Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1„Czas zmian” Empty „Czas zmian” Pon Cze 25, 2012 3:21 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin

Yo!
Niech nie zmyli Was to, że na forum ostatnimi czasy nie dzieje się zbyt wiele. Cały czas pracujemy nad tym, a żeby umilić Wam przeglądanie forum, jednak nie tylko! Przejdźmy do rzeczy.

„Czas zmian” Banner2by
Jedną z najważniejszych zmian jest wprowadzenie nowych buttonów i bannerów dla Anime Revolution Sprites. Ale nie tylko! Postanowiliśmy również wykonać dodatkowy krok do przodu, dodając również userbary i sygnaturki - możecie wkleić je do podpisu, jeżeli udzielacie się na innych forach dyskusyjnych - oczywiście, jeżeli nie zabrania tego regulamin danego forum ; )
Prace nie trzymają mistrzowskiego poziomu, jednakże, jeżeli macie ochotę, zapraszamy Was do tworzenia sygnatur, userbarów, bannerów czy buttonów - im więcej tym lepiej. Prace możecie wysyłać do Administratorów poprzez Prywatną Wiadomość - umieścimy ją w odpowiednim temacie tak szybko, jak to możliwe.

Zapewne już wiecie, że znajdziecie Nas na portalu społecznościowym Facebook jako grupa, a także strona. Zapraszamy więc do tego byście polubili ARS oraz dołączyli do grupy.
Na stronie planujemy umieszczać różnego rodzaju nowości związane bezpośrednio z forum dyskusyjnym bądź portalami (ARS & PBF). Postaramy się również co tydzień pilnować tego, by "wrzucać" na facebooka również OPAR'a Tygodnia - taki dodatkowy bonus dla osoby, której praca znajdzie się w nagłówku na forum.
W przypadku grupy, informować będziemy tylko o konkursach, pojedynkach i turniejach mających miejsce na Anime Revolution Sprites. Owe miejsce służy po prostu do luźnych rozmów między użytkownikami ARS oraz osobami zainteresowanymi grafiką LSW, spoza forum.
„Czas zmian” Fbicon | „Czas zmian” Fbicon2

„Czas zmian” Emotikony
Aktualnie dyskutujemy nad zmianą emotikonek... Jednakże, wszystko jest zależne również od Was. Czy chcielibyście ich zmiany? Powyżej znajdują się jedynie przykłady tego, jak owe emotki by wyglądały - oczywiście, tak jak poprzednio - również teraz mielibyście możliwość stworzenia własnych emotikon w tym stylu, mając odpowiedni szablon ; ) Emotek jest na chwilę obecną zdecydowanie więcej - ich tworzeniem zajmuje się jeden z Administratorów forum - zapewne domyślacie się, który ^^

Wraz z kilkoma zmianami i dyskusją na temat tych konkretnych zmian, pojawiła się u Nas również idea skasowania działów w których nic od dłuższego czasu się nie dzieje - a dodatkowo są one jedynie zbędną częścią forum, bowiem nie dotyczą oryginalnej tematyki.
W ten sposób, zniknęły poszczególne kategorie, działy lub sub-fora:
» Anime & Manga
» Fresh Review
» Graphics Talk (Grafika - ogółem)

Wkrótce więcej informacji na inne tematy. Między innymi:
- baza spritów
- kartoteka ostrzeżeń i upomnienia słowne
- wymiany
- aktualizacja portali (ARS & PBF)

2„Czas zmian” Empty Re: „Czas zmian” Sro Cze 27, 2012 3:35 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Serio, dopiero teraz chcecie usunąć te działy? Jak dlamnie są one niepotrzebne i robią syf na forum.
Co do emotek, wg. mnie niedawno były zmieniane i nie potrzebują zmiany.

3„Czas zmian” Empty Re: „Czas zmian” Sro Cze 27, 2012 3:48 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Te działy, Smoku,
powinny pójść w ciul,
a lepiej, że późno,
niż gdyby w ogóle.

A co do emotek, to spokojnie, Yoszu napisał, że dyskutujemy na ich temat. A moje zdanie w ich sprawie Yoszu zna.
Forum głównie o LSW, więc uważam, że emotki bardziej jak LSW, czyli prawy półprofil.

4„Czas zmian” Empty Re: „Czas zmian” Pią Lip 06, 2012 11:40 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Niestety większość działów nie jest używana. Zmieńmy to. Zaczynam spamić! Muhaha. A tak na serio... ikonki niezbyt mi się podobają. Wolę te obecne.
Czekam na aktualizacje portali tak bardzo, że sobie nie wyobrażacie. I to nie jest sarkazm. Zwłaszcza na PBF portal. A co do PBF'a to też trochę zastygł. Nie wiem dlaczego... może posuńmy tą sagę do przodu bo się ciągnie i ciągnie, a to pewnie dopiero początek. Buttony są fajne, miałem je przez pewien czas w podpisie na forum WWE, ale moderator zwrócił mi uwagę. Choć nie było tego punktu w regulaminie postanowiłem pójść za radą i pozbyć się reklamy. Oczywiście regulamin niebawem potem został zaktualizowany xd.
Na fejsie niezbyt dużo się dzieje jak zapewne widzisz. Ostatnio z Sejdżem troche to ożywiliśmy próbując cię ztrollować. Niezbyt wyszło bo znów cisza. Nie wiem po co właściwie to jest. Jak ktoś mi wytłumaczy będę wdzięczny.
Niech nie zmyli Was to, że na forum ostatnimi czasy nie dzieje się zbyt wiele.
No właśnie! Promujmy się. Na YT czy różnego rodzaju innych stronach jak Besty, Komixxy, Kwejk, Demotywatory czy coś. Nie musi to być jawna reklama. Jakoś można to wykminić. A co do YT to można stworzyć jakieś filmiki. Ludzie z większą ilością widzów mogą zachęcać do odwiedzania forum poprzez umieszczanie linku w opisie czy coś.
Może mógłby też w którymś filmiku wspomnieć o forum Hesher. Ma on tam sporo widzów. Oczywiście nic nikomu nie narzucam.

5„Czas zmian” Empty Re: „Czas zmian” Sob Lip 07, 2012 12:28 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Ludzie z większą ilością widzów mogą zachęcać do odwiedzania forum poprzez umieszczanie linku w opisie czy coś.
Może mógłby też w którymś filmiku wspomnieć o forum Hesher. Ma on tam sporo widzów. Oczywiście nic nikomu nie narzucam.
Jeżeli będzie chciał to nikt mu nie zabroni tego by promować u siebie ARS. Ja mam u siebie trochę widzów przez DBL Gifa. Może to jakoś wykorzystam i przy tworzeniu kolejnej części, pod koniec animacji dam linka do forum?

Czekam na aktualizacje portali tak bardzo, że sobie nie wyobrażacie.
Wyobrażam sobie. xd


/Gyu
EMOTKI!!!

...Nie będę go powstrzymywał. /V

6„Czas zmian” Empty Re: „Czas zmian” Sob Lip 07, 2012 12:32 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Myślę, że reklama na YT jest najbardziej optymalna. W miarę prosty sposób, a ludzi tam jest przecież od cholery.
A mi właśnie te nowe emotki się podobają i byłbym właśnie za zmianą.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.