Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 3]

1Gods Slayers Empty Gods Slayers Czw Wrz 06, 2012 11:44 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Gods Slayers Gods_s10
Witaj Gość!
Gods Slayers” jest drużyną, zrzeszającą jedynie najlepszych w danej dziedzinie - dlatego też, nie mamy określonej specjalizacji.
Szukasz drużyny? Chcesz się sprawdzić? Zapraszamy!
Warto jednak wspomnieć o tym już na wstępie, nim zdecydujesz się zaryzykować - Nasze wymagania są naprawdę wysokie.

Gods Slayers Aktual10
» Yoh92 (założyciel)
» Michass (adept)
» Samey (adept)
» Royalz (adept)
» JayYukiForevs (adept)
» Maximus (adept)

Gods Slayers Rangi10
W skład rang specjalnych, wchodzą:
» Założyciel - rangę może posiadać jedynie założyciel drużyny.
» Zastępca założyciela - rangę tą, może posiadać jedynie członek drużyny, którego założyciel mianował na swojego zastępcę podczas ewentualnych nieobecności lub po prostu niemożności prowadzenia drużyny przez określoną ilość czasu.
» Zabójca Bogów - zabójcy Bogów są najlepsi w swoim fachu - mogą nimi zostać członkowie, którzy mają w profilu przynajmniej cztery odznaczenia, zwyciężyli w minimalnie dziesięciu konkursach, pięciu Battle Royale, wygrali choćby jeden turniej oraz aktywnie uczestniczą w życiu drużyny.

W skład rang dostępnych dla nowych rekrutów, wchodzą:
» Nowicjusz - ranga otrzymywana od razu, po dołączeniu do drużyny.
» Adept - ranga przyznawana automatycznie, po pięciu dniach od dołączenia do „Gods Slayers”.
» Członek drużyny - ranga przyznawana raz na miesiąc. Mogą ją zdobyć członkowie, którzy zwyciężyli w przynajmniej jednym konkursie oraz aktywnie uczestniczą w życiu drużyny. Dodatkowo, wymagane choćby jedno odznaczenie.
» Postrach - ranga przyznawana raz na trzy miesiące. Mogą ją zdobyć członkowie, którzy zwyciężyli w przynajmniej trzech konkursach, jednym Battle Royale oraz aktywnie uczestniczą w życiu drużyny. Dodatkowo, wymagane choćby dwa odznaczenia.
» Pogromca Bogów - ranga przyznawana raz na pięć miesięcy. Mogą ją zdobyć członkowie, którzy zwyciężyli w przynajmniej pięciu konkursach, dwóch Battle Royale oraz aktywnie uczestniczą w życiu drużyny. Dodatkowo, wymagane choćby trzy odznaczenia.

Gods Slayers Ogalne10
Rekrutacja nowych członków do drużyny: OTWARTA.
Aby uniknąć zbędnych pytań, chciałbym, a żebyście zapoznali się również z informacjami znajdującymi się niżej.
Jeżeli chcesz zostać członkiem Naszej drużyny, musisz umieścić w swoim poście pracę, która umożliwi Ci dołączenie do „Gods Slayers”. Im wyższy poziom pracy, tym większa szansa na powodzenie - nie przyjmujemy jednak tego, co wstawiliście już na forum. Ważne jest również to, aby pamiętać o fakcie, że możecie wrzucić tylko jedną pracę - większa ilość będzie zwyczajnie ignorowana, zaś pod uwagę weźmiemy najgorszą spośród kilku prac - kara za niestosowanie się do pewnych, obowiązujących w drużynie zasad.
Jeżeli Twoje pierwsze podejście nie powiodło się, kolejna próba jest możliwa dopiero po upływie tygodnia - to masa czasu na przemyślenie tego, jaki popełniłeś/-aś błąd i poprawienie go.
Zasady z czasem mogą ulec zmianie - większej lub mniejszej. O wszystkim informował będzie założyciel drużyny, w tym temacie.

Jeżeli uda Ci się dołączyć do drużyny, to bądź pewien/pewna, że znajdziesz tutaj wspaniałą atmosferę i pomoc w wielu kwestiach! Prosimy wtedy również o wklejenie tego niewielkiego napisu do swojego podpisu:
Gods Slayers Gods_s11
Kod:
[url=http://www.anrevosprites.net/t3931-gods-slayers#57603][img]http://i37.servimg.com/u/f37/14/67/53/78/gods_s11.png[/img][/url]

Gods Slayers Osiagn10
Spis ważniejszych osiągnięć drużyny!
-

Gods Slayers Wydarz10
Wydarzenia ogólne:
06/09/2012:
» „Gods Slayers” oficjalnie rusza jako drużyna.
08/09/2012:
» Do drużyny dołącza: Michass.
10/09/2012:
» Do drużyny dołącza: Samey.
27/10/2012:
» Do drużyny dołącza: Royalz.
18/02/2013:
» Do drużyny dołącza: JayYukiForevs.
25/02/2013:
» Do drużyny dołącza: Maximus.

Wydarzenia - zmiany w temacie:
-

Wydarzenia - wyrzuceni, odrzuceni:
» Praca mikro18 zostaje odrzucona. Kolejna próba: 11/12/2012.
» Praca Neraviego zostaje odrzucona. Kolejna próba: 04/03/2013



Ostatnio zmieniony przez Yoh dnia Pią Mar 08, 2013 11:00 am, w całości zmieniany 17 razy

2Gods Slayers Empty Re: Gods Slayers Czw Wrz 06, 2012 9:10 pm

Raigen

Raigen
Pillar Man
Pillar Man
Starałem się... Wiem że praca nie jest najlepsza ale chciałem spróbować ;3. Jeśli by jednak praca okazała się dobra to wiem żen a pewno będziesz miał wątpliwości ze moje dawne kretyńskie i dziecinne zachowanie oraz za to że tyle razy odchodziłem itd. a do tego że często mnie nie ma na Forum :/. Staram się ostatnio być jak najczęściej na ARS. A znikam czasami na tyg. lub miesiąc z powodu internetu. Dobraaa jakby coś to wytłumaczę ci to jeszcze na PW *-*.

Oto Revamp mojego starego poczciwego Shun'a

Gods Slayers Sosiabase

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/28/sosiabase.png/

3Gods Slayers Empty Re: Gods Slayers Pią Wrz 07, 2012 9:09 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Nad budową klatki piersiowej, przydałoby się trochę popracować, ale nie ma tutaj tragedii. Podoba mi się mieszanka kolorystyczna z płomieniami, ale musisz popracować nad gumką(?) spinającą włosy - kolor jest nieodpowiedni. Jeżeli to część stroju, nie prezentuje się najlepiej. Cienie kamizelki wymagają poprawy. Wykonanie włosów dość przeciętne; wprawdzie z daleka uzyskałeś dość dobry efekt, jednak z bliska wygląda to nieciekawie - przeważa ilość średniego odcienia, który powinien jedynie łagodzić przejście między ciemnym, a jasnym. Jasnego natomiast nie ma zbyt wiele.

Jeśli by jednak praca okazała się dobra to wiem żen a pewno będziesz miał wątpliwości ze moje dawne kretyńskie i dziecinne zachowanie oraz za to że tyle razy odchodziłem itd.
To nie ma wpływu na moją decyzję. Najważniejsze są dla mnie:
- poziom wykonywanych prac
- aktywność użytkownika
Przy czym, jeżeli chodzi o aktywność to czasami wiemy jak to jest z internetem. Usprawiedliwienia użytkowników jak najbardziej mile widziane - wtedy nie ma aż tak wielkiej groźby wyrzucenia z drużyny.

W każdym razie - mam dla Ciebie inną propozycję.
Praca jest wykonana ciekawie, lecz ma dużo błędów. Postaraj się je na spokojnie poprawić i spróbuj jeszcze raz, oczywiście dzisiaj, zgłosić się do Gods Slayers, okey? 4

4Gods Slayers Empty Re: Gods Slayers Pią Wrz 07, 2012 4:59 pm

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
Siema, chciałbym dołączyć do teamu. Oto moja praca :
Gods Slayers Scaled.php?server=826&filename=aitd

5Gods Slayers Empty Re: Gods Slayers Sob Wrz 08, 2012 4:48 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Ciekawa kolorystyka, odpowiednio wtopiony render. Dobrze zastosowane efekty C4D oraz inne tego typu - jedynym minusem są świetliki.

Witaj w Gods' Slayers, Michass! ; )

6Gods Slayers Empty Re: Gods Slayers Sob Wrz 08, 2012 7:34 am

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Siema, chciałbym dołączyć do drużyny, moje wypociny:
Gods Slayers Sorasan

7Gods Slayers Empty Re: Gods Slayers Sob Wrz 08, 2012 2:58 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Praca nie prezentuje się źle, biorąc pod uwagę szczególnie pomysłowość. Nieco gorzej jednak jest z jej wykonaniem. Proporcje poszczególnych elementów zostały wykonane dość dobrze, ale ich cieniowanie już niekoniecznie – warto byłoby przyjrzeć się temu w najbliższym czasie. W przypadku cieniowania podkoszulki użyłeś na przykład aż trzech odcieni, jednak wykorzystałeś w większym stopniu jedynie dwa – jasny oraz średni. Twoje prace wyglądały lepiej, kiedy ich cieniowanie było bardziej szczegółowe. Dodatkowo, drobna uwaga ode mnie – części ciała postaci, znajdujące się po jej lewej stronie, warto cieniować za pomocą ciemniejszych kolorów. Efekt jaki uzyskujesz, jak zapewne się domyślasz, jest zdecydowanie ciekawszy i ładniejszy.
Ogólnie rzecz biorąc, nie ma tragedii. Odnoszę jednak wrażenie, iż praca wykonana była lekko od niechcenia. Taka ilość popełnionych w cieniowaniu błędów, nie jest do Ciebie podobna, Samey.

Podobnie jak Shun – masz szansę wykonać lepszą pracę, lub poprawić aktualnie wystawioną. Czy w ciągu najbliższych dni miałbym spodziewać się kolejnej pracy od Ciebie?

8Gods Slayers Empty Re: Gods Slayers Sob Wrz 08, 2012 5:42 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Em, ok. Zrobię dzisiaj coś jeszcze.

@edit
Zmiana planów. Jednak zrobię coś, ale dopiero jutro o ile ci to nie przeszkadza.

@Edit2
Prosz pracka #2:
Gods Slayers Char3f

9Gods Slayers Empty Re: Gods Slayers Pon Wrz 10, 2012 3:36 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Ciekawe cieniowanie, odpowiednie proporcje. Wykonanie świetne, a co więcej, postać naprawdę oryginalna. Teraz już nie ma co zwlekać - witaj w drużynie, Samey :74:

10Gods Slayers Empty Re: Gods Slayers Sob Paź 27, 2012 6:24 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Siemaneczko,
da rade jeszcze mnie tam wcisnąć ?
Opary średnio mi wychodzą, ale pix jest na poziomie.

Moja praca: (inne widziałeś ;p )
Gods Slayers 4341jflk582p

Czekam na odpowiedź.

11Gods Slayers Empty Re: Gods Slayers Sob Paź 27, 2012 6:43 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
da rade jeszcze mnie tam wcisnąć ?
Nabór jest cały czas otwarty, więc zapraszamy serdecznie 4

Cóż, praca trzyma poziom - oczywiście, trzeba brać pod uwagę tutaj ten istotny fakt, iż jest to zupełnie inny styl.
Zachowane odpowiednie proporcje, cieniowanie trzyma poziom. Praca jest przeciętna - to mały kaliber i szczerze mówiąc, powinienem zażądać od Ciebie czegoś, co naprawdę wymagałoby potężnego wkładu pracy.
Mam jednak nadzieję, że w tej kwestii wykażesz się w drużynie, dlatego też...

Witaj!

12Gods Slayers Empty Re: Gods Slayers Pią Lis 16, 2012 3:15 pm

Neravi

Neravi
Notowany
Notowany
Gods Slayers P1311121722

13Gods Slayers Empty Re: Gods Slayers Pią Lis 16, 2012 3:43 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Proporcje nijakie, brak cieniowania, ogólnie rzecz biorąc, widać, że nie postarałeś się w przypadku tego rysunku. Chciałbym zobaczyć w Twoim wykonaniu... hmmm?... Frieza. Tak, to będzie odpowiednie wyzwanie. Zobaczymy jak Ci wyjdzie, a wtedy pomyślimy nad tym czy warto Cię przyjąć.

14Gods Slayers Empty Re: Gods Slayers Pią Lis 16, 2012 4:43 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Skoro już odświeżyłeś, to mam pytanie. 5 dni od mojego dojścia minęło, am i right ? ; d

15Gods Slayers Empty Re: Gods Slayers Sob Lis 17, 2012 7:16 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
A, no to fakt - bardzo dobrze, że się upomniałeś, choć myślę, że sensowniej byłoby poinformować mnie poprzez Prywatną Wiadomość.

16Gods Slayers Empty Re: Gods Slayers Sob Lis 17, 2012 8:40 pm

Neravi

Neravi
Notowany
Notowany
więc tak wzorowałem się na tym : http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20111205053615/ultradragonball/images/c/cf/Frieza_Form_4_by_Yholl.png

Oczy za bardzo nie zrobiłem skośnych i to troche zepsuło to coś w nim ale o to on.

Gods Slayers P1711122010

17Gods Slayers Empty Re: Gods Slayers Sob Lis 17, 2012 9:42 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Przepraszam, że wtrącam się do tematu ale ta praca wygląda jakby była rysowana od linijki ;x

18Gods Slayers Empty Re: Gods Slayers Sob Lis 17, 2012 9:51 pm

Neravi

Neravi
Notowany
Notowany
Niestety ale nie rysowałem ją linijką ale jak chcesz to moge ją narysować od nowa i ci nakręcić

19Gods Slayers Empty Re: Gods Slayers Nie Lis 18, 2012 8:38 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Przede wszystkim, nie chodzi o oczy, a tęczówki i źrenice, które nijak mają się do oryginalnego rysunku. Co więcej, proporcje postaci są nieco kwadratowe, co rzeczywiście wygląda tak jakby była rysowana za pomocą linijki, nawet jeżeli de facto tak nie jest. Cienie wykonane naprawdę na odwal się - skoro już starasz się o to, by wstąpić w Nasze szeregi, postaraj zaprezentować się coś naprawdę ciekawego - patrz na przykład na Sameya, który wrzucił początkowo pracę dobrą, ale nieco za słabą, a żeby go przyjąć - poprawił się i zapodał coś naprawdę niesamowitego. Narysuj tą postać ponownie, ale zastosuj się do moich rad i uwag - pamiętaj, że tutaj chcemy jedynie najlepszych w danej dziedzinie.

20Gods Slayers Empty Re: Gods Slayers Nie Lis 18, 2012 2:43 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
http://zapodaj.net/images/d59faee9f7649.jpg
Hue hue ;d Oparem bym się na pewno nie dostał XD

21Gods Slayers Empty Re: Gods Slayers Pon Lis 19, 2012 2:49 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Ykmo, szczerze powiedziawszy rysunek reprezentuje naprawdę słaby poziom. Twierdzisz, że OPARem się nie dostaniesz, ale tak jak w tym przypadku, przydałoby się po prostu nieco więcej pracy by to zmienić – na chwilę obecną nie jestem w stanie Cię przyjąć, wszak to co narysowałeś nie wygląda ciekawie – nieco pokręcone proporcje, krzywa kreska jeżeli chodzi o podbródek, brak jakiegokolwiek cieniowania. Jeżeli już chcesz pozostać przy tym co robisz, narysuj… hm? Vegetę – może być całość, a może być twarz. Przyłóż się, bądź zajmij OPARem, jeżeli chcesz wstąpić w Nasze skromne progi.

22Gods Slayers Empty Re: Gods Slayers Pon Lis 19, 2012 1:34 pm

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
Joł.Chcę się dostać poprzez rysunek,muszę robić skan czy wystarczy ci normalne zdjęcie?

23Gods Slayers Empty Re: Gods Slayers Pon Lis 19, 2012 6:44 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Mikro, jak Ci wygodniej - najważniejsze jest to, by praca była po prostu dobrze widoczna - chodzi tutaj o kontury oraz cienie, jeżeli takowe istnieją.

24Gods Slayers Empty Re: Gods Slayers Sro Lis 21, 2012 9:02 am

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
Ok dziś poszkole postaram się coś wrzucic,a może jutro.Jeśli da radę wrzucę kilka pracek,Coś dobrze pocieniowane,cośdobrze wykonturowane czy jakoś tak.Bb

25Gods Slayers Empty Re: Gods Slayers Sro Lis 21, 2012 3:41 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Ok dziś poszkole postaram się coś wrzucic,a może jutro.Jeśli da radę wrzucę kilka pracek,Coś dobrze pocieniowane,cośdobrze wykonturowane czy jakoś tak.Bb
Wybierz tylko jedną - ilość nie zmienia Twoich szans na dostanie się w skromne progi „Gods Slayers”. Chodzi głównie o jakość wykonania. Pod uwagę bierzemy tylko pierwszą pracę.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 3]

Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.