Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 2]

26[O-S-W] BY Orzeszek - Page 2 Empty Re: [O-S-W] BY Orzeszek Wto Paź 02, 2012 7:11 pm

DS

DS
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Ememe!
Nie widać postępu, szkoda...
Zacznę od głowy i tego co na niej się znajduje.
Domyślam się że nie miałeś chęci ani pomysłu na włosy, dlatego postanowiłeś zaszaleć z bandaną ;? (To tylko spekulacje)
Bandana wyszła Ci słabo, w ogóle jakaś taka powyginana i po cieniach dostrzegam że jest "wymiętolona". Cieniując bandanę nie powinieneś dodawać tego typu rzeczy jak "falowania". Cieniowanie bandany jest słabe, hmm może nie tyle co słabe a źle rozłożone i źle dobrane kolory, ale po tej mieszance widzę że się starałeś. Odcień karnacji to masakra, proponuję Ci byś pobrał kolory z innych base czy czegoś tam. Opaska na oko sama w sobie jako dodatek (+), ale trochę nieudolnie zrobiona, nie potrzebnie opada na lewe oko w tak dużej części. Kamizelka i spodnie, yhm również prezentują średnio-niski poziom, musisz się postarać przy dobieraniu kolorów i odcieni ej ;> !
Resztę sobie odpuszczę, bo raczej pozytywów tam nie widzę.
Radziłbym Ci nie załamywać się opiniami innych, a skupić się na kontynuowaniu swojego skilla w tym co robisz. Poproś może kogoś z forum o pomoc?
Masz u mnie mały + za kreatywność(bandana,opaska).
:63:

KP: 2
/Feli

27[O-S-W] BY Orzeszek - Page 2 Empty Re: [O-S-W] BY Orzeszek Wto Paź 02, 2012 7:15 pm

HestiNN

HestiNN
Gold Saint
Gold Saint
Na początek powiem że praca jest już na prawde dużo dużo lepsza niestety musi być popularne "ale"

Chusta - Chusta wygląda nawet nieźle ale jak by się jej tak przyjrzeć to wygląda to tak jak by miał chleb na głowie xD (Nie wiem co ty masz do tej żywności że umieszczasz je na głowach bohaterów... zmień to xD) Ogólnie samo ułożenie tej chusty jest dobre więc tutaj się raczej już nie przyczepie.

Kamizelka - Kamizelka wygląda super i tutaj musze powiedzieć że cieniowanie jest w niej zadziwiająco dobre ale od razu mowie nie najlepsze ;]. Chociaż jeśli chodzi o jego wystający rękaw białej podkoszulki to widać żę jest on nie pocieniowany i bardzo mocno wpada w oczy (Staraj się cieniować białe kolory bo bardzo szybko wpadają w oko)

Twarz - Jeśli chodzi o samą twarz to jest ona dobra jednak ta opaska wydaje mi się zbyt duża i mało wyraźna (Wygląda to tak jak by wgl nic tam nie miał... po prostu czarną otchłań O.o') Tak samo grzywka wystająca z pod chusty... wygląda to jak jakiś nieznany przedmiot który ma przyczepiony do czoła.

Spodnie - tutaj sprawa wygląda dobrze chociaż wydaje mi się że jego lewa noga (z mojej perspektywy) jest za słabo pocieniowana.. popraw to ;)

Czekam na kolejną pracę i oczywiście życzę powodzenia :D

KP: 2
/Feli

28[O-S-W] BY Orzeszek - Page 2 Empty Re: [O-S-W] BY Orzeszek Pią Paź 05, 2012 9:12 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Praca jest pocieniowana dość marnie. W proporcjach zachodzą te same błędy, które występują w przypadku starego base Angryboya. Zdecydowanie za słabe przejście pomiędzy poszczególnymi odcieniami skóry – nie wygląda się to najlepiej. Chusta jak i kamizelka, mające te same odcienie, są cieniowane na dość przeciętnym poziomie – kamizelka prezentuje się nieco ciekawiej, ale nie zmienia to faktu, że wymaga jeszcze wielu poprawek. Grzywka nie wygląda jak wystające włosy, a raczej jak wspomnieli moi poprzednicy, opaska znajdująca się na jego czole – wina być może stoi po zbyt ciemnym kolorze tychże włosów. Cieniowanie spodni naprawdę słabe – niepotrzebnie też stosujesz outline, żeby oddzielić je od butów. Nie mam zamiaru już więcej pisać, a żeby jeszcze bardziej nie krytykować Twojej pracy. Wiedz jednak, że jest nieco lepiej niż wcześniej – widać tą minimalną poprawę, ale dalej baaaaaaardzo dużo pracy przed Tobą.

KP: 2
/Feli

29[O-S-W] BY Orzeszek - Page 2 Empty Re: [O-S-W] BY Orzeszek Sob Paź 06, 2012 2:14 pm

Orzeszek

Orzeszek
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
NOOOWA PRACKA

[O-S-W] BY Orzeszek - Page 2 004p


białe elementy postarałem się pocieniować

Creidit for

AngryBoy



Ostatnio zmieniony przez Orzeszek dnia Nie Paź 07, 2012 9:47 am, w całości zmieniany 1 raz

30[O-S-W] BY Orzeszek - Page 2 Empty Re: [O-S-W] BY Orzeszek Sob Paź 06, 2012 3:20 pm

DS

DS
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Od razu w oczy rzucają mi się "niebiańsko" błękitne jeansy, które nawet fajnie Ci wyszły, szkoda że użyłeś aż takiej mieszanki odcieni. Dalszą nogę mogłeś odpuścić i nie dodawać jaśniejszych elementów, zaś ciemniejsze.
W tej pracy najlepiej pocieniowana jest kamizelka, mniej więcej załapałeś o co chodzi i tego się trzymaj! Białe elementy koszulki : tutaj mógłbyś zrobić dwutonowe cieniowanie. Rękawice również mogłyby być lepiej pocieniowane, cóż zrobiłeś tak jak umiałeś i akurat tutaj widzę mały postęp chociaż też mógłbyś odpuścić parę odcieni. Kształt fryzury trochę mnie odpycha, jest lekko kwadratowy a do tego brzydko pocieniowany(Włosy to chyba Twoja pięta Achillesowa). Proponowałbym byś pokombinował z przetestowaniem innych karnacji dla Twoich postaci.(Po za tym skoro już cieniujesz wszędzie Ciemno>Jasno, to czemu nie zastosowałeś się do tego przy cieniowaniu twarzy ;? ) A ... i jeszcze moim zdaniem mógłbyś temu dżonemu dodać pasek ;?

KP: 2
/Feli

31[O-S-W] BY Orzeszek - Page 2 Empty Re: [O-S-W] BY Orzeszek Pią Paź 12, 2012 4:34 pm

Orzeszek

Orzeszek
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Nowe

[O-S-W] BY Orzeszek - Page 2 005om


credit for
Luka


Down

ale jak pokracznie? co mam w nich poprawić??



Ostatnio zmieniony przez Orzeszek dnia Sob Paź 13, 2012 7:47 am, w całości zmieniany 2 razy

32[O-S-W] BY Orzeszek - Page 2 Empty Re: [O-S-W] BY Orzeszek Pią Paź 12, 2012 4:50 pm

Future Bardock

Future Bardock
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Cienie mocniejsze powinny być, nie widać ich w ogóle, usta pokracznie wyglądają.

33[O-S-W] BY Orzeszek - Page 2 Empty Re: [O-S-W] BY Orzeszek Wto Paź 16, 2012 6:35 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Postaci wykonane słabo. Zbyt łagodne przejścia pomiędzy poszczególnymi odcieniami, czyli w efekcie niewidoczne lub ledwo zauważalne z daleka cieniowanie. Proporcje przeciętne – z powodu użytych „base” nie są najgorsze, lecz mogłyby ulec poprawie na lepsze. Pomysł na bohaterów naprawdę mizerny. W obydwu przypadkach, cieniowanie jest po prostu słabe. Mogę Ci śmiało polecić poradniki, które znajdują się na Naszym portalu – odnośnik w „Menu” dostępnym na samej górze strony.

KP: 1
/Feli

34[O-S-W] BY Orzeszek - Page 2 Empty Re: [O-S-W] BY Orzeszek Sro Lis 07, 2012 5:48 pm

Orzeszek

Orzeszek
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Revamp mojej (jak dotąd najlepszej :D) postaci

[O-S-W] BY Orzeszek - Page 2 Kopia002

credit for

AngryBoy
Starsky Worng
Martin Worng



Ostatnio zmieniony przez Orzeszek dnia Sob Lis 10, 2012 9:20 am, w całości zmieniany 1 raz

35[O-S-W] BY Orzeszek - Page 2 Empty Re: [O-S-W] BY Orzeszek Pią Lis 09, 2012 7:11 pm

Orzeszek

Orzeszek
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
łiiiii nowy revamp

[O-S-W] BY Orzeszek - Page 2 004kj

Credit for

Angryboy



Ostatnio zmieniony przez Orzeszek dnia Sob Lis 10, 2012 9:21 am, w całości zmieniany 1 raz

36[O-S-W] BY Orzeszek - Page 2 Empty Re: [O-S-W] BY Orzeszek Pią Lis 09, 2012 7:28 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Orzeszek napisał:revenap

[O-S-W] BY Orzeszek - Page 2 Hahahahahahah-hahahahahahahahahah-pl-d018bc

37[O-S-W] BY Orzeszek - Page 2 Empty Re: [O-S-W] BY Orzeszek Sob Lis 24, 2012 8:52 am

Orzeszek

Orzeszek
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Nowe

[O-S-W] BY Orzeszek - Page 2 009bg

Oceniać :57:

Down

co ja poradzę, że w paincie tak trudno jest coś napisać :disapp:

Z cyklu czy wiesz że:
- w Paincie da się normalnie pisać?...


ehh ale chciałem być fajny :awesomeface:

credit for
luka



Ostatnio zmieniony przez Orzeszek dnia Nie Lis 25, 2012 10:47 am, w całości zmieniany 4 razy

38[O-S-W] BY Orzeszek - Page 2 Empty Re: [O-S-W] BY Orzeszek Sob Lis 24, 2012 9:23 am

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
Ogólnie to jest dobrze,trzeba by było popracować na cieniami i koniecznie nad kosmykami włosów [ może i oryginalne ale do przesady ] napis "Don't uce" tragiczny.To wszystko.

39[O-S-W] BY Orzeszek - Page 2 Empty Re: [O-S-W] BY Orzeszek Wto Sty 01, 2013 5:42 pm

Orzeszek

Orzeszek
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
nowe

[O-S-W] BY Orzeszek - Page 2 0010y

credit for

Luka

40[O-S-W] BY Orzeszek - Page 2 Empty Re: [O-S-W] BY Orzeszek Sro Sty 02, 2013 9:16 am

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
OK.Powiem ci tak na pewno widać poprawę.Lecz zawsze może być lepiej,włosy oryginalne lecz i tak mają one słabe kontury i są słabo pocieniowane,strasznie one zasłaniają oczy,i mi się to niezbyt podoba,klatka piersiowa już prezentuje się lepiej,cienie klaty są [jak na twój poprzedni poziom]całkiem OK.pasek spoko.w spodnich zmodyfikował bym paletę kolorów,tak.1kolor jasny,2 pośredni,a 3 bardzo ciemny.Teraz on wygląda.Jasny,średni,jasny ciemny>??/. Buty OK.
Podsumowując.Włosy do zmodyfikowania,paleta kolorów włosów jak i spodni do zmiany,buty troszkę do poprawy,pasek nawet ok,i klatka piersiowa nawet OK.

PS:Napis=Excellence.
ByBye.

KP: 2
/Feli

41[O-S-W] BY Orzeszek - Page 2 Empty Re: [O-S-W] BY Orzeszek Pią Sty 04, 2013 2:31 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Lekka poprawa jest widoczna, ale dalej masz poważne problemy z poprawnym cieniowaniem. Boisz się również brać za nieco poważniejsze projekty, wymagające nieco większej ilości wolnego czasu. Przede wszystkim, proporcje odpowiednie, lecz te zawdzięczasz jedynie „base” z którego korzystasz. Przydałoby się pod tym względem ukryć jedynie lewą rękę postaci, nieco za nią – ta dłoń jest zbyt wielka. Poza tym, niepotrzebnie bawisz się z tak dużą ilością poszczególnych odcieni. Bardzo dobry efekt wizualny uzyskałbyś bez problemu, gdybyś pocieniował odpowiednio pracę za pomocą trzech odcieni. Tutaj natomiast widzę, że paleta kolorów jest nieco większa, a przejścia pomiędzy poszczególnymi barwami i tak są zbyt słabe. Ogólnie rzecz biorąc, pracuj dalej.

Liczę na jakiś komentarz w moim O-S-W 4

2kp

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 2]

Idź do strony : Previous  1, 2

Similar topics

-

» [sprite] by Orzeszek

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.