Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 3]

26Gods Slayers - Page 2 Empty Re: Gods Slayers Pią Lis 23, 2012 2:26 pm

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
A szkoda.
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/802/lastscani.jpg/
Naruto.Odrysowywany.Uwzględniłem tutaj Proporcje a nie cienie [Właściwie brak cini]

27Gods Slayers - Page 2 Empty Re: Gods Slayers Wto Gru 04, 2012 3:20 am

Raigen

Raigen
Pillar Man
Pillar Man
Puk Puk ;3. HE HE HESZKI! Tym razem to znów ja ^-^. No więc ekhem... Chciałbym dołączyć do drużyny! Swoją prośbę motywuję ów pracą :

Gods Slayers - Page 2 Godslayers

28Gods Slayers - Page 2 Empty Re: Gods Slayers Wto Gru 04, 2012 4:02 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
mikro18
Kontury pracy są odpowiednie, jednak jest to wszystko za co można Cię tak naprawdę pochwalić. Słabe wykonanie, nachodzące na siebie kreski, przerywany kontur, brak niektórych elementów, brak pogrubień w miejscach, gdzie byłoby to niezbędne - ogólnie rzecz biorąc, coś co nie wymagało zbyt dużej ilości czasu. Spróbuj ponownie za tydzień.

Raigen
Postać nie zachwyca. Cieniowanie włosów oraz twarzy, przeciętne. Zbroja prezentuje się pod tym kątem nijak - efekt spowodowany połączeniem ze spodniami mającymi ten sam kolor? Płomienie wyszły ciekawie - masa mięśniowa dość dobrze widoczna. Jeżeli chodzi o moje zdanie - zdanie założyciela „Gods Slayers”, to masz potencjał - wrzuć coś ciekawszego, wymagającego więcej pracy. Jeżeli naprawdę Ci zależy, chciałbym wiedzieć, że się starasz i dajesz z siebie wszystko.

29Gods Slayers - Page 2 Empty Re: Gods Slayers Wto Gru 04, 2012 4:54 pm

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
Chyba już nie będę próbował.To wszystko na co stać moją Drukarko-Kopiarkę niestety ale i tak prezentuje lepszą jakość niż mój aparat fotograficzny.
Może kiedyś jak już powrócę do rysowania,bo na razie się tym nie interesuję a praca była wykonana dość dawno,więc może kiedyś

@Down...Czytaj ze zrozumieniem Proszę.



Ostatnio zmieniony przez mikro18 dnia Czw Gru 06, 2012 2:12 pm, w całości zmieniany 1 raz

30Gods Slayers - Page 2 Empty Re: Gods Slayers Sro Gru 05, 2012 5:47 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
mikro18 napisał:Chyba już nie będę próbował.To wszystko na co stać moją Drukarko-Kopiarkę niestety ale i tak prezentuje lepszą jakość niż mój aparat fotograficzny.
Może kiedyś jak już powrócę do rysowania,bo na razie się tym nie interesuję a praca była wykonana dość dawno,więc może kiedyś

Tu nie chodzi o twoją "drukarko-kopiarkę", tylko o poziom twoich rysunków.

31Gods Slayers - Page 2 Empty Re: Gods Slayers Pon Lut 04, 2013 11:22 pm

JayYukiForevs

JayYukiForevs
Earthling
Earthling
Witaj! Nazywam się Jayden. Chciałbym przyłączyć się do Godslayers zespołu. Jestem nowy na tej stronie i szukałem zespołu do przyłączenia się! Czy wy pozwólcie mi dołączyć jako Jestes? -JayYukiForevs

32Gods Slayers - Page 2 Empty Re: Gods Slayers Wto Lut 05, 2013 7:27 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Jeżeli chcesz dołączyć do Naszej drużyny, chciałbym zobaczyć jakiekolwiek Twoje prace, które określą, czy posiadasz po prostu odpowiedni poziom. Każda drużyna na naszym forum charakteryzuje się nieco innymi zasadami rekrutacji 4
Do "Gods Slayers" staram się przyjmować tylko najlepszych.

PS.
If easier for you to write in english - do it.

33Gods Slayers - Page 2 Empty Re: Gods Slayers Wto Lut 05, 2013 9:08 pm

JayYukiForevs

JayYukiForevs
Earthling
Earthling
Ok! I will now speak in english. What exactly do you want me to show you? An animation? A sprite? Please reply back.

34Gods Slayers - Page 2 Empty Re: Gods Slayers Sro Lut 06, 2013 1:14 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Mam nadzieję, że mogę pisać po polsku, bez obawy, że nie zostanę źle zrozumiany, co? xd

Proszę o cokolwiek - animacja, sprit czy sygnatura. Byle praca trzymała wysoki poziom 4

35Gods Slayers - Page 2 Empty Re: Gods Slayers Sro Lut 06, 2013 11:35 am

tofik122

tofik122
Super Saiyan God
Super Saiyan God
A wiec ja też spróbuję dostać się o drużyny
http://postimage.org/image/7nutaywfb/

36Gods Slayers - Page 2 Empty Re: Gods Slayers Sro Lut 06, 2013 10:13 pm

JayYukiForevs

JayYukiForevs
Earthling
Earthling
I will post a sprite...
https://2img.net/r/ihimizer/img268/8100/68917078.png
https://2img.net/r/ihimizer/img825/3413/newyoutubepic.png

37Gods Slayers - Page 2 Empty Re: Gods Slayers Sob Lut 09, 2013 11:58 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
tofik122
Proporcje nie najgorsze, jednakże można się dopatrzeć trochę więcej, niż kilku niedociągnięć. Cieniowanie dość marne - niestety. Szczerze mówiąc, masz potencjał do narysowania czegoś naprawdę fajnego - chciałbym, byś spróbował z czymś nieco bardziej wymagającym:
Yoko Littner

JayYukiForevs
Szczerze powiedziawszy, prace trzymają przeciętny poziom. Odpowiednie proporcje zachowane, lecz całość tworzona na "base". Cieniowanie również nie jest najgorsze. Szczerze powiedziawszy, masz potencjał. Jeżeli zajmujesz się tworzeniem animacji, chciałbym zobaczyć jeszcze jedno z Twoich dzieł. Dlaczego? Prace, które wrzuciłeś do tematu nie zagwarantują Ci dołączenia do drużyny. Jeżeli natomiast gif będzie trzymał wyższy poziom, to zobaczymy co dalej 4

38Gods Slayers - Page 2 Empty Re: Gods Slayers Sob Lut 09, 2013 1:17 pm

JayYukiForevs

JayYukiForevs
Earthling
Earthling
Yes sir! I have premade a really short animation of Goku-San doing the
Kamehameha. He also trains while doing this. I will give you the link once it is done rerendering.

39Gods Slayers - Page 2 Empty Re: Gods Slayers Pon Lut 18, 2013 4:07 am

JayYukiForevs

JayYukiForevs
Earthling
Earthling
Ok, so i decided to not do Goku-San, and instead i used vegeta transforming. I need to remember to move the anchor point beneath his feet though :l And the reason it says "Son Kurokain" with the watermark is because i changed my name on youtube to "Son Kurokain".
https://www.youtube.com/watch?v=cictyoGGrVQ

40Gods Slayers - Page 2 Empty Re: Gods Slayers Pon Lut 18, 2013 3:38 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Bardzo fajna, przyjemna dla oka animacja. Jedynym problemem jest tutaj brak jakiejś większej akcji, jednakże zastosowane efekty graficzne i dźwiękowe wyrównują szansę. Płynność zachowana...

Witaj w Gods Slayers!

41Gods Slayers - Page 2 Empty Re: Gods Slayers Wto Lut 19, 2013 8:47 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
https://2img.net/r/ihimizer/img845/1098/p1902132139.jpg

Twarz wydaje się za gruba, ale zauważyłem to dopiero gdy zrobiłem zdjęcie, tak jak patrzę na rysunek, to moim zdaniem jest normalna. Nie wiem, nie wiem, ale twarz to jedna z najtrudniejszych rzeczy jakie jest dla mnie rysować :)

Proszę o pozytywne rozpatrzenie 4

42Gods Slayers - Page 2 Empty Re: Gods Slayers Czw Lut 21, 2013 12:01 pm

JayYukiForevs

JayYukiForevs
Earthling
Earthling
Thank you sir! You will not regret inviting me to your team! Im actually working on a bio for my OC, Dean. I've got a whole sheet for him :D

43Gods Slayers - Page 2 Empty Re: Gods Slayers Czw Lut 21, 2013 3:33 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Maximus, rysunek jest naprawdę przyzwoicie wykonany – zwłaszcza, jak na początki. Miejscami kreska jest krzywa, ale to akurat najmniej ważny szczegół. Więc jakie mam zastrzeżenia, przede wszystkim, huh? Brak cieni. Bohater nie musi być w tym przypadku kolorowy i cieniowany w tak wymyślny sposób, w jaki ludzie tworzą prace na chwilę obecną na deviantArt’cie, jednakże przynajmniej lekkie cienie byłyby tutaj mile widziane – elementy ciemniejsze przydałoby się w odpowiedni sposób „pokolorować” za pomocą zwykłego ołówka, dociskając go mocniej lub słabiej do kartki – wiesz chyba o co mi chodzi, prawda?

Spróbujmy nieco inaczej – chciałbym, abyś zastosował się do powyższych rad, jednak proponuję Ci narysowanie Elfmana… w najnowszej odsłonie. Zmiana kreski będzie czymś nowym. Dodatkowo, owy bohater należy do tych, którzy wyraźnie dbają o swoje mięśnie 4
Ewentualnie ciekawa animacja – efektowna transformacja? Krótki pojedynek dwóch postaci?

44Gods Slayers - Page 2 Empty Re: Gods Slayers Czw Lut 21, 2013 10:43 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Ogólnie fajny to jest styl, chyba nim będę rysował i spróbuję Maximusa wyskrobać 4

Elfman:

https://2img.net/r/ihimizer/img202/4518/elfman.png

Mam nadzieję, że ta praca zapewni mi miejsce w drużynie :)

45Gods Slayers - Page 2 Empty Re: Gods Slayers Pon Lut 25, 2013 2:50 pm

Neravi

Neravi
Notowany
Notowany
Więc tak oto moja praca robiona o 2.00 i niestety nie jest zrobiona czarnym kolorem bo mi się z kończył i do sklepu nie mogłem pójść -_-. Tutaj cieniowanie jest słabo widoczne lecz naprawdę jest trochę ciemniejsze jeżeli chcesz je bardziej zobaczyć wyślę zdj. fotograficzne.
Gods Slayers - Page 2 Imgaia

46Gods Slayers - Page 2 Empty Re: Gods Slayers Pon Lut 25, 2013 10:13 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Maximus
Mógłbym się doszukać kilku błędów, ale wykonałeś zadanie, które Ci zleciłem. Co za tym idzie, witaj w drużynie i mam nadzieję, że dalej będziesz doskonalił swój talent.

Neravi
Słabe, ledwo widoczne cienie. Odpowiednie proporcje postaci nie zostały zachowane - duża głowa, zbyt małe ciało, za wielkie oczy. Słabe wykonanie, ot co. Spróbuj ponownie 04/03/2013.

47Gods Slayers - Page 2 Empty Re: Gods Slayers Pon Lut 25, 2013 11:01 pm

JayYukiForevs

JayYukiForevs
Earthling
Earthling
So i have another animation out check it out and as always like, subscribe and favorite!
https://www.youtube.com/watch?v=RE8WFa0rTG4

48Gods Slayers - Page 2 Empty Re: Gods Slayers Sob Mar 02, 2013 3:10 pm

Neravi

Neravi
Notowany
Notowany
oto mój rysunek co był na konkurs tylko, że poprawione cieniowanie :
Gods Slayers - Page 2 Imgvyq

49Gods Slayers - Page 2 Empty Re: Gods Slayers Sob Mar 02, 2013 4:24 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Poprzedni post:
Słabe, ledwo widoczne cienie. Odpowiednie proporcje postaci nie zostały zachowane - duża głowa, zbyt małe ciało, za wielkie oczy. Słabe wykonanie, ot co. Spróbuj ponownie 04/03/2013.

Słabe, ledwo widoczne cienie. Odpowiednie proporcje postaci nie zostały zachowane - duża głowa, zbyt małe ciało, za wielkie oczy. Słabe wykonanie, ot co. Spróbuj ponownie 04/03/2013.

Słabe, ledwo widoczne cienie. Odpowiednie proporcje postaci nie zostały zachowane - duża głowa, zbyt małe ciało, za wielkie oczy. Słabe wykonanie, ot co. Spróbuj ponownie 04/03/2013.

Słabe, ledwo widoczne cienie. Odpowiednie proporcje postaci nie zostały zachowane - duża głowa, zbyt małe ciało, za wielkie oczy. Słabe wykonanie, ot co. Spróbuj ponownie 04/03/2013.

Słabe, ledwo widoczne cienie. Odpowiednie proporcje postaci nie zostały zachowane - duża głowa, zbyt małe ciało, za wielkie oczy. Słabe wykonanie, ot co. Spróbuj ponownie 04/03/2013.

04/03/2013
Czwarty marzec marca, rok dwa tysiące trzynasty

50Gods Slayers - Page 2 Empty Re: Gods Slayers Czw Mar 07, 2013 7:29 pm

Neravi

Neravi
Notowany
Notowany
oto mój rysunek:
Gods Slayers - Page 2 Imgvyq

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 3]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.