Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : 1, 2  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 2]

1[O-S-W] BY Orzeszek Empty [O-S-W] BY Orzeszek Pią Wrz 14, 2012 2:22 pm

Orzeszek

Orzeszek
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Postanowiłem trochę poćwiczyć opary :awesomeface:

[O-S-W] BY Orzeszek Ehuehue


credit for

-AngryBoy [za base]

2[O-S-W] BY Orzeszek Empty Re: [O-S-W] BY Orzeszek Pią Wrz 14, 2012 4:43 pm

Orzeszek

Orzeszek
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Następne

[O-S-W] BY Orzeszek Kopiaichju

I jeszcze jedno

[O-S-W] BY Orzeszek Ichju

credit for

-AngryBoy [za base]

3[O-S-W] BY Orzeszek Empty Re: [O-S-W] BY Orzeszek Pią Wrz 14, 2012 7:03 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
OPARy trzymają bardzo niski poziom. Oczywiście, widać, iż korzystasz z tutoriali dostępnych na portalu – ale to dopiero początek Twojej przygody z LSW. Jeżeli wytrwasz, to będzie dobrze 4 W każdym razie, uwidoczniłem masę nieciekawych błędów. Włosy mają nieodpowiednie proporcje, nie uratuje ich już nawet bardzo dobre cieniowanie. Wykonanie klatki piersiowej wymaga zdecydowanych modyfikacji, bynajmniej ze względu na fakt, że na chwilę obecną, ta mieszanina pikseli, wygląda tragicznie. W przypadku pierwszej pracy, włosy nadają się jedynie do usunięcia i ponownego narysowania. Podkoszulka wygląda po prostu słabo; nieodpowiednie cieniowanie i nieoryginalny pomysł na to, by urozmaicić w jakiś sposób taką postać. Spodnie ujdą, aczkolwiek cieniowanie jest z base na jakim tworzyłeś postać. Ogólne wrażenie? Słabe. Pracuj, pracuj i jeszcze raz, pracuj. Jeżeli będziesz naprawdę chciał się rozwijać w kwestii spritów, właśnie w stylu LSW, to z czasem Twoje prace będą coraz lepsze. Sam będziesz zauważał błędy jakie popełniłeś przy tworzeniu pracy, te większe, jak i te mniejsze. Powodzenia!



KP: 2
/Feli

4[O-S-W] BY Orzeszek Empty Re: [O-S-W] BY Orzeszek Pią Wrz 14, 2012 10:02 pm

HestiNN

HestiNN
Gold Saint
Gold Saint
Jesteś nowy więc postaram się bardzo łagodnie i w miarę dobrze ocenić błędy które ja widzę (Chodzi oczywiscie o Ostatnio wrzuconą prace):

Włosy - Kształt tych włosów jest dziwny i nie estetyczny... wygląda to trochę na wojnę z nożyczkami bądź kłótnie z saiyańskim fryzjerem :D ale poważnie... fryzura jest zbyt "sztywna" musisz to koniecznie poprawić.

Klata
- Te jego mięśnie wyglądają jak by jechał na sterydach... nie równe i gdzie nie gdzie bardzo słabe cieniowanie... i ogólnie wygląda mi to na mix "Kaloryferka" z "Boilerem"(If you know what i mean ;) )

Bluzka + Koszulka - Cieniowanie koszulki jest takie sobie chociaż nie można się na razie spodziewać czegoś lepszego... wygląda ona po prostu tak jak by klatka piersiowa bohatera była płaska jak deska (uwierz mi coś takiego tylko pogarsza pracę) zauważyłem także kawałek podkoszulki tylko chyba "Podarta ?" bo widać kawałek klaty przez co ten kawałek wygląda jak by miał dziurę na ubraniu... to tez musisz poprawić

Spodnie + Buty - Tutaj trudniej cokolwiek ocenić bo spodnie są w kolorach ciemnych wiec ciężko dopatrzeć się jakichkolwiek usterek jednak małe można wypatrzyć... jakie ? znowu kłania się cieniowanie... widać że to u ciebie leży na całej linii dlatego najlepiej będzie jeśli znajdziesz sobie jakiś base na którym będziesz mógł to poćwiczyć a poza tym po to tutaj wszyscy jesteśmy żeby ci pomóc więc nie zniechęcaj się po tego typu opiniach bo one są po to by ci wskazać prawidłową drogę. Buty jak buty sa takie "Standardowe" ze tak je nazwę po prostu zwykła zmiana kolorów nic więcej... bardziej zaawansowani użytkownicy tego forum zwracają uwagę na takie szczegóły wiec miej się na baczności przy kolejnym projekcie.

To tyle jeśli chodzi o mnie :x

KP: 3
/Feli

5[O-S-W] BY Orzeszek Empty Re: [O-S-W] BY Orzeszek Sob Wrz 15, 2012 10:53 am

Orzeszek

Orzeszek
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
HestiNN napisał:
Włosy - Kształt tych włosów jest dziwny i nie estetyczny... wygląda to trochę na wojnę z nożyczkami bądź kłótnie z saiyańskim fryzjerem :D ale poważnie... fryzura jest zbyt "sztywna" musisz to koniecznie poprawić.



To podróbka włosów freeza z Little Fighter 2 rysowana z pamięci

6[O-S-W] BY Orzeszek Empty Re: [O-S-W] BY Orzeszek Nie Wrz 16, 2012 9:36 am

Orzeszek

Orzeszek
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
moja pierwsza praca rysowana od zera [50]

[O-S-W] BY Orzeszek Teencharacter

7[O-S-W] BY Orzeszek Empty Re: [O-S-W] BY Orzeszek Nie Wrz 16, 2012 6:53 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Praca bardziej niźli normalnego OPARa, przypomina tzw. „overworld sprite”. Wykonane dość marne. Jakikolwiek zarys tworzący – brak cieniowania, nieodpowiednie proporcje pracy. Bardzo dziwnie wykonane włosy. Ogólne wrażenie? Ucz się. Na chwilę obecną, Twoje prace trzymają marny poziom, ale z czasem może się to zmienić. Potrzeba jedynie dobrych chęci. Poczytaj poradniki umieszczone na portalu Anime Revolution Sprites. Byłbym wdzięczny za krótki komentarz w moim temacie z O-S-W.

KP: 1
/Feli

8[O-S-W] BY Orzeszek Empty Re: [O-S-W] BY Orzeszek Pon Wrz 17, 2012 4:01 pm

Orzeszek

Orzeszek
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
wrzucam bardziej podcieniowaną wersje :57:

[O-S-W] BY Orzeszek Teencharacter

9[O-S-W] BY Orzeszek Empty Re: [O-S-W] BY Orzeszek Pon Wrz 17, 2012 5:46 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Serio, nie ma sensu robić czegoś trudnego od zera, skoro już podstawowe rzeczy nie wychodzą dobrze. Prace, powinieneś rysować na jakimś base, powinieneś uczyć się od podstaw, poczytaj poradniki.

10[O-S-W] BY Orzeszek Empty Re: [O-S-W] BY Orzeszek Pon Wrz 17, 2012 5:50 pm

Orzeszek

Orzeszek
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
SmokuXD napisał: powinieneś uczyć się od podstaw, poczytaj poradniki.



:72: czytałem

/V
Skomentuję to takim żartem:

Chłopak: Ej, ty masz cycki?
Dziewczyna: Jasne, że mam.
Chłopak: To dlaczego nie nosisz?

Chyba nie muszę nic więcej dodawać.

11[O-S-W] BY Orzeszek Empty Re: [O-S-W] BY Orzeszek Wto Wrz 18, 2012 5:51 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Orzeszek napisał:
SmokuXD napisał: powinieneś uczyć się od podstaw, poczytaj poradniki.

:72: czytałem

Najwyraźniej nie czytałeś ze zrozumieniem lub w ogóle nie stosowałeś się do sugestii w nich zawartych. Gdybyś to zrobił, Twoje prace już na początku wyglądałyby nieco lepiej - byłyby bardziej podobne do tych dostępnych w tutorialu.

12[O-S-W] BY Orzeszek Empty Re: [O-S-W] BY Orzeszek Wto Wrz 18, 2012 8:35 pm

HestiNN

HestiNN
Gold Saint
Gold Saint
Jeśli mogę się wtrącić to dodam do tej pogadanki swoje 2 grosze ^^.

Drogi "Orzeszku" przeczytanie tego tylko dla świętego spokoju a stosowanie się do tego co jest w nim zawarte to 2 różne rzeczy. Podsunę ci może głupi i nie typowy przykład ale jednak znaczący: Robiąc ciasto czytasz z np książki kucharskiej jakie składniki są potrzebne, co z czy zmieszać, jak przygotować blachę na ciasto itp itd... Więc to proste i jasne że jeśli przeczytasz to tylko raz lub kilka razy ale szybko to niemal jest 90% pewności że ciasto ci nie wyjdzie... dlaczego ? Zapomniałeś składników + do tego mogłeś je pomieszać. Co to ma do OSW ? Przedstaw to sobie właśnie na tą wersję. Czytając poradnik najlepiej mieć przed sobą już gotowy base i kilka innych potrzebnych rzeczy i wtedy na spokojnie czytając wszystko powoli, spokojnie, nie na szybko i ze zrozumieniem udało by ci się wyskrobać takie arcydzieło że Yoh by musiał na prawdę wytężyć wzrok żeby zobaczyć jakikolwiek błąd. Rozumiem nikt nie jest doskonały i każdy zawsze popełni jakiś błąd ale po to jest popełniasz żeby się na nich uczyć żeby w przyszłości nie popełnić go po raz kolejny. Co ja mogę powiedzieć o pracy która nam przedstawiłeś ? Generalnie ta praca ma tyle błędów że oceny poprzedników na jej temat to są na prawdę genialne streszczenia :). Postaraj się wziąć rady administracji i użytkowników do siebie weź się w garść i wmów sobie że potrafisz wycisnąć z siebie więcej niż musisz...a uwierz mi że efekt będzie zadowalający nie tylko dla ciebie ale także dla innych bo powitają w świecie OSW kolejny młody talent ^^. Nie wiem czy dostane warna za wypowiedz czy nie ale chce żebyś wiedział że nie tylko ja ale wszyscy tutaj chcemy ci pomóc. Już ci to wcześniej pisałem i będę powtarzał dopóki tego nie załapiesz. PRZECZYTAJ SOBIE MÓJ POST BARDZO DOKŁADNIE I POWOLI KILKA RAZY a na pewno w końcu zrozumiesz to co chce ci przekazać :).


KP: 3
/Feli

13[O-S-W] BY Orzeszek Empty Re: [O-S-W] BY Orzeszek Sro Wrz 19, 2012 12:00 pm

Orzeszek

Orzeszek
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Nowy OPAR


[O-S-W] BY Orzeszek Wiiw

Mam nadzieje że nie jest aż taki zły :J:

Credit for

-AngryBoy
-Yoh92

14[O-S-W] BY Orzeszek Empty Re: [O-S-W] BY Orzeszek Sro Wrz 19, 2012 5:14 pm

HestiNN

HestiNN
Gold Saint
Gold Saint
Wiem co sobie pomyślisz "Kurde strasznie się na mnie uwziął skubaniec" ale spokojnie nie bd ci już prawił morałów tym razem po prostu ocenię twoją nową pracę :).

Powiem od razu że z mojej strony zasługujesz na pochwałę. Dlaczego ? Już ci odpowiadam.

OPAR prezentuje się już dużo lepiej niż poprzednie pracę jednak nawet ta jak na lepszą od poprzednich też ma sporo błędów które musisz koniecznie poprawić.

Twarz - Przede wszystkim jego "buzia" wygląda nie naturalnie... czemu twoja postać ma oczy na czole (Gdzie właśnie czoło magicznym sposobem zniknęło i w twojej pracy nie ma prawa bytu O.o' ). Do tego postać nie ma ust co jest niesamowicie widoczne, gdyby oczy były niżej to może byś to jeszcze jakoś ciutke zamaskował ale wątpię żeby ktoś z zaawansowanych użytkowników tego nie wypatrzył.

Ubranie - Jego ubiór jest "trochę" lepszy od poprzednika jednak nadal widzę tą odstraszająca mnie wycinkę na klacie... ja rozumiem że to są saiyanie i że po każdej bitwie mieli podarte ubrania no ale kurcze... tutaj widać nie ma żadnego przeciwnika w pobliżu a on dalej ma podarte ubranie (Przynajmniej ja to tak odbieram) moim zdaniem powinieneś to zmienić.

Spodnie + Buty - Tutaj widzę znaczą poprawę jeśli chodzi o cieniowanie spodni chociaż jak tak bardziej się przyjrzę to myślę że chciałeś się "wycwanić" i po prostu kubełkiem dopasowałeś odcienie niebieskiego do standardowych biało-szarych. (Nie wiem czy dokładnie takie kolory bo nie kojarzę base'a) nie zrozum mnie źle po prostu to tak wygląda jednak mimo wszystko jest tutaj poprawa. Co do butów to jego lewa noga (Z perspektywy mojej lewa) wygląda tak jak by miał złamaną/skręconą stopę ? Nie wiem jak to nazwać po prostu wygląda to nie przyzwoicie i brzydko... popraw to za wszelką cenę.

Fryzura - tutaj też muszę pochwalić bo włosy wyglądają lepiej niż poprzednie a generalnie chodzi mi o ich ułożenie... są lepsze ale nie oznacza że są one na tyle dobre by je zostawić... wyglądają zbyt kanciasto i te dwa grube wystające kosmyki wyglądają jak rogi... gdyby się tak lepiej temu przyjrzeć to na prawdę wygląda to tak jak by miał "Świątecznego Kurczaka/Indyka" na głowie xD wiem że chciałeś dobrze dlatego cie za to chwale bo jest na prawdę lepiej ale jeszcze dużo pracy przed tobą nie zniechęcaj się tylko pnij w górę !

KP: 3
/Feli

15[O-S-W] BY Orzeszek Empty Re: [O-S-W] BY Orzeszek Czw Wrz 20, 2012 4:55 pm

Orzeszek

Orzeszek
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
HestiNN napisał:

Ubranie - Jego ubiór jest "trochę" lepszy od poprzednika jednak nadal widzę tą odstraszająca mnie wycinkę na klacie... ja rozumiem że to są saiyanie i że po każdej bitwie mieli podarte ubrania no ale kurcze... tutaj widać nie ma żadnego przeciwnika w pobliżu a on dalej ma podarte ubranie (Przynajmniej ja to tak odbieram) moim zdaniem powinieneś to zmienić.



Fryzura - .. gdyby się tak lepiej temu przyjrzeć to na prawdę wygląda to tak jak by miał "Świątecznego Kurczaka/Indyka" na głowie xD wiem że chciałeś dobrze dlatego cie za to chwale bo jest na prawdę lepiej





Wiem że ubranie wygląda jak potargane ale nie umiem inaczej.


"Świątecznego Kurczaka/Indyka"

teraz to zauważyłem że to wygląda jak kurczak Oh, oops...

16[O-S-W] BY Orzeszek Empty Re: [O-S-W] BY Orzeszek Pią Wrz 21, 2012 3:40 pm

Orzeszek

Orzeszek
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Nowa mam nadzieje że lepsza wersja


[O-S-W] BY Orzeszek Wiin

oceniać :67:

17[O-S-W] BY Orzeszek Empty Re: [O-S-W] BY Orzeszek Pią Wrz 21, 2012 3:54 pm

HestiNN

HestiNN
Gold Saint
Gold Saint
W nowej pracy nie ma za dużo do oceniania. Zmieniła się tylko twarz (oczywiście na lepsze) co nie zmienia faktu ze reszta jest dobra. Wszystko inne zostało tak samo bez zmian jak poprzednio. Wreszcie widać upragnione czoło i usta chociaż jego drugie oko wygląda tak jak by go nie miał ^^. Popraw to ;) i spróbuj stworzyć jakąś inną postać bo ocenianie jednej i tej samej bywa nudne ^^

EDIT: My Bad... stopa rzeczywiście poprawiona jednak nie przyciąga zbytnio ona uwagi... musisz nauczyć się poprawiać także te ważniejsze detale ^^

KP: 1
/Feli



Ostatnio zmieniony przez HestiNN dnia Pią Wrz 21, 2012 6:07 pm, w całości zmieniany 1 raz

18[O-S-W] BY Orzeszek Empty Re: [O-S-W] BY Orzeszek Pią Wrz 21, 2012 5:42 pm

Orzeszek

Orzeszek
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
HestiNN napisał:W nowej pracy nie ma za dużo do oceniania. Zmieniła się tylko twarz (oczywiście na lepsze) co nie zmienia faktu ze reszta jest dobra. Wszystko inne zostało tak samo bez zmian jak poprzednio. Wreszcie widać upragnione czoło i usta chociaż jego drugie oko wygląda tak jak by go nie miał ^^. Popraw to ;) i spróbuj stworzyć jakąś inną postać bo ocenianie jednej i tej samej bywa nudne ^^



POPRAWIŁEM STOPE !!!!!!! :evil2:

/POPRAWIŁEM LICZNIK TWOICH UPOMNIEŃ SŁOWNYCH !!!!!!!
/@Yoh

19[O-S-W] BY Orzeszek Empty Re: [O-S-W] BY Orzeszek Sob Wrz 29, 2012 9:02 am

Orzeszek

Orzeszek
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
A więc dawno nic nie wrzucałem więc wrzucę mój najnowszy projekt



[O-S-W] BY Orzeszek Wipzq


nie będzie rozwijany :57:

cedit for

-AngryBoy
-Yoh92



Ostatnio zmieniony przez Orzeszek dnia Pią Paź 12, 2012 4:24 pm, w całości zmieniany 1 raz

20[O-S-W] BY Orzeszek Empty Re: [O-S-W] BY Orzeszek Sob Wrz 29, 2012 10:28 am

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Najpierw popracuj nad samymi oparami, a nie za wipy już się zabierasz.
Cieniowanie totalnie leży, lineart to samo.

Włosy: Włosy to totalna porażka, robione na siłe, brak odcieni (dalej - ciemniej, bliżej - jaśniej), kontur totalnie ssie.

Ciało: Dafuuuq ? Połaczenie czerwony-zielony totalnie nie pasuje do siebie, gdyż one sie gryzą. Cienia brak. "Dalsza" ręka w drugim jest (chyba) połamana, a przynajmniej taki efekt daje.
Cd. spodni. Na nich jest jako-taki cień, lecz nie jest on zbyt dobry (za mała różnica w kontraście), lineart jest dobry, aczkolwiek to tylko base.
Buty. Fajne połączenie biały - szary, ale totalnie nieumiejętnie zrobione.

Tyle ode mnie. Mam nadzieję, że strzelisz focha i zaczniesz mnie bluzgać, przez co poprawisz mi humor ;)

21[O-S-W] BY Orzeszek Empty Re: [O-S-W] BY Orzeszek Sob Wrz 29, 2012 1:36 pm

DS

DS
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Wohohoho!
Jeżeli chcesz wyrosnąć na w miarę dobrego grafika musisz się jeszcze bardziej przyłożyć do wykonywania prac, by nie wychodziło coś tego typu co dodałeś.
Na wstępie zacznę od fryzury, która była chyba zrobiona na przymus, bez żadnego pomysłu. Owy tupecik bardziej mi przypomina jakąś skórzaną czapaję niż włosy. Cienie których użyłeś (albo których zapomniałeś użyć), moim zdaniem powinny mieć inną barwę i odcień. Cieniowanie dwutonowe być może by się sprawdziło gdybyś jednak pokombinował z kolorami no ale efekt jest jaki jest.
Tors - Uważam że wybrałeś trochę wyblakłe kolory, cóż chyba że miałeś takową wizję to nie mam nic przeciwko. Jaśniejsze barwy były by bardziej przyjemne dla oka. Hmm tak ogólnie czerwień i zieleń dość odważna kombinacja, być może coś by z tego wyszło no ale to chyba jeszcze nie teraz.
Spodnie, buty i reszta - Rozumiem iż są to zwykłe jeansy niczym wyróżniające się. Nie są zbyt elegancko pocieniowanie i też nie posiadają żadnych fajnych dodatków typu chociażby dziura? pasek? albo metalowy łańcuch?
Buty - średnio kiepskie, nie ma w nich szału. Tak samo jak nie ma szału w cieniowaniu całej karnacji owej postaci, jak i też tych niebieskich bandan.
Podsumowując - praca średniego amatorskiego kalibru, fajnie jest to że jednak coś robisz i nie mogę się doczekać progressu który Cię czeka, jeżeli się konkretnie przyłożysz do prac tego typu.
4+/10


KP: 3
/Feli

22[O-S-W] BY Orzeszek Empty Re: [O-S-W] BY Orzeszek Nie Wrz 30, 2012 1:48 pm

Orzeszek

Orzeszek
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Nowa Praca :57:

[O-S-W] BY Orzeszek 001iq


Credit for

-AngryBoy
-Yoh92



Ostatnio zmieniony przez Orzeszek dnia Nie Wrz 30, 2012 3:07 pm, w całości zmieniany 1 raz

23[O-S-W] BY Orzeszek Empty Re: [O-S-W] BY Orzeszek Nie Wrz 30, 2012 2:39 pm

HestiNN

HestiNN
Gold Saint
Gold Saint
Na początek powiem że jest lepiej niż wcześniej bo widać że w końcu skorzystałeś z opisu tworzenia takiego opara.

Włosy - Włosy wyglądają dziwnie... są tak jak by "Mokre ?" dla mnie wygląda to tak jak by ktoś mu na łep wylał kubeł zimnej wody hehehe :D, popraw ten fryz bo jest on dziwny i nie ładny :<.

Kamizelka ? - Nie wiem czy to kamizelka czy bluzka ale mniejsza z tym. Ogolnie samo jej stworzenie jest dobrą ideą jednak cieniowanie tutaj leży i woła o pomstę do nieba... całkowicie zniszczyłej także proporcje bluzki w 1 pozie bo wygląda to tak jak by mu coś z pleców wystawało.

Spodenki - Ponieważ w spodenkach cienowanie też leży to przez to wyglądają one kanciasto, staraj się nakładać cienie bo to ważne w sprite'ach i może bardziej ulepszyć twoją pracę.

Ogólny wniosek: Tłuczenie Cieniowania + Zmiana Włosów i Ubrań na Klacie. MORE PRACTICE !

KP: 2
/Feli

24[O-S-W] BY Orzeszek Empty Re: [O-S-W] BY Orzeszek Nie Wrz 30, 2012 3:06 pm

Orzeszek

Orzeszek
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
HestiNN napisał:
Włosy - Włosy wyglądają dziwnie... są tak jak by "Mokre ?" dla mnie wygląda to tak jak by ktoś mu na łep wylał kubeł zimnej wody hehehe [O-S-W] BY Orzeszek 847167, popraw ten fryz bo jest on dziwny i nie ładny :<.



Tak miało być [O-S-W] BY Orzeszek 3396966692

/Człowieku, myśl! Czy naprawdę lubisz otrzymywać te upomnienia słowne?
Słowne upomnienie.
/@Yoh



Yoh.. Relax.
/Feli

25[O-S-W] BY Orzeszek Empty Re: [O-S-W] BY Orzeszek Wto Paź 02, 2012 5:51 pm

Orzeszek

Orzeszek
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
NOwa praca

[O-S-W] BY Orzeszek Kopia002

chyba lepsza od poprzedniej

credit for

AngryBoy
Martin Wrong
Starsky Wrong


DOWN

To nie opaska tylko grzywka,
ale skoro wydaje wam się że to opaska to może być



Ostatnio zmieniony przez Orzeszek dnia Sro Paź 03, 2012 10:58 am, w całości zmieniany 1 raz

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 2]

Idź do strony : 1, 2  Next

Similar topics

-

» [sprite] by Orzeszek

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.