Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[INNE] Dragon Ball Online #1 - Rejestracja Empty [INNE] Dragon Ball Online #1 - Rejestracja Pią Wrz 14, 2012 7:29 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Jest to pierwszy poradnik poświęcony grze Dragon Ball Online, na tym forum. Wraz z rozwojem mojej postaci w grze oraz opierając się o dostępne w sieci informacje na temat poszczególnych elementów gry, postaram się stworzyć wkrótce również inne tutoriale, które ułatwią Wam start w DB Online.

Przede wszystkim, należy pobrać grę. Do rejestracji, przystąp w międzyczasie, kiedy będziesz mieć pewność, że wszystko ściąga się tak jak należy. Ja nagrałem sobie instalatora na płytę DVD (prawie 3,5 GB), więc w przypadku ewentualnej chęci zainstalowania gry ponownie (musiałem to robić ostatnio), mam pewnego rodzaju zabezpieczenie przed kolejnym, żmudnym oczekiwaniem. Jednak, do rzeczy… Gra się pobiera, wszystko idzie w dobrym kierunku. Przejdźmy więc do pierwszego kroku rejestracji. Wejdźcie na stronę - https://member.wasabii.com.tw/

[INNE] Dragon Ball Online #1 - Rejestracja 112
Kliknij na znaczek, zaznaczony na powyższym screenie. Zostaniesz przeniesiony/-na na stronę rejestracji.

[INNE] Dragon Ball Online #1 - Rejestracja 210
Postępuj zgodnie z instrukcjami, umieszczonymi na screenie.

[INNE] Dragon Ball Online #1 - Rejestracja 310
Kliknij na „gwiazdkę”, tak jak napisałem na screenie. Zostaniesz przeniesiony/-na, na stronę wyboru gry, w przypadku jakiej zakładasz konto.

[INNE] Dragon Ball Online #1 - Rejestracja 411
Wytrop powyższe logo, po czym kliknij na nie.

[INNE] Dragon Ball Online #1 - Rejestracja 510
W tym kroku po prostu zatwierdzasz podany na początku rejestracji nick, oraz grę jaką wybrałeś w poprzednim kroku. Zaznacz i kliknij w to, co zaznaczono na screenie.

[INNE] Dragon Ball Online #1 - Rejestracja 610
Na dobrą sprawę, moglibyśmy zakończyć rejestrację konta. Ale, ale! Nasze konto nie jest aktywne, zaś w przypadku wersji tajwańskiej, należy iść dalej w celu jego aktywacji. Dużo osób może tego nie wiedzieć i po uzupełnieniu wszystkiego co podane powyżej, daje sobie spokój. Jest to błędem. W celu aktywowania Naszego konta, klikamy na przycisk, który oznaczyłem czerwonym kółkiem.

[INNE] Dragon Ball Online #1 - Rejestracja 710
Wpisujemy dane w taki sposób, jak macie zaprezentowane na screenie. W tym kroku warto jednak wspomnieć o kilku dość istotnych faktach. Po pierwsze, w miejscu w którym wpisujecie pesel, możecie równie dobrze napisać coś innego – ja nie mając pojęcia jak założyć swoje konto, wpisałem tam nazwisko... Po drugie, datę urodzenia najlepiej podać taką, a żeby mieć ukończone 18 lat – w przypadku młodszych osób, pojawi się pole w którym niezbędne będzie wpisanie peselu opiekuna prawnego. Po trzecie, to co teraz robimy umożliwi Nam grę, ale konto nie będzie aktywne całkowicie i w pełni – zakończenie takowej rejestracji jest możliwe poprzez połączenie telefoniczne – nie warto się z tym bawić, więc po prostu wpiszcie w obydwu przypadkach swój numer telefonu komórkowego. Po czwarte, kod pocztowy… W tym przypadku, zaakceptowane zostanie 6 cyfr – proponuję więc wymyślić cokolwiek, zaś w przypadku adresu, wpisać po prostu nazwę i numer ulicy, na jakiej mieszkacie.
Następnie, zaznaczacie pole oznaczone czerwonym kółeczkiem i klikacie na zielony przycisk.

Gratulacje! Możecie się już zalogować do gry!
W razie ewentualnych pytań, napiszcie posta. Postaram się odpowiedzieć, jeżeli będę miał takową możliwość 4

by Yoh92

/Estetyka poradnika: 1 KP
Pomoc, cenne wskazówki: 3 KP
Długość: 3 KP
Dodatkowe informacje, ciekawostki: 1 KP
Łączna liczba KP za tutorial: 8 KP
/@Yoh



Ostatnio zmieniony przez Yoh92 dnia Wto Lis 06, 2012 12:31 am, w całości zmieniany 2 razy

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Serio? Ktoś jeszcze w to gra? xd
Czas odkurzyć moje konto z przed roku i pokazać ci, jak w to się naprawdę gra!
Oczywiście poradnik przejrzysty i dobrze wytłumaczony. Osoby, które chciałyby zagrać nie powinny mieć żadnych problemów z rejestracją.
W razie ewentualnych pytań, napiszcie posta. Postaram się odpowiedzieć, jeżeli będę miał takową możliwość
Który masz lvl i od jak dawna w to grasz?

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Serio? Ktoś jeszcze w to gra? xd
A no, jak widać.
Czas odkurzyć moje konto z przed roku i pokazać ci, jak w to się naprawdę gra!
Słyszałem, że masz niski poziom, bo gra szybko Ci się znudziła. Max nabił poziom blisko dwudziestego, Ty zaś masz jeszcze niższy.
Który masz lvl i od jak dawna w to grasz?
Od niedawna, co prawda - kupiłem nowy komputer, a na samą grę miałem chętkę naprawdę dawno temu. Na chwilę obecną mam 21 poziom. W wielu kwestiach jestem jeszcze zielony, jednak z czasem powinienem być w stanie udzielić odpowiedzi na więcej pytań 4

tofik122

tofik122
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Dzięki za tuta bardzo dobrze wytłumaczony i bardzo chętnie znów zagram tylko przypomnę sobie nick i hasło

HestiNN

HestiNN
Gold Saint
Gold Saint
Zadam kilka pytań (mogą się wydawać oczywiste ale i tak zadam :D)

1. Skąd moge pobrać DBO ?
2. Czy będziecie mieli w planach tworzenie tutoriali na temat questów ?
3. Czy Nasza społeczność ARS'owska posiada już tam Gildie/Klan ?
4. Czy Istnieje jakieś Spolszczenie ułatwiające grę ? (Jak tak to jakie i gdzie mogę je pobrać)
5. Czy jeśli gra się rozkręci to czy będą organizowane przez was jakieś turnieje ? (NP: Nagroda 30KP na Forum)
6. Często gracie ?
7. Mogę liczyć na jakąkolwiek pomoc z waszej strony będąc już w grze ?

To chyba tyle... jak jeszcze coś wymyślę to dopiszę ;)

EDIT: Przepraszam za trochę chamskie odkopanie tematu ale dopiero teraz mam ogromną chęć na grę ^^

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
1. Skąd moge pobrać DBO ?
Wiedziałem, że pojawią się takie pytania. Uploader do instalatora gry masz w dziale "Download".
2. Czy będziecie mieli w planach tworzenie tutoriali na temat questów ?
Jeżeli już, to tylko dla istniejącej grupy graczy, na sub-forum, gdy tylko powstanie.
3. Czy Nasza społeczność ARS'owska posiada już tam Gildie/Klan ?
Z tego co wiem, nie.
4. Czy Istnieje jakieś Spolszczenie ułatwiające grę ? (Jak tak to jakie i gdzie mogę je pobrać)
Spolszczenie gdzieś jest, ale nie polecam - słabo wykonane, duża ilość błędów. Polecałbym Ci raczej zangielszczenie - patch krąży gdzieś w internecie. Nie mam teraz możliwości podania bezpośredniego linka. Poszukaj.
5. Czy jeśli gra się rozkręci to czy będą organizowane przez was jakieś turnieje ? (NP: Nagroda 30KP na Forum)
Mało prawdopodobne, abyśmy za sukcesy w grze przyznawali jakieś bonusy na forum.
6. Często gracie ?
Chwilowo, bardzo rzadko - brak połączenia z internetem.
7. Mogę liczyć na jakąkolwiek pomoc z waszej strony będąc już w grze ?
Pisz do Smoka, Rayema, Szczepana... Kilka osób tutaj gra, więc warto pytać, jeżeli czegoś nie wiesz.

Z mojej strony, to byłoby na tyle.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.