Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : 1, 2  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 2]

1[O-S-W] Mikro 18 Empty [O-S-W] Mikro 18 Pią Lis 23, 2012 3:17 pm

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
Witam.Oto moja 1 praca,Od mojego powrotu do Forum.Proszę o szczere oceny.Troszeczkę wyszedłem z wprawy ale postaram sie to nadrobić.
[O-S-W] Mikro 18 Opar1
[O-S-W] Mikro 18 Opar1
[O-S-W] Mikro 18 Oparnr1
Credit Angry Boy



Ostatnio zmieniony przez mikro18 dnia Nie Gru 02, 2012 8:20 pm, w całości zmieniany 2 razy

2[O-S-W] Mikro 18 Empty Re: [O-S-W] Mikro 18 Pią Lis 23, 2012 7:55 pm

Orzeszek

Orzeszek
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Czekasz na szczere oceny

OK zaczynamy całość trochę pokracznie wygląda (według mnie), włosy oryginalne, koszulka dobra cieniowanie też tylko te "mięśnie" nie zgrywają się z resztą. Cieniowanie twarzy jest bardzo dobre, Spodnie i buty są prześwietne.

Może wyszedłeś z wprawy ale i tak twoje opary są lepsze od moich 6+/10

3[O-S-W] Mikro 18 Empty Re: [O-S-W] Mikro 18 Pią Lis 23, 2012 8:04 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Orzeszek napisał:Czekasz na szczere oceny

OK zaczynamy całość trochę pokracznie wygląda (według mnie), włosy oryginalne, koszulka dobra cieniowanie też tylko te "mięśnie" nie zgrywają się z resztą. Cieniowanie twarzy jest bardzo dobre, Spodnie i buty są prześwietne.

Może wyszedłeś z wprawy ale i tak twoje opary są lepsze od moich 6+/10

A może sam się zaczniesz uczyć, a potem zaczniesz oceniać innych ?

4[O-S-W] Mikro 18 Empty Re: [O-S-W] Mikro 18 Pią Lis 23, 2012 8:25 pm

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
Po co nabijasz puste posty jeżeli i tak nie masz zamiaru oceniać? równie dobrze pogłeś mu to wysłac na PM'a lub na chacie.

5[O-S-W] Mikro 18 Empty Re: [O-S-W] Mikro 18 Nie Lis 25, 2012 4:18 pm

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Zacznę od góry.
Włosy:Nawet fajne wykonanie chociaż cieniowanie jest do poprawy,na tyłach włosów dodałbym jakieś 3 włosy,na przodzie widzę że miał tam być kosmyk popraw go bo jest niewidoczny.
Klata:Klata jest jakaś nie równa środek klatki jest zrobiony o 2 lub 1 pixel za dużo od prawej strony z naszej perspektywy.
Ogólnie:
-czemu tylko 2 kolory,zrób postać 3 kolorową lub więcej ;D
Tyle ode mnie liczę że się odwdzięczysz w moim poście.

KP: 1
/Feli

6[O-S-W] Mikro 18 Empty Re: [O-S-W] Mikro 18 Wto Lis 27, 2012 8:04 pm

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
Przede wszystkim dziękuję wszystkim za ocenki.
Zmotywowało mnie to do pracy,dokładnie do lekkich poprawek mojego Oparka.
[O-S-W] Mikro 18 Opar1

7[O-S-W] Mikro 18 Empty Re: [O-S-W] Mikro 18 Sro Lis 28, 2012 2:55 pm

Neravi

Neravi
Notowany
Notowany
Więc tak dobrze, że poprawiłeś ten błąd w włosach który miałeś w poprzednim oparze. Widać, że dodałeś sztylet co poprawia jakoś trochę wygląd postaci.
Mógłbyś coś jeszcze dodać żeby postać lepiej wyglądała. Fajne cieniowanie postaci szczególnie spodnie i włosy. Może dodaj jakiś pasek, opaskę lub kamizelkę żeby postać wyglądała lepiej. A tak to opar całkiem całkiem, mógłbyś trochę zmienić włosy a tak to super. 5

Pozdro Neravi

/1 KP
/@Yoh

8[O-S-W] Mikro 18 Empty Re: [O-S-W] Mikro 18 Czw Lis 29, 2012 8:19 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Soundtrack
Przede wszystkim, praca nie jest najwyższych lotów – prosty pomysł, dość przeciętne wykonanie. W przypadku włosów, miejscami tworzysz zbyt gruby outline. Proporcje zachowane, niestety cieniowanie wymaga zdecydowanych poprawek. Jest oczywiście różnica między nową, a starą wersją – po aktualizacji jest zdecydowanie lepiej – mimo to, nie zamierzam owijać w bawełnę. To nie jest jeszcze taki efekt, jaki chciałbym zobaczyć w Twoim wykonaniu. Dodatkowo, wiem, że stać Cię na znacznie więcej. Cieniowanie twarzy wygląda tak, jakbyś włosy zwyczajnie wkleił na łysą główkę i nie przejmował się zmianą cieni – błąd. W kilku miejscach brakuje ciemnego odcienia, przy włosach natomiast warto byłoby umieścić więcej średniego. Słabe cieniowanie podkoszulki, żadnego szału jeżeli chodzi o pomysł na jej wykonanie. To samo dotyczy spodni. W przypadku łapek, wyznaję zasadę, że lewa powinna być przynajmniej o piksel krótsza. To białe „coś” co wystaje z ręki postaci – co to jest? Jeżeli planowałeś stworzyć ogon, całkowicie Ci nie wyszedł. Dodatkowo, nie łączy się z tyłem postaci. Jeżeli jest to pewnego rodzaju ostrze wystające z łapy, to cóż – nie wyszło. Ogólnie rzecz biorąc, praca prezentuje się zwyczajnie słabo. Przeciętne wykonanie, przeciętne cieniowanie, słaby i nieoryginalny pomysł – spodziewałem się czegoś lepszego. Miałem nadzieję, że stać Cię na znacznie więcej.

KP: 3
/Feli

9[O-S-W] Mikro 18 Empty Re: [O-S-W] Mikro 18 Nie Gru 02, 2012 8:17 pm

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
Oto moja nowa praca,troszeczkę go zmodyfikowałem.Jak teraz?
[O-S-W] Mikro 18 Oparnr1
Dont use.
Credit Angry Boy.

10[O-S-W] Mikro 18 Empty Re: [O-S-W] Mikro 18 Pon Gru 03, 2012 9:10 am

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Witaj ponownie czekam na rewanż w moim poście.
Więc zacznę od miecza,nie jest równo położony względem trzonu,wygląda jak by był wygięty,cieniowanie włosów jak i ich wygląd bardzo mi się podoba,bardzo dobrze że dobrałeś mu tą kurtkę bo tak jakoś pusto wyglądał ten poprzedni.
Widzę znaczną poprawę gratuluję i życzę powodzenia dalej.

/1 KP
/@Yoh

11[O-S-W] Mikro 18 Empty Re: [O-S-W] Mikro 18 Pon Gru 03, 2012 4:08 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Soundtrack
Włosy dalej wymagają zdecydowanych modyfikacji. Poszczególne kosmyki są zbyt słabo zaznaczone, zaś same proporcje fryzury, mimo wszystko, bardzo przeciętne. Staraj się rzadziej stosować ciemny odcień koloru włosów w górnej części kosmyków, bo nie daje to zbyt ciekawego efektu. Jeżeli miałbym Ci coś poradzić, to używaj go raczej do ich zaznaczania. Zbyt duża ilość średniego odcienia. Pomysł na strój był, ale wykonanie nie powala. W przypadku kurtki, chodzi głównie o naprawdę żałosne cieniowanie – nie bójmy się nazywać rzeczy po imieniu, kiedy tak jest. Niebieska podkoszulka nie potrzebuje cieni, ewentualnie mogłaby być pocieniowana dwu-tonowo i bardzo dobrze by się to sprawdzało. Łapki chude, ale tutaj nie będę się czepiał proporcji – tworzysz z base więc nie ma to najmniejszego sensu. Moim skromnym zdaniem, powinieneś pocieniować postać odwrotnie. Ciemniejsze kolory z drugiej strony – lepiej się to sprawdzi, niż to co aktualnie wymyśliłeś. Serio. Spodnie są dość obcisłe, ale tutaj nie wnikam w gusta. Cienie w miarę dobrze wykonane. Buty bez pomysłu. Ogólnie rzecz biorąc, jest dość przeciętnie. Zwłaszcza, jeżeli chodzi o cieniowanie, które sprawia Ci wyraźne problemy. Ah, bym zapomniał – nos jest zbyt wysoko umieszczony. Obniż go o jeden piksel. Poszerz również o tyle samo usta.

KP: 3
/Feli

12[O-S-W] Mikro 18 Empty Re: [O-S-W] Mikro 18 Wto Gru 04, 2012 5:14 pm

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
Witam,dziękuję za komentarze,wprowadziłem kilka poprawek mam nadzieję że na dobre,ale o tym już sami zdecydujecie.
[O-S-W] Mikro 18 Revamp1
Credits to AngryBoy.

13[O-S-W] Mikro 18 Empty Re: [O-S-W] Mikro 18 Sro Gru 05, 2012 2:13 pm

Neravi

Neravi
Notowany
Notowany
Więc tak opar zdecydowanie jest lepszy niż poprzedni. Są lepiej zrobione włosy z tego co widzę (są 5x lepsze). Lepiej pocieniowane ubranie szczególnie kamizelka. Ale i tak by było lepiej gdybyś dodał jednak do tej postaci ten miecz bo z nim wygląda lepiej, tylko go najpierw popraw żeby nie był krzywy, mógłbyś zrobić go jakiś grubszy lub coś. Lewa noga tego bohatera u góry wygląda
jak by była grubsza (tak z daleka). Ale i tak jest lepszy od poprzedniego.
:)

KP: 1
/Feli

14[O-S-W] Mikro 18 Empty Re: [O-S-W] Mikro 18 Czw Gru 06, 2012 4:30 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Praca prezentuje się lepiej niż poprzednia, ale zastosowałeś się do moich rad w taki ciekawy sposób, że niewiele poprawiłeś z tego o czym wspomniałem. Teraz więc krótko - cieniowanie dalej jest naprawdę słabe - każdego elementu. Odpowiednie proporcje zachowane, w tej kwestii nie mam zastrzeżeń.

KP: 1
/Feli

15[O-S-W] Mikro 18 Empty Re: [O-S-W] Mikro 18 Czw Gru 06, 2012 5:30 pm

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
Ok.Zrobiłem swój własny base ale oczywiście wzorowałem się na kilku pracach innego użytkowania a mianowicie na base'ach AngryBoya.
[O-S-W] Mikro 18 Mjbase
W sumie nie wiem czy konieczny jest za to Credit ale niech będzie.
Credit to AngryBoy

PS:Base był tworzony na własne potrzeby dlatego nie specialnie uwzględniałem tutaj rzeczy które i tak nie byłyby i tak mi przydatne.Do użytku wyłącznie za pozwoleniem,oczywiście proszę o oceny mojej poprzedniej pracy jak i tego Base.

16[O-S-W] Mikro 18 Empty Re: [O-S-W] Mikro 18 Pią Gru 07, 2012 6:55 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Chcąc, nie chcąc, credit jest w dalszym ciągu wymagany – nawet, jeżeli tylko wzorujesz się na cudzej pracy. Już po głowie widać, że nie tworzyłeś tego wszystkiego samodzielnie – cechy charakterystyczne dla base AngryBoya. Na szczęście, solidarnie i uczciwie Nas uprzedziłeś o tym fakcie. Cieniowanie nienajgorsze – zmniejszyłbym ilość ciemnego odcienia skóry. Ciało wydaje się zbyt małe w stosunku do całej główki. W kwestii cieni jest dość źle. Słabo uwidoczniona masa mięśniowa, dziwnie wykonana klatka piersiowa, zbyt małe rączki i niepotrzebne czarne piksele wcięte w talię. Proporcje oraz cieniowanie spodni jest znośne, aczkolwiek nie omieszkam napisać, że wymaga ono pewnych poprawek. Buty niecieniowane, ale to akurat najmniej interesujący fakt. Ogólnie, jak sam napisałeś, zastosowanie ma być głównie dla Ciebie. Bardzo dobrze. Praca nie nadaje się do użytku przez innych, niekoniecznie zaawansowanych sprinterów. Jeżeli już ktoś naprawdę dobry coś na tym stworzy, to musi mieć odpowiednie umiejętności do cieniowania, a co więcej, poprawy ewentualnych, źle wymierzonych proporcji. Postacie jakie będziesz tworzył z pomocą tej „podkładki” nie będą wyglądały dobrze, jeżeli nie przyłożysz się już od samego początku.

KP: 2
/Feli

17[O-S-W] Mikro 18 Empty Re: [O-S-W] Mikro 18 Pią Gru 07, 2012 5:45 pm

Cineg

Cineg
Zoan User
Zoan User
Base. Samo w sobie wydaje mi się dosyć słabo zrobione. No cóż, Przede wszystkim głowa jest za duża w porównaniu do ciała, nawet jak na LSW. Jej cieniowanie nie jest zaś takie najgorsze, choć odrobinkę za dużo ciemnego odcienia dałeś. Brakuje mi też cieni po prawej(naszej prawej) stronie głowy, przez co wydaje się trochę kanciata, ewentualnie jakiegoś łagodniejszego przejścia tych cieni.
Ciało nie jest takie złe, jednak głowa i ręka trochę ze sobą nie współgrają. Cieniowanie klatki piersiowej dosyć słabe, przez co wydaje się ona zbyt płaska, a jednak jakieś mięśnie powinny być uwidocznione. Ręka również nie razi pięknością, kontur może zostać, ale cieniowanie bym zmienił, bo wygląda jak poparzenia z młodości.
Do spodni nie mam za bardzo gdzie się przyczepić. Jedynak noga z lewej przy samym bucie wygląda dosyć dziwnie i odrobinkę nie pasuje. Same buty są ok.
Całokształt nie nadaje się za bardzo do użytku, a jeżeli już, to trzeba w nim sporo zmienić i mimo tych zmian efekt może nie być najlepszy.

KP: 2
/Feli

18[O-S-W] Mikro 18 Empty Re: [O-S-W] Mikro 18 Pią Gru 07, 2012 8:53 pm

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
Witam wszystkich.Zmieniłem swój base odrobinkę.Po przeczytaniu postów doszedłem do wniosku że trzeba byłoby coś z tym zrobić.
Oto macie Revamp.Wzór głowy zmodyfikowany i zapożyczony od SH,styl niektórych cieni zaporzyczony Od Base Bombiego.Oraz wzór klatki Piersiowej którego autora nie pamiętam.Prawdopodobnie AngryBoy
[O-S-W] Mikro 18 Mjbase
Zapraszam do oceniania i dziękuję za poprzednie Komentarze.

19[O-S-W] Mikro 18 Empty Re: [O-S-W] Mikro 18 Pią Gru 07, 2012 9:13 pm

Cineg

Cineg
Zoan User
Zoan User
Base wygląda znacznie lepiej, ale ciągle są te same błędy. Cienie głowy są dalej słabe, a na ręce dla odmiany najebałeś tyle tego ciemnego koloru, że wygląda to jak skórzany karwasz. Cienie są dobre do linii cieni klatki piersiowej. Klata lepsza, widać w nim mężczyznę, chociaż kilka modyfikacji by się przydało jeszcze. Poprawiłeś spodnie. Już są lepsze proporcje w miarę.
Poprawić proste błędy w cieniowaniu, gdzieniegdzie kontur można, a base będzie naprawdę solidne.


KP: 1
/Feli

20[O-S-W] Mikro 18 Empty Re: [O-S-W] Mikro 18 Pią Gru 07, 2012 9:43 pm

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
No dobra kurde ale ja dzisiaj Posty nabijam > Poprawka mojego Base.[Po raz kolejny,ale wiadomo praca,praca i jeszcze raz praca]
[O-S-W] Mikro 18 Mjbase
Dziękuję za poprzednie oceny i zapraszam do nabijania postów i KP.
DON'T USE



Ostatnio zmieniony przez mikro18 dnia Sob Gru 08, 2012 7:27 am, w całości zmieniany 1 raz

21[O-S-W] Mikro 18 Empty Re: [O-S-W] Mikro 18 Sob Gru 08, 2012 2:01 am

Raigen

Raigen
Pillar Man
Pillar Man
Hym... Base na pierwszy rzut oka prezentuje się porządnie, lecz ma pewne wady a dokładnie... Zacznę od środka, czyli od paska. Przez niego praca wygląda jakby miał spodnie na siłę naciągnięte na krocze powinien on się znajdować jeden pixel wyżej a do tego klamra powinna być przesunięta również o jeden pixel w nasze prawo. Teraz nogi... Zmieniłbym lekko proporcje tej bardziej wysuniętej do nas, czyli lewej oraz pozmieniałbym lekko proporcję tej nóżki z naszej prawej, iż jak na mój gust wygląda ona na prawdę dziwnie przez to, że jest ona tak prosta. Co do rąk... Zmieniłbym dłonie, gdyż jak dla mnie wyglądają one jak tak zwane "kikuty" a do tego rękę od naszej lewej troszkę przybliżyłbym do ciała. Teraz tors... Zmieniłbym całkiem cieniowanie klatki piersiowej oraz brzucha z tego powodu, iż wygląda ono nie estetycznie. Głowa jest w porządku, lecz wygląda ona jak dla mnie na zbyt dużą względem całego ciała. W łepetynie zmieniłbym kształt ucha oraz rozstaw oczu z jednego piksela na dwa i oczywiście lekko poprawił cieniowanie.

Ogólnie base prezentuje się przyzwoicie, lecz potrzebuje poprawy. Jeśli miałbym je oceniać w skali od 1 do 10...
Dałbym...
UWAGA!
7/10

KP: 2
/Feli

22[O-S-W] Mikro 18 Empty Re: [O-S-W] Mikro 18 Sob Gru 08, 2012 8:56 am

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
Witam Oto mój nowy Oparek na zakończonym własnym Base.
[O-S-W] Mikro 18 Oparnr2
Zapraszam do oceny.

23[O-S-W] Mikro 18 Empty Re: [O-S-W] Mikro 18 Sob Gru 08, 2012 12:31 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Włosy wyglądają przyzwoicie - w końcu! Odpowiednie proporcje zostały zachowane, niewielki problem pojawił się przy odpowiednim pocieniowaniu fryzury, aczkolwiek i pod tym kątem nie jest najgorzej. Wykonanie klatki piersiowej oraz masy mięśniowej prawej rączki wymaga modyfikacji i zapewne się tego domyślałeś, wrzucając tą pracę na forum. Jeżeli jednak nie, to właśnie Cię uświadomiłem w tej kwestii. Dłonie wyglądają dziwnie - zwyczajnie nienawidzę małych kulek służących za dłonie, w których mieści się 4-6 pikseli cieni - proponuję nieznacznie to powiększyć, pobawić się z proporcjami. Spodnie nie wyglądają źle. Jeżeli chodzi o cienie, to można byłoby się jeszcze trochę pobawić, aczkolwiek nie jest to wymagane. Odpowiednie proporcje zostały zachowane.
Ogólnie rzecz biorąc, widać poprawę w stosunku do pozostałych prac. Nie jest to jednak nic nadzwyczajnego - pracuj dalej, jeżeli chcesz osiągnąć naprawdę wysoki poziom. Cóż, powoli, bo powoli, ale zmierzasz w dobrym kierunku.

KP: 2
/Feli

24[O-S-W] Mikro 18 Empty Re: [O-S-W] Mikro 18 Sob Gru 08, 2012 4:27 pm

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
Na początek szczególne podziękowania dla Yoha,Cinega oraz Raigena za masę komentarzy,te wszystkie rady doprowadziły mnie do samego końca...Wyszło mi coś takiego:
[O-S-W] Mikro 18 Mjbase
Oficjalna wersja mojego BASE.
Don't use.

25[O-S-W] Mikro 18 Empty Re: [O-S-W] Mikro 18 Nie Gru 09, 2012 1:27 pm

Cineg

Cineg
Zoan User
Zoan User
Oparek całkiem przyzwoity, włosy wyszły nawet bardzo dobrze. Podobają mi się, kontur i proporcje są dobre, choć cieniowanie odrobinkę bym zmienił, zwłaszcza po naszej lewej stronie. Ręka trochę razi. Nie jest źle, ale od barku w dół nie wygląda to zbyt przyjemnie. Dłonie, no, słabe. Klatka piersiowa nie tak zaś zła, zmienić kilka cieni i będzie na prawdę w porządku. Spodnie są dobrze wykonane, a jedyne co mnie w nich razi to prawa nogawka, a mianowicie najciemniejszy odcień, zaraz na dole. Tragicznie to nie wygląda, zostać może, ale dosyć przeciętnie wykonane.

Teraz base.
Cieniowanie głowy. Cholera, możesz pociągnąć tym cieniem trochę dalej, nic się nie stanie. Trochę mi się nie podoba ten przód, ale jakby się uprzeć to jest ok.
Klatka piersiowa wykonana znacznie lepiej niż z oparka niżej, widać już masyw, widać tą potęgę i siłę.
Ręka też została poprawiona. Dłoń jest już lepsza, ale dalej nie zachwyca. Mięśnie na ręce już lepiej wykonane, choć odrobinkę do poprawki. Prawa ręka jest przykrótka :;.;:
Spodnie i buty w porządku.
Widać poprawę. Tak trzymać.

KP: 2
/Feli

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 2]

Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.