Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 3 z 3]

51[O-S-W] By Neravi - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By Neravi Pon Kwi 15, 2013 2:48 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Roshi

Czarny odcień w środku - zło.
Brak cienia na dłoniach.
Zły cień głowy. Jak dla mnie to glaca (łysina) powinna lśnić.

Ogółem jest słabo, trzeba by tą postać narysować od nowa. :|

52[O-S-W] By Neravi - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By Neravi Sro Kwi 17, 2013 1:11 pm

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
Ten pierwszy to nawet konturowo i pomysłowo całkiem całkiem,zato cienie to całkiem inna bajka,mógłbyj troche dłużej nad nimi popracować bo przynajmniej mi osobiście sę wydaje że wkładasz w nie mało pracy,w paincie to chyba było obraz > powiększ obraz > pokaż miniaturkę - czy jakoś tak - to serio pomaga bedzie ci łatwiej dopasować,poza tym zmienił bym mu troszke włosy i opaskę.Kolorystycznie to całkiem całkiem.
A co to tego dziadziusia na dole to jedyne co mi się w nim podoba to ta krecha na głowie - ma efekt i styl :D , bródeczka też niczego sobie, a cienie to jednak troszke słabe.Czekam na kojenle prace a tym czasem lece oglądać Fairy Tail :D BB.

KP: 1
/Feli

53[O-S-W] By Neravi - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By Neravi Sro Kwi 17, 2013 2:07 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
W postać jaką wymyśliłeś nie włożyłeś zbyt dużo pracy. Na opasce znajduje się zbyt dużo ciemnego odcienia, postaraj się go zmniejszyć i w miarę możliwości, zastąpić średnim. Włosy wykonane dość amatorsko – słabe cieniowanie, dość marne proporcje – brak powodu, żeby cię pochwalić. Na lewej nogawce nie używaj jasnego odcienia, zwiększ ilośc ciemnego do odpowiedniego pocieniowania tejże nóżki. Na prawej przydałoby się miejscami użyć ciemnego odcienia, aczkolwiek nie ma tutaj takiej tragedii. Lewy but niepocieniowany – w przypadku prawego użyłeś jasnego i średniego odcienia. Tutaj również zastosuj dwutonowe cieniowanie, jednak użyj średniego i ciemnego. Na lewej rękawiczce jasny odcień jest zbędny. Cieniowanie podkoszulki wymaga modyfikacji – na chwilę obecną jest po prostu słabe.
Roshiego jedynie cieniowałeś? Co dobrze, a co źle, huh?
Będę bezpośredni – cieniowanie jest żałośnie słabe. Dodatkowo, czarny outline wewnątrz postaci niszczy efekt jaki można byłoby uzyskać poprzez nieco większy wkład własny. Spodnie to całkowita porażka – widać, że cienie tego elementu na poprzedniej pracy były zasługą autora „base” na którym pracowałeś. Poza tym, ogromne błędy w odpowiednich proporcjach OPARa.


KP: 2
/Feli

54[O-S-W] By Neravi - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By Neravi Sro Kwi 24, 2013 6:58 am

Qulob

Qulob
Zbanowany
Zbanowany
Nie postarałeś się za bardzo z postacią numer jeden. Na opasce jest za dużo ciemnej barwy, postaraj się go zmniejszyć i dodać jakiś jaśniejszy. Włosy zbyt sztywne (Czyżby przetłuszczone?). Polecam robić je luźne, ponieważ ta postać nie jest w żadnej transformacji i nie ma powodów do takiego traktowania. Na spodniach rób tak żeby na jednej nogawce były 2 odcienie ciemniejsze, a na 2 jaśniejsze zależnie od tego w jaką stronę świeci słońce. Na butach rób podobnie jak w/w. Na rękawiczkach polecam robić to samo.
Pozdrawiam, Qulob!

KP: 1
/Feli

55[O-S-W] By Neravi - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By Neravi Wto Sie 20, 2013 9:36 am

Neravi

Neravi
Notowany
Notowany
[O-S-W] By Neravi - Page 3 19l
Nowe prace. Dawno nic nie robiłem więc postanowiłem coś zrobić :D

56[O-S-W] By Neravi - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By Neravi Nie Wrz 22, 2013 4:14 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Wygląda troszeczkę jak karzeł ,ale prócz tego nie ma się do czego specjalnie doczepić. Może włosy są troszeczkę za duże w porównaniu do reszty ciała ,ale prócz tego jest ok. Rzeczywiście widać ,że czerpałeś z prac Yoszaki ,co do Luki to nie wiem co z niego brałeś.

57[O-S-W] By Neravi - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By Neravi Wto Wrz 24, 2013 1:43 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Ciekawe wykonanie włosów, chociaż widzę, że miejscami dodajesz w środku czarny outline w ilości przekraczającej domyślny próg – nie wygląda to najlepiej. Jeżeli chcesz wzorować się na moich pracach, zobacz jak mniej więcej cieniuję teraz włosy. W przypadku postaci karzełkowatej, klingę paska przesuń o jeden piksel w prawo, tudzież bardziej na środek. Sam bohater wygląda mało oryginalnie, chociażby ze względu na strój. Cieniowanie nie najgorsze, choć miejscami mogłoby być lepiej – na przykład, na podkoszulce przydałby się trzeci odcień.
Pracuj dalej – efekty są widoczne, ale nie skupiaj się na jednej postaci. Powodzenia!

/„Oceniam Kreatywnie”
/1 KP



Ostatnio zmieniony przez Yoh dnia Pią Lis 15, 2013 4:56 pm, w całości zmieniany 1 raz

58[O-S-W] By Neravi - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By Neravi Wto Wrz 24, 2013 3:02 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Yoh napisał:Ciekawe wykonanie włosów
Narcyzie Ty !

W sumie to nie mam nic więcej do dodania, zgadzam się z Johem, pracuj dalej !

59[O-S-W] By Neravi - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By Neravi Sob Lis 30, 2013 11:49 am

Neravi

Neravi
Notowany
Notowany
Moje prace do spita:
[O-S-W] By Neravi - Page 3 Twmg
W ostatniej i drugiej pozycji zapomniałem dodać bandaży na ręce sorki.
A za niedługo będę pracował nad tworzeniem nowej postaci.

60[O-S-W] By Neravi - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By Neravi Sob Lis 30, 2013 8:22 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Włosy postaci wyglądają schludnie, choć wprowadziłbym pewne poprawki przy ich cieniowaniu. Nie wiem jak duży wkład miałeś w tworzenie klatki piersiowej tej postaci, gdyż prezentuje się naprawdę dobrze. Jedynym elementem wymagającym modyfikacji proporcji oraz cieniowania jest ogon - patrząc na niego, dochodzę do wniosku, że zbyt dużą uwagę przykładasz do gotowego, pocieniowanego już szablonu, ograniczając własny wkład w powstanie OPARa do minimalnego, możliwego poziomu. Zmień to.

61[O-S-W] By Neravi - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By Neravi Sob Lis 30, 2013 8:50 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Yoh napisał:Włosy postaci wyglądają schludnie, choć wprowadziłbym pewne poprawki przy ich cieniowaniu. Nie wiem jak duży wkład miałeś w tworzenie klatki piersiowej tej postaci, gdyż prezentuje się naprawdę dobrze. Jedynym elementem wymagającym modyfikacji proporcji oraz cieniowania jest ogon - patrząc na niego, dochodzę do wniosku, że zbyt dużą uwagę przykładasz do gotowego, pocieniowanego już szablonu, ograniczając własny wkład w powstanie OPARa do minimalnego, możliwego poziomu. Zmień to.
O ile się nie mylę, to Ty zrobiłeś revampa Neraviego i Neravi do tej pory używa Twoich włosów, więc to trochę głupio wygląda oceniając/krytykując własne włosy.
Dwa, wykonanie klatki piersiowej i ogona jest jak woda i ogień, gryzą się ze sobą pod względem poziomu wykonania obu rzeczy. O ile klatka jest wykonana nawet dobrze, o tyle ogon ssie po całości.

62[O-S-W] By Neravi - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By Neravi Sob Lis 30, 2013 8:56 pm

Neravi

Neravi
Notowany
Notowany
Pierwszy raz cieniowałem ogon więc za bardzo nie wiem jak ale wszystko zmienię nie bójta się :D

63[O-S-W] By Neravi - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By Neravi Pią Cze 13, 2014 2:21 pm

Neravi

Neravi
Notowany
Notowany
[O-S-W] By Neravi - Page 3 23uekgo
Kurde próbowałem naprawdę długo i  jakoś stwierdziłem, że najgorsze cienie mam na włosach.

64[O-S-W] By Neravi - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By Neravi Sro Cze 18, 2014 3:18 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[O-S-W] By Neravi - Page 3 23uekgo
Jeżeli chodzi o ogólne proporcje włosów to sugerowałbym popracować trochę nad tymi dłuższymi, odstającymi kosmykami. Cienie są rozłożone niezwykle chaotycznie - poszczególne kosmyki nie zostały tak naprawdę w żaden sposób zaznaczone. Jeżeli już stosujesz taką ilość średniego odcienia, zadbaj o to, by uwidocznić chociaż przednie kosmyki. Bandaż na prawej łapce wymaga poprawek w cieniowaniu. Spodnie wyszły stosunkowo ciekawie, aczkolwiek tutaj również wypadałoby zmodyfikować cieniowanie w paru miejscach. Odnoszę wrażenie, że w kwestii "workowatego efektu" wzorowałeś się na moich pracach... xd
Ogólnie, nie jest źle ale skill również nie ulegnie poprawie, jeżeli nie będziesz ciągle czegoś tworzył - grunt, to nie stać w miejscu.

65[O-S-W] By Neravi - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By Neravi Pon Cze 30, 2014 10:19 am

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Domyślam się ,że ciało od Yoszaki ,wlosy Od Sassiego ,a Luka? Co on tutaj robi? 
Oparek ogólnie rzecz ujmując wygląda schludnie. Prezentuje się dobrze ,ale nie wiem ile w tym było Twojej pracy. Chciałbym zobaczyć coś bardziej oryginalnego i zrobionego w całości przez Ciebie.
Pozdrawiam

66[O-S-W] By Neravi - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By Neravi Wto Wrz 16, 2014 2:22 pm

Neravi

Neravi
Notowany
Notowany
Zbir napisał:Domyślam się ,że ciało od Yoszaki ,wlosy Od Sassiego ,a Luka? Co on tutaj robi? 
Oparek ogólnie rzecz ujmując wygląda schludnie. Prezentuje się dobrze ,ale nie wiem ile w tym było Twojej pracy. Chciałbym zobaczyć coś bardziej oryginalnego i zrobionego w całości przez Ciebie.
Pozdrawiam
lol.
Base jest od Luki a cieniowanie ciała sam robiłem, włosy również są moje a jedynie od yoha chcialem zrobic workowate spodnie a nie pamietam co od sassiego...

67[O-S-W] By Neravi - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By Neravi Pon Gru 07, 2015 3:33 pm

Neravi

Neravi
Notowany
Notowany
[O-S-W] By Neravi - Page 3 Canar_base_by_neravi-d9j7o14

Credits:
sezu
Luka
sasuderuto




[O-S-W] By Neravi - Page 3 40311315978269464416

Te postacie zrobił Sezu na moją prośbę tej postaci:
http://neravi.deviantart.com/art/Canar-Workinprogress-575583454

Więc jedynie co ja zrobiłem to wszystko oprócz głowy w postaci plazowicza a te postacie na dole w pelni zrobil sezu



Ostatnio zmieniony przez Neravi dnia Wto Gru 08, 2015 1:23 pm, w całości zmieniany 1 raz

68[O-S-W] By Neravi - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By Neravi Pon Gru 07, 2015 9:09 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[O-S-W] By Neravi - Page 3 Canar_base_by_neravi-d9j7o14
Nad masą mięśniową wypadałoby popracować. Mam tutaj na myśli zarówno klatkę piersiową, jak i łapkę postaci. Jeżeli nie jest to natomiast jegomość zbyt masywny, to dobrze byłoby nieco popracować nad konturem, by lepiej to pokazać. Szału nie ma, dupy nie urywa ale nie jest źle.
[O-S-W] By Neravi - Page 3 40311315978269464416
Tutaj zaś mam nieco więcej do napisania. Pierwszą rzeczą jaka rzuciła mi się w oczy są krzywe nogi Canara. Hej, serio bym to olał, gdyby nie było tak doskonale widoczne jak w Twoim przypadku. Żeby rozwiązać ten problem, pobaw się troszkę konturem - poprzesuwaj to i owo. Efekt na serio może być znacznie ciekawszy, a to tylko kilka pikseli. Zobacz:
[O-S-W] By Neravi - Page 3 Ars16
Zmieniłem co prawda cieniowanie spodni, ale nie chodzi tutaj o to. Druga sprawa - pieprzyć, że tors sprawia wrażenie lekko za długiego. To może po prostu moja wyobraźnia. Przypierdzielę się natomiast do dolnej części podkoszulki. Zauważ, iż postacie tworzone stylem LSW stoją pod lekkim kątem. Staraj się nie tworzyć wrażenia, jakby od pasa w dół wszystko miało być wyśrodkowane, bo prezentuje się to po prostu dziwnie. Look:
[O-S-W] By Neravi - Page 3 Ars17
Już wiesz o co mi chodzi? Dobra, to byłoby na tyle. I tak się trochę za bardzo rozpisałem :P

69[O-S-W] By Neravi - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By Neravi Wto Gru 08, 2015 1:22 pm

Neravi

Neravi
Notowany
Notowany
Chodzilo mi, ze te postacie, ktore ty oceniles to wszystko zrobil sezu ja jedynie tego jakby plazowicza od szyii w dol. Troche sie nie zrozumielismy xd.
I dlatego tamte wstawilem bo nie chcialem sobie przypisywac pracy Sezu.
Ogolnie zamieza, zrobic z tych postek sprita najpierw plazowicza a potem tego w kurtce lub jeszcze w innych ubiorach wiec poprosil bym cie o ocene tego plazowicza

70[O-S-W] By Neravi - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By Neravi Nie Gru 13, 2015 11:38 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Chodzilo mi, ze te postacie, ktore ty oceniles to wszystko zrobil sezu ja jedynie tego jakby plazowicza od szyii w dol. Troche sie nie zrozumielismy xd.
I dlatego tamte wstawilem bo nie chcialem sobie przypisywac pracy Sezu.
Ogolnie zamieza, zrobic z tych postek sprita najpierw plazowicza a potem tego w kurtce lub jeszcze w innych ubiorach wiec poprosil bym cie o ocene tego plazowicza
Sponio. Generalnie to wypowiedziałem się na temat plażowicza:
Nad masą mięśniową wypadałoby popracować. Mam tutaj na myśli zarówno klatkę piersiową, jak i łapkę postaci. Jeżeli nie jest to natomiast jegomość zbyt masywny, to dobrze byłoby nieco popracować nad konturem, by lepiej to pokazać. Szału nie ma, dupy nie urywa ale nie jest źle.
Nie mam zielonego pojęcia, co jeszcze mógłbym dodać. W przypadku postaci w ubiorze typowo plażowym najważniejsze jest wykonanie masy mięśniowej, bądź przedstawienie takiego ciała w naprawdę fajny sposób.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 3 z 3]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.