Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 3]

26[O-S-W] DS - Page 2 Empty Re: [O-S-W] DS Wto Paź 16, 2012 6:35 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Dziewczę z kosą wygląda ekstra – cieniowanie odpowiednie, proporcje zachowane. Jedyne do czego mógłbym się przyczepić to wykonanie cieni na włosach oraz na kosie. „Custome pose” postaci, która stoi do Nas tyłem prezentuje się naprawdę wspaniale. W tym przypadku co prawda poprawiłbym nieco cieniowanie spodni, ale nie ma tragedii. Masywna postać o błękitnej skórze wykonana dobrze, aczkolwiek cieniowanie stroju i twarzy wymagałoby niewielkich zmian. Pozy Twojej postaci są wykonane naprawdę starannie i ciekawie – tutaj zwyczajnie nie ma do czego się przyczepić, poza miejscami, nieodpowiednio rozłożonymi cieniami. Zajebiście wykonane ostrza. Proporcjonalnie, smok prezentuje się świetnie – może poza tym dziwnym okiem. Cieniowanie jednak wymaga jeszcze ogromnych modyfikacji. Jestem pewien, że z czasem podołasz temu zadaniu.

KP: 2
/Feli

27[O-S-W] DS - Page 2 Empty Re: [O-S-W] DS Czw Paź 18, 2012 7:17 pm

DS

DS
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Odświeżam bo wieje nudą ;?
Nie mam pomysłu na konkretny transf, jakieś propozycje?
[O-S-W] DS - Page 2 Hoposkza

[O-S-W] DS - Page 2 Sere
Czekam na komcie ;?

28[O-S-W] DS - Page 2 Empty Re: [O-S-W] DS Pią Paź 19, 2012 12:42 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Trochę za dużo prac jednocześnie – nie spodziewaj się nawałnicy komentarzy.
Propozycje nowego stroju dla Twojej postaci nie wyglądają źle. Cieniowanie nie jest najgorsze, jednakże miejscami wymagałoby zdecydowanej poprawy. Nie przypada mi do gustu stosowanie outline wewnętrznego – jestem zdania, że jest to tylko marnowanie cennego miejsca. Lewa ręka za mocno wystaje – wina stoi po stronie „base”, jakiego użyłeś. Postaraj się podczas tworzenia prac zwracać uwagę na błędy popełniane przez autorów innych prac. Co wymaga poprawy cieniowania? Przede wszystkim włosy. Zaraz za nimi jest podkoszulka oraz ręce – powinien być widoczny przynajmniej lekki zarys mięśni prawej ręki, natomiast u Ciebie całkowicie go brakuje. Widzisz? Gdyby nie outline wewnętrzny, zapewne bez większego problemu mógłbyś podkreślić masę mięśniową bohatera. Ciekawy i oryginalny pomysł na wykonanie ostatniego stroju. Motorek wygląda zabójczo – nie mam co do niego najmniejszych zastrzeżeń. Cieniowanie spodni postaci, która na nim jednak siedzi, jest nieodpowiednie do cieniowania oryginalnego, widzialnego w przypadku prac wyżej. Jeżeli już starasz się tworzyć nowe „custome poses”, bierz pod uwagę nie tylko proporcje postaci, ale również cienie. O, widzisz! Brakuje tutaj nawet białego łańcuszka – niby detal, a jednak razi w oko takiego oceniającego jak ja.
Golem prezentuje się świetnie – zmieniłbym cieniowanie, ale jedynie miejscami. Ciężko tutaj mówić o odpowiednich proporcjach, ale nie wydają się być złe. Dodatkowo, postać jest wykonana naprawdę oryginalnie i ciekawie. Szkoda, że niewiele osób oceniło ową pracę, bo wygląda naprawdę dobrze.
Nie mogę powiedzieć, że jesteś niedoświadczony, bo bym cholernie mocno skłamał – ale mimo wszystko, popełniasz jeszcze proste, czasami amatorskie błędy. Staraj się tego unikać podczas tworzenia kolejnych, iście oryginalnych prac 4

KP: 3
/Feli

29[O-S-W] DS - Page 2 Empty Re: [O-S-W] DS Pią Paź 19, 2012 1:59 pm

DS

DS
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Co do łańcuszka dodałem go później niż zrobiłem pozę na pojeździe, stąd te niedopatrzenie.

30[O-S-W] DS - Page 2 Empty Re: [O-S-W] DS Pią Paź 19, 2012 7:58 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
heh, bez kitu nie ma po co wstawiać tasiemców =P.
Oparki generalnie prezentują się nieźle. Cieniowanie na włosach całkiem spoko, ale np. w jednym miejscu widać prostokątny kosmyk, średnio on wygląda. Strój w fajnym stylu, kolorki dobrze się komponują. W ostatniej pozie standu przy kołnierzu imho inaczej bym pokombinował z outlinem. Duży plus za oryginalną prace niżej. Cieniowanie pojazdu jest naprawdę dobre, jedynie proporcje miejscami można było by pod-szlifować ;).
sere.png - propsy za pomysł na golema, dużo elementów które są ciekawe wykonane. Efekt "lavy" zajebiście podkreślony. Minusy? Zdecydowanie dłonie, kształty dziwne i palce jakieś zbite XD.



Ostatnio zmieniony przez Feli dnia Pią Paź 19, 2012 9:07 pm, w całości zmieniany 1 raz

31[O-S-W] DS - Page 2 Empty Re: [O-S-W] DS Pią Paź 19, 2012 8:36 pm

DS

DS
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Yoh w przypadku nowych outfitów dobrze ogarnąłem Twoje przesłanie względem outline'ów ?( Bynajmniej chciałem ;p)
Co do pozy credit dla Luki za base oraz Łabika.
Drugą rąsię sam dodałem.
(Co do postaci w biało, lekko fioletowej kurtale, część wchodząca w koszulkę"ten ciemniejszy pasek" to pasek na kurtale w miejscu gdzie przesuwa się zamek. :;o:
[O-S-W] DS - Page 2 Osa

@all up dzięki za komenty, liczę na więcej.
@edit - A... Yoh jeżeli znalazłbyś chwilę i chęć na zrevampowanie włosów mojej postaci, to byłbym wdzięczny(Jestem ciekaw jak Ty je widzisz).

@edit 2
Warrior ;? Credit Luka[Głowa], Łabik.
[O-S-W] DS - Page 2 Ahi
Co do samej tarczy, nie miałem już siły by się do niej przyłożyć/kiedyś poprawię.

32[O-S-W] DS - Page 2 Empty Re: [O-S-W] DS Sob Paź 20, 2012 11:49 am

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Hej, zdaje mi się czy robisz ze swojej postaci sprita (nie czytałem poprzednich postów, więc nie wiem czy było tam coś o tym xd)? Bo sporo masz już tych póz. Ale w sumie dobrze - nadaje się już na niego wg mnie.
Co do samych włosów - mógłbyś jedynie "powiększyć" wszystkie kosmyki. Tak, żeby bardziej się od siebie oddzielały. Ew. może być ich nawet mniej. Sam strój podoba mi się - jest prosty, ale nie banalny. Lub oryginalny, ale nie przesadzony. Niepotrzebne skreślić xd. Cieniowanie całości najgorsze nie jest, choć nadal musisz nad nim pracować, tak by wydawało się trochę "płynniejsze" - żeby poszczególne odcienie nie wyglądały jak kreski na tle pozostałych odcieni (chodzi mi tu głównie o spodnie w pozycji stojącej Twojej postaci). Nie wiem czy wiesz o co mi biega xd. Btw - w czarnej kurtce wygląda lepiej niż w jasnej.
Warrior - bardzo fajnie wyszedł. Wydaje mi się, że jest trochę wyższy niż normalne LSW. Nie mam większych zastrzeżeń. Najwyżej jeśli chodzi o kończyny - chyba są trochę za długie w stosunku do reszty ciała. No i cieniowanie - to samo, co wyżej. Znów np. na nogach.

Generalnie Twoje prace są ładne, schludne. Nie są jakieś mega bajeranckie, ale trzymają dobry poziom. Oby tak dalej!

KP: 2
/Feli

33[O-S-W] DS - Page 2 Empty Re: [O-S-W] DS Sob Paź 20, 2012 7:58 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Bercikovsky Theme!

Stary, serio? Mam ci to wszystko ocenić? Nie mam się zbytnio do czego przyczepiać, poza cieniowaniem włosów u niektórych postaci. Masz naprawdę wysoki skill i swoimi pracami przypominasz mi innego, starego usera. Ale to zapewne jak zawsze tylko moje odczucie, więc zachowam to dla siebie. Nie będę oceniał każdej pracy oddzielnie, bo to i tak by nic nie zmieniło. Znalazłbym tylko znikome błędy, które już właściwie wymieniłem wyżej - tak to cieniowanie włosów. Bardzo podoba mi się ten 'golem' na mapce. Ma zajebiste cieniowanie i nie mam się do czego przyczepić. Dobra pieprzyć inne prace, zajmijmy się tą, z której robisz sprita. Zajebista jest ta gwiazdka na kurtce. Genialne wykonanie i pomysł. To jest gwiazdka, nie? Tak mi się podoba, pomimo tak prostego pomysłu. Sama postać też jest dobra. Jak wspomniał Woogy strój nie jest jakiś przesadzony ale i nie nudny. Jest w sam raz. Podobają mi się te 'custom' pozy i miecze. Masz chłopie skilla i doskonal go. Nie będę szukał już błędów bo mi się nie chce, ale następną pracę postaram się ocenić dogłębnie - tych po prostu zbyt dużo się zebrało.
Jeszcze wspomnę kilka zdań o wojowniku. Miejscami nie podoba mi się cieniowanie. I te nogi... nie wiem, może to tylko moje wyobrażenia, ale wyglądają trochę gumowo? Nie wiem sam.
Ogólnie całość na propsie!

Mogę liczyć na rewanż?
http://www.anrevosprites.net/t3972-rise-above-all


KP: 2
/Feli

34[O-S-W] DS - Page 2 Empty Re: [O-S-W] DS Nie Paź 21, 2012 11:57 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
A... Yoh jeżeli znalazłbyś chwilę i chęć na zrevampowanie włosów mojej postaci, to byłbym wdzięczny(Jestem ciekaw jak Ty je widzisz).
W stylu, iście saiyańskim. Oczywiście żartuję. Jak znajdę chwilę, postaram się coś wykombinować.

Wersja w ciemnej kurtce prezentuje się nieco lepiej – w przypadku drugiej wersji, kolor nieco mocno gryzie się z białym kołnierzykiem i podkoszulką. Prawa ręka OPARa wymaga poprawy – dłoń jest nieproporcjonalnie mała. Natomiast lewa, tak, chodzi o tą nieco bardziej oddaloną, za mocno wystaje. Nieco ją schowaj – to błąd, który popełniają często osoby pracujące na „base” Luki. Prawa ręka jest wypchnięta do tyłu, lewa do przodu – to niekoniecznie dobrze wygląda. Cieniowanie włosów zdecydowanie się pogorszyło – przywróć poprzednie. Postać wygląda fajnie, pomimo tego, że ma pewne niedociągnięcia w cieniowaniu. Proporcje odpowiednie.
W przypadku „Warriora”, mamy okazję obserwować naprawdę zajebiste proporcje – pod tym względem, praca wykonana jest na naprawdę wysokim poziomie. Zdecydowanie gorzej jest, kiedy przyjrzymy się cieniowaniu. Nieodpowiednie cienie dla zbroi oraz tarczy, brak jakiejkolwiek masy mięśniowej, która w przypadku takiej postaci powinna być aż za dobrze widoczna. Ogólnie rzecz biorąc, słabe cienie.


KP: 2
/Feli

35[O-S-W] DS - Page 2 Empty Re: [O-S-W] DS Nie Paź 21, 2012 7:45 pm

DS

DS
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Ostatnia poza warriora i za więcej się nie biorę, bo w planach mam inne rzeczy do zrobienia.
[O-S-W] DS - Page 2 98485851
Pewno zauważycie to iż włócznia wtapia się w but(a jest za nim), cóż poradzę to tylko grafika 2d.

36[O-S-W] DS - Page 2 Empty Re: [O-S-W] DS Nie Paź 21, 2012 11:47 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Poza nie jest aż tak oryginalna jak reszta Twoich prac – a trochę szkoda, nie uważasz? W każdym bądź razie, odpowiednie proporcje zostały zachowane – akurat tutaj nie mam do czego się przyczepić. Poważniejsze problemy pojawiają się po stronie cieniowania. Strój cieniowany dwu-tonowo nie wygląda naturalnie – sama zbroja wydaje się stosunkowo niewielka w porównaniu do całokształtu. Peleryna wykonana nijak. Gdybyś chciał użyć większej ilości odcieni, bez problemu stworzyłbyś coś ciekawszego. W przypadku stosowanego przez Ciebie stylu cieniowania, dobrze sprawdza się za to wcielenie czarnego koloru jako trzeciego odcienia – odpowiednio rozłożony, nadaje pracy często dość ciekawy efekt. Twarz wykonana bardzo przeciętnie. Po co tutaj ten jasny odcień? Masa mięśniowa sprawia, że muszę uklęknąć na podwórku i krzyknąć do Haruhi – „Bogini, ma! Widzisz, a nie grzmisz!” – ale zrobię to po napisaniu tego posta albo rano, w drodze do pracy. Chcę przez to powiedzieć, że mięśnie są wykonane tragicznie. Niepotrzebnie usuwasz ten pieprzony outline – tyle razy pisałem, a żebyś starał się tego unikać – nie daje to dobrego efektu, a źle stosowane, wręcz przeciwny. Szczerze powiedziawszy, praca jest niezwykle przeciętna, by nie rzec, że zwyczajnie słaba – albo się nie starałeś, albo zwyczajnie zależało Ci na czasie i nie chciałeś na to poświęcić większej jego ilości…

KP: 3
/Feli

37[O-S-W] DS - Page 2 Empty Re: [O-S-W] DS Pon Paź 22, 2012 1:53 pm

Neravi

Neravi
Notowany
Notowany
Widać, że się teraz poprawiłes w stosunku do poprzednich oparów z tego co widać :D xD Warrior najbardziej mi się podobał szczególnie ten ostatni ( wygląda jak spartanin xdf... )

38[O-S-W] DS - Page 2 Empty Re: [O-S-W] DS Czw Maj 30, 2013 3:16 pm

DS

DS
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Dawno nic nie wrzucałem ... bo nic nie robiłem ;?
[O-S-W] DS - Page 2 Costegotamtentam
[Credit dla Luki za base(głowa),Łabik |Nie używać]

39[O-S-W] DS - Page 2 Empty Re: [O-S-W] DS Czw Maj 30, 2013 8:05 pm

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
No to zacznę od pozy z mieczem, gdzie skacze/opada? :P Prawa noga wydaje mi się zbyt gruba w porównaniu z tym jak stoi, może dwa piksele bym nieco podwyższył, oraz troszkę inaczej przycieniował. Zaś fajnie wygląda tutaj peleryna, ta czerwień to jest krew? Czy tylko taki wzorek? A co do całego oparka to zastanawiam się czy to są jej włosy, czy też kaptur. Jak kaptur, to dałbym nieco ciemniejsze rysy twarzy tak jakby "pod nim". Zaś jeżeli włosy to jakoś bym je odróżnił od reszty stroju. Cieniowanie peleryny z lewej strony wygląda ok, zaś z prawej takie jasne plamki nie bardzo pasują. Powinien pójść taki cień gdzie jest jakieś zagięcie. Najbardziej z tego podoba mi się miecz, duży, fajnie pocieniowany i pasuje nawet do tej postaci.
KP: 2
/Feli

40[O-S-W] DS - Page 2 Empty Re: [O-S-W] DS Czw Maj 30, 2013 8:39 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Nie wiem co to/kto to, czy to jakiś OC czy postać z anime. Całkiem fajnie wyszedł ci miecz(jeśli to OC to całkiem fajny pomysł na rękojeść). Mimo, że kolorystyka jest bardzo zbliżona w mieczy, ciuszku i włosach to całkiem dobrze pasuje. Ta krew czy co to tam jest wygląda ok. Ogólnie pelerynka fajnie ci wyszła, zwłaszcza w tej pozie gdzie podskakuje. Generalnie cienie są ok, tylko jak jest pelerynka pokazana od wewnątrz, tam mogłeś się bardziej pobawić z cieniami, ale mi to tam aż tak nie przeszkadza. I jeszcze kwestia, którą poruszył Sezu, to kaptur czy włosy? Bo jak tak teraz patrze to faktycznie nieco jak kaptur, ale wydaje mi się, że to włosy.
KP: 2
/Feli

41[O-S-W] DS - Page 2 Empty Re: [O-S-W] DS Sob Cze 01, 2013 9:30 am

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Bardzo fajny design postaci, podoba mi się. Sezu wymienił większość rzeczy, które nadają się do poprawy. To jednak jest kaptur c'nie? Nogi mógłbyś lekko poprawić. Dużo elementów idzie do poprawy w tej pozie, gdzie podskakuje z tym mieczem(peleryna mogłaby być lepsza). Dziwią, też mnie niebieskawe kontury na głowie. Ogólnie propsy za design i sam mieczyk. Konkret.

KP: 1
\f

42[O-S-W] DS - Page 2 Empty Re: [O-S-W] DS Nie Cze 02, 2013 4:42 pm

DS

DS
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
[Credit dla Luki za base,Łabik |Nie używać]
[O-S-W] DS - Page 2 Kszks2
Emememe jakieś komentarze?

43[O-S-W] DS - Page 2 Empty Re: [O-S-W] DS Wto Cze 04, 2013 7:20 pm

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
Ja skomentuje, a co! No to zacznę od góry, włosy i twarz wyglądają spoko, podoba mi się także kontury prawej dłoni. Dobrze zrobione, nie ma co. Chociaż pierwsza poza lepiej wygląda niż ta druga z ręka przy twarzy :) Następnie fajnie zrobiona prawa nogawka, zaś lewą bym nieco zmienił w cieniach i takie spodnie wydają siębyć za bardzo szerokie. To jeśli chodzi o mnie :)
KP: 1
\f

44[O-S-W] DS - Page 2 Empty Re: [O-S-W] DS Czw Cze 06, 2013 12:38 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Prezentuje się ładnie, w zasadzie nie mam większych zastrzeżeń. Pierwsza poza może faktycznie prezentuje się trochę lepiej. Poprawiłbym jednak na jego prawej nogawce ten pasek najciemniejszego odcienia - dociągnąłbym go do końca outline'u, bo jakoś tak się dziwnie kończy przed nim.
Może jeszcze ewentualnie dałbym więcej najciemniejszego tonu na tył włosów, żeby spróbować nadać temu jeszcze większej głębi. Choć nie wiem na pewno czy dałoby to zamierzony efekt.

Ogólnie praca trzyma poziom, oby tak dalej.

KP: 1
\f

45[O-S-W] DS - Page 2 Empty Re: [O-S-W] DS Pią Cze 07, 2013 1:38 pm

Rizuke

Rizuke
Zasłużony
Zasłużony
Ogólnie praca na wysokim poziomie nie ma do czego z grubsza się doczepić naprawde ładnie. Włoski dobre cienie ładnie zrobiłeś tylko lewa strona tych włosów hmm wygląda tak jakby górka stroma dziwnie ale to mi się tylko tak wydaje. Ogólnie całe ciało ładnie zrobione tylko ta dłoń co jest w górze jest taka dziwna jakby jakieś kły Ci z tych palcy wychodziły.. Buty, spodnie naprawde bardzo ładnie wycieniowane tak jak mówił praca bardzo dobra.

: ]

46[O-S-W] DS - Page 2 Empty Re: [O-S-W] DS Pią Cze 07, 2013 3:08 pm

DS

DS
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
[Credit dla Luki za base,Łabik |Nie używać]
Takie tam zmyślone pozy.
(Spodenki coś ala shaolin bądź skazaniec)
[O-S-W] DS - Page 2 Raz2z
Liczę na komentarze.

47[O-S-W] DS - Page 2 Empty Re: [O-S-W] DS Pon Cze 10, 2013 2:20 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Zgaduję, że nie miałeś konkretnego pomysłu na postać, prawda?
Niepotrzebnie stosujesz czarny kontur wewnątrz bohatera, by oddzielić od siebie poszczególne elementy.
Masz również problemy z paletą kolorów, a dokładniej przejściami pomiędzy poszczególnymi odcieniami. Co mam na myśli? A no to, że czasami ciemny odcień jest niewiele ciemniejszy od średniego i z daleka nie widać większej różnicy. Czasami również średni odcień jest nieznacznie ciemniejszy od jasnego – powtarza się to samo, co w powyższym.
W pierwszej pozie, pasek został „ozdobiony” czarnym konturem – to nie powtarza się w kolejnych dwóch pozach. To samo dotyczy cieniowania spodni – o ile pierwsza postać ma całkiem przyjemnie rozmieszczone odcienie, pomijając jedynie przejście pomiędzy odcieniami, tak przy kolejnych można odnieść wrażenie, że improwizowałeś.
Idziesz w dobrym kierunku, ale dalej trochę pracy przed Tobą.
Ćwicz. Może być już tylko lepiej 4

KP: 2
\f

48[O-S-W] DS - Page 2 Empty Re: [O-S-W] DS Pon Cze 10, 2013 9:15 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Fakt, czarne linie wewnątrz postaci poszły już w niepamięć. No, tylko w wyjątkowych sytuacjach się je stosuje.
W pierwszej pozie głowa jest chyba trochę za mocno w (nasze) lewo przeciągnięta i ta pięść przy niej troszkę dziwnie wygląda.
W drugiej ta sama rączka, ale za to lewa dłoń wygląda bardzo fajnie.
Do trzeciej nie mam żadnych szczególnych zastrzeżeń.

Jeśli natomiast chodzi o ogół pracy - wydaje mi się, że postać jest trochę za długa w stosunku do jej głowy. W sumie takie proporcje są chyba nawet bardziej realistyczne, ale w LSW się to nie sprawdza do końca.

Ogólnie praca trzyma poziom, podoba mi się też kolor spodni. Good job, ale czekam na jakieś "bum!".
KP: 1
\f

49[O-S-W] DS - Page 2 Empty Re: [O-S-W] DS Wto Cze 11, 2013 3:48 pm

Pomarancz

Pomarancz
Namekian
Namekian
Pozy wyglądają w miarę naturalnie, włosy są w porządku pocieniowane, co do koszulki wydaje mi się że jest obcisła, także mięśnie powinno być chyba trochę bardziej widać. Bardzo fajnie pocieniowane są spodnie w pierwszej pozycji, co do następnych dwóch to w kroku dziwnie to wygląda, do tego na pierwszej miał ten biały pas, na następnych dwóch gdzieś znika. Mam także wrażenie że ręka w drugiej pozycji jest o pixel za długa.
KP: 1
\f

50[O-S-W] DS - Page 2 Empty Re: [O-S-W] DS Wto Cze 11, 2013 7:02 pm

DS

DS
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Postać którą nazwałem "Selena".
Młot robiony "na fasta" bez konkretnej wizji.
[O-S-W] DS - Page 2 Selenaraz
C: Luka, Łabik i dzieny dla Handy'ego aka Royalz.
Nie używać bez zgody.
@down no świeży w tym nie jestem ;p



Ostatnio zmieniony przez DS dnia Sro Cze 12, 2013 2:53 pm, w całości zmieniany 1 raz

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 3]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.