Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[VGIF] Dragon Ball Z After Future Empty [VGIF] Dragon Ball Z After Future Wto Mar 16, 2010 6:33 pm

Dawid3142

avatar
Namekian
Namekian
https://www.youtube.com/watch?v=JrCXVI5Tzms Wszystko jest w opisie filmu. komentujcie tutaj albo na Youtube. Wpisze Credity:
- Dla Angryboy za Goku GT, Goten i Piccolo
Muzyka z dragon Ball Z nie znam wykonawców..
- Dźwięki chyba z ESF kto je stworzył tego nie wiem, pobrana cała paczka z tego forum.
- Efekty których użyłem nie były podpisane, pobrane też z forum w wielkiej paczce, razem ze spritami.
To chyba na tyle mam nadzieje że nie jest taki zły, mam zamiar go kontynuować. Mówcie co wam się podoba co nie, bardzo mi to pomoże w naprawianiu błędów...

2[VGIF] Dragon Ball Z After Future Empty Re: [VGIF] Dragon Ball Z After Future Wto Mar 16, 2010 6:52 pm

Akagi Shigeru

Akagi Shigeru
Genin
Genin
First off, don't use whole maps; it makes stuff hard to see. Second off, insead of adding two faes at once; you could just add one sentence, then change the face and add the other. And don't use the " for thinking, because if so that would mean that the words "Gohan", "Goten you're too young and too weak" would be in his mind, just change the font. Next, logic - he just said that he's from the future, and Goten believed him? Serously? Would you believe someone that he's from future right away? I don't think so. Gotea? The heck? Oh, and another logic flaw - "The longer you say Kamehameha, the stronger it is" that is, indeed not true. I want some proof that it does. I won't bitch about Goten NOT being stronger than Gohan, but it's your own time line, sooo.

4/10

Action 'Oceniam Kreatywnie' - 2KP.
/Y

3[VGIF] Dragon Ball Z After Future Empty Re: [VGIF] Dragon Ball Z After Future Wto Mar 16, 2010 7:17 pm

Dawid3142

avatar
Namekian
Namekian
Ktoś Potrafi na Polski przetłumaczyć?

4[VGIF] Dragon Ball Z After Future Empty Re: [VGIF] Dragon Ball Z After Future Wto Mar 16, 2010 7:34 pm

Raziel

Raziel
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
;s Naucz się angielskiego lub kup sobie słownik;s Powinieneś dostać warna za tego posta. Ale wracając do tematu...


Tak jak kolega wyżej powiedział, nie używaj całych map bo nic nie widać i zamiast używać dwóch twarzy wystarczy ci jedna z aktualną mimiką twarzy. Jest kilka błędów dopuszczalnych ale..

5/10 - za całkiem nieźle zrobione dźwięki.

5[VGIF] Dragon Ball Z After Future Empty Re: [VGIF] Dragon Ball Z After Future Wto Mar 16, 2010 7:41 pm

Dawid3142

avatar
Namekian
Namekian
aha Rozumiem ale jednej rzeczy nie rozumiem jak nie używać całej mapy? tzn. zrobić jakieś przybliżenie na ten zakątek gdzie się dzieje akcja? jak to zrobić?
EDIT:
I Możesz powiedzieć jakie to błędy? chyba że chodzi ci o pisownie, nie o Gifa..

6[VGIF] Dragon Ball Z After Future Empty Re: [VGIF] Dragon Ball Z After Future Wto Mar 16, 2010 8:07 pm

Takesori

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Właśnie mapka a dużo, przez to postacie są małe.
Goten nie powinien tak szybko osiągnąć SSJ.
Cały part składa się z treningu, a to nudne, dialogi też do dupy, tylko tłumaczy mu o czym są ataki i jak się je robi itp.
Walka z wrogiem, który niedługo będzie też się nudno zapowiada widząc twoją wyobraźnię w tym parcie nic ciekawego się nie zapowiada i napewno będzie nuDNO.

Dajęci ci 2/10 wysoko prawda?

@Down
Nie jesteś mądrzejszy, ciebie też powinien olać, bo napisałeś krytyke podobną do mojej, te same błędy wymieniłeś.



Ostatnio zmieniony przez Takesori dnia Sro Mar 17, 2010 2:24 pm, w całości zmieniany 1 raz

7[VGIF] Dragon Ball Z After Future Empty Re: [VGIF] Dragon Ball Z After Future Sro Mar 17, 2010 1:24 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Ten wyżej to idiota. Czepia się wszystkiego więc olej dziada.
No to tak gif jest bardzo ale to bardzo nudny i bez urazy głupi. Nie rozumie tej fabuły w ogóle.
te wszystkie efekty które tam dałeś (nie było ich za wiele) są ładnie i płynnie wykonane xD wiec za to plus. Tylko mogę się przyczepić tego że strasznie dużo gadaniny tam było i to tworzyło tą nudną animację :/
Co do samych spritów nie są zachwycające. Na vortexie masz o niebo lepsze ,więc jak coś to rób na nich.
Mapka za duża, a sprity za małe nic nie widać;/
Cóż płynność jest, dzwięki też ładnie dobrane, Fabuła do bani zmień ją ;/
Dam Ci 2/5 przez te głupie dialogi i ta fabule

Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 2KP.
/Y

8[VGIF] Dragon Ball Z After Future Empty Re: [VGIF] Dragon Ball Z After Future Sro Mar 17, 2010 5:39 pm

Dawid3142

avatar
Namekian
Namekian
dużo gadaniny bo pierwszy Part, ciągle nie wiem co zrobić żeby lepiej widać było te postacie zmniejszać rozmiary mapy? Może macie racje fabuła jest głupia chyba spróbuje zrobić to jeszcze raz tym razem bardziej ciekawsze i wymyślę jakąś lepszą fabułę...Można już usunąć temat ponieważ niedługo usunę ten gif z youtuba.... i zacznę nowy...

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.