Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 3]

1[O-S-W] DS Empty [O-S-W] DS Czw Wrz 27, 2012 6:08 pm

DS

DS
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Na początek coś ze staroci :
[O-S-W] DS Zepep

Jakoś na dniach będę dodawać nowe prace ;?
Liczę na kreatywne i szczere komentarze.

2[O-S-W] DS Empty Re: [O-S-W] DS Czw Wrz 27, 2012 9:56 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
a skąd ta środkowa poza?

3[O-S-W] DS Empty Re: [O-S-W] DS Pią Wrz 28, 2012 1:36 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
No, cóż… Na pierwszy rzut oka, praca wykonana przyzwoicie. Gdy jednak przyjrzymy się jej nieco bliżej, zdamy sobie sprawę z tego, iż posiada pewne błędy. Proporcje włosów są odpowiednie, jednak ich cieniowanie we wszystkich trzech przypadkach wymaga poprawy. Pomiędzy ciemnym, a średnim odcieniem skóry jest zbyt słabe przejście. Ciekawe wykonanie kurteczki, miejscami nieodpowiednie cieniowanie, ale jak na początek nie jest źle. Nogi są zbyt krótkie w stosunku do górnej części OPARa – cieniowanie wymaga poprawy. Poza tym, bardzo ładnie wykonany miecz; to na pewno Twoja robota? Druga poza nie wygląda źle. Staraj się jednak zachowywać proporcje poszczególnych elementów ze zwykłego „standa” – w tym przypadku, mogę Ci śmiało powiedzieć, że błąd popełniłeś w tworzeniu spodni. Buty są zbyt mało masywne, zaś spodnie za długie w porównaniu z pierwszą pozą. Trzecia poza wykonana dobrze – błędy w poprawnym cieniowaniu są, owszem. Ale to dopiero Twoje początki – miecz w całości prezentuje się naprawdę dobrze. Ogólne wrażenie? Nie jest źle – masz potencjał, wykorzystaj to. Ważny jest fakt, że to dopiero początki Twojej przygody z LSW 4

KP: 2
/Feli

4[O-S-W] DS Empty Re: [O-S-W] DS Pią Wrz 28, 2012 7:58 am

DS

DS
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
To nie są moje "początki", nigdzie nie napisałem że dopiero zaczynam więc nie wiem skąd taki wniosek? Miecz również jest mój, nie kręci mnie dodawanie cudzych prac.
Kolejna praca z moich wykopalisk.
(Klata w założeniu nie miała być pro uber przesłodzona stalowymi mięśniami)
[O-S-W] DS Bangn

@Smoku - faktycznie zapomniałem dać credita, gdyż wzorowałem się na pozycji z Twojego base(Sorry Oh, oops... )



Ostatnio zmieniony przez DS dnia Sob Wrz 29, 2012 9:09 pm, w całości zmieniany 2 razy

5[O-S-W] DS Empty Re: [O-S-W] DS Sob Wrz 29, 2012 8:34 pm

DS

DS
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Jedna poza ze świeżego arsenału ;?
[O-S-W] DS Ka1t
Credit:S-H, A-Boy, Łabik oraz dla autora mapy.
[D.N.U.W.P]
Ehm czekam na komentarze?

6[O-S-W] DS Empty Re: [O-S-W] DS Sob Wrz 29, 2012 8:57 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Całkiem spoko pomysł na ciuszek. Skróeś swoja wypowiedź do tego, że wymienię to co uważam, że powinno zostać poprawione:
-Cieniowanie- Wiem, że każdy ma swój styl i nie myśl że twój jest zły, ale lepiej by się chyba sprawdzał w większych prackach, bo w małych jak ta te cienie się nieco zlewają i czasem trudno powiedzieć co jest czym.
-Kapelusz- Tutaj nie wiem co z nim jest nie tak, może przesunąć go na lewo, albo powiększyć.
-Szalik, chusta, czy co to tam jest- Wydaje mi się nieco za duże 1 pixel mniejsze i chyba byłoby git, chyba że to taka jakby chusta co tak typowo zwisa w dół, ale nie idzie tego stwierdzić (jak dla mnie) na 1-szy rzut oka.

To chyba tyle odnośnie tej pracy. Reszta wydaję się ok, ewentualnie górną cześć płaszcza można by jakoś poprawić ewentualnie pas.(nie zawsze i wszędzie musi być czarny kontur, ale chyba trzeba mieć jeszcze wyczucie kiedy można go sobie darować.)


KP: 3
/Feli

7[O-S-W] DS Empty Re: [O-S-W] DS Nie Wrz 30, 2012 2:40 pm

DS

DS
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
@up dzięki za komentarz, liczę na więcej ;?
AC : Aquilus
[O-S-W] DS Aquiluswyst2

8[O-S-W] DS Empty Re: [O-S-W] DS Pon Paź 01, 2012 9:19 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Nie ma problemu, ale nie zapominaj o takich rzeczach xD

Dobra, Pan Assasyn, praca mi się podoba, dziękuję.
Teraz serio, kaptur bardzo mi się podoba, ja sam mam problemy z ich rysowaniem, jak dlamnie za dużo używasz czarnego konturu, mógłbyś zamienić go na ciemniejszą paletę (np. naramienniki, jakiś najbardziej szary odcień, tak jak na spódnicy).
Zbroja wykonana też przyzwoicie ale przesunąłbym "cycki" zbroi o 1 pxl w dół.
Włócznia, to samo co wcześniej, pobaw się z konturami, daj trochę czarnego ale bez przesady. To samo się tyczy reszty opara, nogi, buty, peleryna.
Ogółem praca fajna, ale pobaw się z paletami kolorów. Jeżeli taki masz styl, to ok, ja Ci tylko doradzam xD.

KP: 1
/Feli

9[O-S-W] DS Empty Re: [O-S-W] DS Wto Paź 02, 2012 3:40 pm

DS

DS
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Postanowiłem poprawić moją charakterystyczną postać z górnej części tematu:
[O-S-W] DS Hapapa2

10[O-S-W] DS Empty Re: [O-S-W] DS Wto Paź 02, 2012 7:22 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Miecz: Miecz fajnie pocieniowany, sam wym wysunął jego czarną część o 1 pixel w górę.

Buty: Buty fajne, pomysłowe, dorzuć jeszcze 1 pixel do tylnego buta.

Spodnie: Fajna paleta kolorów, cieniowanie również fajne.

Góra:
a) podkoszulek
Oddalił bym ciemniejsze kolorki tylko
b) bluza
Nic nie zmienił bym

Głowa:
Zdecydowanie najgorsza część pracy.
Słabo wykonany kosmyk, tylnia część włosów pocieniowana poduszkowo (pillow shading)
Brak widocznych konturów włosów (w środku)

11[O-S-W] DS Empty Re: [O-S-W] DS Sro Paź 03, 2012 2:20 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Cieniowanie włosów wymagałoby wprowadzenia poprawek – postaraj się uwidocznić każdy z kosmyków. Taką samą uwagę mam do kurtki – nieco mniej usuwania outline, nieco więcej odcienia ciemnego i średniego. Przy modyfikacji cieni, zwróć uwagę na to, by nieco bardziej podkreślić kołnierz. Outline na pasku – zbędny. Owszem, kiedyś wykonywało się prace w taki sposób, ale teraz wiele sprinterów doszło do wniosku, że jest to zwyczajne marnowanie cennego miejsca. Spodnie wykonane bardzo przyzwoicie; nie mam jakichś konkretnych zastrzeżeń. Buty prezentują się całkiem nieźle – mieczyk, będący dodatkiem – również. Ogólne wrażenie? OPAR naprawdę trzyma poziom.

btw. Mówią Ci coś nicki – Curzio, Pepsi i Liftoni?

KP: 2
/Feli

12[O-S-W] DS Empty Re: [O-S-W] DS Sro Paź 03, 2012 4:54 am

DS

DS
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Taki krótki post, w którym nabiję trochę znaków.
Ta, to wszystko to jedna osoba - Ja. ( nie pamiętam haseł xd)

/A no właśnie, cwaniaku.
/@Yoh

13[O-S-W] DS Empty Re: [O-S-W] DS Pią Paź 05, 2012 12:08 pm

DS

DS
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Taki tam sprośny refresh z nowościami.
Najbardziej mi zależy na opinii dotyczącej postaci po lewej, ze względu na to iż jest to któryś tam mój custom i chciałby by był jak najlepszy.
[O-S-W] DS Costamtego


http://whysoblu.com/wp-content/uploads/2012/09/resident-evil-damnation-whysoblu-7.jpg

[Credity dotyczą Wielkoluda]
[Credit dla Łabika = All]


[O-S-W] DS Opasasasa

14[O-S-W] DS Empty Re: [O-S-W] DS Pią Paź 05, 2012 6:13 pm

Death

Death
First Child
First Child
No dobra, rewanżyk ;D

Pierwsza rzecz, która rzuca się w oczy (mówię o tej postaci na lewo) jest cieniowanie włosów. Niby wygląda ładnie, ale ogólnie w całej postaci cieniowanie zależy od części ciała, która jest wysunięta do przodu (lewa strona ciemna, prawa jasna). Włosy nie zostały w ten sposób pocieniowane co przynajmniej według mnie nie wygląda dobrze. Druga rzecz to gwiazdka na plerach. Ogólnie lepiej było zrobić tak, że niebieski jest po obu stronach postaci, a nie tylko po jednej * tylko po lewej ciemniejszy odcień, a po prawej nieco jaśniejszy. Cieniowanie reszty, proporcje, i ogólny wygląd postaci są dosyć dobre. U tego niebieskiego poprawił bym nieco JEGO lewą dłoń, bo wygląda dosyć dziwnie. Reszta dosyć dobrze.

Ta ocena może być nieco kulawa, bo cholernie dawno tego nie robiłem ;/

edit

Zapomniałem dodać byś poprawił cieniowanie prawej nogi u chłopa z gwiazdką.


KP: 2
/Feli

15[O-S-W] DS Empty Re: [O-S-W] DS Sob Paź 06, 2012 4:07 pm

DS

DS
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Z 2011r ;?
[O-S-W] DS Smoczekw

Liczę na komcie, szczególnie wcześniejszej pracy i postaci po lewej :(
[O-S-W] DS Costamtego

16[O-S-W] DS Empty Re: [O-S-W] DS Sob Paź 06, 2012 6:45 pm

pablito

avatar
Earthling
Earthling
Szczerze mówiąc to nie mam się do niczego przyczepić oprócz tego, że nie wiadomo gdzie się patrzy "Tamten Niebieski".
Wszystko ładnie jest zrobione, cienie, kolory.
Nie pasuje mi ten yyy szalik chyba? W każdym razie to coś na szyi niebieskiego ufoludka, za to u drugiej wygląda to co najmniej przyzwoicie.
Szczególnie do gustu przypadła mi ta druga postać, ten po lewej wygląda dosyć koksiarsko i za to masz u mnie plus. Szkoda, że nie trzyma broni.

17[O-S-W] DS Empty Re: [O-S-W] DS Sob Paź 06, 2012 7:12 pm

DS

DS
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Jeszcze świeży... z wczoraj?
[O-S-W] DS Newsv
Taka tam raczej cus.poza [Credit za głowę dla Luka]

18[O-S-W] DS Empty Re: [O-S-W] DS Sob Paź 06, 2012 9:10 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Więc tak, ogólnie, opar jest dość poprawnie wykonany. Ogólne cieniowanie nie jest złe. Jedynie, poza jest nieco dziwna, śmiesznie wygląda z tymi mieczami, które są takie proste. Tylną rękę z mieczem wyobrażałem sobie nieco inaczej, zwłaszcza miecz. Tyle chyba mogę się przyczepić.

Opar generalnie głowy nie urywa, ale jest przyzwoity. Ewentualnie to ta pora na mnie tak wpływa, być może jak jestem senny nie potrafię za bardzo wyszukiwać błędów? Kto to może wiedzieć. W każdym razie, wymagałby nieco korekty przy rękach z mieczami.

KP: 2
/Feli

19[O-S-W] DS Empty Re: [O-S-W] DS Nie Paź 07, 2012 1:53 pm

Future Bardock

Future Bardock
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Mhm włosy są ciekawe, są proste a nie jakieś przekombinowane. Cieniowanie przyjemne dla oka, 9/10. Katany mogły mieć lepsze cieniowanie. Większych błędów nie widzę.

20[O-S-W] DS Empty Re: [O-S-W] DS Nie Paź 07, 2012 4:02 pm

DS

DS
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Sam nie wiem co mnie naszło ;?
[O-S-W] DS Takietams
Jeżeli ktoś chciałby użyć "Brzytwy" lub kosy, to nie mam nic przeciwko jeśli wpierw zapyta.

Ememe i zaglegle prace ktorych nikt nie ocenia.
[O-S-W] DS Smoczekw
[O-S-W] DS Costamtego

21[O-S-W] DS Empty Re: [O-S-W] DS Nie Paź 07, 2012 4:57 pm

Crafty

Crafty
Namekian
Namekian
Mmm.. Najpierw ocenię smoczka, bo od razu rzuca się w oczy i jest dobrze wykonany.
Skrzydła- Pierwszoplanowe skrzydło jest zdecydowanie najlepszą częścią smoczka. Drugie skrzydło natomiast jest dziwnie wygięte w nieodpowiednią stronę(Chyba, że mam coś nie tak z oczami)
Ogon- bardzo fajnie wykonany, jedynie między tylnią nogą a ogonem cieniowanie sprawia , że ogon wygląda na doczepiany? a może bardziej jako oddzielna część smoka.
Nogi- Przednie nogi są jak najbardziej w porządku, jednak nie wiem do końca co jest elementem między tylnimi nogami i skrzydłem
Głowa- Również pozytywnie. Cieniowanie miłe dla oka, samo oko też fajne.Gdyby się przyjrzeć, widać wystający z tyłu głowy kolec lub ucho, fajnie by było gdyby od razu rzucało się w oczy jaka to część postaci, bo jak widać nie każdy będzie wiedział.
Kolce- Dają dobry efekt uzupełniający całą prace.
8++/10
Pierwsza pracka
krótko: postać wygląda przyjemnie , jednak odrazu w oczy rzuca się moim zdaniem prawa kita, a dokładniej jej cieniowanie. Od góry kitki kolor jest jasny jak całokształt włosów, i następuje gwałtownie przejście na ciemny ton koloru, nieciekawie to wygląda.
Kosa bardzo fajna, ogolna ocena 8/10
trzeciej pracki nie ocenię gdyż czas goni. ( wybacz, że w odpowiedniej kolejności ocenki) :-)


KP: 2
/Feli

22[O-S-W] DS Empty Re: [O-S-W] DS Nie Paź 07, 2012 6:51 pm

DS

DS
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Jakoś mnie wena nie opuszcza to robię póki jest obecna.
Cus.poza [Credit za głowę dla Luka]
[O-S-W] DS Wyst2
A tutaj w praktyce [Credit dla autorów map]
[O-S-W] DS Wyst
Jeżeli poza się komuś spodoba i chciałby jej użyć to nie mam nic przeciwko, jeśli wpierw się zapyta o pozwolenie. :dub:

23[O-S-W] DS Empty Re: [O-S-W] DS Czw Paź 11, 2012 7:27 pm

DS

DS
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Taki tam stwór ala Golem.
[O-S-W] DS Sere
Praca została wykonana w duelu przez DS oraz Łabika, jeżeli ktoś ma ochotę użyć wpierw niech spyta o pozwolenie.
Doczekam się komentarzy ;?

Mapa credit Autor nieznany?

24[O-S-W] DS Empty Re: [O-S-W] DS Nie Paź 14, 2012 3:45 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Siedzący ziomek.

Ogółem wygląda całkiem spoko szału nie ma, ale jest git. A jeśli sam ją robiłeś to jest niczego sobie. Jedyne nad czym bym w jego przypadku popracował to:
Odcienie przy cieniowaniu, jak dla mnie powinny się bardziej różni, ale to moja sugestia, innym może się podoba tak jak jest.

Golem
W sumie sam ostatnio miałem zamiar zrobi coś podobnego, taki golem w wnętrzu którego jest ogień/lava. Tyle, że twój jest chyba za duży jak na temat O-S-W, no ale cóż.
Golem sam w sobie wygląda całkiem spoko, jedynie nie mogę się oprzec wrażeniu że na torsie jest gładki, może powinny by tam czarne kontury? Bo na rękach wygląda całkiem dobrze. Pobawiłbym się jeszcze z tymi jego rogami na barkach i głową, uważam, że mogłyby wygląda lepiej.
A i jeszcze jeden szczegół, to coś na brzuchu co mu go skleja jakby plastry, śmiesznie to wygląda xd.

KP: 3
/Feli

25[O-S-W] DS Empty Re: [O-S-W] DS Nie Paź 14, 2012 5:20 pm

DS

DS
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Cus.pozy [Credit za głowę dla Luka]
[O-S-W] DS Lababa
[ Credit Base - Luka ]
[O-S-W] DS Lababa1
Postanowiłem zastosować 2-tonówkę w przypadku włosów, tak dla eksperymentu.

@up Dzięki za komentarz, liczę na więcej !

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 3]

Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.