Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : 1, 2  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 2]

1Dwaplusbezdobrze Empty Dwaplusbezdobrze Nie Kwi 14, 2013 5:03 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
(tytuł tematu to oczywiście gra słów, czy "suchar" jak się powszechnie nazywa. Choć część się wyjaśni po zobaczeniu zawartości tematu, całość zrozumie tylko ten, kto czytał Rok 1984 Orwella)

Yoh mi zawraca cały czas głowę, żebym wrzucił coś. Proszę bardzo.


Celia Kushina, liderka T-Major.
Dwaplusbezdobrze Celia112
Kolejno:
pierwszy rząd: typowy strój "cywilny", strój bojowy, Battlizer: Arco Iris.
drugi rząd: Arco Iris z obydwoma krótkimi łukami, Arco Iris z obydwoma długimi łukami.

Credity? Onis, Afrolicious (twórcy męskiej wersji base LSW2), Yoh (miesiąc rad, żeby chociaż jedną postać doprowadzić do względnego ogarnięcia).

A to pod moim emblematem to mały Bilingual Bonus, który potrafią zrozumieć dwie osoby na świecie. Mógł nie uwierzyć, że naprawdę to tu napiszę.

Ta siatka w założeniu ma być kombinezonem wzorowanym na kolczudze - ma być bardzo lekki, ale wytrzymały. Plus, wpasowuje się do tego, że i strój, i zbroja Battlizera miałyby być zbudowane z nanobotów.
Arco Iris daje Celii do dyspozycji broń mogącą się formować w krótki lub długi łuk na każdym z przedramion. No i oczywiście scouter na prawe oko.


Tak, zamierzam udawać, że mogę coś utworzyć.
Tak, przerzucam się całkowicie na LSW2. LSW klasyczne jest dla mnie za małe i nie mieści tyle szczegółów, ile bym chciał.

2Dwaplusbezdobrze Empty Re: Dwaplusbezdobrze Nie Kwi 14, 2013 5:18 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Cholera, moje dobre rady pierwszy raz nie poszły na marne. Jestem z siebie cholernie dumny.
Pomagałem jedynie przy tworzeniu bazowej formy Celii, a co za tym idzie – resztę ogarnąłeś zupełnie sam. Czuję się naprawdę pozytywnie zaskoczony. Nie widzę w tym przypadku jakichś większych błędów. Jedynie naramiennik wymagałby modyfikacji w kwestii cieniowania. Reszta elementów prezentuje się przyzwoicie - przynajmniej, jeżeli chodzi o twoje aktualne umiejętności, które mam nadzieję, od teraz zaczniesz szlifować ^^

KP: 1
/Feli

3Dwaplusbezdobrze Empty Re: Dwaplusbezdobrze Sro Kwi 17, 2013 1:34 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Włosy nie są złe, może troszkę ciemniejsze tony bym zastosował, piersi wydają się być trochę obwisłe 9, a przynajmniej "za długie". Zarówno na bluzce we wszystkich wersjach, jak i na spodniach w pierwszej jest trochę dziwne cieniowanie. Takie chaotyczne, za bardzo rozrzucone w losowe punkty.
Siatka w kombinezonie wygląda przyzwoicie, natomiast przy szybce w scouterze i tym elemencie zielonym (cholera wie, jak to się nazywa xd) w drugiej wersji Celii (środkowa, na górze) brakuje mi outline'u, a przynajmniej najciemniejszego tonu, który wyraźniej oddzielałby te elementy od reszty. Naramienniki mi się podobają, reszta stroju też jest raczej w porządku.
No i może base ma troszkę przeprostowane nogi.

Ale ogólnie prezentuje się całkiem nieźle, trochę popracuj nad tym i będzie gicior.

KP: 2
/Feli

4Dwaplusbezdobrze Empty Re: Dwaplusbezdobrze Sro Kwi 17, 2013 1:47 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Ktoś odpisał oprócz Yoha. Przegrałeś zakład?

Zarówno na bluzce we wszystkich wersjach, jak i na spodniach w pierwszej jest trochę dziwne cieniowanie. Takie chaotyczne, za bardzo rozrzucone w losowe punkty.
Bo nigdy nie mówiłem, że umiem cieniować. Właściwie, wręcz przeciwnie.
No i może base ma troszkę przeprostowane nogi.
Nie rozumiem cię.
Jataman napisał:Naramienniki mi się podobają
Yoh napisał:Jedynie naramiennik wymagałby modyfikacji w kwestii cieniowania.
:60:
> Viego is confused.
> He hurt himself in his confusion.

piersi wydają się być trochę obwisłe 9, a przynajmniej "za długie"
Zdajesz sobie sprawę, że tylko sztuczne są perfekcyjnie okrągłe? Polecam ci materiał edukacyjny.

Coś nowego może kiedyś w najbliższej przyszłości, jeśli uda mi się ogarnąć, co Woogy ma na myśli.

5Dwaplusbezdobrze Empty Re: Dwaplusbezdobrze Sro Kwi 17, 2013 3:15 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Nie rozumiem cię.
W kolanach jest trochę przeprost, w zasadzie chodzi mi głównie o jej lewą nogę, w prawej tego tak nie widać.

> Viego is confused.
> He hurt himself in his confusion.
Fakt, w naramiennikach tylko ta dziwna pionowa kreska jest do poprawy. Poza tym mi się podobają.

Zdajesz sobie sprawę, że tylko sztuczne są perfekcyjnie okrągłe?
Ofkorz, ale czy zdajesz sobie sprawę, że staniki są po to, by nadać im bardziej okrągłych kształtów? Poza tym nawet jeśli ona nie nosi (xd), to nadal wydaje mi się, że mają za bardzo kształt litery "U".

6Dwaplusbezdobrze Empty Re: Dwaplusbezdobrze Sro Kwi 17, 2013 5:14 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
W kolanach jest trochę przeprost, w zasadzie chodzi mi głównie o jej lewą nogę, w prawej tego tak nie widać.
Teraz cię rozumiem.
Aczkolwiek niekoniecznie idzie, żeby to wciąż wyglądało dobrze.
Fakt, w naramiennikach tylko ta dziwna pionowa kreska jest do poprawy. Poza tym mi się podobają.
No to to już zrobiłem nieco wcześniej, tylko jeszcze nie wrzucałem.
Ofkorz, ale czy zdajesz sobie sprawę, że staniki są po to, by nadać im bardziej okrągłych kształtów?
Ja tam myślę, że są po to, żeby wyeliminować niekontrolowane ruchy biustu. Wydaje mi się, że wpadnięcie w ruch harmoniczny mogłoby sprawiać, że działałyby zbyt dużą siłą na klatkę piersiową.
Czasami warto się trochę znać na fizyce.
Poza tym nawet jeśli ona nie nosi (xd)
(białe pasmo materiału na ramieniu)
to nadal wydaje mi się, że mają za bardzo kształt litery "U".
Chociaż jeśli chodzi o główne zastosowanie, niekoniecznie się z tobą zgadzam, to jeśli chodzi o poboczny rezultat, to myślę, że point proven.
Aczkolwiek jeszcze się zastanowię, czy miałoby się to tyczyć tylko stroju cywilnego i tylko niektórych przypadków (z wyłączeniem... hmm... Daii i Kaylin). Bo wiesz, wciąż, zbroja to zbroja.

Dwaplusbezdobrze 89370132730939871860
Spróbujmy tak. Widać zapewne, co zmieniłem. I tak szczerze, ta lewa noga mi się osobiście mniej podoba. Jak nie było zaznaczonej tymi wysuniętymi pikselami łydki, było źle. Jak jest, też nie wygląda mi to aż tak dobrze.

Strojem bojowym i Battlizerem oraz wrzucaniem reszty T-Major się nie zamierzam zajmować, jeśli miałbym zmieniać całe base. I tak jestem przygotowany na to, że nigdy się nie dowiem.
Musiałbym chyba lamić tak, jak Orzeszek swoimi pierwszymi wrzuconymi pracami, żeby dostać kilka rzetelnych komentarzy.

7Dwaplusbezdobrze Empty Re: Dwaplusbezdobrze Czw Kwi 18, 2013 8:19 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Ta noga faktycznie wyglądała lepiej w pierwszej wersji. Nie wiem, może jeszcze coś z nią pokombinuj. Nie podpowiem Ci nic konkretnie.

Bluzka natomiast dużo bardziej mi się podoba nowa. Przy piersiach może teraz ciut za mocny się wydaje najciemniejszy odcień (konturu), co je za bardzo oddziela od reszty ciała. Cieniowanie za to dużo, dużo lepsze.

Natomiast teraz chyba wiem, co mogłoby trochę poprawić wygląd nóg. Zrób je dłuższe. Np. skróć bluzkę, a w miejsce tych pikseli daj wyżej zaczynające się spodnie. Wiem, że bluzka ma być pewnie długa, ale to da lepszy efekt, optycznie wydłuży jej nogi i może lepiej będzie wyglądać.

KP: 2
/Feli

8Dwaplusbezdobrze Empty Re: Dwaplusbezdobrze Czw Kwi 18, 2013 8:46 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Natomiast teraz chyba wiem, co mogłoby trochę poprawić wygląd nóg. Zrób je dłuższe. Np. skróć bluzkę, a w miejsce tych pikseli daj wyżej zaczynające się spodnie.
Czyli, to nie byłoby wydłużenie nóg, a podniesienie spodni. I nie wiem, jakby to miało pomóc.

A gdyby je wydłużyć faktycznie... Czy ty chcesz mi tu zrobić taką anomalię anatomiczną jak Son Goku?...

9Dwaplusbezdobrze Empty Re: Dwaplusbezdobrze Czw Kwi 18, 2013 8:55 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Czyli, to nie byłoby wydłużenie nóg, a podniesienie spodni. I nie wiem, jakby to miało pomóc.
Yup. Tylko chodzi mi właśnie, żebyś je wydłużył optycznie. W sensie, żeby wydawały się dłuższe. Jeśli spodnie wydłużysz to nogi będą się takie wydawać. Przynajmniej tak sądzę.

@niżej
Już nie będę spamił nowymi postami.
Ech, chodzi mi o efekt wizualny. Ale rób jak chcesz, ja chciałem tylko doradzić.



Ostatnio zmieniony przez Jataman dnia Czw Kwi 18, 2013 9:05 pm, w całości zmieniany 1 raz

10Dwaplusbezdobrze Empty Re: Dwaplusbezdobrze Czw Kwi 18, 2013 9:01 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Wiesz, kiedy ostatnio sprawdzałem, nogi sięgały od ziemi do krocza. Jak założysz sobie spodnie aż pod szyję, krocze ci zostanie na tym samym poziomie.

Chyba że nie wiem, jesteś Majinem i robisz takie cuda na porządku dziennym.

11Dwaplusbezdobrze Empty Re: Dwaplusbezdobrze Pią Kwi 19, 2013 6:11 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Jako, że przesiedziałem niemalże całą noc nad kartkami papieru z ołówkiem w dłoni, komentarz będzie dość… krótki. W przeciwieństwie do Woogyego, jestem w stanie ci nieco pomóc z tą nieszczęsną nogą. Ale pierw…
W kolanach jest trochę przeprost, w zasadzie chodzi mi głównie o jej lewą nogę, w prawej tego tak nie widać.
Ta noga faktycznie wyglądała lepiej w pierwszej wersji.
Dwaplusbezdobrze No-kurwa-a-nie-mowilem-thumb
Ten przedziałek w kształcie „Y” pomiędzy piersiami podnieś o jeden piksel w górę. Do cieniowania nie mam większych zastrzeżeń – jedynie nad podkoszulką można byłoby odrobinę popracować, a dokładniej rzecz biorąc, brzuszkiem. Wracając do nóg… Jak uniknąć wspomnianego „przeprostu”? Można ustawić nóżkę nieco bardziej w linii prostej, pamiętając o zachowaniu pewnych proporcji przy których praca będzie wyglądała dobrze, nie dziwnie. Wiem, że nie piszę zrozumiale, więc poniżej screenik – o co temu debilowi konkretnie chodzi.
Dwaplusbezdobrze 116

12Dwaplusbezdobrze Empty Re: Dwaplusbezdobrze Sob Kwi 20, 2013 11:42 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Dwaplusbezdobrze No-kurwa-a-nie-mowilem-thumb
Lulz.

Wiem, że nie piszę zrozumiale, więc poniżej screenik – o co temu debilowi konkretnie chodzi.
Andrzeju, nie denerwuj się.

Wersja po lewej mi niezbyt odpowiada, spróbujemy z tą po prawej.
Dwaplusbezdobrze 09805160371678918923
Że nie ma praktycznie cieni na brzuchu? Wiem.

13Dwaplusbezdobrze Empty Re: Dwaplusbezdobrze Nie Kwi 21, 2013 3:01 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Szczerze powiedziawszy, poprawiłeś wszystko do czego miałem zastrzeżenia. Brzuszek w dalszym ciągu mógłby wyglądać lepiej ale tutaj przydałaby się znacznie lepsza umiejętność cieniowania. Na chwilę obecną zostawimy to więc w spokoju. Ogólnie rzecz biorąc, Celia prezentuje się naprawdę dobrze. Nie mam jakichś większych uwag i czekam na więcej, wszak widać postępy.

KP: 1
/Feli

14Dwaplusbezdobrze Empty Re: Dwaplusbezdobrze Nie Kwi 21, 2013 12:31 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Pierwsza wersja ma kilka błędów widocznych bez przyglądania się. Najbardziej w oczy rzuciły mi się piersi. A właściwie ich kształt. Wiem, że nie powinny być idealnie okrągłe, ale bez przesady. Te wyglądają jakby nie nosiła stanika od urodzenia. Są zbyt obwisłe i ich kształt pozostawia wiele do życzenia. Sam wiesz o czym mówię... nie wyglądają zachęcająco. Osobiście poprawiłbym też lekko wygląd jej prawej dłoni. A przynajmniej cieniowanie.
W drugiej wersji wygląda już trochę lepiej, jeśli chodzi o piersi. Mają one przyjemniejszy kształt.Jednak pojawia się problem nogi niczym u gazeli... ewentualnie czułkoraptora.
Trzecia jest najlepsza z tych wszystkich. Widać progress i to, że stosujesz się do rad innych. Jeszcze trochę i zrobimy z niej laseczkę cud, miód. A ile ich jest ogólnie w T-Major? Także tego... powodzenia i cierpliwości. Nie widzę w sumie większych zastrzeżeń, poza tą dłonią, o której już wcześniej wspomniałem i może trochę butach. Wydają się one trochę zbyt płaskie. Jednak to tylko moja opinia.
Czekam na kolejne pracki.

/+2 KP

15Dwaplusbezdobrze Empty Re: Dwaplusbezdobrze Nie Kwi 21, 2013 2:32 pm

Qulob

Qulob
Zbanowany
Zbanowany
Dwaplusbezdobrze 09805160371678918923
Postać prezentuje się, nie powiem, ale to bardzo, bardzo dobrze jednak jest pare niedociągnięć, które zaraz wyjaśnię. Nie widać łokci co jest oznaką, że takowych nie ma, a czy to normalnie u człowieka? NIE!
Pozatym pośladki są mało widoczne (wiadomo o co chodzi, nie widać ich prawie w ogóle), dlatego polecam pare pikseli zmniejszyć pośladki. To tyle.
Pozdrawiam, Qulob!

16Dwaplusbezdobrze Empty Re: Dwaplusbezdobrze Nie Maj 05, 2013 3:05 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Sebek napisał:Pozatym pośladki są mało widoczne
Sebek napisał:nie widać ich prawie w ogóle
Sebek napisał:dlatego polecam pare pikseli zmniejszyć pośladki
Myślę, że nie muszę tłumaczyć, dlaczego nie zamierzam przykładać najmniejszej wagi do jego komentarzy.

A zatem, Celia Kushina, wersja (I hope) ostateczna.
Dwaplusbezdobrze 16184024424376773097
Typowy strój, strój bojowy, Battlizer: Arco Iris.

Po lewej wariant mojego typowego emblematu (mój emblemat wycięty z flagi erfelańskiej) specjalnie dla T-Major, z pięciolinią wypełnioną kolorami flagi erfelańskiej, literą V ukształtowaną na coś a'la klucz wiolinowy oraz nutą reprezentującą daną członkinię.

Dość niedługo powinna być reszta T-Major, przy czym Daia Laxim na samym końcu. Skrzydła.



Celia, what does the scouter say about his power level?

17Dwaplusbezdobrze Empty Re: Dwaplusbezdobrze Pon Maj 06, 2013 8:32 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
A co ja będę na was czekał.

Dwaplusbezdobrze 82602850681464164105
Bilim Savata, normalny strój, strój bojowy oraz Battlizer: Abare Mode, (mający prawie tyle kolców, co I Wanna Be The Guy: The Movie: The Game) w wersji bez maski i z nią.

I przy okazji.
Dwaplusbezdobrze 13567050389209574817
Fis Tropas, normalny strój, strój bojowy i Battlizer: Shadow Force.
Ten Battlizer nie jest taki wymagający, bo właśnie w nim o to chodziło, żeby był niepozorny. Ninja nie mają wyglądać, tylko być skuteczni.

A Credity są cały czas takie same.

18Dwaplusbezdobrze Empty Re: Dwaplusbezdobrze Wto Maj 07, 2013 11:44 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Celia wykonana bardzo fajnie, z pomysłem. Odpowiednie proporcje zostały zachowane. Cieniowanie przyzwoite – w twoim przypadku widać „progress”, a to bardzo dobry znak. Gdybym przyjrzał się pracy z bliska, zapewne na siłę wyłapałbym kilka niewielkich błędów. Nie mam jednak na to siły. Pomagałem ci przy poprawnym rozmieszczeniu cieni, a teraz tego nie żałuję ; )
Bilim wygląda dobrze. Cieniowanie włosów przypadło mi naprawdę do gustu, wiesz? xd Odpowiednie proporcje zostały zachowane, pomysł także całkiem ciekawy. Popracuj jedynie nad cieniowaniem maski w ostatniej formie bojowej – więcej jasnego, de facto głównego koloru. Trochę ogranicz ilość średniego oraz ciemnego. Mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi. Tak, nie wszystko mówiłem ci na GG – przecież muszę coś pisać w temacie, w którym wystawiasz pracki xd
Fis prezentuje się nieźle – pomimo „normalności”, strój wygląda na całkiem… fajny xd Odpowiednie proporcje zostały zachowane. Do cieniowania również nie mam większych zastrzeżeń.

Ogólnie rzecz biorąc, prace wyglądają dobrze. Nie spodziewałem się po tobie tak dużych postępów w tak krótkim czasie, ale teraz widzę, że skill, który miałeś kiedyś znowu powraca w nowej, lepszej formie. Widać, że kiedyś miało się styczność z LSW xd

Patrz post niżej

19Dwaplusbezdobrze Empty Re: Dwaplusbezdobrze Sro Maj 08, 2013 6:49 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
More oswspam

Dwaplusbezdobrze 73297058031064605725
Gima Kikuri, strój bojowy, Battlizer: Power Adapter (tamta nazwa wcale do niczego nie nawiązuje, wam się naprawdę wydaje. No serio. xd), w wersji bez i z tiaro-czymś tam z rogami, wcale nie wzorowanym na Yaksini z SMT.

Pewnie mogłem trochę lepiej pocieniować sam Battlizer, w dodatku jej skóra nie wyszła tak ciemna, jak zamierzałem (czemu nigdzie nie mogę znaleźć porządnych palet do przyciemnionej skóry. Nie chcę Mr. Popo, ale nie chcę też Friezy). Ale i tak nikt w tym temacie nie zostawia śladów obecności, więc co mi tam.

Jak się zastanowię, czy zmienić Emi hełm czy nie, to ją może wrzucę. WRESZCIE SKOŃCZYŁEM SKRZYDŁA. Ci, którzy patrzą na wiki lub ich to cokolwiek obchodzi, wiedzą, o czym mówię. Czyli nikt poza Yohem, który i tak widział już te skrzydła. Ewentualnie jeśli znajdzie się ktoś zdolny zastosować metodę eliminacji. Trzymam kciuki.

I czemu Yoh nie ma kp. Plus dwa dla tego tu wyżej.

/Dzięki : D

20Dwaplusbezdobrze Empty Re: Dwaplusbezdobrze Czw Maj 09, 2013 3:58 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
MOAR OSWSPAM. A co najlepsze, to wasza wina, nie moja.
Dwaplusbezdobrze 21353196367001604145
Emi Apsara, strój normalny, strój bojowy, Battlizer: Motor Drive, w wersji bez hełmu, z hełmem, z hełmem i wizjerem.

Myślałem nad czymś, żeby zmienić hełm, na razie nic nie przyszło mi do głowy. Przy czym złota część hełmu z tyłu po bokach ma zostać taka. Wszyscy, którzy znają alfabet erfelański (czyli nikt) może zgadną, dlaczego.

Credity dalej bez zmian, a ja zacznę cieniować pewne trzy pary skrzydeł. Ewentualnie zajmę się przygotowaniem do matury ustnej z polskiego?
Nah.

21Dwaplusbezdobrze Empty Re: Dwaplusbezdobrze Czw Maj 09, 2013 4:26 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
A miałem już wysyłać komentarz dotyczący samej „pani G”… Wiesz kiedy dodać nową pracę xd
Gima prezentuje się naprawdę przyzwoicie. Cieniowanie poszczególnych elementów jest dobre, zaś odpowiednie dla postaci proporcje zostały zachowane. Jeżeli dalej będziesz tworzył prace w takiej skali, sam wyłapiesz z czasem błędy, które wolałbyś wyeliminować. Strój bojowy wygląda zajebiście – Alister będzie miał się do czego przytulać, gdy zrobi się śpiący. Cienie dobre, proporcje odpowiednie – brak zastrzeżeń, jednym słowem.
Na temat Emi mam takie samo zdanie jak powyżej. Cieniowanie poszczególnych elementów jest dobre, zaś odpowiednie dla postacji proporcje zostały zachowane. Popracowałbym jedynie nad cieniami hełmu, ale nie jest to konieczność. Hej, dopiero teraz zauważyłem pomarańczowy szalik. +10 do epickości postaci – wygląda super.
Czekam na pracę, która wywoła na twarzach użytkowników „zonka”. Tak, mam na myśli tą ostatnią ^^

22Dwaplusbezdobrze Empty Re: Dwaplusbezdobrze Pią Maj 10, 2013 11:52 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
ASDFSJALCNPOUEINVCLR WRESZCIE.
Dwaplusbezdobrze 94759521408590157452
Ostatnia z T-Major, Daia Laxim.
Strój codzienny (z bluzką i bez), strój bojowy, Battlizer: Sky Barsala, bez i wraz ze SKRZYDŁAMI.

Nie wiem, czy dodam jej w Battlizerze cokolwiek na głowę. Na razie nie mam pomysłów. Niech sobie górną parę skrzydeł założy czy coś tam.

Co by oznaczało, że zrobiłem całe T-Major. YES.

Tak, suknio-cośtam miało być jakby zrobione z niby-piór, dlatego taki wzorek, który naprawdę czystym, niezamierzonym przypadkiem uprościł mi cieniowanie.
Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania: tak, credity bez zmian. Tak, to miałyby być metalowe skrzydła, z nanobotów dokładnie. Tak, to połączenie designów Metatrona i Helela z SMT. Tak, ma większy obwód klatki piersiowej od reszty ekipy. Tak, wciąż mam matury. Tak, spodziewam się, że nikomu poza Yohem nie będzie się nic chciało pisać. Nie, już mnie to gówno obchodzi, teraz przynajmniej Samey mi nie zarzuci, że jestem leniem i nic nie robię. Tak, wiem, że i tak gówno tu napisze. Tak, wiem, że pomimo zrobienia size=1 to jest doskonale widoczne, że tu jest. Tak, to celowo.

23Dwaplusbezdobrze Empty Re: Dwaplusbezdobrze Nie Maj 12, 2013 7:45 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Gima Kikuri :)
Najbardziej mi się podoba, szczególnie te dwa ostatnie stroje bojowe. Jeśli chodzi o postawę base to nie podoba mi się ten lewy cycek, bo jest on źle, za nisko, podnieś go troszkę i będzie git. Chociaż do tej samej wysokości co prawy cycek 9
Twarz jest ok, włoski takie zwyczajne, ale no dobre, ciekawie cieniujesz takie włosy.
Strój pierwszy to taki standard, drugi to tak jakby na piżamie porwane części ubrania były, no przynajmniej ja mam takie wrażenie :D Dwa ostatnie, są świetne, na prawdę mi się podobają, kolorystycznie fajnie jest dobrane. Kozacko wyglądają łapki :) Ogólnie strój bardzo ładny.
No to tyle ode mnie, rób dalej, rób 4

ale mimo to załóżmy, że 1kp będzie.

24Dwaplusbezdobrze Empty Re: Dwaplusbezdobrze Nie Maj 12, 2013 8:15 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Z racji twojej składni, I do not comprehend. Szczególnie brak rozróżnienia układu odniesienia względem którego definiujesz lewą i prawą stronę oraz twoja chęć złamania symetrii. Po prostu, I do not comprehend.

25Dwaplusbezdobrze Empty Re: Dwaplusbezdobrze Pon Maj 13, 2013 2:33 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Odpowiednie proporcje zostały zachowane.
Cieniowanie trzyma w stosunkowo wysoki poziom, aczkolwiek srebrne pióra wymagałyby jeszcze modyfikacji pod tym kątem.
Reasumując, jest naprawdę dobrze. Od pewnego momentu dostrzegam naprawdę ogromny „progress” 4

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 2]

Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.