Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Royalz vs Yoh Empty Royalz vs Yoh Nie Kwi 14, 2013 4:22 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Kategoria: OPAR
Temat prac: Odnowienie jednego z OC należącego do jednego użytkowników ARS'u.
Do kiedy oddajemy prace: Do ustalenia
Komu oddajemy prace: Samey
Uwagi: Postać zostanie wybrana przez osobę przyjmującą prace - w tym przypadku przez Sameya. OPAR w tzw. "custom pose"
Stawka: 50 kp

Przyjmujesz ? ;d

2Royalz vs Yoh Empty Re: Royalz vs Yoh Nie Kwi 14, 2013 4:25 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Stawka: 50 kp
Royalz vs Yoh Funny-cat-webmasel

Lulz indeed.

ZRÓBCIE REVAMP ARCEBA

3Royalz vs Yoh Empty Re: Royalz vs Yoh Nie Kwi 14, 2013 4:35 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Stawka: 50 kp
Wprawdzie, nigdzie nie było mowy o pojedynkach w których będziemy walczyć o kreatywne punkty. Z drugiej strony, może to zachęci kogoś do udzielania się w tym dziale?

Co więcej... Przyjmuję wyzwanie na ustalonych zasadach. Nie stracę znaczącej ilości punktów, a przy okazji być może nabiję ich trochę większą ilość :73:

4Royalz vs Yoh Empty Re: Royalz vs Yoh Nie Kwi 14, 2013 4:39 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
No ej, Samey chce walczyć o Smoczą Kulę, to czemu ja o KP nie mogę ? Zawsze to 50 kp zachęci do roboty.

5Royalz vs Yoh Empty Re: Royalz vs Yoh Nie Kwi 14, 2013 4:44 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
No ej, Samey chce walczyć o Smoczą Kulę, to czemu ja o KP nie mogę ? Zawsze to 50 kp zachęci do roboty.
http://www.anrevosprites.net/t88-faq

W każdym bądź razie, ja nie mam nic przeciwko - niewiele tracę, a mogę coś zyskać. Warto spróbować chociażby z powodu innych użytkowników. Byleby się na mnie nie rzucano 28

6Royalz vs Yoh Empty Re: Royalz vs Yoh Nie Kwi 14, 2013 5:17 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Tylko ustalcie sobie którą konkretną postać revampujecie, żeby dało się porównać.

7Royalz vs Yoh Empty Re: Royalz vs Yoh Nie Kwi 14, 2013 5:18 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Royalz napisał:
Uwagi: Postać zostanie wybrana przez osobę przyjmującą prace - w tym przypadku przez Sameya.

8Royalz vs Yoh Empty Re: Royalz vs Yoh Nie Kwi 14, 2013 5:44 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Oh, ok. Dostąpił mnie ten zaszczyt. Zatem skorzystam z okazji, by otrzymać 2 revampy w wykonaniu najlepszych w swoim fachu. Będziecie revampować mojego Sameyara, oto mój pierwotny stary Samey:
Royalz vs Yoh 33103431
Chyba, że macie coś przeciwko to mówcie.

9Royalz vs Yoh Empty Re: Royalz vs Yoh Nie Kwi 14, 2013 6:15 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Nie mam nic przeciwko. Do kiedy mamy możliwość oddania prac ? :>

10Royalz vs Yoh Empty Re: Royalz vs Yoh Nie Kwi 14, 2013 6:31 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Skoro już o terminie mowa, prosiłbym do 18 lub 19 kwietnia.
Powodem jest nieszczęsna robota. Jutro mogę nie znaleźć odpowiednio dużo czasu na zrobienie OPARa bo muszę załatwić kilka spraw. We wtorek i środę natomiast pracuję.

11Royalz vs Yoh Empty Re: Royalz vs Yoh Nie Kwi 14, 2013 6:33 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Niechaj tak będzie. Ostateczny termin oddawania prac to 19 Kwietnia 2013(Piątek).

12Royalz vs Yoh Empty Re: Royalz vs Yoh Pon Kwi 15, 2013 5:29 am

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Praca #1
Royalz vs Yoh SameyzRoyalz vs Yoh Samey

Praca #2

Royalz vs Yoh Samey11

Walkę Royalz vs. Yoh uważam za rozpoczętą! Zapraszam do głosowania:
1.[0]
2.[0]



Ostatnio zmieniony przez Samey dnia Pon Kwi 15, 2013 2:21 pm, w całości zmieniany 1 raz

13Royalz vs Yoh Empty Re: Royalz vs Yoh Pon Kwi 15, 2013 10:19 am

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
1.[0]
2.[1]
Kilka dobrych minut zmieniałem jedynkę na dwójkę i dwójkę na jedynkę ,ale ostatecznie pozostane chyba jednak przy pracy nr 2. Mimo ,że pierwsza praca ma bardzo ciekawe wykonanie to jego jakość widocznie odbiega od jedynki ... niestety ( albo stety ) w tą złą stronę. Nie licząc tych dwóch płaszczek zamiast dłoni ,druga praca prezentuje się znakomicie.

14Royalz vs Yoh Empty Re: Royalz vs Yoh Pon Kwi 15, 2013 12:23 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
1.[0]
2.[2] Ciężko wybrać. Zastanawiam się, czy efekty zastosowane w pracy nr 1 są wykonane przez jej autora. W obu pracach średnio podobają mi się włoski, ale ostatecznie zadecydowałem tak, jak Zbir. Tym bardziej, że przez te efekty jedynka jest bardzo słabo widoczna, co z zalety zmieniło się w wadę.

15Royalz vs Yoh Empty Re: Royalz vs Yoh Pon Kwi 15, 2013 1:11 pm

Aki

Aki
Jounin
Jounin
1.[1]
2.[2]
Naprawdę trudny wybór, lecz ostatecznie padło na jedynkę. Mam nadzieję, że mgiełka była robiona również samodzielnie (w końcu żadnych creditów nie ma). W tej pracy podoba mi się ten ruch koszulki i fajnie wykonane włosy - w drugiej wydają mi się zbyt puszyste. Pand to, jak już wspomniał Zbir, w pracy numer dwa są placuszki zamiast dłoni, do tego ten dalszy jest trochę taki koślawy. Rozumiem, że trudno zrobić dłonie w takiej pozie, lecz wyszło, jak wyszło. Nie można jednak powiedzieć, że druga praca jest słaba, bo stoi praktycznie na tak samo wysokim poziomie jak jedynka.

16Royalz vs Yoh Empty Re: Royalz vs Yoh Pon Kwi 15, 2013 1:33 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
1.[2] - Ja się rozpisywać nie będę. Po prostu bardziej mi się spodobała.
2.[2]

17Royalz vs Yoh Empty Re: Royalz vs Yoh Pon Kwi 15, 2013 1:57 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
1.[3]
2.[2]
Miałem dylemat, zresztą jak każdy z poprzedników. Mimo wszystko wybrałem pierwszą pracę, gdyż zwyczajnie bardziej przypadła mi do gustu, choć spora część postaci jest niewidoczna przez dodatkowe efekty. Ktoś poruszył jeszcze kwestię autorstwa, jeśli chodzi o użyte efekty. Możecie się czepiać o wszystko, ale prawda jest taka, że nie liczy się wkład i środki, a efekt - tyle liczy się dla konsumenta, reszta to już "ciekawostki".

18Royalz vs Yoh Empty Re: Royalz vs Yoh Pon Kwi 15, 2013 2:25 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Emm, na prośbę jednego z uczestników pojedynku wstawiłem drugą wersję jego pracy "bez efektów", choć sam w 1 wiadomości napisał bym wybrał, któraś z nich...
Także w moim poprzednim poście pojawiła się praca w wersji bez efektów i z efektami.
Na przyszłość informacja do wszystkich, jeśli macie zamiar wysłać 2 prace to nie narzekajcie później na mój wybór, albo najlepiej wysyłajcie 1 pracę, dziękuję.

19Royalz vs Yoh Empty Re: Royalz vs Yoh Pon Kwi 15, 2013 3:18 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Emm... Nie żebym się wtrącał, ale jak pojedynek już trwa to coś takiego nie powinno mieć miejsca...
Ale jak chcecie, żeby tylko drugi uczestnik nie miał nic przeciwko.

I już nie spamię.

Ależ nie mam tego za złe, słuszna uwaga.

/Uwaga słuszna, ale co ja pocznę? Kontynuujmy i starajmy nie dopuszczać do takich sytuacji w przyszłych walkach...

Dlatego właśnie wyjątkowo to pozostawiłem, żebyśmy pamiętali na przyszłość.

20Royalz vs Yoh Empty Re: Royalz vs Yoh Pon Kwi 15, 2013 6:52 pm

Raigen

Raigen
Pillar Man
Pillar Man
1.[4] - Według mnie miazgaaaaa, praca zajebista, co tu się mam więcej rozpisywać po prostu dla mnie ta praca wymiata!
2.[2]

/Poprawione z 2 na 4

21Royalz vs Yoh Empty Re: Royalz vs Yoh Wto Kwi 16, 2013 8:00 pm

DS

DS
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
1.[5] - Oddaję głos na tę pracę. Bardziej dynamiczna poza według mnie, włosy trochę dziwne względem kształtu jak i dobranego koloru, nie mniej jednak "wgniata" prace nr 2 w ziemię tak jak przedstawia poza("Fallusy" na ubraniu też na propsie).
2.[2] Dobór kolorów i odcieni na propsie, nie mniej jednak nie przyciąga tak bardzo jak praca nr 1. Że tak nazwę tą pozę "Cienki Bolek".

Bez pozdrowień i buziaków <3
J.H.S

22Royalz vs Yoh Empty Re: Royalz vs Yoh Wto Kwi 16, 2013 8:04 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
1.[6] - oczywiście że głos na tą pracę, jak dla mnie wygląda bardziej kozacko i dynamicznie, bardzo fajna poza 4
2.[2]

23Royalz vs Yoh Empty Re: Royalz vs Yoh Czw Kwi 18, 2013 9:13 am

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
1 [7] Bardzo ładna praca, cienie, sam pomysł jest ciekawy dlatego ma mój głos.
2 [2] - No widać że praca od Yoh ;D Co Prawa jest bardzo fajnie wykonana no ale praca w pracy pierwszej wygrała poza :D

24Royalz vs Yoh Empty Re: Royalz vs Yoh Pią Kwi 19, 2013 9:21 pm

Qulob

Qulob
Zbanowany
Zbanowany
1 [8] - Dałem głos na tą pracę, ponieważ praca z numerem dwa nie przypomina mi tak bardzo pierwotnej postaci jak ta. W drugiej pracy postać wygląda jakby miała na sobie rurki, a ta jakby miała dresy to jest już pierwszy +. Następną sprawą jest to iż w drugim revampie wszystko tzn. ubrania są tak jakby przyklejone do ciała i tworzyły ciało. Tylko pod tymi względami zagłosowałem na tą pracę i uważam, że autor drugiego revampa się nie postarał i zrobił to na odwał.
2 [2]


/Głos unieważniony.
4. Głosowanie w pojedynkach i turniejach jest możliwe dopiero po napisaniu 25 postów.
/Y

25Royalz vs Yoh Empty Re: Royalz vs Yoh Pon Kwi 22, 2013 7:26 am

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Walka dobiegła końca, zwycięża Royalz i jego praca:
Royalz vs Yoh Sameyz

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.