Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : 1, 2  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 2]

1Maximus Story Empty Maximus Story Czw Mar 15, 2012 5:42 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
No postanowiłem taki odcinkowy zrobić, zobaczymy jak to będzie.
Pierwszy odcinek nie przedstawia początku historii, w którymś odcinku dam przeszłość bohatera.

Spis odcinków:
1 Odc.
2 Odc.
3 Odc.
4 Odc.
5 Odc.

Jeśli ktoś chciałby dołączyć do gifa jako nowy bohater, proszę pisać PW, oczywiście trzeba do tego swojego sprita :)



Ostatnio zmieniony przez Maximus dnia Wto Cze 26, 2012 10:54 pm, w całości zmieniany 4 razy

2Maximus Story Empty Re: Maximus Story Pią Mar 16, 2012 12:28 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
No więc tak, ocenię go na dwa sposoby - co do samego gifu i w odniesieniu do pbf.

Gif:
Pomysł z tym, że system mówi wyszedł ci dość fajnie. Tylko uważam za zbędne mówienie, jaki poziom osiągnął przeciwnik. W zasadzie do 30 sekundy nie dzieje się nic. Podoba mi się przyciemnienie obrazu. Walka sama w sobie nie jest zła. Transformacji użyłeś trochę za szybko jak na moje ok.
"O nie! Dostałem kilka hitów, przejdę w Debil Form!" - Shun.
No cóż, ponownie walka w zwarciu gdzie... razi w oczy nie wymieniona poza. Gdy blokuje atak kolankiem/chce kopnąć jest na Normalu. Od 1:10 zaczyna się dość fajny, ale zbyt powtarzalny efekt. Chodzi mi o zderzanie się. Motyw fajny, ale czemu aż 4 razy? Poczułem się jak w jakiejś starej grze na kompa, gdzie przeciwnicy różnili się tylko kolorem, a motyw był cały czas ten sam. Mniejsza. Maximus pojawia się w świecie wewnętrznym, gdzie jest czerwona czcionka! Znajdź jakiś ciekawszy sposób na kwestie wypowiadane przez postaci.
Ogólnie rzecz biorąc to gif dobry.

Odniesienie do PBF:
Może mi się wydaje, ale Damensaya chyba nie ma takiego mecha głosu i nie mówiłaby co chwile co się stało w W.O.R.L.D
Co do pokonania Goku przez Maimusa w dalszych odcinkach to, nie liczyłbym na to, gdyż na PBF masz mało jednostek, ale w końcu pokonałeś Brolliego.

Cóż, czekam na kolejny.

KP: 3
/Feli

3Maximus Story Empty Re: Maximus Story Pią Mar 16, 2012 1:01 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Będę pamiętał o błędach, dzięki.

Jeśli chodzi o pbf, to nie ja pokonałem Broly'ego, tylko dobiłem jak był już na wykończeniu :P

4Maximus Story Empty Re: Maximus Story Nie Mar 25, 2012 11:20 am

Danioss

Danioss
Don
Don
Hmmm.... powiem tyle - Wymiatasz w gifach ;d
Ogólnie bardzo mi się podoba walka. Taka wymiana ciosów jest fajna.
Właśnie w jakim ty programie robisz gify? bo fajnie Ci to wychodzi.
Jak photoshop to mógłbyś mi powiedzieć jak pomniejszać np aure i jak zrobić takie przybliżenie?

5Maximus Story Empty Re: Maximus Story Nie Mar 25, 2012 5:57 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Drugi odcinek przygód Maximusa:

https://www.youtube.com/watch?v=zi4fTGJudZ0

Zachęcam do oglądania :)

6Maximus Story Empty Re: Maximus Story Nie Mar 25, 2012 6:30 pm

Danioss

Danioss
Don
Don
Wow, super tylko szkoda że takie krótkie , mam nadzieje że kolejny odcinek będzie dłuższy bo fajnie się zapowiada ; d
Kurde chciałbym tak robić gify jak ty xd
10/10

7Maximus Story Empty Re: Maximus Story Nie Mar 25, 2012 6:55 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Dzięki :)
Takie coś od razu motywuje do dalszego robienia :D

8Maximus Story Empty Re: Maximus Story Nie Mar 25, 2012 10:14 pm

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Yo maxi no a mówiłem że wyjdzie ci lepiej z twoim głosem niż lektorem typu ivona ;D,świetna pracka mam nadzieję że mój nowy Tuffle się tam pokaże ;p czekam na kolejny odcinek piąteczka :)

9Maximus Story Empty Re: Maximus Story Pon Mar 26, 2012 8:45 am

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Jest głos, jest całkiem fajnie ;d chociaż czasami muzyka/odłosy aury są za głośne i nie mogę wsłuchać się w wypowiadany tekst. Nie mówmy tu o przeskokach czy płynności bo u ciebie nie ma z tym problemu ;d Natomiast trochę nie mogę połapać się z ciągiem wydarzeń, to jest cały czas trening w W.O.R.L.D tyle, że z przeskokami do podświadomości? Może to ja jestem takim kretynem ale serio mi jest ciężko się połapać xd
Ogólnie gify są mocne tyle, że odrobinę krótkie^^


KP: 1
/Feli

10Maximus Story Empty Re: Maximus Story Pon Mar 26, 2012 12:01 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Zgadzam się z Ykmem. Animacje są naprawdę dobre, jednakże zdecydowanie za krótkie. Płynność, brak przeskoków i wspaniale wykorzystane efekty walki zachęcają do tego by obejrzeć kolejne animacje w Twoim wykonaniu. Zastrzeżenia? Jedno. Pomysł z Twoim głosem w gifie jest naprawdę dobry, jednak pamiętaj, że jest to dosyć innowacyjny pomysł. Nie każdemu może przypaść do gustu. W Twoim przypadku powinieneś wyciszyć dźwięki efektów i zwiększyć głośność wypowiadanych dialogów.
Natomiast trochę nie mogę połapać się z ciągiem wydarzeń, to jest cały czas trening w W.O.R.L.D tyle, że z przeskokami do podświadomości? Może to ja jestem takim kretynem ale serio mi jest ciężko się połapać xd
Wydaje mi się, że historia rozpoczyna się od treningu w W.O.R.L.D. Póki co mamy do czynienia z treningiem Maximusa oraz przerzutami akcji do jego podświadomości / świata wewnętrznego.

KP: 2
/Feli

11Maximus Story Empty Re: Maximus Story Pon Mar 26, 2012 2:22 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Wydaje mi się, że historia rozpoczyna się od treningu w W.O.R.L.D. Póki co mamy do czynienia z treningiem Maximusa oraz przerzutami akcji do jego podświadomości / świata wewnętrznego.
Dokładnie.

Dzięki za oceny, postaram się omijać wymienione wyżej błędy :)

12Maximus Story Empty Re: Maximus Story Pon Mar 26, 2012 4:49 pm

Bombi

Bombi
Paramecia User
Paramecia User
Krótkie, nie wiem o co chodzi w fabule, krótkie, Fajne efekty dźwiękowe, krótkie, fajna gadka, krótkie, mam nadzieje że fabuła się rozkręci, krótkie, czekam na kolejny odcinek...
Sorry, że taki krótki komentarz, ale komentarz jest proporcjonalny do długości odcinka.

13Maximus Story Empty Re: Maximus Story Pon Mar 26, 2012 4:56 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Ehh... Jak ja was lubię za takie narzekanie na długość. Spróbujcie zrobić taki gif szybko i długi, i praktycznie bez gadania.

14Maximus Story Empty Re: Maximus Story Pon Mar 26, 2012 4:59 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
O to chodzi w gifach, że trzeba na nie poświęcić trochę czasu by były dłuższe. Sam popełniałem taki błąd z moim DDU, które miało krótkie odcinki.

15Maximus Story Empty Re: Maximus Story Pon Mar 26, 2012 5:11 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Widzisz Maxiu, twoje gify są zajebiste jednak zanim zdążymy się porządnie wczuć on się kończy. Może daj sobie na każdy odcinek trochę więcej czasu i twórz dłuższe gify? Tak czy siak życzę powodzenia w dalszych pracach.

16Maximus Story Empty Re: Maximus Story Pon Mar 26, 2012 7:36 pm

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Możesz robić takie krótkie ale np do intra pożniej wkleisz to do głównego gifa chyba wiesz o co chodzi,wszystko w jeden film póżniej połączyć jak theredheadhenry ;d ,taki 13 minut czy tam 15 gif zajebiście się ogląda,a ty robisz bardzo dobre video gify więc tym bardziej musisz takie robić,tyle ode mnie i powodzonka życzę ;p

17Maximus Story Empty Re: Maximus Story Pon Mar 26, 2012 8:40 pm

Raigen

Raigen
Pillar Man
Pillar Man
Dobrze jest... Co prawda nie znam się na gifach i nie lubię ich oglądać bo zazwyczaj są one nudne... Ale twoje GIFY to co innego akcja, efekty, podkładany głos... Wymiatasz! Czekam z niecierpliwością na dalsze odcinki.

18Maximus Story Empty Re: Maximus Story Czw Mar 29, 2012 5:59 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
To już ostatni odcinek z tych 3 minutowych, następne dłuższe będą, o ile ktoś się do naboru zgłosi:
https://www.youtube.com/watch?v=3x1bTErqrO0

19Maximus Story Empty Re: Maximus Story Pią Mar 30, 2012 1:34 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Dalsze animacje będą podobnież dłuższe, nie? W każdym razie mam taką nadzieję. Najnowsza część wyszła całkiem przyzwoicie - mimo, że całość jak zwykle była dosyć krótka to sama walka oraz zastosowane efekty naprawdę sprawiają, że gifa chce się oglądać cały czas. Świetnie wpasowane dźwięki oraz całkiem dobra muzyka nadają całej akcji specyficzny klimat. Zastrzeżenia? Jedno. Fala energetyczna (0:48) nie uderza bezpośrednio w 'byt wewnętrzny', a przelatuje przez niego. Mam oczywiście świadomość tego, że gdybyś wybuch wcisnął od razu po zetknięciu się fali z postacią, całość mogłaby być zdecydowanie za krótka. Natomiast czy nie można było umieścić samego Maximusa nieco wyżej i po prostu nie robić efektu leżącej postaci oraz lecącej przez nią fali energetycznej? Wybacz, może się czepiam i to kwestia przyzwyczajenia ale ten 'błąd' jakoś tak sam rzucił mi się w oczy.

Poza tym nie mam żadnych 'ale'. Animacja została wykonana na naprawdę wysokim poziomie. Dodatkowo jesteś jednym z nielicznych 'świetnych' animatorów jacy jeszcze tworzą tutaj gify. Bardzo mnie to cieszy.

KP: 3
/Feli

20Maximus Story Empty Re: Maximus Story Pią Mar 30, 2012 1:37 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Wiedziałem, że komuś to w końcu zacznie przeszkadzać. Ale dobrze, że to piszesz, więcej takiego błędu nie zrobię.
Dzięki za ocenkę :)

21Maximus Story Empty Re: Maximus Story Pią Mar 30, 2012 2:52 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Dobra zacznijmy od czepiania się.
Oczywiście zacznę od długości. Jak wiesz moim zdaniem jest zdecydowanie za krótkie. Gardzę czymś takim, jednak nadrabiasz czas fajnymi efektami. Tak samo nie przepadam za gifami bez fabuły/dialogów. Nigdy nie lubiłem zwykłych napierdzielanek - ale to wszystko to moje gusta, o których nie będziemy dyskutować.
Tracimy 15 cennych sekund na oglądaniu klonów otoczonych aurą. W tak długim czasie zdążyłbym podbić nasz sejm. Kolejną rzeczą jest fala energetyczna przechodząca przez istotę wewnętrzną, ziemię, jądro planety i docierająca do... Fuck! [connection lost]
Ale skończmy narzekać. Gif jest płynny i dynamiczny. Nie widziałem żadnych błędów, ale to może być też moja wina - zmęczenie. Walka w sumie fajna, aczkolwiek trochę monotonna. Wiem, że mogłeś ją zrobić lepszą. Muzyka nie najgorsza, chociaż nie moje klimaty, jednak na początku była fajniutka.
Nie pozostaje mi nic innego jak czekać na kolejny part.


KP: 2
/Feli

22Maximus Story Empty Re: Maximus Story Sob Mar 31, 2012 8:51 pm

Danioss

Danioss
Don
Don
Kolejny gif wykonany genialnie, bardzo przypadły mi do gustu twoje gify.
Ogólnie walka bardzo fajnie jest zrobiona , efekty dobre . Jak według mnie niczego nie brakuje oprócz tego że trochę krótkie ; ] Ja wiem że to trzeba dużo czasu poświęcić ale wiem też że dla lepszego efektu lepiej posiedzieć troche dłużej. Pozdro ; ]

23Maximus Story Empty Re: Maximus Story Sro Kwi 18, 2012 2:54 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
1 odcinek
Włączałem tego gifa myśląc, że wymyślisz coś oryginalnego z ciekawym scenariuszem. Jedyne co zobaczyłem to ciekawą walkę. Może nie ciekawą, a tyle co fajnie wyglądającą. Dość fajny dobór ataków, płynna animacja... to są plusy. Minusem są momenty, w których postacie atakują siebie cały czas tak samo przez pewien okres czasu. Jest to jednak syndrom "zapełniacza", który w pełni rozumiem, normalka, nie mam pretensji, po prostu nie będę dodatkowego punktu do plusów, nie jest to też jednak minus, przedłuża to akcję. Taki "neutral" w ocenie.
Fabuły jak wspomniałem prawie nie widać. Co prawda pod koniec coś tam się dzieje, ale to za mało. Długość gifa także nie powala, co jest niestety minusem.
Ogólnie gif zapowiada się ciekawie, będzie dużo walk jak sądzę, i mam nadzieję, że będą widowiskowe i efektowne. Czy fabuła się rozwinie, zobaczymy.

KP: 2
/Feli

24Maximus Story Empty Re: Maximus Story Sro Kwi 18, 2012 2:58 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Pierwsze 3 odcinki zrobione były bardziej pod pbf'a, 4 będzie dłuższy i mam nadzieję, że się bardziej spodoba. Dzięki za ocenkę.

25Maximus Story Empty Re: Maximus Story Czw Kwi 19, 2012 11:55 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Zapraszam na kolejny odcinek:

https://www.youtube.com/watch?v=Nez7s61WPNA

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 2]

Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.