiana cieniowania włosów nie jest tym samym co ich revamp. Pamiętaj, że revamp to też między innymi Twoja wizja cudzej pracy - nie musi być więc ona w 100% identyczna z oryginałem. Cienie włosów są do poprawy. Twarz pocieniowana całkiem dobrze, jednak przyczepię się tutaj do zbyt małej ilości ciemnego odcienia w niektórych miejscach (np. przy uchu, za kosmykami). Mięśnie wyglądają zdecydowanie za kwadratowo. Za dużo średniego odcienia, za mocno podkreślony ciemny odcień i na koniec zbyt mało jasnego. Dodatkowo, Shigeru bez ust wyglądałby jednak trochę lepiej niż z nimi - przynajmniej, jeżeli tych ust nie potrafisz odpowiednio wykonać. Lewa pierś (nasza perspektywa) jest zbyt szeroka. W przypadku spodni już z daleka można zauważyć, że z ich cieniowaniem miałeś niewiele wspólnego. W przeciwieństwie do całości, nie zawierają błędów - przynajmniej nie takie do których można się jeszcze przyczepić. Długo już siedzisz w LSW - może czas zacząć się trochę szkolić i stworzyć w końcu swoje base, na którym tworzyłbyś naprawdę dobre OPAR'y?

Ogólnie rzecz biorąc, praca jest wykonana na średnim poziomie. Dużo elementów nie należy do Ciebie (włosy, spodnie), zaś te, które już sam cieniowałeś, zawierają dosyć dużo błędów. Nieciekawych błędów. Na początek proponuję przyłożyć się do stworzenia własnego base i opanowania tworzenia odpowiednich dla LSW proporcji. Gdy już to zrobisz, przejdź do cieniowania. Myślę, że z czasem będzie widoczna poprawa - jeżeli tylko sobie nie odpuścisz, jak znacząca większość spriterów ; )

KP: 3
/Feli

12PROŻBA O USUNIĘCIE TEGO TEMATU Empty Re: PROŻBA O USUNIĘCIE TEGO TEMATU Nie Mar 04, 2012 8:08 am

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
To ta wersja do komiksu, ta?
Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to dwie wersje najciemniejszego odcienia - ta na twarzy i na reszcie ciała. Z daleka cieniowanie włosow jest dobre, jednak gdy przybliżyć prace ten efekt znika. Klata jest trochę dziwna, ale to chyba wina base. Ogólnie to base nie przypadło mi do gustu xd. Spodnie jak wspomniał Yoh - cieniowanie raczej nie twoje. Niezbyt wiem co jeszcze mogę ocenić... Popraw troche cieniowanie i powinno być lepiej.

KP: 1
/Feli

13PROŻBA O USUNIĘCIE TEGO TEMATU Empty Re: PROŻBA O USUNIĘCIE TEGO TEMATU Nie Mar 04, 2012 4:31 pm

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Wszystko ulegnie zmianie minie trochę czasu kiedy my pojawimy się w sadze wszystko w swoim czasie do tego czasu postaram się nauczyć jak najlepiej tworzyć postać wykazać jego uczucia w komiksie czy zastosować własne pozy,postaram się zmienić to co napisaliście yoh i bercik,to tyle ;d.

14PROŻBA O USUNIĘCIE TEGO TEMATU Empty Re: PROŻBA O USUNIĘCIE TEGO TEMATU Sro Mar 28, 2012 9:31 am

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Odświeżam temat i dodaję nowego shinobi trochę zmienionego.

PROŻBA O USUNIĘCIE TEGO TEMATU 67278730636594226850

15PROŻBA O USUNIĘCIE TEGO TEMATU Empty Re: PROŻBA O USUNIĘCIE TEGO TEMATU Sro Mar 28, 2012 11:45 am

ThyEnd

ThyEnd
Saiyan
Saiyan
Mi sie podoba ta zmiana. Wlosy wygladaja fajnie ale nie dla ninja :P Stroj: kamizelka prawie jak u kazdego ninja z naruto (nie wiem jak sie ich okresla nie ogladalem tego zbyt dlugo). Wsumie to on wyglada jak kakashi tylko ze ma zmieniony lep:P

Moja ocena 9.5/10

Pozdrawiam,

16PROŻBA O USUNIĘCIE TEGO TEMATU Empty Re: PROŻBA O USUNIĘCIE TEGO TEMATU Sro Mar 28, 2012 7:44 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Przede wszystkim, cieszy mnie to, że nowa odsłona tego OPAR'a została pocieniowana. W przypadku poprzedniej wersji, cieniowanie dotyczyło jedynie włosów i głowy - tym razem jest nieco inaczej. W samych włosach nic się nie zmieniło, trochę szkoda. W wielu miejscach przydałoby się zastosować nowe cieniowanie zaś w środku umieścić jakiś niewielki odstający kosmyk. Oczy są nieco za duże. Masz za małe pole do popisu jeżeli chodzi o umieszczenie na twarzy OPAR'a ust oraz nosa. Raz, że na tak niewielkiej przestrzeni nic nie widać, a dwa, że po przybliżeniu obrazu nie wygląda to zbyt ładnie. Cała kurtka wygląda lepiej niż wcześniej jednak proponuję nie skupiać się na niektórych jej elementach, które trudno stworzyć na tak niewielkiej przestrzeni, jaką oferuje nam LSW. Cała reszta pocieniowana przyzwoicie. Popracuj trochę nad prawą dłonią tego 'shinobi' - jej cieniowanie mogłoby być zdecydowanie lepsze. Gdybyś się postarał, dłoń i bez zmiany proporcji wyglądałaby całkiem fajnie. Proporcje odpowiednie. Postać wydaje się trochę za sztywna ale nie jest źle.

Oby tak dalej.
Staraj się stosować do błędów, które wymieniają użytkownicy podczas pisania komentarzy i ocen. Myślę, że wyjdzie Ci to na dobre : )


KP: 3
/Feli

17PROŻBA O USUNIĘCIE TEGO TEMATU Empty Re: PROŻBA O USUNIĘCIE TEGO TEMATU Sob Mar 31, 2012 11:41 am

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
No to kolejna dawka oparów ;D,robią te opary starałem się dopasować proporcje,jak i poprawić swój styl,jak mi wyszło?
PROŻBA O USUNIĘCIE TEGO TEMATU 62250706993362421259

18PROŻBA O USUNIĘCIE TEGO TEMATU Empty Re: PROŻBA O USUNIĘCIE TEGO TEMATU Sob Mar 31, 2012 12:50 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[...] robią te opary starałem się dopasować proporcje,jak i poprawić swój styl,jak mi wyszło?
Zaraz się dowiemy, a tymczasem chciałbym się dowiedzieć dlaczego nie poprawiłeś żadnego błędu z tych, które wymieniłem we wcześniejszej wypowiedzi? Uświadamiasz mi po prostu, że dokładne oceny Twoich prac są nic nie warte bo i tak nie stosujesz się do tego co napiszą użytkownicy. Warto byłoby to zmienić, wiesz?

Tendo Narukaza
Pracy nie oceniam bynajmniej ze względu na to, że żadnych stosownych poprawek nie wprowadzałeś. Jeżeli chcesz się zabrać za to teraz to wystarczy przeczytać moją wypowiedź, która znajduje się nad Twoim postem.
Haruyasu Sakamoto
Włosy wyglądają zbyt prosto. W oczy rzuca się zbyt mała ilość kosmyków, które są dodatkowo pocieniowane dosyć amatorsko. W przypadku twarzy radzę zwiększyć ilość ciemnego odcienia po lewej części twarzy OPAR'a. Nos i usta tworzone średnim odcieniem nie prezentują się tutaj zbyt dobrze. Tak jak już wspominałem we wcześniejszej wypowiedzi, masz zbyt mało przestrzeni na to by ten nos i usta wyglądały w miarę dobrze. Cała czerwona część ubioru została pocieniowana byle jak - nie ma nawet co tutaj oceniać, bowiem całość wymaga wprowadzenia poprawek. Przynajmniej na moje oko. To samo dotyczy kamizelki, która wygląda co najmniej dziwnie. Po pierwsze, skasuj outline z jej wnętrza. Zamiast niego użyj po prostu ciemnego odcienia jaki zastosowałeś do pocieniowana całości. Po drugie, zmień cieniowanie. W przypadku dłoni, proponuję zerknąć do mojej poprzedniej wypowiedzi, dotyczącej poprzedniej pracy.
Kinjiro Sawamura
Zdecydowanie lepiej jeżeli chodzi o ilość kosmyków, podobnie jeżeli chodzi o ich pocieniowanie. Zbyt duże oczy, twarz pocieniowana niechlujnie i zwyczajnie 'byle jak'. Powtarza się błąd z nosem oraz ustami. Jeżeli chodzi o strój to nie wiem za cholerę o co chodzi z jego górną częścią. Haruhi, widzisz, a nie grzmisz... Ręka wydaje się zbyt gruba. Powtarza się również błąd z dłonią. Prawa nogawka OPAR'a została pocieniowana niezbyt ciekawie, jednak tutaj potrzebne są jedynie drobne poprawki w postaci kilku pixeli. Do lewej nie mam zastrzeżeń. Nie zmienia to jednak faktu, że jest to najsłabiej wykonana postać z tych wszystkich.
Naosuke Tatsuya
W przypadku włosów, patrz wyżej. Ilość kosmyków dobra, ale cieniowanie mogłoby być lepsze. Cieniowanie twarzy... Patrz wyżej. Odcienie zastosowane na podkoszulce są dosyć dziwne. Postaraj się je do siebie dostosować. W tym przypadku nie zostały one jednak źle rozłożone. Chodzi o same kolory. Lewa dłoń wygląda dosyć dziwnie. Nie zmieniaj na przyszłość tego czego w base zmienić nie potrafisz na lepsze. Szalik ujdzie. Lewa noga mogłaby być o jeden pixel chudsza, jeżeli już postanowiłeś odkryć kawałek skóry. Spodnie wykonane całkiem ładnie. Ogólnie, OPAR może być. Nie jest wykonany najgorzej, ale wiele błędów się cały czas powtarza.


KP: 3
/Feli

19PROŻBA O USUNIĘCIE TEGO TEMATU Empty Re: PROŻBA O USUNIĘCIE TEGO TEMATU Sob Mar 31, 2012 3:14 pm

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
A więc proszę tutaj zamieszczam z poprawkami lepiej czy gorzej czekam na komentarze.
PROŻBA O USUNIĘCIE TEGO TEMATU 62250706993362421259--PROŻBA O USUNIĘCIE TEGO TEMATU 16869642951965907918

20PROŻBA O USUNIĘCIE TEGO TEMATU Empty Re: PROŻBA O USUNIĘCIE TEGO TEMATU Wto Kwi 03, 2012 8:04 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Tendo Narukaza
Niepotrzebnie zmieniałeś całą fryzurę - nie chodziło mi o to. Miałem na myśli po prostu dodanie w poprzedniej jakiegoś kosmyka, a żeby nie były tak puste. Lekka zmiana cieniowania także byłaby wtedy wskazana. Nowa odsłona włosów wygląda zbyt normalnie - postać jest zbyt podobna do reszty 'shinobi'. Widzę, że dokonałeś także ciekawszych poprawek, jakie Ci zaproponowałem. Świetnie! Teraz pozostaje jedynie kwestia dłoni; przydałoby się zmienić jej cieniowanie. Przynajmniej troszkę.
Haruyasu Sakamoto
Postać jest zbyt podobna do poprzedniej pracy pod względem włosów. Zastosuj jakiś inny styl - nie musisz przecież trzymać się 'uniwersum Naruto' na tyle by tworzyć prace na wzór głównego bohatera serii. Nos to zbędny dodatek; skasuj go. Kamizelka wygląda teraz zdecydowanie ciekawiej - dobra robota. Do dłoni mam podobne zastrzeżenia jak wyżej.
Kinjiro Sawamura
Lekka modyfikacja cieniowania nie wyszła temu OPAR'owi na dobre. Spodnie oraz górna część ubioru prezentują się tak jak wcześniej - czyli dosyć słabo. Nos skasuj. Dłoń popraw tak jak w przypadku powyższych prac. Nie ma co tutaj zbytnio oceniać, bynajmniej ze względu na to, że skala poprawek jest niewielka.
Naosuke Tatsuya
Poza tym, a żeby skasować nos postaci oraz popracować nad jej lewą ręką (z naszej perspektywy), nie mam tutaj żadnych zastrzeżeń. Mimo, że wprowadziłbym tutaj kilka poprawek to w przypadku Twojego aktualnego poziomu naprawdę nie jest źle.

Bardzo cieszy mnie fakt, że stosujesz się do rad zawartych w ocenach i komentarzach użytkowników. Jeżeli dalej będziesz to robił, poprawa Twojego skilla będzie wkrótce naprawdę dobrze widoczna.


KP: 3
/Feli

21PROŻBA O USUNIĘCIE TEGO TEMATU Empty Re: PROŻBA O USUNIĘCIE TEGO TEMATU Pon Kwi 09, 2012 10:17 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Bercikovsky Theme!

Naprawdę jestem zmęczony i nie mam pojęcia, które są nowsze, ale ocenie te lepsze - czyli lewa strona.
1. Pierwszy nie wygląda najgorzej. Włosy są git, jednak ta czerwona grzywka jest minusem. Brak czarnych kontur nie jest czymś co ładnie się prezentuje na oparku, który w większym stopniu je posiada. Kamizelka przypomina mi figurki żołnierzyków, od taka nostalgia xd. Jej cieniowanie mogłoby być odrobinę lepsze. Brakuje mi jakiegoś widocznego konturu, gdzie kończy się kamizelka a zaczynają spodnie. Cieniowanie całego oparka nie najgorsze.
2. Mam dziwne, że w tym oparku wersja po prawej jest lepsza, jednak zdecydowałem się na lewą więc ją ocenie. Włosy są słabe, ich cieniowanie także. Cieniowanie kamizelki także leż. Ręka odstająca od ciała przypomina kiełbasę. Ogólnie do poprawy idzie prawie wszystko.
3. Włosy średnie. Pomysł na ubranie fajny, ale wykonanie pozostawia wiele do życzenia. Zwłaszcza jeśli chodzi o cieniowanie. Znów kiełbasiana ręka. Lewa noga - z naszej perspektywy wydaje się chuda. Chodzi mi oczywiście o stopę. Jest zbyt mała w porównaniu do nogawki.
4. Zdaje się najlepszy. Base jest dobre. Cieniowanie też git. Strój ujdzie, przypomina mi tego wnuczka Hokage wioski liścia. Odcienie koszulki i włosy jednak należy zmienić.

Pozdro.

/3KP
/@Yoh

22PROŻBA O USUNIĘCIE TEGO TEMATU Empty Re: PROŻBA O USUNIĘCIE TEGO TEMATU Wto Lip 17, 2012 8:55 am

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Witam po tak długiej przerwie chciałem zobaczyć czy coś jeszcze potrafię sami oceńcie.

PROŻBA O USUNIĘCIE TEGO TEMATU 89575787047904423471

23PROŻBA O USUNIĘCIE TEGO TEMATU Empty Re: PROŻBA O USUNIĘCIE TEGO TEMATU Wto Lip 17, 2012 11:53 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Yoh Theme!

Postać ma odpowiednie proporcje. Brak konkretnego pomysłu na bohatera, słabe cieniowanie.
Włosy są wykonane w bardzo fajny sposób, jednak ich cienie nie zachwycają. Staraj się używać trzech odcieni, gdzie dość dużo miejsca i tak pozostawisz jasnemu. Cienie twarzy mogłyby być lepiej wykonane; mam tutaj na myśli, na przykład mało znaczące piksele pod opadającym kosmykiem włosów, na czoło. Masa mięśniowa wykonana bardzo fajnie, lecz jest "bazowa". Cieniowanie podkoszulki oraz spodni wymaga jeszcze bardzo dużych modyfikacji; jest po prostu słabe. Buty przydałoby się poprawić; jeżeli już masz się w ich przypadku bawić dwoma odcieniami, rzuć ten pomysł - prawego buta pokoloruj jasnym odcieniem, zaś lewego, ciemnym. Nie muszą posiadać cieni - na chwilę obecną, nie prezentują się źle, jednak... nijak.
Ogólnie. Pracuj. Zwłaszcza nad cieniowaniem, które w Twoim przypadku jest zwyczajnie słabe.


KP: 2
/Feli

24PROŻBA O USUNIĘCIE TEGO TEMATU Empty Re: PROŻBA O USUNIĘCIE TEGO TEMATU Pon Paź 22, 2012 3:03 pm

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Witam o to nowa pracka dawno nic nie wrzucałem staram się napisać fabułę do sagi w komiksie ale jakoś zachciało mi się opara zrobić .Takie base sobie narysowałem.
PROŻBA O USUNIĘCIE TEGO TEMATU 43339990703800355584

25PROŻBA O USUNIĘCIE TEGO TEMATU Empty Re: PROŻBA O USUNIĘCIE TEGO TEMATU Czw Paź 25, 2012 11:44 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Odpowiednie proporcje włosów zachowane, cieniowanie znośne. Przydałoby się uwidocznienie ze dwóch kosmyków „wewnątrz” fryzury, ale tutaj nie jest źle. Twarz prezentuje się nieco gorzej. Cienie do poprawy – zbyt dużo średniego odcienia, zbyt mało jasnego oraz ciemnego. Dodatkowo, niepotrzebnie kolorowałeś „brew” – w swoim czasie robiłem to samo i efekty niestety nie były porażające dla oceniających. W przypadku ciała, mamy jedną wielką tragedię. Wiele elementów jest nieproporcjonalnych, postać jest wykrzywiona do tyłu. Cieniowanie zwyczajnie słabe. Nie spodziewałem się po Tobie takiej pracy, lecz widać, iż dłuższy zastój robi swoje. Jeżeli już planujesz wrócić do tworzenia OPARów, to proponuję póki co rysować na dostępnych „base” – customy niestety nie będą wychodziły najlepiej, patrząc na tą pracę.

/2KP
/@Yoh



Ostatnio zmieniony przez Yoh92 dnia Sob Paź 27, 2012 5:02 pm, w całości zmieniany 1 raz

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 2]

Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.