Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Dragon Ball Another Future Empty Dragon Ball Another Future Nie Lut 26, 2012 8:36 pm

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Witajcie przedstawiam wam mój drugi projekt o tematyce Dragon Ball,nie myślcie że naruto skończone to nie prawda mam wszystkie sprity ale po prostu mam wenę do dragon balla : )


1 Part "Witam Ponownie"
2 Part "Tajemniczy Przybysz"
3 Part "Pokój Czasu i Ducha"
4 Part "Ukryta Zdolność"
-
-

Credit:
-SonGoharotto
-AngryBoy
-Luka
-Macilento
-YungBlaze and Piece of Pie
-Maximus
-All map and Effect Maker



Ostatnio zmieniony przez Tuffle dnia Czw Lip 19, 2012 12:59 pm, w całości zmieniany 5 razy

2Dragon Ball Another Future Empty Re: Dragon Ball Another Future Pon Lut 27, 2012 12:48 am

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Fiu fiu fiu fiu! Super polskie efekty żondzom!


na razie trzyma poziom, zobaczymy jak to bedzie.

3Dragon Ball Another Future Empty Re: Dragon Ball Another Future Pon Lut 27, 2012 7:47 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Jak widać zapowiada się bardzo fajnie. Podobają mi się sprity jak i efekty w komiksie. Zbliżenia postaci są bardzo fajnym pomysłem, oby tak dalej.
No, mam nadzieję, że wkrótce ujrzymy twoją wersje przygód Goku i reszty przyjaciół po wersji GT :)

4Dragon Ball Another Future Empty Re: Dragon Ball Another Future Pon Lut 27, 2012 10:01 am

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Shine napisał:Fiu fiu fiu fiu! Super polskie efekty żondzom!


na razie trzyma poziom, zobaczymy jak to bedzie.

ty to jak taki cfany to napisz mi kilka efektów ;d np.jak aura się rusza wiatr i takie tam ;D ziomeczku ;p

Brajan napisał:Jak widać zapowiada się bardzo fajnie. Podobają mi się sprity jak i efekty w komiksie. Zbliżenia postaci są bardzo fajnym pomysłem, oby tak dalej.
No, mam nadzieję, że wkrótce ujrzymy twoją wersje przygód Goku i reszty przyjaciół po wersji GT

nom już wkrótce :D

5Dragon Ball Another Future Empty Re: Dragon Ball Another Future Pon Lut 27, 2012 4:52 pm

Aki

Aki
Jounin
Jounin
Trololo.
Więc tak, efekty fajne, sprite'y fajne, ale te całe HITy, TSYYYYty i AHH AHHy jakoś mi nie przypadły do gustu. No nie wiem, może byłoby lepiej bez nich? Tak mi się wydaje, ale to chyba kwestia gustu... I jeszcze tak trochę z ortografią cienko... Nie okłamujmy się, bardzo cienko... Mogę ci zaprezentować, jak według mnie powinno być. (Mam nadzieję, że jakbym się pomylił, to nikt mnie za to nie powiesi xd)
T(woje): Masz rację pajacu pokaż czego się nauczyłeś w zaświatach.
M(oje): Masz rację pajacu. Pokaż, czego się nauczyłeś w zaświatach!
T: Co to za planeta? Wyczuwam wiele istot ciekaw jestem jak oni mogą wyglądać.
M: Co to za planeta? Wyczuwam wiele istot. Ciekaw jestem, jak oni mogą wyglądać.
T: Wow Vegeta też to poczułeś?
M: WOW! Vegeta, też to poczułeś?!
T: I znowu ktoś przerywa nam turniej jak za starych dobrych czasów co Vegeta.
M: I znowu ktoś przerywa nam turniej, jak za starych, dobrych czasów. Co nie Vegeta?
To całe "Ohh nie" mi w ogóle nie pasuje. Jakoś nie wyobrażam sobie, że Vegeta mówiłby takie coś, już prędzej naraziłby ludzi na śmierć...
T: Jest już prawie za nami musimy przyspieszyć!
M: Jest już prawie za nami, musimy przyspieszyć!
Mam nadzieję, że choć trochę pomogłem ^^

KP: 2
/Feli

6Dragon Ball Another Future Empty Re: Dragon Ball Another Future Pon Lut 27, 2012 6:53 pm

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
a właśnie że vegeta by tak powiedział bo w db gt już martwił się o mieszkańców.Ta wiem jak zwykle interpunkcja

7Dragon Ball Another Future Empty Re: Dragon Ball Another Future Pon Lut 27, 2012 7:04 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
a właśnie że vegeta by tak powiedział bo w db gt już martwił się o mieszkańców.Ta wiem jak zwykle interpunkcja
Olać GT.

Sprity jakich użyłeś w komiksie są bardzo fajne. Efekty również prezentują się całkiem ciekawie - nie mam zastrzeżeń do tych polskich "wziuu", "trzask" - co polskie to Nasze. Co Nasze, to dobre xd Mniejsza. Słowa Vegety w jednym z ostatnich kadrów rzeczywiście mi nie pasują. Od kiedy dumny książę Saiya'jin powiedziałby tak żałosne słowa? Właśnie dlatego nie lubię GT. Nie dość że Vegeta miał wąsy to jeszcze zrobili z niego mięczaka, jakich w serii było już dosyć dużo - Pan miała ważniejszą rolę od niego '.' ! Całość zapowiada się dosyć ciekawie, czekam na kolejną część. Chcę zobaczyć jak to się wszystko potoczy, zwłaszcza że aktualnie komiks nie trzyma najgorszego poziomu - jest wykonany całkiem dobrze : D

KP: 2
/Feli

8Dragon Ball Another Future Empty Re: Dragon Ball Another Future Pon Lut 27, 2012 7:05 pm

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Yoh92 napisał:
a właśnie że vegeta by tak powiedział bo w db gt już martwił się o mieszkańców.Ta wiem jak zwykle interpunkcja
Olać GT.

Sprity jakich użyłeś w komiksie są bardzo fajne. Efekty również prezentują się całkiem ciekawie - nie mam zastrzeżeń do tych polskich "wziuu", "trzask" - co polskie to Nasze. Co Nasze, to dobre xd Mniejsza. Słowa Vegety w jednym z ostatnich kadrów rzeczywiście mi nie pasują. Od kiedy dumny książę Saiya'jin powiedziałby tak żałosne słowa? Właśnie dlatego nie lubię GT. Nie dość że Vegeta miał wąsy to jeszcze zrobili z niego mięczaka, jakich w serii było już dosyć dużo - Pan miała ważniejszą rolę od niego '.' ! Całość zapowiada się dosyć ciekawie, czekam na kolejną część. Chcę zobaczyć jak to się wszystko potoczy, zwłaszcza że aktualnie komiks nie trzyma najgorszego poziomu - jest wykonany całkiem dobrze : D

usłyszeć takie słowa od yoha nie mogę cię zawieść :D,skoro nie podoba wam się taki harakter vegety to trochę go zmienię ale od następnego partu.

2 Part "Tajemniczy Przybysz"
Dużo gadania ale nawiązanie do fabuły mniej więcej i tak się zdziwicie co będzie dalej :D

@edit
3 Part "Pokój Czasu i Ducha"

9Dragon Ball Another Future Empty Re: Dragon Ball Another Future Sro Lut 29, 2012 4:06 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
No cóż... nadszedł czas na ocenę.
Zacznijmy od 1:
Logo zasmuca. Bądźmy szczerzy, do najlepszych to ono nie należy. Polskie dopiski też nie są zbyt fajne, zresztą jak większość polskich rzeczy. Naprawdę, lepiej by wyglądało bez nich, albo w angielskej wersji. Czcionka, gdy coś mówią ulega zmianie, co nie jest zbyt estetyczne. Za to same sprity są fajne, a i fabuła może być ciekawa.
Part 2:
Cały part poświęcony na gadanie. Ja akurat lubię, gdy czegoś się dowiadujemy, ale tu jest taka monotonia - sceny się kurna nie zmieniają!
Part 3:
Czcionka jest znowu inna niż w 2 parcie... to znaczy, ta jest lepsza ale weź się zdecyduj. Emotka w kwestii Dendego jest zbędna. Nareszcie, jakaś krótka walka. Włosy Gotena są dość dziwne. I ostatnia kwestia Vegety... on by raczej tak nie powiedział!
Całość:
Ogólnie razi brak znaków interpunkcyjnych.

Rób dalej, starając się poprawić wszystkie wymienione błędy.

KP: 2
/Feli

10Dragon Ball Another Future Empty Re: Dragon Ball Another Future Sro Lut 29, 2012 4:17 pm

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Znowu co do vegety to sie mylisz na końcu buu sagi vegeta powiedział że nie dorównuje siłą goku nie zaprzeczaj mi ty bo oglądałem to tyle razy że nie pamiętam już ile tego będzie ;D,co do dopisek to masz rację ale skoro mówisz angielskie to daj mi jakieś bo ja żadnych nie widziałem a to też nie jest tak łatwe coś wymyślić.Staram się jak najbardziej mogę z tymi spritami,no w sumie to mógł bym zmieniać scenki jak rozmawiają spróbuje w następnym.

11Dragon Ball Another Future Empty Re: Dragon Ball Another Future Sro Lut 29, 2012 4:38 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Dende kozak, bardzo mi się podoba. Walka w sali trochę krótka, ale mam nadzieję, że w następnych odcinkach dłuższe zrobisz :)
Efekty fajnie dopasowujesz do sytuacji, dobrze to wygląda. Fabuła pnie do przodu, dowiadujemy się coraz więcej, tylko czekać aż przyleci główny wróg :D
Nie pozostaje mi nic innego jak czekać na następny part.
Powodzenia.

KP: 1
/Feli

12Dragon Ball Another Future Empty Re: Dragon Ball Another Future Pon Mar 05, 2012 12:17 am

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Zapraszam do obejrzenia 4 partu ;D

4 Part "Ukryta Zdolność"

13Dragon Ball Another Future Empty Re: Dragon Ball Another Future Wto Mar 06, 2012 3:20 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Podobało mi się przyciemnienie, jak Gohan przeszedł na Super Saiyana i jak tajemniczy jegomość zrobił kulę energii. Syn Goku jest łatwowierny, jeśli chodzi poznawanie nowych ludzi, czasem można się na tym przejechać :). Mogłeś trochę więcej o tej ich rasie napisać, byłoby ciekawiej, ale i tak jest fajnie, efekty mi się podobają.
No cóż, powodzenia w dalszej pracy.

KP: 1
/Feli

14Dragon Ball Another Future Empty Re: Dragon Ball Another Future Wto Mar 06, 2012 6:21 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Efekty walki bardzo mi się podobają. Ściemnienie kadrów podczas transformacji czy ładowania naprawdę silnych ataków energetycznych było świetnym zagraniem - to dodaje komiksowi tego swoistego uroku. Do napisów efektów 'po polskiemu' się nie czepiam bo według mnie wyglądają dobrze. Jednakże, mimo tego wszystkiego jest kilka rzeczy, które mi się nie podobają. Pierwszą z nich są 'ciemne dymki' z tekstem. Jeżeli już pracujesz w programach graficznych typu GIMP czy PhotoShop to staraj się zmieniać krycie tych 'dymków', aby to co jest za nimi było przynajmniej trochę widoczne, a nie zasłaniało cały kadr, miejscami wraz z postaciami. Dla przykładu, kadr #3 - widzimy nogi Son Gohana, ale głowę nam ucięło. A wydaje mi się że właśnie ona powinna być widoczna kiedy postać coś mówi. Druga sprawa to charakter postaci. Rozumiem, że 'pogromca Cella' dojrzał i się zmienił, ale jeżeli chodzi o moje odczucia to wygląda na zbyt lekkomyślnego. Ogólnie, dialogi postaci stoją na 'takim sobie' poziomie. Mógłbyś w końcu nad tym popracować. Trzecia kwestia to błędy - przede wszystkim interpunkcyjne. Podczas rozmowy między postaciami w wielu zdaniach brakuje jakichkolwiek 'kropek', które kończyłyby ciągnięte i tak na siłę zdania. W stawianiu 'przecinków' nawet ja nie jestem dobry, ale w Twoim przypadku widzę, że mamy do czynienia z tragedią. Pamiętaj, że tekst, dialogi i ogólna rozmowa między poszczególnymi postaciami to bardzo ważny element każdego komiksu. Tak jak więc komiks wygląda dobrze pod względem graficznym, tak dialogi powinny reprezentować podobny poziom.

Mam nadzieję, że moja ocena Cię satysfakcjonuje. Postaraj się dostosować do poprawy błędów jakie Ci wypomniałem powyżej. Jeżeli zastosujesz się przynajmniej do mojej rady z dialogami - i tak będę zadowolony - z tym bowiem masz największy problem.


KP: 3
/Feli

15Dragon Ball Another Future Empty Re: Dragon Ball Another Future Nie Cze 10, 2012 8:16 am

siiwuha

siiwuha
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
:FUUU: :FUUU: :FUUU: :FUUU: :FUUU: :fury: wszyskie wygasły.

16Dragon Ball Another Future Empty Re: Dragon Ball Another Future Czw Lip 19, 2012 1:02 pm

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Witam chciałbym oświadczyć że dodałem ponownie wszystkie party i chciałbym was prosić o pomoc potrzebuję PhotoShopa bo ten z ars wygasł i nikt nie wstawił nowego,chcę dokończyć albo chociaż dodać kilka partów sprity praktycznie są ukończone :).

17Dragon Ball Another Future Empty Re: Dragon Ball Another Future Nie Lip 22, 2012 9:33 am

pawsonek33m

pawsonek33m
Super Saiyan
Super Saiyan
FIU FIU..nieźle xd
Efekty ładne,Vegeta,jaka troska,Vegeta by nie uciekł,A co dopiero martwił się
o widzów!"i w konicu będziemy mogli walczyć" Vegeta mówiący takie coś?Plisss
Podoba mi się twoje łączenie sprites'ów z różnych gier : D
Też tak mam ale zazwyczaj z krwią,Prawdopodobnie w gifach będę dodawał! :D
Najbardziej mnie zdziwiło w 3 Parcie jak Vegeta się przyznał że mu dopiero
dorównuje...To coś nie tak z naszym vegetą :<,Za całość (JAk na razie) 7/10
good job : D

KP: 1
/Feli

18Dragon Ball Another Future Empty Re: Dragon Ball Another Future Czw Lip 26, 2012 12:28 pm

patrykaz

avatar
Earthling
Earthling
Wow super !
Odcinek 1-całkiem niezła walka 10/10
odcinek 2-10/10
odcinek 3-10/10
odcinek 4-10/10

PS:Powinny być dłuższe.Kiedy następny ?

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.