Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1„Czas zmian” Empty „Czas zmian” on Sro Kwi 04, 2012 1:07 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin

Witajcie!
Dawno nie pojawiał się nowy news, ale w końcu trzeba pokazać, że coś się u Nas dzieje. Nazwa niusa nie jest przypadkowa i będzie on miał kilka części. W pierwszej chciałbym opisać wprowadzone przez administrację forum mniej lub bardziej zauważalne zmiany.

Ikonki działów
Od dłuższego czasu zmieniane były ikonki działów. Te, które wymyśliliście na potrzeby Anime Revolution Sprites w większości zostały pomyślnie wprowadzone 'do obiegu'.

Aktualizacja ważnych tematów na forum
Tematy będące ogłoszeniami lub te, które zostały przyklejone, zostały zaktualizowane. Informacje jakie są w nich umieszczone zostały dostosowane do aktualnego stanu forum i portalu. Regulamin główny również uległ lekkim modyfikacjom. Warto zwrócić w tym miejscu również uwagę na to, że zaczynamy teraz przykładać większą uwagę do zasad panujących na forum. Oznacza to tyle, że w stosunku do starych jak i nowych użytkowników forum będziemy bardziej stanowczy.

PBF - Hueco Mundo
Informacja dla graczy Naszego PBF'a - w końcu jakaś nowość. Wprowadzony został dział „Hueco Mundo” do którego będziecie mogli trafić podobnie jak do „Soul Society”.

Jeżeli chodzi o planowane zmiany to na pewno będą dotyczyć one całej bazy spritów dostępnych na forum w kategorii „SPRITES” oraz portali ARS & PBF. Jest jeszcze kilka innych rzeczy, którymi planujemy się zająć ale to już inna kwestia - tymczasowa tajemnica.

„Czas zmian” Swfo1d „Czas zmian” Ateam11 „Czas zmian” Fteam10

„Czas zmian” Wkkeewowlarge

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

2„Czas zmian” Empty Re: „Czas zmian” on Sro Kwi 04, 2012 3:42 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
I taka mała rzecz.

Jako że spośród ośmiu osób obecnych wtedy na c-boxie jedna rzuciła propozycję, jedna przyjęła, reszta miała wyj...ęte spod prawa, przyjęliśmy forumową umową znaczek, którym będziemy w obrębie forum oznaczać sarkazm bądź ironię.

Jest to podwójny dagger, obelisk, czy różnie ludzie to zwą, ja na to mówię "dabl ciachalator", bo jest podwójnie przecięty i jakoś lubię dodawać "-ator"/"-alator" na końcu (przedłużalator jako przykład).

Wygląda tak:

I ma kod Alt+0135.

A nazwa tego znaku będąca tytułem artykułu o nim na polskiej Wikipedii jest naprawdę ciekawa i łatwa do zapamiętania. ‡
Tak, właśnie użyłem go w tym zastosowaniu. Ma jakieś inne, ale je sprawdziłem i absolutnie nikogo z nas nie obchodzą.

„Czas zmian” 21br5af

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]